Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 Kv Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Arkadaşlar Bu Yaz 125 kv aldım.Bütün 125 Kvcileri Topic' e Bekliyorum. Bu Model Hakkında Bütün Bilgilerinizi Bekliyorum SAYGILAR,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    estelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 kt
    mondialin vespaya benzeyen güzel bir modeli. hayırlı olsun.

hocam hiçmi kimsede yok bu motordan ya kimsenin bişe yazdığı yok bilgisi olanlar paylaşsın bizlerle..

Bende aşağı yukarı 2 seneden beri 125 kv kullanıcısıyım....
    Alırkende özellikle 125 zn ile de kıyasladım hem daha hantal hemde üretim kalitesi(şahsi fikrim tabii,bir çok detaya dikkat ederek söylüyorum)daha düşük geldiği için oyumu 125 kv den yana kullanıp satın aldım....
    Şu ana kadar 17.000 km kullandım kayış ve yağ bakımı dışında yaptığım masraflar:ufak çizikler sonucu krom görünümlü tutya parçaları değiştim(ön karenaj daki 22 tl,far çerçevesi de 16 tl idi),birde gevşemesine rağmen üşengeçlik edip sıkmadığım kilometre teli içine su alıp paslanıp koptu birde onu değiştirdim(onunda fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 3.5 tl gibi birşeydi)....
    Bunlar dışında(ki 2 tanesi benim keyfi masraflarım)bir masrafım olmadı desem yeridir....
    Hatta üzerindeki buji bile orjinal duruyor.....
    Alacak arkadaşlara tavsiye ederim yalnız artçılı kullanımda eğer artçınız bayan değilse biraz ufak kalabilir ama vespaya benzerliği ve üretim kalitesi göz önünde bulundurulunca bunları göz ardı edebiliyor insan )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler