Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbr 900 rr kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Merhaba arkadaşlar honda cbr 900 rr ile ilgili bilgi ve paylaşım amaçlı bir topic açmak istedim umarım hepimiz için faydalı olur..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:14 ----------

Benim merak ettiğim ve bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.Benim motora tank slapping yani gidon çırpması da deniyor bunu önlemek için direksiyon amartisörü takmayı düşünüyorum sizce doğru birşey olurmu bu uygulama

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Recaİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah

ßiraz Bilgi ekliyelim..

Honda CBR 900 RR; o ilk Fireblade modeli ve gerçekten de zamanına göre etkileyici bir görüntüsü var.1999'da üretilen 900RR modelini sırasıyla 929 ve 954 modelleri izledi ve 2004'ten sonra Honda 1000RR Fireblade ile litrelik motorlarını üretmeye başladı. 900RR 125 beygir gücü 10000 devirde veriyor ve ortalama 203 kg. ağırlığa sahip. Günümüzde bu beygir gücünü 600'lük makinelerin verdiği düşünülürse 900'ler, tarihteki yerlerini çoktan almış demektir.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    eyvallah böyle böyle kullanıcı arkadaşlarla da tanışmış olacağız inş

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Modeller bölümüne açılan başlıklarda modelle ilgili olarak resim, teknik bilgi, ithalatçı firma ,motora ait internet sitesi vb.. gibi model hakkında açıklayıcı bilgilerin olması gerekmektedir.
    Başlığın kilitlenme sebebi bu tip bilgilerin mevcut olmamasıdır. Lütfen başlıktaki model hakkında daha kapsamlı bilgiler bulup başlığı öyle açın.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler