Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Zat 150 hk.da-2.el almayı düşünüyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ybr
    (Kymco'da) scooter'da iyidir kaliteli motor,ikinci elleri uygun sayılır gel uğraşma zat'la felan En çok hoşuma giden modeli people S 200'dür harika motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ferhat_se adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (Kymco'da) scooter'da iyidir kaliteli motor,ikinci elleri uygun sayılır gel uğraşma zat'la felan En çok hoşuma giden modeli people S 200'dür harika motor
    bravo iyi seçim...aynı kalite hatta daha fazlası...

http://www.sahibinden.com/2007_model...XQQdisplayitem
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Çok yakında...
    Kusura bakmayın cenaze vardı mesaj yazamadım acilen çıktım. Şimdi inceliyorum linkleri birazdan dönerim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:44 PM ----------

Baktım bütün linklere. Ya kymco ve sym arasındayım ama sym sanki daha da hoş. Zat'tan kurtuldum canım kafamı karıştırmıyor artık. Ama Kymco ve Sym nin ikinci eli anca paklar beni fiyat aralığı yazdım cünkü önceki mesajlarda.

people S 200 modelinide hiç sevmedim. Ya diyeceksiniz ki ne dikine giden adamsın. Ama bunun şekille falan alakası yok :p

Ya oldu mu büyük olsun istiyorum anlayın beni.

kursunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Maxi Scooter
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    abicim o zaman yüreğinin götürdüğü yere git...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Çok yakında...
    aynen maxi scooter.

Biraz önce bi abimizle görüştüm, tel verdi saolsun. Dediği tek kelime zaten bu topiğin şuan gereksiz olduğu kanısı (ama başkalarına yarar inş. ) Zat alacağına parayı bana ver ben seni gezdireyim. Hem servis vs uğraşmazsın hüzün içindeyken çok güldüm ama ya... SYM-Kymco sordum kendisine, tabi ben onda ne olduğunu bilmiyorum şu aralar. İkisini de beğendiğini, hatta bir dönem 2005 yılında SYM kullanmış birisi olarak başarılı bulduğunu söyledi.

-Peki sende şuan ne var abi dedim
    -Suziki burgman an 400 varmış. Çok iyiymiş ama parça-servis vs pahalıymış. Araba verseler vermemmiş vs.

Sonuç Sym bir kişi tarafından da onaylanmış bulunmakta. Şimdi diyorum biraz daha bekleyip sahibinden.com da iyisini mi denk getireyim, yoksa 5000-6000 km de bi tane alayım mı?

Isparta da var bi tane 2700 km de ama taaaaa Isparta da... Gitsem, 650 km dönüş eklenir ki benim motor tecrübem sıfır. Bu sadece aklıma geldi anlattım.

Sym için beklemeye devam mı etsem acep? 2006 ile 2007 arasında çok fark varmıdır, yani model içinde değişiklik olmuşmudur acaba? bilginiz varmı

kursunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Modeli seçtin ya artık gerisi gelir, bundan sonrası sana kalmış artık.

Allah kolaylık versin, gönlüne göre versin.

Kazasız belasız sürüşler
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

Motosikleti
    Çok yakında...
    Bu arada ikinci el almaya kalkıştık diyelim, masrafımız ve yapacağımız işlemler ne oluyor. Noter ücreti verdikten sonra oradan evrak verip ruhsatı mı alıyorum. (Satan adamla işim bitiyor mu?) birde bu konuda yardım alayım lazım olacak gibi çünkü.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:56 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:55 PM ----------

kursunes İnşAllah kardeşim. Ben yine mesaj atarım size en azından ne aşamaya geldiğimi...

yine sahibinden.com da bulup link atsam bakarmısınız. tabi görme işini ben halledicem.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler