Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Zat 150 hk.da-2.el almayı düşünüyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Çok yakında...
    Yine döktürmüşsün vallahi çok saolasın. Acayip makbule geçti saol tekrardan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı leventkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kursunes kardeşim çok teşekkür ediyorum gerçekten üşenmeden yazdın valla. Allah razı olsun. Dediğin gibi ikinci el yerine küçük bişey al sıfır olsun 2 yıl garanti vs var en azından. Biraz önce bi yazı okudum mondial işine hiç girmeyin diyor. Bu seferde sıfır kebapçı motoru alacaksam bu ne olmalıyı tartışıyorum içimle

Hazır el attın konuya hadi bide sıfır bi kebapçı motoru söyle kardeş.
    biraderim bak ben 4 yıldır buradayım...fasa fiso yapmayız...sana o kadar mesaj yazdık muhatap almadın adımız bile geçmedi...alırım yazılarımı ben asabiyim biraz...ben anlayana yazarım...eğer birilerini muhatap alacak bana bişey yazmayacaksan silerim olur biter...sana gerçekleri yazdım ...kursunese teşekkür etme sebebini anlamadım veya bana etmemeni...biz başka bişeymi yazdık...dediğim gibi sana nokta atışlarda yaparım alman gereken modeli linki bile veriririm ...ama saygılı olman kaydıyla...saygı isterim...sırf çaynaya bok atmak için yazmadım ...sana yardım etmek için yazdım...değerimi bilmeyeceksen editliyorum 10 dakika sonra...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Çok yakında...
    mete_han, birilerine değil ben herkese de teşükkür ettim. Allah razı olsun herkesten. Yanlış anlama beni, ben yeniyim toplasan 10 mesaj bile atmamışımdır. (senin 13055 mesaj yanında bir hiç yani) Olabilir, yanlış anlaşılma vs. ama bu demek değil ki seni veya diğer yazanları es geçtiğim anlamaında.

Hazır konu açıldı nokta atış yazmışsın, bişey sorayım dün biraz araştırdım yine. SYM joyride200 çok hoş, daha önceki mesajlarda da yazmıştım zaten. Ama bunun için acayip övgü var, hatta olumsuz yazı bir-iki tane okudum başka yok. Biraz sabredip bu motora yönelicem (2.el tabi)

Ben zat için 3000-4000 km ikinci el konuşmuştum burada ama bu motor için km yi çok önemsemiyor birkaç ark. Yani 10.000 dahi olsa iyi motordur yeter ki iyi kullanmış birilerini bul deniyor.

Fikir alabilirmiyim?

kursunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Dönüp dolaşıp yine de yavaş yavaş doğru yolu buluyorsun sanırım

ZAT 150 yerine SYM joyride200, Toplum Destekli Polisler de bundan kullanıyo biliyormusun. O yüzden servislerinde yedek parça bulunma durumu da fark eder heralde. Bak bence bulunduğun yerdeki SYM servisini bulup bi ziyaret et, hem ellerinde 2.el vardır bakarsın uygun fiyat-taksit filan yaparlar. ZAT nasıl diye de sormayı unutma

mete_han abim bi kusurumuz olduysa affola, sonuçta burda fikirlerimizi ve deneyimlerimizi paylaşıyoruz, ki senin deneyimlerin daha çok olduğu için bizim gibi acemilerden esirgememeni ve gençliğimizden, acemiliğimizden kaynaklanan böyle hatalarda bizi hoş görmeni diliyorum.
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

Motosikleti
    kursunes valla alınganlık yaptım...bi teşekkürü çok gördü levent bana ...küstüm... trip ondandı...kişisel değil inanın...

bende sym joyrıde konusunda hemfikirim...SYM kalitesi henüz piyasada anlaışılır bir durum değil...zamanla öğrenecek insanlar...doğru seçim olacaktır...bütçe net olarak yazılırsa sahibinden.comdan öneriler yapabilirim...kursunesin dediği gibi actıva alırsın ömrübillah sırtın yere gelmez...kebapcılar ne yaptılarsa yaptılar öldüremediler ...benim honda bayimdede satılık 2.el actıvalar var isterseniz görüşebilirim...model km bilmiyorum...sor derseniz sorarım bütçeyi bileyim ilanlarada bakayım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Çok yakında...
    Ya çok teşekkürler tekrardan. Bu arada mete_han usta senin honda bayin mi var? nerede? SYM için buradan yazmıyayım ama şöyle söylim 7000 km joyride200 nasıldır? en az km bundan başlıyor. O kadar iyi motor ki demek ki herkes km yapmış çok nadir az km bulmak zaten. fiyat olarak da 3500-4000 arası. Ama şuan tabi, artık bir-iki ay sonrası ne olur bilinmez.

kursunes bilgi paylaşımına devam lütfen. Sizler gerçekten de yardımcı oldunuz bana. Bak doğru yolu da buluyom işte

Bu arada mete_han usta SYM için bildiğin iyi bir bayi varmı anadolu yakasında...

Motosikleti
    3 yıldır gittiğim Çamlıcada D&B Motor var Honda Bayi..Gökhan Konşuk...adamımdır...activalarla ilgilenirsen bi kenarda tutuyordu satılığa hazır vaziyette 2.el...sym için bi arkadaşım dah avar...O da Eray...Yenikapıdaki Suzukı Tekay...SYM ana bayisi...joyrıodelara bayılırım...heleki o digital ekranına...sağlam olduğunu bilirim duyarım 2005 te mt üyesi federal nikli Bülent arkadaşımda vardı sürmekde nasip oldu uzun kmler yaptı onla...

Motosikleti
    Çok yakında...
    BEnde çamlıcaya çok yakınım, ama Gökhan Konşuk bakım yapar mı SYM için. Yani alırsam inş en yakın o diye söyledim. Yenikapı biraz ters bana, ama motor bakmaya gidebilirim oraya. Teşekkürler isim vermen gayet iyi oldu.

Senin dükkan nerede usta?

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Leventkurt şu ilana bi bak istersen hem Kadıköy'de hem kredi filan diyo, oto galeri sanırım.

Mete_han hocam sen ne dersin? Bu arada senin elinde satılık motorlar var mı? Sahibinden de yada internette bakabileceğimiz bi yer var mı?

http://www.sahibinden.com/sym_joyrid...XQQdisplayitem
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence zat düşünme hele 2.el sebebi ise şanzıman sorunları sürekli yağ akıtıyror bide kasa büyük sık kayış koparıyor,ama mondıalın 125 mt si var 125 rt si var 150 hs si var onları düşünderim eğer mondıal alacaksan.
    aldığın motor kayışı ilk kopardığında servisin kayışından değilde,mıtsubıchsı,powerluk yada bando japon tak çok uzun birsüre arkana bakma.
    Sık kayış kopardığı doğruda,ben şu şanzımanın yağ akıtmasını anlayamadım.Yoksa şanzıman varda bunlarda benmi bilmiyorum
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    Alıntı leventkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEnde çamlıcaya çok yakınım, ama Gökhan Konşuk bakım yapar mı SYM için. Yani alırsam inş en yakın o diye söyledim. Yenikapı biraz ters bana, ama motor bakmaya gidebilirim oraya. Teşekkürler isim vermen gayet iyi oldu.

Senin dükkan nerede usta?
    Namazgahda Honda db var...Ümraniye girişinde...ben oraya giderim bakıma...SYM ye bakmaz bence...sonucta bayi...ara mahle ustası değilki...

benim dükkan Sultanahmette seyahat acentası...

Alıntı kursunes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Leventkurt şu ilana bi bak istersen hem Kadıköy'de hem kredi filan diyo, oto galeri sanırım.

Mete_han hocam sen ne dersin? Bu arada senin elinde satılık motorlar var mı? Sahibinden de yada internette bakabileceğimiz bi yer var mı?

[/URL]
    dostum güzel düşük kmde...04 modelin 4500 kmde kalması çok garip ama...insan güvenemiyor şahıstam almayınca...

Motosikleti
    Çok yakında...
    kursunes bi tane de ben bulmuştum bu hoşuma gitti açıkcası. Ama attığın linkteki motor 2004 bu 2007. Km ondan daha çok ama 1500km fark var. Fiyat olarak da tabi farklı ama bilemiyorum. mete_han hoca bi bakarmısın bu iki linke sana zahmet.

http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:28 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:26 AM ----------

2004-4500km dediğin gibi insanın içine kurt düşmüyo değil. ama bu 6000 km olan biraz daha iyi geldi gözüme. Bu arada kursunes senin linkteki motor markası için Trafik sorgu ekranından girdim markası SYRENA aynı marka mı acaba?

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Aslında dediğiniz gibi kurt düşüyor insanın aklına ama netteki resimlerle de olmuyor herşey, bence vaktin varsa gidip görmek en güzeli, neden olmasın belki ailesinden gizli almıştır, Alamancıdır, iş yada eş gereği binememiştir, bayan olabilir, hevesi geçmiştir yada farklı bi durum.

mesela benim eniştemin babasında 4500km de 1975 model Murat 124 var, adam Almanya'dan her yıl 20 günlüğüne geliyor arabayı garajdan çıkartıp yıkayıp yağını suyunu kontrol edip 2 çarşı turu atıp tekrar kilitliyordu.

Dediğim gibi vaktin varsa gidip görmen en faydalısı bence.
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

Motosikleti
    Çok yakında...
    müsait bi anımda gidip görücem. Ama bir yandanda para ayarlamaya çalışıyorum, çünkü gördükten sonra alma isteğim artacaktır büyük ihtimal ve içim içimi yemeden alabilmem lazım

Sence 6000 km çok mu? yani rodaj modaj kalmamıştır herhalde. yani herşeyiyle düzgün kullanan biri için. Bodoslama kullandıysa zaten işim olmazda yine de sormak istedim.

Motosikleti
    pekiii SYM yi bir kenara koysak...

şuna ne dersiniz...pıaggıo lıberty 200...

http://www.sahibinden.com/bayandan_c...XQQdisplayitem

pıaggıo x8 200...boğulursan okyanusta boğul derler ne dersin...

http://www.sahibinden.com/en_sorunsu...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Çok yakında...
    Usta yapma ya, bir numaralı link teki motoru sevmedim açıkcası, yalan yok. Öyle tarz düşkünlüğü yok ama beğenmedim. İkincisi de süper ama ne bilim sanki içime sinmedi, ama güzelmiş. Bence sen benim şu anlamayan kafayı karıştırma

Okyanusun ortasına atıyon beni gel sahile doğru diyon mete_han usta sen şu 6000km olan motorla ilgili fikrini bi paylaşırmısın? sanki güzel gibi o ya.

Motosikleti
    aslında var ya bu Joyrıde sevdanın nedeninide anlamış dğeilim...3500-4000 aralığında 0 motor bile var ama tip mevzusu galiba çekmiyor...

cbf 150 ybr 125...actıva olamazmı...sıfır alır kıymetini bilirsin...

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    mete_han abim bence liberty çok iyi bi makine ama leventkurt biraz da şekle önem veriyor anladığım kadarıyla ve maxi scooter tarzını benimsemiş.

Cbf 150 ve Ybr 125 modellerini de hatta Kymco 150 modelini daha önceden önermiştim bende ama pek kafasına yatmadı sanırım.
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

Motosikleti
    abi foresıght 250 ye ne der bilemem ama güzel fiyata Honda forsaytlar var...ben SYM ye bu kadar para verilmesi taraftarı değilim...

http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem

mesela ne dersiniz...fiyatlar biraz tuzlu belki almışken böyle sağlamlarına para verilmeli derim...

madem ona para verecek...aynı ülkenin malı Tayvanlı Kymco alsın...bu markaya ben kefilim...grand dınk ideal çok sağlam makinadır üzme asla...

http://www.sahibinden.com/5000_km_de...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    KYMCO bence daha hoş duruyor, hem bu markayı kullananların yalancısıyım, çok memnun olduklarını söylüyorlar. Dijital gösterge filan var çok hoş duruyor.
    Levent senin yerinde olsam benim bile kafam karışırdı

Zat tan vazgeçtin ya artık elinde HONDA, SYM, KYMCO seçenekleri türedi,
    seç, beğen, al, bin
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler