Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

250mct Ayaklıklarını(PEG)değitirmek istiyorum yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba bildiginiz gibi mct peg'leri katlanır model ben arka peg'leri koltukla beraber ıptal ettım,on peg'lerı degıstırmek ıstıyorum eski tip sabit metal yada lastıklı modelle;fartketmez.kactane motorcuya baktıysam uygun peg bulamadım,forumda bu degısıklıgı yapıp uygulayanlar varsa bılgılerını paylasırlarsa memnun olurum

kazasız belasız surusler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Valla aynısı benimde aklımda hatta internette uzatma mekanizmasıda bulmuştum ama şimdi aradım bulamıyorum..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:35 PM ----------

Bak şöyle birşey..Buldum..

http://www.indirimmarketim.com/Suruc...,PR-20505.html

http://www.sahibinden.com/dyna_glide...XQQdisplayitem

Terbiyesizlerin istediği fiyat 500 TL gibi çok uçuk bir rakam gerçi..
    Ama neticede var böyle bir sistem..
    Bu arada senin sorduğunla benim gösterdiğim farklı şeyler ama eski bir mesajında bunu da sormuşsun..
    Acaba bir şekilde yaptırabilirmiyiz bunlardan yav?

evet peg'ler degıstırebılsem uzatabılırımde,yapılabılır bırsey ,,bazılarından sasıye vıdalıyor uzatmak ıcın
    evet dedıgın gıbı cok atmıs 500tl
    ebayde bırtane buldum
    naklıye ıle 200$ baska bırtane 150$'ada var fakat ucuza mâl edılebılecegını dusunuyorum
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Yamah...item2556a7d0ae

Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla aynısı benimde aklımda hatta internette uzatma mekanizmasıda bulmuştum ama şimdi aradım bulamıyorum..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:35 PM ----------

Bak şöyle birşey..Buldum..

http://www.indirimmarketim.com/Suruc...,PR-20505.html

http://www.sahibinden.com/dyna_glide...XQQdisplayitem

Terbiyesizlerin istediği fiyat 500 TL gibi çok uçuk bir rakam gerçi..
    Ama neticede var böyle bir sistem..
    Bu arada senin sorduğunla benim gösterdiğim farklı şeyler ama eski bir mesajında bunu da sormuşsun..
    Acaba bir şekilde yaptırabilirmiyiz bunlardan yav?

sahibinden.com'da ilanlara bakarken .custom mondial resimlerine rastladım,birtanesinde ileri almıs pegleri kendisine mesaj attım,motor sitede kayıtlı white-crow isimli arkadasa ait
    sagolsun sualımı cevapladı,10-15 cm uzunlugunda 8-10mm genisliginde bır demır' alıyor,tornacıda uygun bır delık actırıyorsun ve bır ucuna peg'leri bır ucunuda masaya vıdalıyorsun,gerıyede pedal cubukları kalıyor,rahatlıkla o ebatta cubukta bulunabılır,onlarada diş actırırsın.500'ün 10'da birine mâl edebilirsin,birde nikelaj yaptırdıgında cok sık olucaktır,bu hafta deniyecegim

Motosikleti
    Var
    Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinden.com'da ilanlara bakarken .custom mondial resimlerine rastladım,birtanesinde ileri almıs pegleri kendisine mesaj attım,motor sitede kayıtlı white-crow isimli arkadasa ait
    sagolsun sualımı cevapladı,10-15 cm uzunlugunda 8-10mm genisliginde bır demır' alıyor,tornacıda uygun bır delık actırıyorsun ve bır ucuna peg'leri bır ucunuda masaya vıdalıyorsun,gerıyede pedal cubukları kalıyor,rahatlıkla o ebatta cubukta bulunabılır,onlarada diş actırırsın.500'ün 10'da birine mâl edebilirsin,birde nikelaj yaptırdıgında cok sık olucaktır,bu hafta deniyecegim
    valla denedikten sonra paylaşırsan çoook sevinirim..

biraz gecikti,diger motorum yag eksiltiyordu onunla ilgilendim birde calısıyorum
    zor oldu ama bu iki gun icinde ilgilenebildim
    ilk gittigim tornacı henuz kendini yontamamıs bır sahsiyet oldugundan
    aldıgım 1cm saclar ziyan oldu para almamıstı,sac kesim atolyesi
    kestide,ama ahlaksız tornacı 20 lıra ıstedı 4erden 8delik icin 5tl verdim ve gittigimde delikleri egri deldigini gordum,bugun tekrar sac aldıgım arkadasa gittim bu sefer 3tl aldı 2.sefer ugrastırdım cm cm kesi 25cm'lik iki parca
    tornacı bir baska arkadasa goturdum delikleri deldi ucret almadı,daha sonra krom kaplı mil aldım 35'cm'den toplam 70cm 10tl.1cm'lik birine diş actı digerininde kafalarını inceltti kaynak yaptı fren pedalını 5tl aldı
    birde sprey boya aldım krom ve siyah 15tl'den
    35tlye tamamlayabildim
    yarında boyandıgında tam olur

[img=http://img25.imageshack.us/img25/7838/1003767c.th.jpg]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:00 PM ----------

baslıgıda yanlıs yere acmısım,atolye bolumune tasınsa iyi olur

Motosikleti
    Var
    biraz gecikti,diger motorum yag eksiltiyordu onunla ilgilendim birde calısıyorum
    kestide,ama ahlaksız tornacı 20 lıra ıstedı 4erden 8delik icin 5tl verdim ve gittigimde delikleri egri deldigini gordum,bugun tekrar sac aldıgım arkadasa gittim bu sefer 3tl aldı 2.sefer ugrastırdım cm cm kesi 25cm'lik iki parca
    tornacı bir baska arkadasa goturdum delikleri deldi ucret almadı,daha sonra krom kaplı mil aldım 35'cm'den toplam 70cm 10tl.1cm'lik birine diş actı digerininde kafalarını inceltti kaynak yaptı fren pedalını 5tl aldı
    35tlye tamamlayabildim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:00 PM ----------

Nereden aldın, nasıl yaptın, ayrıntıııı.....

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    35tlye tamamlayabildim

mert kardeş inca olmamışmı saclar? bence biraz daha geniş sacdan işleseydik daha iyi olurdu. Şu koruma demirim olmasa alasını yapıcamda :D Neyse iş başa düştü. Yine torna atölyesine giricem ben demekki. Sizin içinde birer takım yapayım bari
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler