Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ducati 696 Monster

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ölücülük yapıcam ben
    Sana ducati ve ktm yok yamahaya bınmeye devam et pardon essege
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Gayet yeterli ses 10 numara

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:21 ----------

Müthiş bir alet şiddetle tavsiye ediyorum
    leventgocukl bunu beğendi.

Keremma1543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 > Kawasaki Z750R
    HATASIZ 2012 DUCATI MONSTER 696 FULL DOLU
    İlan No: 285675985
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85675985/detay

Motorumu satıyorum arkadaşlar, valla açık konuşmak gerekirse nedenini bende bilmiyorum maymun iştahlı mıyım neyim memnunum bi sıkıntım yok ama satasım başka motorlar deneyesim var (kaşınıyorum sanırım) tok satıcıyım istediğim fiyattan satılmadığı sürüce de binmeyi düşünüyorum. (Biri bişey diyip vazgeçirsin beni)

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:07 ----------

Motor her zaman böyle pis değil, çamura yakalandım plakalıkta olmayınca kastan ceketten crosscu gibi çamur temizledim 😂
    leventgocukl bunu beğendi.

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    Alıntı Keremma1543 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HATASIZ 2012 DUCATI MONSTER 696 FULL DOLU
    İlan No: 285675985
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85675985/detay

Motorumu satıyorum arkadaşlar, valla açık konuşmak gerekirse nedenini bende bilmiyorum maymun iştahlı mıyım neyim memnunum bi sıkıntım yok ama satasım başka motorlar deneyesim var (kaşınıyorum sanırım) tok satıcıyım istediğim fiyattan satılmadığı sürüce de binmeyi düşünüyorum. (Biri bişey diyip vazgeçirsin beni)

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:07 ----------

Motor her zaman böyle pis değil, çamura yakalandım plakalıkta olmayınca kastan ceketten crosscu gibi çamur temizledim ��
    çok fazla 696 var satışta. seninki km olarak ortalamalarda. extraları olması avantaj. yine de bu fiyata satış zor.
    başka modelleri denemek fikri güzel. ben de 5 senede 4 model değiştirdim. 696 yı çok ararsın:D

Motosikleti
    Alıntı okican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok fazla 696 var satışta. seninki km olarak ortalamalarda. extraları olması avantaj. yine de bu fiyata satış zor.
    başka modelleri denemek fikri güzel. ben de 5 senede 4 model değiştirdim. 696 yı çok ararsın:D
    Bende satılsın istemiyorum galiba o yüzden fiyatı da düşürmicem :D

Motosikleti
    mt 09
    ducati aşığı bir insan olarak, korlas ve karşısındaki insanı saf yerine koymaya çalışan şark kurnazı çalışanları olduğu sürece, bu ülkede ducati sahibi olmak herzaman büyük risk. insanların neden ducati den uzak dur dediklerini artık çok iyi anlıyorum.bence zaten onların normal gelir düzeyine motor satmak gibi bir düşünceleri yok.

Motosikleti
    Alıntı alpy83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ducati aşığı bir insan olarak, korlas ve karşısındaki insanı saf yerine koymaya çalışan şark kurnazı çalışanları olduğu sürece, bu ülkede ducati sahibi olmak herzaman büyük risk. insanların neden ducati den uzak dur dediklerini artık çok iyi anlıyorum.bence zaten onların normal gelir düzeyine motor satmak gibi bir düşünceleri yok.
    Kesinlikle öyle. Ducati alıcaksan korlasa sadece yedek parça için uğrıyacaksın(o da ebayde bulamazsan)

Motosikleti
    mt 09
    umarım birgün, honda,yamaha gibi ducati de kendi gelir ve bizde istediğimiz motorlara kavuşuruz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    audi satın aldıktan sonra galiba bazı şeyler değişicek.korlas uyarı almış diye duydum işallah almıştır.ayrıca ducatinin ele ayağa inmesini de heralde istemezsiniz.herkesin ducati alması bence hoş değil.yada triump yada mv agusta bmw vs.bırakın özel kalsın.3.motorum olarak inşallah 696 edinebilirim herkese kazasız sürüşler.

Motosikleti
    mt 09
    tabiki istemem. sırf bu yüzden mt 07 mi sattım zaten. ama yurt dışını takip ettiğimiz zaman, ducati nin bukadar da ulaşılmaz bi marka olmadığını görüyoruz zaten.benim en çok takıldığım nokta zihniyet. daha doğrusu kötü zihniyet.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı okican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hafta 696 almayı planlayan bırı olarak fiyat biraz fazla geldi fakat millet ne motorlara ne paralar istiyor herkes arttırıyor fıyatı amaclarını anlamadım :D
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Motosikleti
    2009 Ducati Monster 696
    monster 696 nın 24000 desmo bakımı ne kadar tutmakta bilen var mı acaba?

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Beyler selenin ve deponun konumundan dolayı takımlarda sorun yasayan var mı?

Bosix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli 250 tnt -> Ducati 696 Monster
    Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler selenin ve deponun konumundan dolayı takımlarda sorun yasayan var mı?
    Touring sele alirsan rahat edersin veya bir seleciye gidip on tarafa dolgu ile yukseltmek gerek

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Yurt dışında Ducati'nin ikinci elleri oldukça hesaplı. Sebebi belli. Hem bakım ücretleri fazla, bakım aralıkları daha sık, hem de daha çok sorun çıkaran motorsikletler. O derece olmasa da aynısı kısmen BMW, ve hatta KTM için de geçerli. Japonlar bariz daha iyi. İstisnalar kaideyi bozmaz.

Hele hele küçük hacimliler (800cc altındakiler) iyice ucuzlar, çünkü bir noktadan sonra gereken bakım masrafı ilk edere değmiyor. Yüksek hacimliler nispeten koruyabiliyor fiyatını, Multistrada gibi.

Valf ayarı gerektiren bakım minimum $600 burda. E lastik, zincir, vs. de yakın fiyat. Velhasıl küçük Ducati'lerin ikinci eli ölüyor.

Motosikleti
    2009 Ducati Monster 696
    yahu şu motorun bakım aralığı 5bin mi 6bin km mi net bilen var mı?

Motosikleti
    vespa 250 gts.ie
    merhabalar arkadasşlar monster almayı düşünüyorum yorumların çoğunu okudum bende ducatinin farklı bir tarzı oldugunu düşünenlerdenim aşık oldum diyebilirim fakat aşk acıdır gözünü kör eder insanın kör olmuş biri olarak gözümü açmamama yardımcı olacak yada dogru kızı buldugumu destekleyecek güncel bilgiler ve yorumlarınıza ihtiyacım var oldugunu düşünerek siteye üye oldum pls help !!!

Motosikleti
    Alıntı alpbdr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu şu motorun bakım aralığı 5bin mi 6bin km mi net bilen var mı?
    12 bin aslında. bakım kitapçığı o şekilde. bizim ülkede ise garanti devamı amaçlı 6 bin şeklinde bakıma çağırılıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:20 ----------

Alıntı ScorpionKing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar arkadasşlar monster almayı düşünüyorum yorumların çoğunu okudum bende ducatinin farklı bir tarzı oldugunu düşünenlerdenim aşık oldum diyebilirim fakat aşk acıdır gözünü kör eder insanın kör olmuş biri olarak gözümü açmamama yardımcı olacak yada dogru kızı buldugumu destekleyecek güncel bilgiler ve yorumlarınıza ihtiyacım var oldugunu düşünerek siteye üye oldum pls help !!!
    çok fazla cevap bulamazsın ducati başlığı altında. sayfada zaten genel olarak sorunun cevapları var. yine de özel olarak bir şey takılıyorsa aklına burdan cevaplarım. eski bir 696 ve 796 pilotu olarak:D

Motosikleti
    vespa 250 gts.ie
    çok fazla cevap bulamazsın ducati başlığı altında. sayfada zaten genel olarak sorunun cevapları var. yine de özel olarak bir şey takılıyorsa aklına burdan cevaplarım. eski bir 696 ve 796 pilotu olarak:D[/QUOTE]
    ben dün başlık actım birtane
    en çok kafama takılan ya begenmessem sıkılırsam cabucak!!!geri dönüş manevramı nasıl yaparım hızlı sekilde elden cıkarabilirmiyim,satabilirmiyim.yada cok zarara ugratırmı beni ? mağlum önümüz kış cok süremiyecegim motoru ölü yatırım mı yapmış olurum baharımı beklesem acaba ? birde burası yazın çok sıcak oluyor hava sogutmalı oldugu icin çok rahatsız edermi ?

Motosikleti
    Bu hava soğutma konusu tam şehir efsanesi. Hiç bir farkı yok sulu sistemden. Kaldı ki ducati bu tekniği 50 yıldır kullanıyor.

2.el satışı kolay değil. Özellikle 696 için çok sayıda satıcı ve fiyat var.

Alıp sıkılmak konusu sana kalmış. Kişisel bir detay bu. Böyle düşünüyorsan İtalyan makinaya hele ki ducati ye yaklaşma. Çünkü ducati moto guzzi triumph gibi markalar mantık çerçevesinde satın alınmazlar. Alıcısı zaten genellikle yıllarca hayalini kuruyor olur.
    ScorpionKing bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler