Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kanuni elite 100 almak istiyorum Yardım !

Motovento
    REKLAM ALANI
    tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Arkadaşım elite i gözün kapalı alabilirsin, bizim burda bi lokantada 2-3 adet ondan var kaç senedir kullanıyorlar makinaların dış kasaları dağılmış motorlar hala banamısın dememiş... geçen konuştuk yine aynısından alıcam diyordu..Kesinlikle üzmez seni eğer iyi bakarsan...
    Eğer istersen adamların telefon numaralarını verebilirim sana...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    */ AHm3T /* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha BW's 100

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim sen milleti dinleme japonu boşver sağlam olsa adam satmaz zaten parcaları bi dünya para araştır bize inanma çinli ucuz kimseye emanet verme yarış yapma adam gibi kullan hiçbirşey olmaz ben 3 senedir kullanıyorum yağını 2000km de değil 1000km değiştiriyorum hangisinin servisi sana yakınsa onu al
    İşte bende bu yüzden diyorum 2. el almam diye. adam güzel olsa niye satsın çok acil olmadıkça.eyvallah sagolasın bilgilerin için güveniyorum sana.

Alıntı caner22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepsi aynı ama bence kanuni al .
    insan gibi kullanırsan o paraya iyi bir motor bence.
    Eyvallah sagolasın kardeş.

Alıntı tamyak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım elite i gözün kapalı alabilirsin, bizim burda bi lokantada 2-3 adet ondan var kaç senedir kullanıyorlar makinaların dış kasaları dağılmış motorlar hala banamısın dememiş... geçen konuştuk yine aynısından alıcam diyordu..Kesinlikle üzmez seni eğer iyi bakarsan...
    Eğer istersen adamların telefon numaralarını verebilirim sana...
    Kardeşim çok teşekkür ederim, ancak adamlar beni tanımıyor o yüzden sorun olabilir. Yoksa neden olmasın açıp bilgi alabilirim yani verirsen de olabilir,sen bilirsin. Bu yorumlar gerçekten iç açıcı oldu. Bi alıp kullanalım bakalım, ben yine döner yorumlarımı yazarım buraya. Ve dikkatimi çeken bi olay, şuana kadar Elite kullanıpta memnun kalmayan bi üyeye rastlamadım. Bu da güzel bi olay yani. Hepinize teşekkürler.

Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    Yine değerli yorumlarınızı bekliyorum.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen gün lüleburgazda mangal vardı 99 motor 141 kişi bende gittim cub umla çorludan yalnız benim motorun son hızı 80 km idi şanzıman vites oranlarını değiştirdim ve motorun gücünü 1.2 hp artırdım hızım 90km oldu (motor 97cc ) modifiye işini heaplayarak yaptım kafadan sallama dehil 180km yol gittim 12tl benzin harcadım bu arada lastiklerde farklı ön 2.75 tubaless arka 90 90 17 tubaless yani orjinalden biraz geniş dağa iyi yol tutsun diye bu motorlar güzel olmasa bu masrafı yapmam

Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    Hmmm, güzel yorumun için teşekkürler kardeşim sagol.

yine eliteyle ilgili bilgisi olan arkadaslar yazarsa sevinirim

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Arkadaşım şöyle diyeyim sana. Kullananlar çok memnun. Kullanmayanlar ise anlaşılmayacak şekilde çok şikayetçi. Nasıl oluyorsa. sen hesap et.
    Deneme yanılma biraz masraflı ama en iyi yöntemdir.
    Sen bu motorun temiz ikinci elini çok iyi bir fiyata bulabilirsin. Çünkü bunlarla başlayıp doğru dürüst yol yapmadan yükseltmek için satanlar çoktur eminim. Al, kullan. Isınamazsan aldığına yakın bir fiyatta satar, başka alırsın. Gözünde büyütme. Ama 2. el al.
    Ben Motorumu değiştirmek istiyoruım ama satarken çok zarar edeceğim diye 1 sene daha binmeye karar verdim. Sıfır almıştım

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motoru nerde nasıl ne amacla kullanacahına bağlı ben motoru şehir içinde kullanıcam büyük motor yorar ben zaten tıfıl kalıyom bide motorla güreşirsem vay halime amacım sürat yapmak değil iğtiyaç görmek çorlu istanbul gibi büyük değil bide dar gelirliyiz üç kuruşluk zevk yapıcaz bide vergi verirsek yandık benim benzinlimotor bilgim en üst seviyede elektronik-elektirik bilgim baya iyi benbu motoru 12-14 hp ye kadar yükselte bilirim aynı zamanda benim hobim motorla uğraşmak büyük motor 27000 tl bir seneni sonunda 18000tl zarar 9000tl benm cub 500tl olsa nolur diğer arkadaşların zararının yanında benimki çekirdek parası

Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    Teşekkürler arkadaşlar.

ArkadaşLAr Benim Motorum KAnuni eLite100 Ve KAportasını Değiştircem Kaporta Fiyatları Ne Durumda BiLEn Var Mı Acaba ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler