Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

BIANCHI motorsikletleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozerozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar Bianchi motorsiklet işine girmiş ,

italyan çin ortak yapımıymış,

satıcının dediğine göre, motorsiklette en sık arıza yapan parçaları tesbit etmişler 12 taneymiş, ve bu parçaları italyan malı kullanmışlar, 13 parçada lastikler miş onuda italyan kullanmışlar

doğru olabilir mi bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

fiyatlarıda çok makul,
    işte alacağım motor 1299 ytl

buda beğendiğim eğer paramı ayarlayabilirsem alacağım motor 1735 ytl ama çok güzel görünüyor

http://www.bianchi.com.tr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    İtalyan Bianchi ülkemizden gideli çok oldu eminim biliyorsunuzdur. Bu sadece isim hakkını almış olan bir şirket. Sanırım Manisa'daydı. Motorlar da İtalyan değil Çin
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

evet fabrikası manisadaymış, haftaya motorsikletler geliyormuş, lastikleri çin malı değilse italyan ise zaten dedikleri büyük ihtimal doğrudur, görünüş olarak çok kaliteli görünüyorlar, gelince bakacağız artık,

zangif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili dostlar bu zırvalara pek inanmayın cünkü almış olduğum mondial motorsikletlen birebir aynı bende bir kac gün önce cup modelini aldım bir cok yeri aynı diğer model ise 150 gn ille aynı hepsi hikaye

seco@ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    diğerleriyle aynı
    Ybr
    10 xx xxx

motorcuq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 model HONDA CBR 600 RR ve mondıal 150 zat
    çinlinin kıralıdırbunlar çan çin çon monn

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Sayfadaki "servisler" bölümüne baktığımda "YAKINDA" yazısını görüyorum. Yani motor satışda ama servis yakında öyle mi
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Alıntı zangif adlı üyeden alıntı
    sevgili dostlar bu zırvalara pek inanmayın cünkü almış olduğum mondial motorsikletlen birebir aynı bende bir kac gün önce cup modelini aldım bir cok yeri aynı diğer model ise 150 gn ille aynı hepsi hikaye
    aslında b motora çok hevesli değilim fakat sizin gibi yorum yapanlara da pabuç bırakmam
    dostum zırvalar dediğin motoru bilmem ama senin aldığın mondialin 110 luk cup modeli bununla aynı fiyat bunda extradan arka çanta var işte yeter, sen 45 milyon fazla ödemişsin dostum, amacımız motorları kötülemek değil senin yaptığın gibi,
    yapıcı ol

yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yinede çin malı bu

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    kusura bakmayın ama neyi neyle savunuyorsunuz anlamadım.mondial kim, bianchi de nerden çıktı?bianchi zırva da mondial ne peki?
    demek istediğim nakiti olmayana motor zevkini tattıracak ve bu dünyaya sokacak bir araç bunlar.ömürlük motor olarak bakmayın ki.kazanın deneyiminizi, biriktirin paranızı sonra daha iyisine geçersiniz.şimdi parasız halde motorsuz dolaşmaktansa bende bu tip ucuz bir motorla gezmeyi tercih ederim.hem beni zoraki de olsa motor+mekanik öğrenmeye teşvik eder bu motosikletler...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Bisiklet firmaları şimdi MotoSİKLET sektörüne giriyor..Bisan,bianchi,peugeot............
    0 Rh (+)
    06 - 09

alialince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu fiyatlarla işleri zor 125lik scooter için en iyi fiyat mondial 1.245 ve 150likler için 1538, 1750ile işleri zor ama bilindik bi marka olarak satacaklardır ama motosiklet işinden tatmin olmaları zor. mondial bu fiyatları fuardan sonra arttırmazsa bi çok firma topun ağzındadır ama tabi BIANCHI bu işten dolayı patlamaz o ayrı

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    arkadaşlar nerede imiş manisada fabrikaları bu firmanın hani vestel'i biliyorum ama bu firmayı hiç duymadım

Alıntı lodos adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar nerede imiş manisada fabrikaları bu firmanın hani vestel'i biliyorum ama bu firmayı hiç duymadım

Efsane Bianchi 1992 yılından itibaren Türkiye’de!

İtalyan F.I.V. E. Bianchi S.p.a. şirketiyle Türk Key Grubu, Türkiye’de Bianchi markasıyla bisiklet üretimi yapmak üzere eşit hisseli ortaklıkla, BIANKEY A.Ş.’yi kurarlar.

1994 yılında, Türk ortağın değişmesiyle firma ismi Bianchi Bisiklet Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak yenilenir.

1997 yılında, Bianchi Bisiklet Sanayi ve Ticaret A.Ş. , % 100 Türk sermayeli bir şirket olarak “Bianchi”nin Türkiye sınırları içerisindeki üretim lisansını alır ve efsane bir markanın pazar gücünü, kaynaklarını ve bilgi ağını, ulusal bir markanın gücüyle birleştirir. Bir yandan ürün yelpazesini zenginleştirmeye devam ederken, bir yandan da uluslararası arenada rekabet edebilmek için pazar faaliyetlerini sürdürür.

Bianchi Fabrika

Organize Sanayi Bölgesi 3. Kısım, Ahmet Tütüncüoğlu Caddesi, No: 1 / Manisa
    Tel: 0 236 213 00 45 Faks: 0 236 213 00 50

en azından dondurmacıdan motorcu değil, yakın bisikletten motora

arkadaşlar sanırım kararımı vermek üzereyim

işte yaklaşan kararımın bir kaç resmi sizlerle paylaşmak istedim, resimlerin sonunda da çin düşmanlarına iki çift lafım olacak

bu resimde arkadaki bagaj 95 ytl değerinde

buda göstergeleri

arkadaşlar,motor 125 lik
    duro lastik var üzerinde,
    alarm var üzerinde,
    resimde görülen arka çanta

hepsi 1550 ytl miş
    sanırım bunu alacağım

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    birisinin dediği gibi... motor olsun da çamurdan olsun. motorlu olmak ayrıcalıktır...
    May the Force be with McLaren Mercedes

Bolu Beyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu gün fuarda salcano yu gördüm hem motorunu hem bisikletini koymuş. bisiklette motordan daha iyiyim ve bisikletini tercih etmiyorum.

bisan ı gördüm garibim köşede kalmış ve motorlarına da öyle çok rağbet yok tu. bisikletleri fena sayılmaz ama motorları gözüme hoş gözükmedi. yine diyorum kullanan daha iyi bilir.

peugeot a gelince ticareti yahudiler kadar iyi yapan kimse yok dünya çapında ve mantıkları "ucuz mal alacak kadar zengin değilim" pahalı yapıyorlar ama kaliteli oluyo bi yandan. kullanan varsa bilir.

beldesan veya belde yama yamaha sattığı için ona lafımız yok zaten bisikletleri de kaliteli tavsiye ederim.

dondurmacıdan motorcu kısmını ise ben şöyle düşünüyorum. türkiye maddi olarak yeni yeni güçlenen bir ülke, genç nufusu yoğun aynı zamanda. trafiği de ne yazıkki keşme keş. ucuz motorun cazip olacağı bir ülke anlayacağımız. uğur da ticari mantıkla getirmiş mondial i ve gördüğüm kadarıyla da baya bi tutmuş da. bu ticari kafayı ben anca tebrik ederim

tek doğru yoktur ki bu kadar marka satabilsin. alanlara aldıkları markada mutluluklar dilerim. benim tercihim "LUXOR" kardeşimin dediğiyle aynı olacak. acemiliği atıp para biriktirene kadar binerim sonra alırım baba bi model bakarım keyfime.
    As technician As Possible

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    duro lastik çin değil mi???

casio saatlere bakarsanız çin malı yazmıyor ama"ÇİNDE TOPLANMIŞTIR" ibaresi var??? ya kaliteli yapıp pahalıya satacaksın yada çine fabrika açıp ucuza satacaksın başka çaresi yok bu işin. duro da bi yerinden bulaşmış olabilir çin işine neden olmasın

bakın tezim doğru çıktı DURO nun fabrika adresleri aşağıda

Duro Tire and Wheel Covington, GA USA

Hwa Fong Rubber Co, LTD. Jiangsu, China

Hwa Fong Rubber Co, LTD. Samutprakarn, Thailand

Hwa Fong Rubber Co, LTD. Chang-Hua Hsien, Taiwan
    Copyright 2005 Duro Tires. All rights reserved.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler