Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415

Sym xs125k

Motovento
    REKLAM ALANI
    klemenjero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x max 250
    valla ilk defa duyuyorum böyle bir problemi dersem yeridir. bende olmadı öyle bir problem. egsoz ısınıyor tabi ki ama patlama olmadı şimdiye kadar. ama bir araştırayım benimkine bakayım nasıl birşeydir diye. eğer öğrenirsem yazarım.
    forumda teknik bölümünde araştırmanı öneririm belki diğer markalarda karşılaşmış olabilirler böyle bir problemle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguzkan007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xs125k
    hayırlı olsun motorun klemenjero arkadasımında dediği gibi servise bağlı hersey.bendede birçok parça değişti.dediğin sorunlar bendede olmustu deponun sol taraftaki filitreyle bağlantı yerinde catlak oldu 1 ay sonra depoyu 2hafta bekledim bu sıradada depoya 2defa kaynak attılar ama bi işe yaramadı bide 1ay öncesi yine aynı sorun oldu yine depo değişti bu seferde 3gün sonra depo geldi 1saate cıkardılar motoru.dediğin hortumu pek cıkaramadım ama motor bloğunun sağ üstününde bi hortum var benimde o 2 defa sıcaktan catladı yırtıldı 3ay içinde en sonunda sağlam bi hortum taktılar şimdi 1yıldır bişey olmadı istersen fotoğrafını ceker atabilirim

Motosikleti
    SYM xs125k
    selam arkadaslar aranıza ıspartadan katılıyorum bende ilk motorum olarak bir sym xs125 k aldım. bu motorlarda nelere dikkat etmeliyiz ve lastik seçimimiz nasıl olmalıdır.Şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    SYM xs125k
    sym xs 125 k kullanan kalmadı heralde ben geç kaldım motoru almak için

Motosikleti
    SYM xs125k
    Merhaba arkadaşlar üç ay önce aldığım sym xs125 marka motorun aldığımda ön fren diskinde yamukluk vardı bu gün ustama gittiğimde fren diskinde yamukluk olmadığı anlaşıldı sorun fren merkezinde çıktı baya bir uzun uğraşlardan sonra sonra bir fren merkezi uydurmayı başardık ve fren işini çözdük ama orjinal parçalarla değil. Böyle olunca kafama şu soru takıldı ilerde bir sorun yaşarsan başka markaların parçalarıyla bu sorunu çözebilirmiyim.Yani bu motorla aynı yada birbirine uyan parçaları kullanan motorlar varmıdır.Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler