Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kanuni elite 100 almak istiyorum Yardım !

Motovento
    REKLAM ALANI
    */ AHm3T /* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    Arkadaşlar motor sitelerini gezdim, hem bütçeme uygun hem kaliteli bir motor sahibi olmak istiyorum. 2000 ytl civarı olmalı ama 2100 ytl ye bu motoru buldum. Yorumlara baktığımda güzel dediler, birde sizden dinleyeyim.. Sizce almalımıyım ?

Motor Tipi: tek silindir 4 zamanlı
    Motor Hacmi: 97 cm3
    Motor Çapı: 50x49.5 mm
    Motor Sıkıştırma: 9,1:1
    Motor Soğutma: Hava soğutmalı
    Maksimum Güç: 8,9 HP - 7250 dev/dk
    Aktarma: Zincir
    Şanzıman: Yarı otomatik 4 vites
    Ateşleme: CDI
    Çalıştırma: ELEKTRİK/PEDAL
    Uzunluk: 1900
    Genişlik: 660
    Yükseklik: 1075
    Aks Arası: 1260
    Sele Yüksekliği: 760
    Ağırlık: 96 KG
    Depo: 3.5 LİTRE
    Ortalama Yakıt Tüketimi: 2,2 lt
    Ön Süspansiyon: Teleskopik
    Arka Süspansiyon: Helezonik yaylı çift amortisör
    Ön Fren: Disk
    Arka Fren: Tambur
    Ön Lastik: 2,50-17 TUBE
    Arka Lastik: 2,75-17 TUBE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Benim fikrimi soracaksan Kanuni alacağına ikinci el honda innova al derim..

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne yayardımı bekliyorsun kardeş zaten alacağın makineyi seçmişsin....git al işte.. nasıl bi yardım bekliyorsun..aramızda gün felanmı yapalım..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yayardımı bekliyorsun kardeş zaten alacağın makineyi seçmişsin....git al işte.. nasıl bi yardım bekliyorsun..aramızda gün felanmı yapalım..
    Senin gibilerden yardım isteyende kabahat etmiyeceksin yazma bari.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    kardeş, hakkında birşey duyduysan falan söyle diye yazdım. mesela senin bi arkadasın almıstır, çok pişmandır yada cok övüyodur cok güzeldir. bu tip seyler. yoksa ssagolasın yardımın icin.

Motosikleti
    Alıntı */ AHm3T /* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş, hakkında birşey duyduysan falan söyle diye yazdım. mesela senin bi arkadasın almıstır, çok pişmandır yada cok övüyodur cok güzeldir. bu tip seyler. yoksa ssagolasın yardımın icin.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    sizce almalımıym demiş zaten arkadaş bizden fikir almak istediği bariz belli
    hocam kanuni alacağına yani bir çin malı motor alacağına ikinci el bir japon falan baksan daha iyi olur biraz araştırayım örnekleri verecem.

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    madem 2000 ytl gibi bir para vericeksin bence benim yaptıgım gıbı git 2. el temiz bir ybr 125 al.ben pişmanlık duymadım hiçbir zaman.ayrıca cup la debrıyajlı motorun zevkı cok daha farklıdır.genede karar senin

Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    arkadaslar 2. el almayı düsünmüyorum kesinlikle. güvenim yok çünkü . 0 km alıcam.

Peki mondial 100 kh mi kanuni elite 100 mü desem ne dersiniz ?

Motosikleti
    Bence mertka nın dedikleri doğru o paraya temiz bir ybr 125 bulursun.Senelerce kullanırsın banamısın demez.Senin sıfır alacağın çin malı motosiklet seneye büyük ihtimal şapır şapır dökülecek.. Ama ybr hala taş gibi duracak.

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    ikisiyle de cok uzun km ler gezdim. Elite ye 4 yıldır sahibim.Güç ve ivmelenme olarak elite kesinlikle müthiş tokat çeker.Büyük ihtimal oynama olmazsa son hız da elitenin iyidir. Ama ben mondial diyorum. mondial 100 kh ise sessiz sakindir. ve elite kadar titremez. Eliteye bakmazsan dağ olur, mondial biraz daha iyi kalıyo.Mondial ın yedek parçaları da ucuZ .NE BİLİM karar senin abicim

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    çin malı motor alıcagına git o parayı hayır yap daha ii en azından daha fazla paran gitmezburadakki birkaç arkadaşla hem fikirim eğer benim tarzım cup diyosan o parya ikinci el tertemiz honda innova al ama ybr öneririm ömürlük kullanırsın;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:47 PM ----------

arkadaslar 2. el almayı düsünmüyorum kesinlikle. güvenim yok çünkü . 0 km alıcam.

bu yazını okumdan yorum yaptım ama japon ikinci el bi motor sıfır çinli 2-3 mötör eskitir ve daha az masraf çıkarır çok çektiim bu çinlerden hemde kız gibi bakmama rağmen

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizce almalımıym demiş zaten arkadaş bizden fikir almak istediği bariz belli
    hocam kanuni alacağına yani bir çin malı motor alacağına ikinci el bir japon falan baksan daha iyi olur biraz araştırayım örnekleri verecem.
    sen araştıra biliyosunda o arkadaş araştıramıyomu....

işte bende bu yuzden dedim ki motor seceneğini bitirmişsin kafanda git al....

hemen derler çin alacağına 2 el git japon al...ne alaka kardeşim parası okadar adamın...belki....

birkere çin malı motorlar girmese pazara bu kadar motorcu arkadaşta olmazdı...

birde japon yapınca illa sağlammmı olacak .....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı

madem kocaman kocaman yazmışsın arkadaşta kullanıyorum iyi motor demiş yapcak bişe yok.

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence mertka nın dedikleri doğru o paraya temiz bir ybr 125 bulursun.Senelerce kullanırsın banamısın demez.Senin sıfır alacağın çin malı motosiklet seneye büyük ihtimal şapır şapır dökülecek.. Ama ybr hala taş gibi duracak.
    benim demek istediğimde bu gibi birşeydi belki cup tarzı birşey istiyor ama arkadaş honda innova falan alsa evladiyelik motor.
    sen araştıra biliyosunda o arkadaş araştıramıyomu....

işte bende bu yuzden dedim ki motor seceneğini bitirmişsin kafanda git al....

hemen derler çin alacağına 2 el git japon al...ne alaka kardeşim parası okadar adamın...belki....

birkere çin malı motorlar girmese pazara bu kadar motorcu arkadaşta olmazdı...

birde japon yapınca illa sağlammmı olacak .....
    hocam walla ne desem sende haklısın

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    mondial kanuni karşılaştırmasında kanuni derim.
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    Arkadaşlar hepinize teşekkürler. Ybr125 i çok yerde gördüm gerçekten saglam motor ancak inanın 2.ellere güvenim yok. Nerden biliyim motorda çok önemli bi sorun olmadıgını ? Zaten neyin 2. elini aldıysam hep sorun cıkarttı. Bu yüzden 0 almak istiyorum. Neyse alınca yine buraya gelir yazarım sizlere. Yine de görüşlerinizi yazdıgınız için teşekkürler. Görüş belirtmek istiyenleri de yine dinlerim.
    Saygılar, teşekkürler.

Motosikleti
    ramzey 100 cup.Kuba XY150STII atv

kanuni derim bende sana. bende 2006 ramzey var bugüne kadar tık demedi.arkadaşımda kanuni var oda taş gibi.1 senede dökülecek hurda olacak diye bir kaide yok,hor kulanmazsan oda sana iyi davranır.

Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    motoruna bak, o da sana baksın demişler

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim sen milleti dinleme japonu boşver sağlam olsa adam satmaz zaten parcaları bi dünya para araştır bize inanma çinli ucuz kimseye emanet verme yarış yapma adam gibi kullan hiçbirşey olmaz ben 3 senedir kullanıyorum yağını 2000km de değil 1000km değiştiriyorum hangisinin servisi sana yakınsa onu al

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hepsi aynı ama bence kanuni al .
    insan gibi kullanırsan o paraya iyi bir motor bence.

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler