Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

piaggio liberty200

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    iyi bayramlar arkadaşlar,liberty200 kullanıcılarıyla ilgili bu forumda konu açma gereği duydum.çünkü eminim bu model hakkında bilgi sahibi olmak isteyen motorsiklet dostları olacaktır.liberty200 öncelikle çok sağlam ve seri bir motor.torku çok yüksek yokuşlarda iki kişiyle örneğin bolu dağında 80,90 km çok rahat gidiyor.yedek parça problemi yok.ferco motorun ist.deposu tüm türkiyeye bir telefonla parça gönderiyor.tekerlerinin büyük olması hem virajlı yollarda hemde şehir içi ulaşımda büyük rahatlık sağlıyor.bunlar liberty200 ün artıları.ancak birde eksileri var.öncelikle yakıtda biraz cömert 100 km de 4.5 lt civarı.kullanıma göre 4 lt ye düştüğüde oluyor.parçası biraz pahalı hondayla fiyat konusunda yarışır.başka motorların hiç bir parçası olmaz.mecbur orjinal parçasını alıcaksınız.yan ayaklığı yok,sele altı bagajı yok.farları fabrika çıkışı anahtarsız devamlı yanıyor.anahtar taktırmazsanız çok yüksek akım çektiğinden aküyü bitiriyor.yuasa aküden başkası açıkcası motoru kesmiyor.ben liberty 200 ü tam 4 sene kullandım,aküyü bitirmesi dışında bir problem yaşamadım.pedaldan marşı olmadığı için bu yüzden bir kaç defa yolda kaldığımı ve birazda bu yüzden sattığımı söyleyebilirim.ama liberty 200 deki sürüş zevkini kolay bulabileceğimi sanmıyorum.çünkü bunlar üst sınıf motorlar ve liberty200ün yenisi çıkmıyor ama ona benzer performansdaki motorların fiyatları 8000 tl den başlıyor.motorsiklette sınıf atlamak konforu yakalamak için liberty200 iyi bir basamak olabilir diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

Korlas Bağdat bana bu makinayı 1000 km diye sattı aksesuarlarıyla birlikte...meğer Parkormandaki test motoruymuş iyimi...ne kazık yedim ya zamanında...yıl 2005

eski bir Pıaggıocu olarak sana hayırlı mutlu kilometreler hocam...doğru yoldasın...tebrikler...iyi seçim...ama benim tercihim Beverly 250 olurdu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

mankind1976 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CRF 250 L
    evet ben de seviyorum bu motoru vitesli motorumu satıp almak istiyorum ama dediğiniz gibi yakıt tüketimi ve akü olayı beni düşündürüyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler