Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki KLE 500

Motovento
    REKLAM ALANI
    muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    KLE 500 hakkında forumda bilgiye rastlayamadım. Z-Moto'nun internet sitesinden motorun teknik özellikleri, fiyatı, estetik görünümü vs. hakkında epey bilgi edindim, hatta bir bayiden 2. el modelini yakından inceleme fırsatı dahi buldum.

Ama asıl öğrenmek istediğim; bu modeli kullanan arkadaşlar varsa, sürüş güvenliği, performans/yola tutunma (asfalt-arazi), denge, hızlanma, yakıt sarfiyatı vb. konularda bilgilerini ve görüşlerini almak..

Boy 1.80, kilo 70 olarak bana hitap ettiğini düşünüyorum. Ancak 125 cc. kullanıcısı biri olarak (3000 km.) 500 cc.'ye geçişin biraz erken olduğu noktasındaki deneyimli arkadaşlarımın telkinlerini de çok gözardı etmek istemiyorum

Deneyimli dostlar yorumlarını yazarken bu konudaki objektif düşüncelerini de belirtirlerse ziyadesiyle memnun olurum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Ben bu başlığın hedef kitlesine girmiyorum, çünkü KLE 500 sahibi olmadım. Ama bir dönem çok araştırdım ve deneme sürüşü de yaptım. Bu sebeple kendi fikirlerimi belirtmek isterim:

1) Bana göre, enduro ya geçiş için ideal. Hem iki silindirli hem de 500 cc olması bir avantaj. ( asfaltta da süreceksen 2 silindirin titreşimi az olur )

2) 125 cc kullanıyorum 500 lük fazla gelir mi demişsin, eee zaten enduro modele geçmek ve hacimde büyütmek istiyorsan, pek fazla seçenek yok, benim bildiğim daha küçük hacimliler: 250 lik Hyosung ve 400 lük Honda, sonra bu model geliyor. Diğerleri daha büyük...

3) Kullananların tamamı memnun olduğunu söyledi, "Kawasaki - Z-motor" yedek parça sıkıntıları hariç....

4) Tipi güzel üstelik kullanımıda rahat, fiyatı da uygun
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    kle500 bence sınıf atlamak için uygun bir motor.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    ledo, görüşlerin için teşekkürler. Yedek parçada sıkıntı olması tatsız. Aynı durum servis için de geçerliyse sorun var demektir. Araştırılması gerekir bir konu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler