Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha xt 125 bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Di Daktır46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6n
    arkadaşlar yamaha xt 125 r modeliyle ilgileniyorum ama bu motoru kullananlar veya iyi derece bilgisi olan varsa paylaşsın..2005 teki dergilere falan bakıyorum 12.5 hp yazıyor 2008 lere falan bakıyorum 10 hp yazıyor gerçek durum nedir..ybr motoru var ama farklılık varmı hp nm tork vs..farklılıkları nedir bu motor nasıl bi motor kaç hp kaç tork kaç km hızı var kalitesi kanforu nasıldır..kronik sorunları varmıdır..saygılar..
    er6 demek hayat demek!..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    thedoctor16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi arkadaşım çalışırken sorun olma olasılığı birazda senin motorunun mekanik arızasındanda kaynaklanır o yüzden bu sorun kronik olamaz bahsettiğin makına xt 125 ama verdiğin değerlerde sanırım doğru motoru ybr motoru fakat iç aksamda bir oynama yapılmışmı bilemem ama görünüş o ki egsozu farklı ve 2004 ybr deki gibi eksatrik dişliside farklı olabilir buda motorun 12.5 hp olmasına engel değildir ama şimdi avrupa birliği uyum yasasına uyan yamaha motorlarda bazı değerleri düşürdü örneğin 2004 yılında 12.5 hp çıkan ybr 2005 yılının son aylarında 10 hp olarak çıktı benim yazacaklarım bununla sınırlı bildiklerim belkide yanlış olabilir bilen arkadaşlarında yorumlarını merakla bekliyorum ....!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler