Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

602 cc mz racing

Motovento
    REKLAM ALANI
    tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    Konuyu hortlatayim bu cok hizli kardeslere bir sorum olacak ; su hizlarinizi bi gps le olcup sonuclari paylasir misiniz, hem yasadiginiz hayal dunyasindan cikmis olursunuz hemde burasi da avciar kahvesi modundan cikmis olur
    ucanteneke5 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bazıları nedense 2 zamanlı 25 BG motor ile 4 zamanlı 25 BG motorun hızları arasında fark olacağını düşünüyorlar, abarttıkça da abartıyorlar, ben de ona gülüyorum. Üzerine dümdüz yatıp dişli değiştirirsen 200 yapar tabi ama bana göre bir anlamı yok. Önemli olan motorun normal sürüş pozisyonunda kaç yaptığıdır. Siz rüzgar direncini yok edin 500 de yaparsınız.
    ucanteneke5 bunu beğendi.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    2006 yilinda 150 cc jinlun marka hezimet bi motor almistim , kopru yolunda hizim 140 i gosteriyoken yanimdan belediye otobusu gecmisti, su an kullandigim motor MZ ETZ 301 son surati 135 km/h hadi ruzgar arkadan esti rampa asagi gidiyorum olsun 140 km/h bu hizin uzerine cikan forumdaslar bonzai icip yaziyolar buraya

egnkhrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 251 1990
    Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 yilinda 150 cc jinlun marka hezimet bi motor almistim , kopru yolunda hizim 140 i gosteriyoken yanimdan belediye otobusu gecmisti, su an kullandigim motor MZ ETZ 301 son surati 135 km/h hadi ruzgar arkadan esti rampa asagi gidiyorum olsun 140 km/h bu hizin uzerine cikan forumdaslar bonzai icip yaziyolar buraya
    Hahahaha tuna_tour neguldum sanaya sabah sabah valla bencede haklisin seninde dedigin gibi birda suratlerimizi GPS ile olcsek ? Sonuc ozaman belli olur

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşver hocam çok takılma konuyu hortlattığına değmez her söyleyene bakarsan işin sonu gelmez forum ortamı bilende konuşur bilmeyende.

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    bende çok kullandım 301 severek kullanıyordum 251 de 3 sekman var diye almazdım 22 hp motor 600 km lik yol defalarca yaptım şişme yapıyor sürekli kullanıma uygun deyil dinlendirilmesi gerekiyor 140 hızlarda düzde belli bi süre gidebiliyor dik inişlerde 150 belki üzeri olabilir fakat çoğu km si bozuk olanlar varki arkadaşımın dediği bi motoru vardı 200 yapıyor bi gün aldım motorunu 1 ci viteste 70 yapıyor 2 ye attım 110 nedense ara yol ve münübüs önümde yavaş gidiyor yani 110 gerçekte olan 50 km si bozuk en doğrusu gps le ölçüm

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler