Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,
    2 aydır yatan motorumu bugun çalıştırmaya çalıştıgımda marşa basınca ekteki videodaki gibi motor çalışmıyor (videoda sonunda çalışıyor ama benim motor çalışmadı bir türlü). Sebebi hakkında fikri olan var mı acaba? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

http://www.youtube.com/watch?v=PEm_X_W_p9M

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    Alıntı Skydom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    2 aydır yatan motorumu bugun çalıştırmaya çalıştıgımda marşa basınca ekteki videodaki gibi motor çalışmıyor (videoda sonunda çalışıyor ama benim motor çalışmadı bir türlü). Sebebi hakkında fikri olan var mı acaba? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

akü bitmiştir. çıkartıp şarj ettirmen lazım veya akü öldüyse yenisini almalısın

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı tuneray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ben eray konuyu uzun süredir takip ediyorum.kısmet olursa bende bir gv650 sahibi olmak istiyrm.ancak yaklasik 3aylık arastirma ve beklemeden sonra bir sonuca ulaşabilmiş değilim.niyetim enjeksiyonlu 10bin km te kadar kronik sıkıntılari olmayan temiz bir makina bulmak umarim bir yerlerde beni bekliyordur saygilar
    bende var ancak 22 binde enjeksiyonlu istiyorsan ara görüşelim kardeşim karbüratörlü dersen oda var 5322124353

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

Merhaba arkadaşlar,

akün biter şarj etirmeden çalıştırırsan cojoktör ve startöre zarar verebilirsin nerdesin yakınlarda olursan yardım etirebiliriz çekinmeden arayabilirsin

Tekrar merhaba,
    Akü bitikti biraz şarj ettik, takviye yaptım ama genede çalışmadı. Yarın tekrar deneyeceğim, belki gaz almamıştır dedi arkadaş. Tekrar deneyip sonucu paylaşırım

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Tekrar merhaba,
    Akü bitikti biraz şarj ettik, takviye yaptım ama genede çalışmadı. Yarın tekrar deneyeceğim, belki gaz almamıştır dedi arkadaş. Tekrar deneyip sonucu paylaşırım
    gaz almamıştır ne demek bu cevaptan anlaşılıyorki sen ve arkadaşın pek anlamıyorsunuz,telefonla yardım alabilirsin istersen arayabilirsin beni,Marş motoru normal dönebiliyormu karbüratörlü ise bogulma olmuştur.jigleyi kapatıp.gazı açık tutarak biraj marşa basıp motoru havalandırmak bujileri kurutmak lazım ama gazı pompalamadan.sabit tutacaksın.sonra gazı kapatıp sadece marşa basacaksın.
    Tabi marş motoru güçlü dönüyorsa.motor kaç model nedir tam bilgi veririsen yardımcı olabiliriz.

ersins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR700
    Merhaba arkadaşlar,

Dün itibariyle İstanbuldan 34 FD 3437 plakalı gri enjeksiyonlu 2008 GV650 alarak aranıza katıldım. Bursa'ya gelin getirdim
    Öncesinde yine Hyo kullanıcısıydım, GV250 kullandım 1,5 sene.

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Alıntı ersins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Dün itibariyle İstanbuldan 34 FD 3437 plakalı gri enjeksiyonlu 2008 GV650 alarak aranıza katıldım. Bursa'ya gelin getirdim
    Öncesinde yine Hyo kullanıcısıydım, GV250 kullandım 1,5 sene.
    Hayırlı olsun,bende 650 almayı düşünüyorum ( ilerde)ama önce 250 alıp başlangıç yapmalıyım

2007-17500 km deki gv250 senin miydi ? sattın mı ?

Motosikleti
    Yamaha XSR700
    Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun,bende 650 almayı düşünüyorum ( ilerde)ama önce 250 alıp başlangıç yapmalıyım

2007-17500 km deki gv250 senin miydi ? sattın mı ?
    Evet o benimdi geçen hafta sattım

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Kacirdik desene, hayirli olsun tekrar..

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Uzulme 2008 temiz mevcut bizde ilgilenisen arauabilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:33 ----------

Hayirli olsun cevdet tenmi aldin

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:39 ----------

Motosikleti
    Yamaha XSR700
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzulme 2008 temiz mevcut bizde ilgilenisen arauabilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:33 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:39 ----------

Teşekkürler,

Evet Avukat Cevdet'den aldım. Motor Beykoz tarafında Çetin ustadaydı, satışı ama bir arkadaşı üstüneydi, ondan aldım Regal Raptorcu Celil.

GV250'den sonra tabi anca rahat ettim, boy 1.90 gv250de rahat edemiyordum.
    Yalnız 55 ve 75 km de motordan bir sürtme sesi tarzında bir ses geliyor. Kronik bir GV650 problemi değil biliyorum, fikri olan var mıdır?

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Çetin ustaya bi soruver bir bildigi vardir
    ZERDÜŞT bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha XSR700
    Arkadaşlar

Ta en başından forumu okuyarak gelmeye çalışıyorum. Fakat bir sorum olacak.

Benim motorum enjeksiyonlu model yani şasi siyah. Koruma demiri yaptırırsam da siyah düşünebilirim belki.
    Koruma demiri olarak tavsiyeniz nedir?
    Motorun tasarımına en çok uyguğunu düşündüğünüz çanta hangisidir?
    Kıvrımlı, ucu sivri sissy barlar görüyorum, görüntü olarak güzel ama artçı için konforlu mudur?

Utided - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Hyosung GV250
    Selamlar herkese,

Uzun süredir sessizden takip ediyorum konuyu.

Kendimi bildim bileli cruiser motor delisiydim, taa ki yaklaşık 6 ay önce GV650 yi keşfedene kadar.

Artık hiç bir cruiser motor güzel gelmiyor. Benim için alternatifsiz bir yeri oldu GV650 nin.

Şimdi benim sıkıntım GV650 nin gücüyle başa çıkıp çıkamayacağımda. Kendime güveniyorum fakat bu motorla hiç birebir haşır neşir olmadığımdan tam emin olamıyorum, zira motoru almaya gönüllü tecrübesiz arkadaşlara yapılan yorumlar, verilen tavsiyeler düşündürüyor insanı.

Uzatmadan ben hemen kendimden bahsedeyim, bir de kendim için tavsiye, öğüt isteyeyim..

26 yaşındayım, Makine mühendisiyim ve makina imalatı yapan bir firmada makine tasarımcısı olarak çalışıyorum. Her ne kadar motosiklet apayrı bir dinamik olsa da, mesleğimin getirdiği birikimin bir kazanç sağlayacağı düşüncesindeyim.

Boy 1.85 , kilo 105.

Yaklaşık bir yıl önce sıfır km bir Mondial 150MCX aldım ve yaklaşık 1000km kullandıktan sonra askerlik sebebiyle sattım. Genelde İstanbul şehir içi kullandım, şehir dışı yalnızca bir kez Bursa ya gidip geldim.

Eğitim olarak da Motorumu almadan önce Yamaha nın eğitimine gitmiştim. GV650 alırken de bu kez Honda nın ileri seviye kurslarına gitmeyi düşünüyorum.

Demem o ki tavsiyeniz ne olur bana, GV650 alıp 100km altı hızlarla sürsem bir süre, motoru tanıdıkça, daha fazla tecrübe edindikçe yükseltsem kendimi de, önce gv250 gibi alt segment alıp sonra onu satıp 650 almaktan daha az masraflı ve daha az sıkıntılı olmaz mı? Yoksa dikkatli kullanılsa bile benim durumumdaki birine göre gerçekten tehlikesi büyük müdür GV650 nin?

Şimdiden yorumlayan cevaplayan herkese teşekkürler. Umarım öyle ya da böyle bir gün GV650 ile aranıza katılırım ben de.
    blackarca ve ZERDÜŞT bunu beğendiler.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı Utided adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese,

Uzun süredir sessizden takip ediyorum konuyu.

Kendimi bildim bileli cruiser motor delisiydim, taa ki yaklaşık 6 ay önce GV650 yi keşfedene kadar.

Artık hiç bir cruiser motor güzel gelmiyor. Benim için alternatifsiz bir yeri oldu GV650 nin.

Şimdi benim sıkıntım GV650 nin gücüyle başa çıkıp çıkamayacağımda. Kendime güveniyorum fakat bu motorla hiç birebir haşır neşir olmadığımdan tam emin olamıyorum, zira motoru almaya gönüllü tecrübesiz arkadaşlara yapılan yorumlar, verilen tavsiyeler düşündürüyor insanı.

Uzatmadan ben hemen kendimden bahsedeyim, bir de kendim için tavsiye, öğüt isteyeyim..

26 yaşındayım, Makine mühendisiyim ve makina imalatı yapan bir firmada makine tasarımcısı olarak çalışıyorum. Her ne kadar motosiklet apayrı bir dinamik olsa da, mesleğimin getirdiği birikimin bir kazanç sağlayacağı düşüncesindeyim.

Boy 1.85 , kilo 105.

Yaklaşık bir yıl önce sıfır km bir Mondial 150MCX aldım ve yaklaşık 1000km kullandıktan sonra askerlik sebebiyle sattım. Genelde İstanbul şehir içi kullandım, şehir dışı yalnızca bir kez Bursa ya gidip geldim.

Eğitim olarak da Motorumu almadan önce Yamaha nın eğitimine gitmiştim. GV650 alırken de bu kez Honda nın ileri seviye kurslarına gitmeyi düşünüyorum.

Demem o ki tavsiyeniz ne olur bana, GV650 alıp 100km altı hızlarla sürsem bir süre, motoru tanıdıkça, daha fazla tecrübe edindikçe yükseltsem kendimi de, önce gv250 gibi alt segment alıp sonra onu satıp 650 almaktan daha az masraflı ve daha az sıkıntılı olmaz mı? Yoksa dikkatli kullanılsa bile benim durumumdaki birine göre gerçekten tehlikesi büyük müdür GV650 nin?

Şimdiden yorumlayan cevaplayan herkese teşekkürler. Umarım öyle ya da böyle bir gün GV650 ile aranıza katılırım ben de.
    Aramıza hoş geldin. gv 650 güzel dir kendine tercübene güveniyorsan alabilirsin ama gv250 de başlayabilirsin.
    anadolu yakasında nerdesin garaj hareme gelirsen daha fazla bilgi alabilirsin.Kurs konusunda da grub olarak zaman zaman kurs alıyoruz istersen katılabilirsin.

ersin koruma demiri sekli benim yaptırdıgım en çok kullanışlı ve emniyetli olanıdır.siyah olarak yaptırabilirsin ama dayanıklılık açısından krom iyidir.krom yapılanları boyaya bilirsin.Bu konuda çok ugraştık en sonunda ürettik en iyisini.sisi bar ise ucu sivri filan tehlikeli oluyor.konfor için orjinalleri iyidir. görüntüde güzel.Sen bir ara beni arayabilirsen telle iyi olur.
    ersins bunu beğendi.

Utided - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Hyosung GV250
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoş geldin. gv 650 güzel dir kendine tercübene güveniyorsan alabilirsin ama gv250 de başlayabilirsin.
    anadolu yakasında nerdesin garaj hareme gelirsen daha fazla bilgi alabilirsin.Kurs konusunda da grub olarak zaman zaman kurs alıyoruz istersen katılabilirsin.

ersin koruma demiri sekli benim yaptırdıgım en çok kullanışlı ve emniyetli olanıdır.siyah olarak yaptırabilirsin ama dayanıklılık açısından krom iyidir.krom yapılanları boyaya bilirsin.Bu konuda çok ugraştık en sonunda ürettik en iyisini.sisi bar ise ucu sivri filan tehlikeli oluyor.konfor için orjinalleri iyidir. görüntüde güzel.Sen bir ara beni arayabilirsen telle iyi olur.

Eyvallah hocam, Bostancı dayım ben de. Müsait bir zamanda gelmek tanışmak isterim hepinizle. Cevap için sağol.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı Utided adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah hocam, Bostancı dayım ben de. Müsait bir zamanda gelmek tanışmak isterim hepinizle. Cevap için sağol.
    beklerim yanlız harem e taşındım tel aç gel 532 212 4353

kimyacı_23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 650
    yazdan kalma

Sam@ ve blackarca bunu beğendiler.

arkadaşlar merhaba;

resimdeki gidon riser (aparatları) nerden naasıl bulabilirim.

blackarca bunu beğendi.

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    Motorlar guzelmis. ...
    Marka-modellerini bilen varmi?
    ZERDÜŞT bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler