Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    [QUOTE=nurettin_;2958393]
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sağ ol abiciğim, yeni yer derken , bildiğim yer değil mi ? ve ne zamanlar oradasın?
    bildigin yer değil ordan taşındık yeni kendi yerimiz oldu yer üsküdar haremde gemiden inince ordaki camiye yakın genelde buradayım gelirken ararsan konuşuruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Bu motosikleti İstanbulda yolda görmüştüm, gv650 olduğunu görünce çok şaşırdık, kim yaptıysa harika olmuş.

ZERDÜŞT, zenon, coolibo ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Free Motorcycle Team

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Pil işi olumsuz.

---------- Post added at 09:34 ---------- Previous post was at 09:26 ----------

Alıntı chocolateman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motosikleti İstanbulda yolda görmüştüm, gv650 olduğunu görünce çok şaşırdık, kim yaptıysa harika olmuş.
    Garaj ekibimizden Erhan arkadaşımızın.
    chocolateman bunu beğendi.
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

maedhros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese selam arkadaşlar,
    motorun önceki sahibinin tavsiye ettiği hasanpaşada bir servise gidiyordum.Geçen hafta yağ,yağ filtresi,buji,hava filtresi değişimine işçilik olarak 150 lira istediler.Bana bu para biraz fazla geldi.üstelik tüm gün bekledim.servisi değiştirmek istiyorum.hyosung gv650den anlayabilen,anadolu yakasında bana bir servis önerirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Sanki sırtında bir yama var gibi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:25 ----------

Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Post added at 09:34 ---------- Previous post was at 09:26 ----------

Garaj ekibimizden Erhan arkadaşımızın.
    _Uzay_ bunu beğendi.
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:25 ----------

ANATOLIAN EAGLES ekibinden Erhan arkadaşımızın
    Pardon abi :D

---------- Post added at 14:01 ---------- Previous post was at 13:56 ----------

Alıntı maedhros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun önceki sahibinin tavsiye ettiği hasanpaşada bir servise gidiyordum.Geçen hafta yağ,yağ filtresi,buji,hava filtresi değişimine işçilik olarak 150 lira istediler.Bana bu para biraz fazla geldi.üstelik tüm gün bekledim.servisi değiştirmek istiyorum.hyosung gv650den anlayabilen,anadolu yakasında bana bir servis önerirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler
    Sevgili maedhros arkadaşım,
    Biz Garaj ekibi olarak bu tarz işleri kendi yerimizde hallediyoruz. Kaya abi denetiminde herkes kendi motorunu söküp takabiliyor. Bedava. İster kendin bedavaya yaparsın, çıkarken kumbaraya alet kullanımı için 5-10 birşey atarsın, istersen senin için Kaya abi yapar, ona para verirsin ama herşekilde çok çok ucuz olacaktır. Anadolu yakasındayız. Ben buraya fazla girmiyorum, pis bir scootercı olduğum için beni pek sevmezler buralarda. Ama gv650i nickli Kaya abi sana detayları verecektir. Gel, tanışmış oluruz.
    ZERDÜŞT bunu beğendi.
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

valla çok iyi olur.endüksiyon bobini siparişi verdim güney koreden.o gelir gelmez yanınızdayım o vakit.
    _Uzay_ bunu beğendi.

kimyacı_23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 650
    keyifli olmuş önden ve yandan da görmek lazım baya emek verilmiş
    (eski nickim engineer23)

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    uzay
    vayyyyyyyytt kardeşim napıyorsun yav
    _Uzay_ bunu beğendi.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

ya haldun bizim saglam bohçamızı yamalayıp eski tiyorsun

---------- Post added at 22:17 ---------- Previous post was at 22:13 ----------

Alıntı maedhros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özelden de yazdıgım gibi her zaman gelebilirsin bu yapılanlara sadece işçilik için ustalar böyle alıyor malesef yagı filitre v.s parçalara ne kadar aldılar.

arkadaşlar yeni adresimiz selimiye iskele cad.no 40 e5 den hareme gelirken sagda selimiye tabelası ve hafif yokuş çıkarken sagda 40 numara dogalgazcı garaj
    yeni taşındıgımızdan bir kaç gün yerleşme süreci var sonra bir açılış yaparız kısmetse

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09

evet başkanım arma var tabikide çantadan dolayı gözükmüyor
    ZERDÜŞT bunu beğendi.
    YOLLAR GİDİŞİME KIZLAR DURUŞUMA HASTA

ya haldun bizim saglam bohçamızı yamalayıp eski tiyorsun

özelden de yazdıgım gibi her zaman gelebilirsin bu yapılanlara sadece işçilik için ustalar böyle alıyor malesef yagı filitre v.s parçalara ne kadar aldılar.

arkadaşlar yeni adresimiz selimiye iskele cad.no 40 e5 den hareme gelirken sagda selimiye tabelası ve hafif yokuş çıkarken sagda 40 numara dogalgazcı garaj
    yeni taşındıgımızdan bir kaç gün yerleşme süreci var sonra bir açılış yaparız kısmetse
    abi valla bütün parçaları ben kendim götürdüm.hava filtresi,yağ filtresi,yağ filan.bi tek bujileri ordan aldım.adam benden 150 lira sadece işçilik istedi.yan kapağı kırdılar bide ona ayar oldum zaten.motoru aldığımdan beri 300 lira sadece işçilik gömdüler.mecburi lastik ihtiyacım oldu bide.onu aldım derken yarıldım orta yerimden.motorun bi eksiği kalmadı ama ben de bittim.

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    [QUOTE=gv650i;2960854]ya haldun bizim saglam bohçamızı yamalayıp eski tiyorsun[COLOR="Silver"]

Kaya abi ,siz karma bir grupsunuz..biz ise Custom ,Chopper ,Cruıser tarzı motor kullananlardan oluşan bir Klubüz nitekim bize gelen katılan kardeşlerimiz de aradıkları genel olarak bu özellik..yani yola birlikte çıkıldığında beş benzemez motor değilde benzer tarzlarda olması tercih nedenleri..tüm iki teker kullanıcılarını destekliyor ve seviyoruz ama Klup noktasın daki tarzımız bu CCC motorlar..bunu bilen ve bu oluşumda yer almak isteyen geliyorsa hayır mı diyelim..

İlk fırsatta yeni yerinizle ilgili hayırlı olsun a geleceğiz..

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    KArdesim bu ara bu motordan arıyor ona bakarken gördüm hoşuma giden bir tasarım olmuş :D
    _Uzay_ bunu beğendi.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

sonoyuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi akşamlar arkadaşlar. Bugün 100 km lik bir gezi ve hüsran bir arada. Pompa sıvı kaçırdı. Yağın içi su dolu. Ben ne yaptım diye kara kara düşünürken takım çantasının içinde ne göreyim. Yağ keçesi kutuda. Yağ ve filtreyi yenilemiştim boşa gittiler. Ağlamak istiyorum

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı sonoyuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar arkadaşlar. Bugün 100 km lik bir gezi ve hüsran bir arada. Pompa sıvı kaçırdı. Yağın içi su dolu. Ben ne yaptım diye kara kara düşünürken takım çantasının içinde ne göreyim. Yağ keçesi kutuda. Yağ ve filtreyi yenilemiştim boşa gittiler. Ağlamak istiyorum
    Geçmiş olsun. Takmadan önce iyice kontrol ve testini yapsaydınız keşke.
    Motora su girdiye biraz uğraşıcaksınız , inşallah krank ve eksantrik rulmanlarına zarar vermemiştir.
    Gönderseydin pompayı halledip gönderirdim tekrar , aklında olsun yardım gerekirse msj atabilirsin.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    [QUOTE=ZERDÜŞT;2962347]
    ya haldun bizim saglam bohçamızı yamalayıp eski tiyorsun[COLOR="Silver"]

Kaya abi ,siz karma bir grupsunuz..biz ise Custom ,Chopper ,Cruıser tarzı motor kullananlardan oluşan bir Klubüz nitekim bize gelen katılan kardeşlerimiz de aradıkları genel olarak bu özellik..yani yola birlikte çıkıldığında beş benzemez motor değilde benzer tarzlarda olması tercih nedenleri..tüm iki teker kullanıcılarını destekliyor ve seviyoruz ama Klup noktasın daki tarzımız bu CCC motorlar..bunu bilen ve bu oluşumda yer almak isteyen geliyorsa hayır mı diyelim..

İlk fırsatta yeni yerinizle ilgili hayırlı olsun a geleceğiz..
    KARDEŞİM sen şakadan anlamazmısın hemen 1 e takıyorsun birimiz hepimiz neticede motorcu ruhu taşıyoruz. sizleri seviyoruz .yeni yerimizi hazırlayınca açılışa davet edecegiz ama önceden yardıma gelmek isterseniz hayır demeyız

---------- Post added at 08:00 ---------- Previous post was at 07:47 ----------

Alıntı sonoyuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saglık olsun önemli olan bu işi yapabilmek için öz güvenin olması ve ugraşman şimdi yapacagın şu pelte yagı çok iyi temizlemen lazım bunuda motor temizleme sıvıları ile yuksek devire çıkmadan eski filitreyi iyice temizletip onu temizleme esnasında kullanıp sonradan yeni filitre takacaksın,pompanın tahliye deliğini de kontrol et tıkalı olmasın yan kapagı açınca ordaki yag kanallarınıda iyice temizle yoksa krank bilyaları zarar görür. keçeyi takınca pompayı yerine takmadan dışarıda basınçlı su ile kontrol et hatta milden matkapla baglayıp çalıştırarak kontrolde fayda var.

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    [QUOTE=gv650i;2964700][QUOTE=ZERDÜŞT;2962347]

KARDEŞİM sen şakadan anlamazmısın hemen 1 e takıyorsun birimiz hepimiz neticede motorcu ruhu taşıyoruz. sizleri seviyoruz .yeni yerimizi hazırlayınca açılışa davet edecegiz ama önceden yardıma gelmek isterseniz hayır demeyız

Ne bilim abi..''eskitiyorsun ..''diye bir şey söyleyince sen, alındın mı şaka mı yaptın bilemedim..
    bilginet45 bunu beğendi.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    [QUOTE=ZERDÜŞT;2965395][QUOTE=gv650i;2964700]

Ne bilim abi..''eskitiyorsun ..''diye bir şey söyleyince sen, alındın mı şaka mı yaptın bilemedim..
    bu' eskitiyorsun ' kelimesinin açılımı şudur.
    Bizim GARAJ dediğin gibi karma ve yeni başlıyan arkadaşlar için genel sınıf biraz tercübe edinen hiyerarşi seven,hep aynı makina istiyen arkadaşlar isteklerine göre istediği yere gidebiliyor.Benim dusturum hür olmak ,hür bırakmak ,yama filan sevmiyoruz bohça,kundak sıkar bizi .
    Ayrıca bizim kendi işini kendin gör ,bakımını yap, kendin bir şeyler yap dusturumuz biliyorsun böyle yapmak istiyen arkadaşlar genelde bizimle ,ben bir veya iki sefer yapar gösteririm yapamaz ise bir daha ugraşamam servislere gönderirim.

kısa açılımı bu adaşım

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    [QUOTE=gv650i;2965449][QUOTE=ZERDÜŞT;2965395]

bu' eskitiyorsun ' kelimesinin açılımı şudur.
    Bizim GARAJ dediğin gibi karma ve yeni başlıyan arkadaşlar için genel sınıf biraz tercübe edinen hiyerarşi seven,hep aynı makina istiyen arkadaşlar isteklerine göre istediği yere gidebiliyor.Benim dusturum hür olmak ,hür bırakmak ,yama filan sevmiyoruz bohça,kundak sıkar bizi .
    Ayrıca bizim kendi işini kendin gör ,bakımını yap, kendin bir şeyler yap dusturumuz biliyorsun böyle yapmak istiyen arkadaşlar genelde bizimle ,ben bir veya iki sefer yapar gösteririm yapamaz ise bir daha ugraşamam servislere gönderirim.

kısa açılımı bu adaşım
    Ben söylediğin söz le yaptığın açıklama arasında bir bağlantı göremedim.Yama falan sevmeniz de gerekmediği gibi neden bunu söyleme! ihtiyacı duydun onu da şimdi bilemedim..Yama herkezin harcı değildir ancak onun sorumluluğunu taşıyabilecek kişilere yakıştığı gibi bohça hatunlara kundak ise bebeklere yakışır !. Garajın oluşumunu o toplantılara 1-2 kez katılan biri olarak en baştan beri bilen biriyim..Hür lük meselesine ise gelince profilimdeki imza yeterince açık bir mesaj dır..Sonuç olarak kulüp dışında bir çok iki teker kullanan arkadaşlarımız mevcuttur bunların arasında farklı tarzlarda motor kullananlar da vardır ve hiç bir kulübe bağlı değiller dir..bir kulüp içersin de var olmak veya olmamak tamamen kişisel bir tercihtir..ama senin söylemindeki '' yama filan sevmiyoruz bohça,kundak sıkar bizi .'' cümlesini yamalarımızı hafife alınmış olarak algıladığımdan hoş görmedim.
    bilginet45 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler