Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı ozgur325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha öncede söylediğim gibi istanbuldan aldım motoru ve bakımdan geçirdikten sonra ankaraya götürdüm. yolda toplam 95 TL lik benzin aldım, benzinin litre fiyatı 3,7 olduğuna göre yaklaşık 25 litre benzin yakmışım.bu da 480-500 km lik yolda yaklaşık 5 litre yapar diye düşündüm yanlışım varsa düzeltin. ankaraya vardığımda tekrar benzin aldım ama full doldurmadığım için benim hesap biraz farazi ama motoru salladığımda çok az benzin kaldığı belliydi.. gösterge çalışmadığı için hız tayinimi net yapamadım ama şehirler arası otobüsleri çok rahat geçtiğim için tahminen ağırlıklı 120-140 gibi bi hızla gittiğimi düşünüyorum
    Böyle bir hesap yaptığını tahmin etmiştim
    Ama yine de buna yakındır gerçek değer. Eldeki verilerle gayet güzel hesaplamışsın
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    harunizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk ben aldım. Sonra 4 arkadaşıma daha getirttim. Ayrıca şu anda bir kişi daha rica etti egzoz yolda...

Bu sayfadan Zerdüşt ve viceroyda bu egzozlardan var. Kullananların hepsi çok memnun.

Bu motorun egzozunu değiştirmek istiyorsan sadece bu amcanın egzozları randıman veriyor. Hem ses hem güç kaybı olmaması açısından. Diğer yanda tüşük viteslerde tork artıyor ve vitesi özellikle 2 den 1 e geçirme durumu azalıyor.

Benim motorda, takmadan önce ve sonrasını dinleyebileceğin videoları buralarda bir yerlerde yayınlamıştım.

Ayrıca bana % 10 bir indirim de yapıyor. Eğer düşünürsen sana da elimden geldiğince yardımcı olurum.
    Evet abi senin egzos modifiye yaptığın post'u okudum çok güzel olmuş güle güle kullan, ben de istiyem bana da alırsak sadece egzos mu almamız gerekir yoksa Hava Filtresi ve Jet Kit de mi almalıyız?

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı harunizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet abi senin egzos modifiye yaptığın post'u okudum çok güzel olmuş güle güle kullan, ben de istiyem bana da alırsak sadece egzos mu almamız gerekir yoksa Hava Filtresi ve Jet Kit de mi almalıyız?
    Ben jet kit seti ile beraber aldım ama jet kiti takmadım. İhtiyaç da hissetmiyorum.

Ancak "susturucu" şart !

Susturuculu ses bile ortalığı inletiyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:49 ----------

Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bir hesap yaptığını tahmin etmiştim
    Ama yine de buna yakındır gerçek değer. Eldeki verilerle gayet güzel hesaplamışsın
    Katılıyorum.
    Sadece uzun yol ortalaması (normal devirli kullanımda) 5 lt normaldir.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı KARANIM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun abi .zaman olsaydıda yemeğe de kalsaydın.bi dahaki sefere inşallah.abi bugün motoru aldımadam vernik attırmamış anlamıyoki motordan zaten.aynen abi ilgisiz ve motordan anlamayan adamların elinde kaldık.havalar düzgün gitseydide bi ziyarete gelseydim seni iyi olurdu.
    vernik lense iyi olur sonra tamamen startörde sıkıntı olmasın havalar yagışlı pek kullanmazsın sanırım bir kuru havada çık gel benim yanımada olmazsa burda söker vernik işini ve aşırı yakma derdine bir çare buluruz.

KARANIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 Fazer
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vernik lense iyi olur sonra tamamen startörde sıkıntı olmasın havalar yagışlı pek kullanmazsın sanırım bir kuru havada çık gel benim yanımada olmazsa burda söker vernik işini ve aşırı yakma derdine bir çare buluruz.
    merak etme abi ilk fırsatta yanındayım

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

arkadaşlar hava sogudu motorların suyunda antifiriz eksik olan tamamlasın aksi halde donmuş buzdan bir motora sahip olursunuz

mkemalyonca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv-650
    arkadaşlar hava sogudu motorların suyunda antifiriz eksik olan tamamlasın aksi halde donmuş buzdan bir motora sahip olursunuz
    abi hiç sorma ya..artık soğuktanmı oldu yoksa 1 tur rica eden arkadaşı kırmadım verdim ondanmıdır. Su devirdaym motorunun içinden sızma yaptı... çok canım sıkıldı ama neyseki hasan ustacım(çızık hasanın reklamını göğsümü gere gere yapıyorum)sorunumu çözüvedi...
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı mkemalyonca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hiç sorma ya..artık soğuktanmı oldu yoksa 1 tur rica eden arkadaşı kırmadım verdim ondanmıdır. Su devirdaym motorunun içinden sızma yaptı... çok canım sıkıldı ama neyseki hasan ustacım(çızık hasanın reklamını göğsümü gere gere yapıyorum)sorunumu çözüvedi...
    iyi hallolmuş o devri daimin keçesi aşınmıştır soguk havadada iyice sertleşince kaçırmıştır emanetin bagrıyufka dır derler arkadaşının elinde kalmış

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    iyi hallolmuş o devri daimin keçesi aşınmıştır soguk havadada iyice sertleşince kaçırmıştır emanetin bagrıyufka dır derler arkadaşının elinde kalmış
    selam. nasılsın? günler sonra sitedeyim.
    senin şu gidon işin başarılı oldu mu ? ben tüm detayları inceleyipte ancak anlayabildim.

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Bağrıyufka mı Abi şu kelimeleri bize de öğretin arasıra, dağarcığımız gelişsin

Millet emanet eşeğin canı g..dedir, os...ca çıkar diyor, sen ne güzel bağrıyufka diyorsun
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    Neyse kimsenin foto paylaştığı yok, başlık adı da olmasa kimse GV650 başlığı olduğunu anlamayacak walla... Ben dün biraz dolaştım. Yollar acaip tehlikeli, kimseye tavsiye etmem Biraz buz pateni yapıp döndüm. Bi kaç foto şimdi benden, hava açınca sizden bişeyler görelim burada

Mahalle Lunaparkı

Kar ve Demir

İçe bakış

Herkese hayırlı kışlar, dikkatli sürüşler...

Motosikleti
    NC 700 X
    Senin resmin ve Warning yazısı aynı karede

Resimler için teşekkürler

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı nurettin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam. nasılsın? günler sonra sitedeyim.
    senin şu gidon işin başarılı oldu mu ? ben tüm detayları inceleyipte ancak anlayabildim.
    ooo nurettin hoşgeldin gözümüz arar oldu seni nihayet internetine kavuştunmu gidon işi baya bir başarılı oldu tavsiye ederim oralara geldiğimde görüşürüz test edersin.

Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bağrıyufka mı Abi şu kelimeleri bize de öğretin arasıra, dağarcığımız gelişsin

Millet emanet eşeğin canı g..dedir, os...ca çıkar diyor, sen ne güzel bağrıyufka diyorsun
    ya serdarım bizim oralarda böyle tabir edilir sizin oralardada demekki öyle kelime dagarcımız gelişmiş oldu bu hafta senin oralara kar görmeye gelebilirim kalacak yer ayarlarsan

Motosikleti
    Abi istediğin zaman gel, ev büyük ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:16 ----------

Senin resmin ve Warning yazısı aynı karede
    Ahaha Tabi dostum, mesaj da veriyorum bir taraftan

Motosikleti
    gv 650
    arkadaşlar aranıza yeni katılacağım umarım 2 gun sonra 2007 model 9000 km de temiz bir gv650 buldum 8500 liraya anlaştık ama hala içimde bir tedirginlik var alsammı almasammı sebebi satıcıya guvenmeme değil kendi kararsızlığım başka bir markamı alsam yada başka bir tarz motormu alsam diye beni rahatlatacak birşeyler yazarsanız memnun olurum

Motosikleti
    NC 700 X
    Başka marka al bence. İlerde GV'yi yine alırsın. Merdivenleri yavaş yavaş çıkmış olursun. Bak ben GV aldım, hayalimdeki honda shadow'a binemiyorum. Hızı az, beygiri az

Ama bir gün Honda Shadow alacağım inşallah. Bütün bu güzelliği bırakıp, artçı rahatı için belki

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı h983271 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aranıza yeni katılacağım umarım 2 gun sonra 2007 model 9000 km de temiz bir gv650 buldum 8500 liraya anlaştık ama hala içimde bir tedirginlik var alsammı almasammı sebebi satıcıya guvenmeme değil kendi kararsızlığım başka bir markamı alsam yada başka bir tarz motormu alsam diye beni rahatlatacak birşeyler yazarsanız memnun olurum
    arkadaşım öncelikle hoş geldin ıspartadasın sanırım ben sık sık gelirim oraya buldugun motor nerden gerçekten temizmi o önemli tanıyorsan mesele yok motor olarak burdaki sahifeleri okursan eksi ve artılları objektif olarak ögrenmiş olursun uzayın dediği gibi şimdi almazsan ileride alırsın ama illaki gv 650 yi bir motorcu tatmadan motor zevkini yaşamış olmaz benim tercübelerime göre (1969 yılından beri kullanıyorum) hangi açıdan bakarsan bak olumlu hız emniyet olumlu ,dayanıklılık kalite olumlu, konfor yakıt olumlu,fiat kalite olumlu,görüntü yedekparça uygun başka olumsuz yanları elektirk problemleri rahatlıkla gideriliyor halledilmiyecek bir sıkıntı yaşamadık hakkında hayırlısı

Motosikleti
    gv 650
    teşekkurler yardımlarınız için o zaman bu durumda hiç beklemeden ayın 15 inde alırım gv mi biran once havalar düzelsin şu soğuk hava dalgası yurdu terketsin istiyorum

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Başka marka al bence. İlerde GV'yi yine alırsın. Merdivenleri yavaş yavaş çıkmış olursun. Bak ben GV aldım, hayalimdeki honda shadow'a binemiyorum. Hızı az, beygiri az

Ama bir gün Honda Shadow alacağım inşallah. Bütün bu güzelliği bırakıp, artçı rahatı için belki
    Uzay artcı rahatı demişsin..o dediğin 70 tl civarı bir paraya bakar..Benim Gv de artcı Shadow daki kadar rahat..üstelik sürücü kısmıda düzeltildi beli destekler şekilde..bir dahaki buluşmada test edersin..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzay artcı rahatı demişsin..o dediğin 70 tl civarı bir paraya bakar..Benim Gv de artcı Shadow daki kadar rahat..üstelik sürücü kısmıda düzeltildi beli destekler şekilde..bir dahaki buluşmada test edersin..
    Eyvallah abi

Peki tek tekerde koltuk kaydırıyor mu abi? Ben arkada artçı olmasa sisibara kadar kayıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler