Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Dayımıda Hyosung sahibi yaptım. 2007 model 24.000 km deki keeway supershadow250cc motosikletini takasla gv250 ye çevirdik.

Motosiklet uzun süre garaj motosikleti olmuş.Bu açıdan henüz 1500km de.

Keeway de titreşime az diyorsak bunda hiç yok demek lazım Aradaki güç farkıda hissetirdiği iki kat ve tatmin edici düzeyde.
    Yan yana koyunca doğal olarak abi-kardeş tablosu oluşuyor.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mkemalyonca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv-650
    tebrikler serden...dayı yeğen kuzen herkez hyosung lu olmalı bu arada sana özelden yazdığım halidun abinin mesajını iletebilmişmiyim acaba....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:55 ----------

millet bu arada;istanbulda motor için balans ayarı yapan bi yer bilen varmı net olarak

Motosikleti
    Kemal,sen yazınca farkettim özeli.Hyosung gv250 için şuan koruma demirinden önce orjinal ve hesaplı sisibar arayışımız var.Ama koruma demirinin fiyatını bilsek sıra elbet onada gelecek.İlgine teşekkür ederim.

Motosikleti
    HYOSUNG GV 650

mr lee hakkında

arkadaslar formu okuya okuya bır hal oldum ama su mr lee ıle alısverıs yapan arkadaslar ıle ıletısıme gecmek ıstıyorum

hyosungsource.com a üye oldum

nasıl işlem yapılır turkiyeye getirilmede sorun cıkıyormu
    gumrukten benmı gıdıp alıyorum
    ne zaman geldıgnı nerdenbilecem ?

gibi gene sorularım var

alıs verıs yapan bir arkadasımız bana anlatabılırmı?

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Oğuzkan Hoşgeldin,

Bence önce bir kendini tanıtsan daha güzel olur...
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    HYOSUNG GV 650
    Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oğuzkan Hoşgeldin,

Bence önce bir kendini tanıtsan daha güzel olur...
    Haklısınız kusura bakmayın

çekmeköyde oturuyroum gv 650 kullanıcısıyım aktif olarak artık gezilerinize katılmayı dusunuyorum lakın su ehliyetimi kaptırdıgım gibi geri alırsam:D

mazisi derin anlatmıyayım :D motorla alakası yok ama

bu arada far ve sınyalım kırıldı bunun ıcın buralarda baktım ucuk rakkam verdıler.
    2 parcaya 300 cektıler

gecen bır abı mr lee vardedı bende dedım nediyirsinleeee
    9 parcaya hersey dahil 300 e buldum sitede
    baktım sıteye ama nedir nedegildir nasıl ödeme yapılır ne zaman gelir
    nasıl teslım alınır.
    bunları merak edıyorum

Motosikleti
    Hepsiburada'ki gibi online alışveriş yapıyorsun. Toplam rakamın 200 TL'yi geçmemesine, geçiyorsa da sitedeki iletişim adresinden adamları faturada bu rakamın aşılmaması konusunda bilgilendiriyorsun. Genelde 2 hafta sonra adresine teslim malların geliyor.

Serden (Viceroy) da bazı malzemeler almak istiyordu, beraber sipariş verirseniz toplam kargo ücretiniz daha ekonomik olabilir.

Motosikleti
    HYOSUNG GV 650
    tesekkurler arkadas ıle ıletısıme geceyım

Motosikleti
    Benim bu hususta tecrübem yada kazanımım yok.
    Bu tip alışverişlerde ise bu sitede güvenip,birlikte hareket edebileceğim maksimum 3 kişi olabilir. Gerisini zaman ve deneyim göstercektir.

Motosikleti
    gv-650
    selam millet;serden bişi değil ama halidun abiyle karşılaşamıyoruz msn de bu mesajı okursa iyiliğinden haberdar etsin...

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı mkemalyonca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam millet;serden bişi değil ama halidun abiyle karşılaşamıyoruz msn de bu mesajı okursa iyiliğinden haberdar etsin...
    Şu an msnde konuşuyorunuz

Alıntı OGUZKAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar formu okuya okuya bır hal oldum ama su mr lee ıle alısverıs yapan arkadaslar ıle ıletısıme gecmek ıstıyorum
    hyosungsource.com a üye oldum
    nasıl işlem yapılır turkiyeye getirilmede sorun cıkıyormu
    gumrukten benmı gıdıp alıyorum
    ne zaman geldıgnı nerdenbilecem ?
    gibi gene sorularım var
    alıs verıs yapan bir arkadasımız bana anlatabılırmı?
    TR'ye getirilmede hiçbir sorunla karşılaşmadık. Otoburkaplan açıklamış zaten. Alışverişi yaparken not kısmına lütfen fiyatı 100$ gösterin yazarsın (200 TL'nin altında olacak bir fiyat salla işte)
    Bu yöntem sayesinde gümrüğe takılanımız olmadı çok şükür. O yüzden o konuda bilgimiz yok, en azından benim yok. Sana bir tracking number veriyorlar. EMS kargo'ya birkaç gün sonra sitesinden giriyor ve o numarayı yazıyorsun. Sana kargon nerede gösteriyor.

Bana 7 iş gününde falan geldi hep.

Ödemeyi Paypal üzerinden yapmalısın. İnşallah biliyorsundur çünkü o uzun iş

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tip alışverişlerde ise bu sitede güvenip,birlikte hareket edebileceğim maksimum 3 kişi olabilir. Gerisini zaman ve deneyim göstercektir.
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

harunizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F
    Ben hyosungsource.com' dan Ön cam (windshield) ve sissy bar (backrest) sipariş ettim 25 Ağustos'ta, detaylar aşağıda siteden copy/paste yapayım ;
    1 ea. Backrest GV650 TL154.32 (Bu sissy bar)
    1 ea. Sport Windshield GV650 TL131.17 (Bu da ön cam)
    Sub-Total: TL285.59 (ara toplam)
    TL81.69 Zone Rates (Shipping to TR (1 x 4.70kg(s))): (Bu kargo parası )
    TL367.28 Total:

31 Ağustos günü elime ulaştı, yani 6 günde geldi, duyduğuma göre aldığın malzemenin gümrüğe takılmaması için 200euro ve aşağısında bedeli olmalıymış.
    Ben de bu parçaları taktıracak usta arıyordum bir de alarm taktırmak istiyorum,
    bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba?
    mkemalyonca kardeşimin tavsiye ettiği K.Çekmece'deki hyosung'cu ustadan daha yakın bir usta bulursam Bağcılar için, ona gideyim yoksa yine çekmece'ye giderim sorun değil.
    kemal hocam ne diyosun bu duruma? Yapar mı bizim ufak işleri ustam?

Motosikleti
    gv-650
    harun kardeşim merhaba;şimdi siteden 4-5 arkadaş msnde yazışıyoruz istersen sende gel orda muhabbet daha hızlı..bide halidun abimiz var forumun eskilerinden o ben ilgilenirim alramıyla ilgili dedi ama sanırım sana uzak..benim usta zaten işi bu yapar hemde hiç gözün arkada kalmaz parçam çalınırmı kazıklanırmıyım vs diye.. msn e ekle itersen

mkemalyonca@hotmail.com
    herkez müsait olunca ramazan abimiz gitsin bide gezi planlıyoruz millet duyduk duymadık kalmasın..... serden ve serdar kardeşlerimizde davetlmiz tabi yol biras var ama burda konaklama sorunu yaşatmayız söz

Motosikleti
    Alıntı harunizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hyosungsource.com' dan Ön cam (windshield) ve sissy bar (backrest) sipariş ettim 25 Ağustos'ta, detaylar aşağıda siteden copy/paste yapayım ;
    1 ea. Backrest GV650 TL154.32 (Bu sissy bar)
    1 ea. Sport Windshield GV650 TL131.17 (Bu da ön cam)
    Sub-Total: TL285.59 (ara toplam)
    TL81.69 Zone Rates (Shipping to TR (1 x 4.70kg(s))): (Bu kargo parası )
    TL367.28 Total:

31 Ağustos günü elime ulaştı, yani 6 günde geldi, duyduğuma göre aldığın malzemenin gümrüğe takılmaması için 200euro ve aşağısında bedeli olmalıymış.
    Ben de bu parçaları taktıracak usta arıyordum bir de alarm taktırmak istiyorum,
    bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba?
    mkemalyonca kardeşimin tavsiye ettiği K.Çekmece'deki hyosung'cu ustadan daha yakın bir usta bulursam Bağcılar için, ona gideyim yoksa yine çekmece'ye giderim sorun değil.
    kemal hocam ne diyosun bu duruma? Yapar mı bizim ufak işleri ustam?
    Parasını verirsen yapar Ama bence gerek yok kendin yaparsın.

Ön Cam :

Ön maşayı tutan üstteki 2 civatayı sökeceksin. Tabii öncesinde narince tornavida/bıçak vs. ile civata kafalarındaki krom görünümlü plastik tapaları çıkarman lazım. Daha sonra her iki cam demirini "yeni uzun civatalarla" aynı yerlere bağlacaksın. Daha sonra ön camı demirlere takacaksın. Burada biraz kasarak, camı eğerek filan takman gerekecek ama çok zor değil.

Kritik nokta : Civataları çok sağlam sıkmalısın, kendi güvenliğin için limitine kadar sıktığından emin ol.

Sissy Bar :

Arka çamurluk üstündeki yan kromları çamurluk içindeki civataları açarak sök. Sonra yan kromları sissy bara monte et ve aynı şekilde tekrar yan kromların montajını sissy bar üzerindeyken yap. Yine civataları sağlam sıktığından emin ol.

Haydi kolay gelsin...

harunizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F
    Alıntı mkemalyonca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harun kardeşim merhaba;şimdi siteden 4-5 arkadaş msnde yazışıyoruz istersen sende gel orda muhabbet daha hızlı..bide halidun abimiz var forumun eskilerinden o ben ilgilenirim alramıyla ilgili dedi ama sanırım sana uzak..benim usta zaten işi bu yapar hemde hiç gözün arkada kalmaz parçam çalınırmı kazıklanırmıyım vs diye.. msn e ekle itersen

mkemalyonca@hotmail.com
    herkez müsait olunca ramazan abimiz gitsin bide gezi planlıyoruz millet duyduk duymadık kalmasın..... serden ve serdar kardeşlerimizde davetlmiz tabi yol biras var ama burda konaklama sorunu yaşatmayız söz
    Tamam abi ekliyorum hemen msn'ini, hem de gezi dedin süper oldum şimdi, valla ben gelirim geziye, teşekkür ederim

Motosikleti
    250cc lik chooper
    Herkese selam. Sitede konu açmıştım gt250r arıyorum diye fakat temiz gv650 bulabilirsem onuda düşünüyorum. eğer motor satıyorsanız ya da bildiğiniz varsa bana haber verirseniz sevinirim. aklımda bi kaç model var bunlardan birini almayı planlıyorum bulabilirsem.

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı Blackvolky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam. Sitede konu açmıştım gt250r arıyorum diye fakat temiz gv650 bulabilirsem onuda düşünüyorum. eğer motor satıyorsanız ya da bildiğiniz varsa bana haber verirseniz sevinirim. aklımda bi kaç model var bunlardan birini almayı planlıyorum bulabilirsem.
    Selam. Kaya abinin motoru satılık. Kendisi daha hafif bir makine almayı planlıyor. Aramızda motoru için her önlemi alan, her türlü bakımı yapan, bir çok parçasından ve tamirinden anlayan ender insanlardan biri. İlk sahibi ve öyle yağı gecikmiş, bakımı gecikmiş falan diye bir durumu olmaz onun motorunun. Tek tek kitapçığından bakıp uygular

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...650-uila/detay

İlan no: #15375060
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    gv-650
    Selam millet,halidun kaya abimizin motoru süper bende yakından gördüm,ama şimdi fazla övmeyelim ...satılırsa nasıl aynı anda aynı motorlarla gezecez...ayrıca bi sürü aksesuarı olduunu kimseye sölemeyelim bu sebepten dolayı satılırsa naparız yav...

Motosikleti
    Fiyat düşürmeyin beyler
    İkinci elde satılık azaldı,sıfırı zaten 18.400tl.

Motosikleti
    Fiyat kotu 11.000 a yükselmiş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler