Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    herkese iyi günler bu formdan kopmak imkansız siteye sadece GV650 başlığı için giriyorum desem yeridir. GV650 iyi bir dağıtım şirketine kavuşursa dünyada olduğu gibi yurtiçindede çok aşama kaydetecek.Benim umudum var.Kim bilir belki bu tip problemler ortadan kalktığında bende Hyosunga geri dönerim hiç düşünmeden.GV700 Classic versiyon yakın takibimde bakalım ne zaman gelecek memlekete =) Saygılar iyi sürüşler dilerim...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Classıc sevenlere güzel seçenek gv700

Fakat Global gibi kendini sevdirebilen bir ithalatçı lazım. Acaba bizmi birleşip şu işlere el atsak
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Classıc sevenlere güzel seçenek gv700

Fakat Global gibi kendini sevdirebilen bir ithalatçı lazım. Acaba bizmi birleşip şu işlere el atsak
    Olabilirdi eğer kanuni arada olmasaydı..neticede kore li ile aralarında sözleşme var..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Bence bizim makina hala daha estetik... Bugün yakından V-Rod gördüm benzincide, bana göre ondan bile daha estetik
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    v-rod ateşimi, versys hevesi ile kapatmışken hatırlatma bana Serdar

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bizim makina hala daha estetik... Bugün yakından V-Rod gördüm benzincide, bana göre ondan bile daha estetik
    V-Rod'a bana göre tip olarak 2 basar bizim makine. Ama V-Rod ona hangi karşılaştırmada ne basar bilmem
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    gv-650
    selam millet;dün akşamki kazayla son 15 günde yakın çevremde ölnlerin sayısı 4 e yükseldi.Ama motorsiklet anlayışının bunda bi suçu yok bence.125 cc motor honda da olsa 2 kişi sollamayı hemde hatalı sollamayı kaldırmııyor ve 50 li yaşların tecrübesine rağmen kaza yapabiliyorken,20 li yaşlarda 2 genç 250 cc motorda uçarcasına gidip duvara çarpıyolarsa bir sahur vakti,,, bu kader,bu ecelmi,motor karasevdasımı nedir bu yav...

Motosikleti
    Bize düşen defansif bir sürüş anlayışı. Full koruma.Yeşil ışıkta bile kırmızıda duranları kontrol ederek geçiş,Durabileceğimiz hızlarda sürmek.
    Trafik yasaları daha sertleştirilmediği sürece bu böyle devam edecek.Kıbrısta kırmızıda bile geçmenin bir gün hapis cezası varmış ki bizim trafik Allaha emanet...
    Kaldırımı yüksek yerleşim birimlerinde medeniyet seviyesi düşüktür unutmayın!

Motosikleti
    gv-650
    aynen katılıyorum ve ne doğru yazmışsın şu kaldırım tespitini,at arabsından motorlu araçlara geçişi çok kısa zamanda yaptık sanırım bunun sebebi birazda bu.Halidun abimizin selamıyla;
    ,emrah burdan cevap yazıyorum değişiklik olması için birde daha klasik bir motor adına farklı bir gv yapmak için ortaya çıkan model gv700 gv250 çizgileri daha çok ben gv650 yi tercih ederim

ayrıca v-rood la görüntü olarak daha güzel kalite olarakta v-rood da plastik parça yok hep metal motor hacmi 2 misli beygiri fazla ancak sürat 210 km
    motora binmeyek isteyen gv650 alır
    parasına binmek isteyen v-rood alır
    zevkini alayım diyen gv650 alır
    namım yürüsün diyen v-rood kullanır

bu uazar gider tercih vadandaşın halidun abimizin telefonunu:05322124353(kayar_2)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:14 ----------

gv 700 nıç ,,ııı,,,olmamaış, yani bu fotolardan fikrim bu,depo su yakışmamış hiç,far siyah; kromajlı olmalıydı vs ama çift egzos güzel olmuş,sele kısmıda daha bi farklı olabilir bence,

vrod içinse zaten ilk yazılarda ve arara bundan bahsedilmişti bende nacizene fikrimi sölemiştim.
    taksim istiklal başında kızıl kayalar büfe önünde v rod yanına yanaştım oturanların gözleri nedense farklı baktı

Motosikleti
    NC 700 X

Motosikleti
    polis modeli güzel ama bizim rüzgarımızdan bile devrilir bu

harunizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F
    Selam arkadaşlar ben de GV650 aldım,
    şuradaki konuda tartışmıştık herkes Dragstar ve Kawasaki demişti ama ben Hyosung'a güvendim ve aldım çok şükür ki almışım Allah yapandan, getirenden razı olsun müthiş makine.

http://www.motosiklet.net/forum/crui...im-lutfen.html
    bu konuyu açmıştım, sahibinden'den ilanlarla desteklemiştim arge'mi

sonra Hyo virüsü kaptım, gittim ve aldım
    Hemen hyosungsource.com'dan Ön cam ve sisi bar sipariş ettim, adamlar çok ilgilendi kargoya verdiler hemen ertesi gün. Almak isteyene tavsiye ederim Hyo' yu...

Motosikleti
    NC 700 X
    Aramıza hoşgeldin

Bilgi birikimlerinden faydalanmak için bence hergün birkaç sayfa oku derim.

Canavarın hayırlı uğurlu olsun

Motosikleti
    Hayırlı ,uğurlu olsun. Tadını aldıkça kıyaslama yapmaz,yapsanızda alternatif bulamazsınız. Yalnız 8.000-9.000 civarı piyasada gezen mayınlar alıcısını üzüyor.Umarım sizinki öyle olmaz ve uzun yıllar memnuniyetinizi dile getirirsiniz.

Motosikleti
    gv-650
    hayırlı uğurlu olsun ..hyosung severler arttıkça motosiklet kültürümüz yükseliyo sanki...hemn iyi bi servis edinmeini tavsiye derim eğer istanbul.k çekmece civarındaysan kesinlikle bneden tavsiye al... bari seni üzdürmeyelim...

Motosikleti
    Suzuki GSX 600F
    Alıntı mkemalyonca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun ..hyosung severler arttıkça motosiklet kültürümüz yükseliyo sanki...hemn iyi bi servis edinmeini tavsiye derim eğer istanbul.k çekmece civarındaysan kesinlikle bneden tavsiye al... bari seni üzdürmeyelim...
    Evet aynen, ben de bi servis edinme isteğindeydim, Bağcılar'dayım aslında k.çekmece uyar bana, nerededir acaba bu servis?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:13 ----------

Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoşgeldin

Bilgi birikimlerinden faydalanmak için bence hergün birkaç sayfa oku derim.

Canavarın hayırlı uğurlu olsun
    Sağol kardeş, hergün okuyorum ama 130 sayfa oku oku nasıl bitecek

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullan inşallah..bu arada sahibinden.com da ilana baktım koruma demiride yok..ihmal etme derim..hatta Halidun abi paslanmaz kromdan koruma demiri yaptırma aşamasında onunla irtibata geçersen sana da faydası olur..Tel nosu..0532 212 43 53 selamlar..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    gv-650
    [QUOTE=harunizm;2136520]Evet aynen, ben de bi servis edinme isteğindeydim, Bağcılar'dayım aslında k.çekmece uyar bana, nerededir acaba bu servis?[COLOR="Silver"]

hasan usta.yeri tarifle biraz zor olabilir.sultan murat mah.sağlık ocağı karşısında

tel05327041260 iyi niyetli,işini severek yapan,yeteneklşi genç bi kardeşimizdir.eğer müsait olursak seni bende götürebilirim ihtiyaç duyduğunda..maskoda yerimiz kemal ben 05324765633 ararsın buluşur bi turda atarız motoruda gösteririz ..

Motosikleti
    Suzuki GSX 600F
    Arkadaşlar şu tescil işini nasıl halledicem? Ruhsatı kendi üzerime almam gerekiyor ya, onu bi arkadaş diyo ki 1 ay içinde evine geliyo ruhsat, sen trafik şubeye gitmene gerek yok falan, ama trafik şube de internet'ten randevu alın öyle gelin diyo sitelerine girdim adıgeçen randevu sistemine, orda devir işlemi yok, saçma sapan bissürü işlem var ama devir işlemini göremedim, bilen birisi bilgilendirebilir mi acaba ? teşekkürler.
    şu adreste randevu sistemi : https://e-randevu.iem.gov.tr/randevu/

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Ruhsat, noter satışı ve trafik sigortanla birlikte ikametgahının bağlı olduğu Trafik şubesine erkenden gidiyor ve oradaki danışma bölümünün yönlendirmesiyle işlerini hallediyorsun.

Ankara'da internetten rezervasyon ve başvuru şubeye gittiğinde zaman ve biraz da form doldurma parası kazanmak için gerekli. Başvurmadan da gidebiliyorsun. Ama İstanbul Emniyeti için belki de zorunluluktur.

İnternetten formu doldur ve belgelerinle erkenden Emniyet'te ol...Yavaş yavaş yaparsın, zor değil...
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler