Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Sevgili doslar;16 aralık doğum günümdü ve en güzel hediye eşimin bana verdiği evlat oldu.
    Adana özel Metropark hastanesinde prof.dr.Süheyl Ökten hocamın ve ekibinin gerçekleştirdiği başarılı operasyon sonrası sağlık sorunu yaşamadık.

Tatlı ve müjdeli haberin yanısıra annemin bel fıtığı bacağında kitlenmeye sebeb olunca aynı hastanenin saygıdeğer Doç.dr.Orhan Şen hocamızın üstün gayreti ve ilgisiyle doğumun birgün sonrası annemin ameliyatınıda yaptık. Tüm yorgunluklar sağlıkların yerini bulması ile unutulmuş oldu. Motosiklet bilgi paylaşım sayfasında yeri olmasada seven dostlarımla paylaşmak istedim.Saygılarımla.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Viceroy bilgiler için çok teşekkürler ayrıca seni ve eşini tebrik eder anneniz içinde acil şifalar dilerim

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Sevgili Serden hoca,

Allah (CC) sağlık sıhhat versin. Evladınızın güzel günlerini görmek nasip olsun.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    serden abi allah analı babalı büyütmek ve güzel günlerini görmek nasip etsin.yürekten tebrik ediyorum. darısı da benim başıma artık anneniz için de allahtan acil şifalar dilerim..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    serden hocam allah analı babalı büyütsün.çok güzel bir duygu olsa gerek sizin adınıza çok sevindim,anneniz içinde çok geçmiş olsun
    motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...
    http://www.allstategarage.com

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Allah analı babalı büyütsün, çok tatlı maşallah
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Allah analı babalı büyütsün. Annenize de acil şifalar dilerim. Mutluluğunuzun daim olması dileğiyle... Selamlar.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

Motosikleti
    İyi dilekleriniz için sonsuz teşekkürler.Çok şükür sağlık durumları iyi.Geriye kalan tatlı yorgunluklar.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    serden abi o yorgunluklar bile her zaman yaşanmak istenen yorgunluklar olarak kalır akıllarda.allah sağlıklarını bozmasın..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    vıceroy tebrik ederim. Allah analı babalı büyütsün.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    bahtı da kendisi kadar güzel olsun.
    yüreğinden aşk eksik olmasın.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    Teşekkürler dostlarım. Sizlerin manevi destekleridir bizi yüreklendiren.

Maturin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    serden hocam, allah analı babalı büyütsün, mürüvvetini görmeyi nasip etsin. anneniz için de geçmiş olsun. umarım çok çabuk kavuşur sağlığına.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Serden hocam allah analı babalı buyutsun.Bende o duyguyu 16 ay once yasamıstım.Anılarım canlandı valla.

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    arkadaşlar selam.
    forum tam gaz ve çok yararlı bir şekilde geçiyor.,
    benim bir sorum olacak: motor rolantide ve boşta)çalışıyorken sağdan tak tak vuruntu sesi geliyor ve debriyajı sıkınca bu ses kayb oluyor. usta buji değişirse geçer diyor . fikri olan var mı ?

Motosikleti
    Shadow VT750
    dostum bujiyle alakası yok ben 2 ay önce iridyum taktım ve bu ses hiç geçmedi.Motor ısınınca ve debraja basınca bu ses kayboluyor.Nedeni ise debriyaj balatalarının saçlarında geliyor.Her hangi bir sorun değildir.Sadece tak tak vuruntu yapar ve motor ısındığında ve ısınan yağ gerçek yağlamasına geçince bu ses kesilir.Ayrıca soğukkende debraja basarak bu ses kesilebilir.İlk zamanlar bende takmıştım bu sese ama gördüğüm diğer GV650 ve japon race makinelerde bile bu sesi duydum.Debriyaj kavrama noktası yukarı alınarak bu ses biraz azaltılabilir ama tamamen kesilmez.
    motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bujiyle alakası yok ben 2 ay önce iridyum taktım ve bu ses hiç geçmedi.Motor ısınınca ve debraja basınca bu ses kayboluyor.Nedeni ise debriyaj balatalarının saçlarında geliyor.Her hangi bir sorun değildir.Sadece tak tak vuruntu yapar ve motor ısındığında ve ısınan yağ gerçek yağlamasına geçince bu ses kesilir.Ayrıca soğukkende debraja basarak bu ses kesilebilir.İlk zamanlar bende takmıştım bu sese ama gördüğüm diğer GV650 ve japon race makinelerde bile bu sesi duydum.Debriyaj kavrama noktası yukarı alınarak bu ses biraz azaltılabilir ama tamamen kesilmez.
    teşekkürler arkadaşım ilgin için.
    sorun yaratmayacaksa önemli değil tabii fakat motora zararı olur diye korkmuştum. rahatlattın. sağ ol.
    kazasız günler.

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı nurettin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler arkadaşım ilgin için.
    sorun yaratmayacaksa önemli değil tabii fakat motora zararı olur diye korkmuştum. rahatlattın. sağ ol.
    kazasız günler.
    Aldığımdan beri bende mevcut bir durum sabahaları 2 dakka elimi debriyajda tutuyorum daha sonra bu ses ortadan kayboluyor...rica ederim

Motosikleti
    Selam, gv250 sayfasında güzel bir paylaşım yapılmış ucuz,orjinal yedek parça adına...
    Gümrüğe takılırsa 100 euro civarı vergisiz üstü %3.7 oluyormuş.
    http://www.hyosungsource.com/parts/g...0defa720bdf174

Motosikleti
    Shadow VT750
    Serden hocam hiç dikkat etmemiştim bu linke ben süpermiş gerçekten !!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler