Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muratgorgulu kardeşim emeğine eline saglık cantalar cok hos olmus.Bunda daha ıyısı olmazdı.
    Tek bısey dıkkatımı cektı canta aparatları tekerın ordan bırbırıne baglanıyor neden oyle yaptın bagımsız olmuyormuydu?
    alpercim öyle yapması çok doğru olmuş çünkü yolda giderken yalpa yapıyor ama arkadan bağladığında taş gibi olur en ufak sarsıntı olmaz. deneyimle sabittir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muratgorgulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 650
    Alıntı haluka28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alpercim öyle yapması çok doğru olmuş çünkü yolda giderken yalpa yapıyor ama arkadan bağladığında taş gibi olur en ufak sarsıntı olmaz. deneyimle sabittir.

alper bey , haluk hocam doğru söylemiş 100 km üstü süratlerde tehlike arzedebilir ne kadar sağlam olursa okadar iyi kasislerde ister istemez içeri doğru esneme yapar bunları dikkate alarak öyle yaptık zaten çantaların kitapçığın da 120 km üstü tehlikeli olabilir diye ikaz var

Motosikleti
    gv 650
    Arkadaşlar tahmin ettiğim gibi oldu benim konjektör sizlere ömür haftaya yola çıkacaktım iyiki şimdi oldu yoksa uğraşırdım valla bakalım usta bişeyler ayarlarım elimde bir kaç tane 650 lik makinanın konjektörü var dedi deneriz ölçeriz olursa,olmazsa sipariş ederiz dedi bende arkadaşların başına gelenlerden bahsettim sona daha büyük arızalar olmasın dedim merak etme dedi hadi hayırlısı

Sizce orjinalmi yoksa uydurma mi

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Geçmiş olsun,konjektör olayı kafamı bulandırıyor artık. Emrah f650 BMW konjektöründen memnun kaldı, deneyim tecrübeyle sabitlendi. Zannedersem orjinali tuzlu olduğunda alternatif marka denendi.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    gv 650
    bakalım pazartesi ne olacak ayrıca 2 senede konjektör niye arıza yapar anlamadım bu kadar dandik mi bu

Motosikleti
    Üzerindeki tüm parçaları kaliteli.Fakat bu konjektör arızasına sebep her neyse ustalarınız çözdüğünde tedbir olarak bizlerinde durumu değerlendirip önlem almamız gerekiyor.

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    geçmiş olsun murat

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Bende eve dönüş yapmış oldum tekrardan merhaba....

geçmiş olsun murat abi,gezi başlamadan hallolur inş.C.C.C fest.'e katılan diğer GV650 sahipleriyle uzun uzun muhabbet ettim bende.şuan çok yorgunum bugün 580 km yoldan geldim festival ayrıntılarını daha sonra ekleyeceğim.İyi haftalar herkese
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    gv 650
    sağolun arkadaşlar allah beterinden korusun halledilecek birşey ama viceroy arkadaşımın dediği gibi neden olan ne zaman mı kalitemi başka bir yermi asıl onu bulmak lazım benim full akü 2 ay götürdü boş bir vaktinizde kontrol ettirin bence fazla ısındıgı için olabilir çünkü genelde rüzgar alan yerrlere koyuyolar konjektörü bizimki de sol da deponun altındaki kromajlı rüzgar kanalında belki yetersiz kalıyo olabilir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:51 PM ----------

Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende eve dönüş yapmış oldum tekrardan merhaba....

geçmiş olsun murat abi,gezi başlamadan hallolur inş.C.C.C fest.'e katılan diğer GV650 sahipleriyle uzun uzun muhabbet ettim bende.şuan çok yorgunum bugün 580 km yoldan geldim festival ayrıntılarını daha sonra ekleyeceğim.İyi haftalar herkese

emrahım dört gözle bekliyoruz resimleri iyi yool yaptın bu ara tecrübelerini paylaş başımıza iş gelmesin

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    emrah hoşgeldin.çok üzgünüm sana karşı da mahçup oldum gibi hissediyorum ama gelemedim.nöbetten geç çıktım.nöbeti alacak arkadaş nöbetinden haberi yokmuş.beyefendi marmaristeymiş.onun yerine başka birine paraf edildi nöbet.o da gelene kadar beklemek zorunda kaldım fotoğraflarını bekliyorum.çok sinirliyim.burnumun dibindeki festivale gidemedim ya....

murat abi konjektör olayına da üzüldüm.emrahın çözdüğü şekilde çözersin artık.hayırlısı olsun..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Emrah hoş geldin.GV650 kullanıcılarıyla yaptığın sohpetin kazanımlarını kısaca paylaşırsan sevinirim.

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emrah hoşgeldin.çok üzgünüm sana karşı da mahçup oldum gibi hissediyorum ama gelemedim.nöbetten geç çıktım.nöbeti alacak arkadaş nöbetinden haberi yokmuş.beyefendi marmaristeymiş.onun yerine başka birine paraf edildi nöbet.o da gelene kadar beklemek zorunda kaldım fotoğraflarını bekliyorum.çok sinirliyim.burnumun dibindeki festivale gidemedim ya....

murat abi konjektör olayına da üzüldüm.emrahın çözdüğü şekilde çözersin artık.hayırlısı olsun..
    aaaaaaaa ne ayıp. emrah senin burnunun dibine kadar geldide bi gidip görüşemedinmi. düşman düşmana yapmaz valla cık cık cık çivisi çıkmış bu dünyanın.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ya haluk abi sen bari öle deme.zaten hala sinirim geçmedi.çok bozuldum bildiğin gibi değil.emrah ile görüşme planlarını daha 2 hafta önceden yapmaya başlamıştım.ama olmadı işte
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    gv 650
    arkadaşlar usta aradı senin konjektör olayını hallettim ölçümleri yaptık herşey normal olması gerektiği gibi gel al motoru dedi süper ama yağmur yağıyo yarın alıcam motoru detaylı bilgi yarın veririm hemde çok hesaplı oldu işallah olurda parası okadar önemli değil aslında bmw den sonra bakalım beninkine takılan uyacakmı

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya haluk abi sen bari öle deme.zaten hala sinirim geçmedi.çok bozuldum bildiğin gibi değil.emrah ile görüşme planlarını daha 2 hafta önceden yapmaya başlamıştım.ama olmadı işte
    sağlık olsun geçen murat la konuştuk telefnda seneye ortada bir yerlerde buluşalım diyoduk. artıkönümüzdeki yıla sakla hevesini.

Motosikleti
    Shadow VT750
    herkese merhaba.Yaptığım gezinin kısa bir özetini burada bulabilirsiniz
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ezisi-cat.html
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

Motosikleti
    Emrah hoş geldin.GV650 kullanıcılarıyla yaptığın sohpetin kazanımlarını kısaca paylaşırsan sevinirim.
    murat,konjektör olarak hangi markanınkini ucuza takmış ustan anlayamadım.

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat,konjektör olarak hangi markanınkini ucuza takmış ustan anlayamadım.
    t.ederim abi.Festival alanında tanıştığım GV650 kullanıcılarıyla motor hakkında bi süre konuştuk.Motorlardan biri 25000 km yi devirmişti.Bu sahibi her nekadar yok desede ben o motorunda benzin deposunun çatlayıp şasenin üstüne sızdırdığını gördüm.Uyardım fakat önemsemedi.Genede belki soru işareti bırakmışımdır.Kullanıcılar motordan memnundular.Etarfta hep klasik olunca Gv650 baya bi göze battı.Meraklı sorulara maruz kaldım.Bu arada 25000 km yapmış motorun kayışı incelediğimde hiçbir deforme ufacık bir çatlak bile görmedim.Kayışın tahmin ettiğimizden daha uzun sürede kullanılacağı kanaatine vardık.Diğer motorlarda da marş sırasında uafak takılmalar gördüm.Ama farkettim ki bunu en çok ben sorun yapıyorum,önemsencek bir durum değilmiş.Konjektör arızası yaşamamışlar ve bir tanesinin elektirik tesisatında ufak el boyutunda müzik anfisi vardı ve gizlediği hoparlörden bangır bangır ses çıkıyordu.En patırdamalı eksoz bendeydi ve incelediğimde benm motorun sesini açmak için düzgün şekil ufacık hava kanallarının açıldığını farkettik.Diğer kamp katılımcılarıda GV650 ile ilgili muhabbetimize katıldılar ve görünüş,işçilik ve performansla ilgili tam puanı verdiler.Shadow ve dragstarında o kadar abartılacak bir motor olmadığını ve bizim yaşadığımı ufak sorunları onlarında yaşdığını gördük.C.C.C Chopper festivali muhabetlerimizle bana çok şey kazandırdı

Motosikleti
    Çok teşekkürler.Bu sayfadaki gv650 kullanıcılarının haricindekilerin fikirleride olumlu olsun, olumsuz olsun son derece kıymetlidir. Tarafsızlığı ve güvenirliği simgeler nede olsa.
    Emrah senin gezini mersin motor kulübüyle paylaştım haberin olsun, harika bir gezi ve kaliteli resimler olunca motorcu kardeşlerimizi mahrum bırakmak istemedim.

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler.Bu sayfadaki gv650 kullanıcılarının haricindekilerin fikirleride olumlu olsun, olumsuz olsun son derece kıymetlidir. Tarafsızlığı ve güvenirliği simgeler nede olsa.
    Emrah senin gezini mersin motor kulübüyle paylaştım haberin olsun, harika bir gezi ve kaliteli resimler olunca motorcu kardeşlerimizi mahrum bırakmak istemedim.
    evet abi kullan tabi... hatta bir vidyo var kortejde dahil içinde:

http://www.facebook.com/video/?oid=5...oid=5240279846

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler