Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı muncipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aranıza katılmak için can atan bir kardeşinizim inşallah bir GV 650 almak niyetindeyin dün GV250 mi sattım ve artık ablasına niyetliyim ..20000 km de enjeksiyonlu 2008 model bir gv650 var interntte sizce alınırmı ... elbette bakmak baktırtmak gerek benim öğrenmek istediğim böyle bir makineye yatırım yapmaya değermi yoksa daha yaşı küçük kmsi düşük bir makineyemi bakmak doğru olur.. yani gv 650 için 5 yaş 20000 km fazlamı azmı yorulmuşmudur soru çıkartması muhtemelmidir... Bu konuda söyleyecekleriniz önemli benim için....
    GV 650 motorların 2005,2006,2007,2008 VE DAHA YENİ MOTORLARIN ve bütün motorsikletlerin sıkıntıları yok değil hepsinin kronik arızaları veya imalat hatalarından arızaları vardır yoksada adaydır.2 'ci elmi !1ci elmi almak dersen kesene soracaksın bana sorarsan temiz bakımlı aksesuarlı 2 ci el almak daha akıllıca ama motorun geçmişini iyi bilmek lazım geleceğine güvenebilmek için. İyi bi anlıyan baksada makinaya hemen anlaya bilmesi çok zordur. İyi bir ekspertiz yapılması test edilmesi gerekirki bunu da pek yaptıran yapanda yok. Begendiğin makinaları bana sorabilirsin telefonla bildiğimizi söyleriz.Mesaj lara pek bakamıyorum bilginize

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    aRKADAŞLAR benden başka yazan yok gibi kış geliyor motorunu yatıracaklar bakımlarını yapıp kızaga çeksinler makinaları neler yapmak lazım.
    akü sökülecek arada şarj edilecek, mümkünse motor ortadan kaldırılarak lastiklerin yerden teması kesilecek,depoya 2 zamanlı yagdan az karıştırlıp tam doldurulacak havayla teması kesilip paslanmasın deyu,yagı da değiştirilirse iyi olur.
    kromlar vazelin veya ince bir gresle yaglanırsa okside olmaz.Suyuna antifiriz konacak

BU arada kullanacaklarda bakımların yaynında antifiriz unutulmasın ayrıca eski modellerin sogutma sistemi temizlenip termostatlarının değiştirilmesi gerekmetedir.Genelde en çok 2 senede bir termostatların değişiminde çok büyük faydalar var.Ayrıca motordaki bütün sıvıların
    ön amartisör yagları ,fren hidrolikleri, mutlaka 2 sene de bir değiştirilmelidir.tekeriniz virajda yatsın...)) düz basın derler ama yatmazsa sonuç kötü olabilir.
    ZERDÜŞT, kimyacı_23 ve muncipoyraz bunu beğendiler.

muncipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650 AQUILA
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GV 650 motorların 2005,2006,2007,2008 VE DAHA YENİ MOTORLARIN ve bütün motorsikletlerin sıkıntıları yok değil hepsinin kronik arızaları veya imalat hatalarından arızaları vardır yoksada adaydır.2 'ci elmi !1ci elmi almak dersen kesene soracaksın bana sorarsan temiz bakımlı aksesuarlı 2 ci el almak daha akıllıca ama motorun geçmişini iyi bilmek lazım geleceğine güvenebilmek için. İyi bi anlıyan baksada makinaya hemen anlaya bilmesi çok zordur. İyi bir ekspertiz yapılması test edilmesi gerekirki bunu da pek yaptıran yapanda yok. Begendiğin makinaları bana sorabilirsin telefonla bildiğimizi söyleriz.Mesaj lara pek bakamıyorum bilginize
    Tekrar merhaba hocam en sonunda bir GV 650 sahibi oldum ... Sahibinden sitesini takip eden bilir orada kütayha gedizde 2009 model 8 ay 2012 trafige çıkışlı 220 kmde sıfır teşhir ürünü motoru gidip bakıp aldım.Kütahyadan da motorumla istanbula kadar güzel harika bir yolculuk yaptım. Alet sıfır sadece bir kaç yıl yatmış ama kendileri kanuni bayisi ve servisi oldukları için özenle saklamışlar ... fakat şu gidon sorunu sanırım benim makinedede var 220 de aldım şu an 750 oldu ve 1000 km bakımına sokacağım. Bu gidon sorunu sanırım uzun vida ile çözümleniyormuş bunu nasıl ve kime düzelttirebilirim.Özellikle gv650i abimize sormak istiyorum...

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

hayırlı olsun

Tekrar merhaba hocam en sonunda bir GV 650 sahibi oldum ... Sahibinden sitesini takip eden bilir orada kütayha gedizde 2009 model 8 ay 2012 trafige çıkışlı 220 kmde sıfır teşhir ürünü motoru gidip bakıp aldım.Kütahyadan da motorumla istanbula kadar güzel harika bir yolculuk yaptım. Alet sıfır sadece bir kaç yıl yatmış ama kendileri kanuni bayisi ve servisi oldukları için özenle saklamışlar ... fakat şu gidon sorunu sanırım benim makinedede var 220 de aldım şu an 750 oldu ve 1000 km bakımına sokacağım. Bu gidon sorunu sanırım uzun vida ile çözümleniyormuş bunu nasıl ve kime düzelttirebilirim.Özellikle gv650i abimize sormak istiyorum...
    hayırlı olsun saglıkla mutlulukla kullanasın .Bana gelebilirsin yaparım kendin de yapmak istersende bakımlarını vs ögretebilirim ben Harem de yim burda harem garaj diye bir sosyal birliğimiz var telim 5322124353 2165737137 ara buyur gel.

---------- Post added at 20:51 ---------- Previous post was at 20:01 ----------

[QUOTE=gv650i;3167118]hayırlı olsun saglıkla mutlulukla kullanasın .Bana gelebilirsin yaparım kendin de yapmak istersende bakımlarını vs ögretebilirim ben Harem de yim burda harem garaj diye bir sosyal birliğimiz var telim 5322124353 2165737137 ara buyur gel.[/QUO
    https://www.facebook.com/groups/haremgaraj/

muncipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650 AQUILA
    Uzun süredir kimse yazmamış çöle dönmüş forum neredesiniz millet huhu... Sözgen abi nasılsın iyimisin bugunlerde seni rahatsı edicem bi fırsatını bulamadım çayınızı içmek icin insallah gelicem...Hem bu GV650 ie ilgili sormam gereken bi sürü soru var sanırım sen servisten öte bir bilgiye sahipsin okudugum kadarıyla...

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Uzun süredir kimse yazmamış çöle dönmüş forum neredesiniz millet huhu... Sözgen abi nasılsın iyimisin bugunlerde seni rahatsı edicem bi fırsatını bulamadım çayınızı içmek icin insallah gelicem...Hem bu GV650 ie ilgili sormam gereken bi sürü soru var sanırım sen servisten öte bir bilgiye sahipsin okudugum kadarıyla...
    gel buyur munci kardeşim hatta dün müydü evvelki günmü bir gri gv yavaş yavaş geçti benim yerin önünden 2 gv önde park halinde duruyordu yabancı da olsa merak eder dururu dedim ama durmadı.cevdet sandım sonra devam etti sen aklıma geldin belki odur dedim ama durmayınca dedim kimse heralde işi var devam etti hareme doğru.
    Bilgi konusunda çok bilirimama yapım konusunda çok iddialı değilim ama bildiğimi ögretirim.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Dün münci ziyaretime geldi tanıştık. Memnun oldum motoruda güzel maşallah bayramda gv 650 ler olarak istanbulda olanlar ve istanbula gelenlerle bir toplanalım İstanbul boşalıyor bayramın 3 cü günü yagmur yagış olmazsa bir arada olalım ne dersiniz.

merhabalar kıbrıstan selamlar.yeni gv 650 kullanıcısıyım.ada da olduğum için problemlerimize getirilen çözümler kısıtlı.öncelikel mavi renkte olduğu için hemen siyaha kaplattım ve beyaz şerit çektrdim.fotoğraları mesajda ekledim.acemi olarak motorun görünüşüne aldanarak aldım.teknik olarak yorumları beğendim.ama görüşünüz üzerine teknik bakımla ilgili herhangi bir yorum okuyamadım.siz değerli arkadaşlara sorularım olacak.yardımcı olmanızı rica ederim.

1.egsoz başlandıcında ufak tefek siyahlanmalar mevcut.nasıl önleyebilirim?

2.plastik krom kaplı parçalardada siyahlanma ve küflenem mevcut nasıl geçirebilirim veya önleyebilirim.

3.Gelen olarak sıkıntı yaşadım kromların paslanme ve siyahlanmanın önünde vidalarda paslanma söz konusu.

4.adada yaşadığımız için usta diye adlandırdığımız çoğu insan tr den gelen çıraklar.ve genel olarak gelişi güzel bakım yapıyorlar.bizde tam bilmediğimiz için güvenmekten başka çaremiz olmuyor.kışlık bakımlarda gerekli olan şeyler nedir.yağın hangi marka ve yoğunluğunu kullanması lazım..

5.kore motolarında benzinin çok temiz olması lazımmış.kktcdeki benzin maalesef standartların altında.ayda bir mi pis benzin yakıcı tavkiyesimi kullanmam lazım yoksa hafta birmi?

aklıma gelenler şimdilik bunlar.yardımcı olmanızı rica eder ve kazasız sürüşler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

bide fotoğrafları nasıl yüklücem.mb çok büyük olduğu için yüklemiyor galiba.çözümü nasıl?

Motosikleti
    ST Kanuni GV650
    Öncelikle hayırlı olsun. Güle güle kullan ki Kıbrıs'ta kolay gelsin. Biz burda bazen zorlanıyoruz seni orda düşünemiyorum bile. Kıbrıs'a bir defa gittim gerçekten çok küçük bir yer. Motorun ne marka olduğunu bile bilmiyorlardır. İnşallah motora fazla dokunulmamıştır. Genelde bilmeyen birisi baktığı zaman anlayamayıp daha beter bir durumda bırakıyor ki İstanbul'da bile başımıza geldi. Bildiğim soruları ben cevaplamaya çalışayım. Yanlışımız olursa abiler düzeltir. Aslında zaten bizde yanlış olmaz. Olduysa da yanlışlıkla olmuştur :D.

Plastik krom parçalardaki sorunu belki bir ihtimal orda Bauhaus gibi bir yer varsa ordan krom temizleyici alarak giderebilirsin. Tabii eğer ki kromun üstü siyah bişeyle kaplandıysa onu söküp kromu ortaya çıkaracaktır. Eğer ki krom ordan düşüp plastiğin rengi gözüküyorsa bu işlem bir işe yaramayacaktır. Eğer ki kromun üstü kaplanmış diye düşünüyorsan bunu dene derim. Benim bi kere başıma geldi. Yıkadım sildim ettim çıkmadı. Bi krom temizleyici aldım şak diye çıktı. O gün bugündür yıkattıktan sonra kromların hepsine krom temizleyiciyle ekstra bakım yapıyorum.

Vidalarda paslanma illa ki olur. Ben motoru sıfır aldım bir ayda bu egzostun üstündeki vidalar paslandı. O kadar sıcakta en kral vida da paslanıyor. O bakımdan bir sıkıntı olmaz diye tahmin ediyorum ama aslında motorun model yılına göre keyfe keder aynı ebatta yeni vidalarla değişimi olabilir de.

http://imageshack.us/ sitesine resimleri yükleyip, ordan buraya link alabilirsin. onun dışında siteye nasıl mesaj atılır bilmiyorum da zaten.

Bunun dışında bilmediğim diğer sorularını burdaki abiler yanıtlarlar inş. Benden bu kadar.

ibrahim bey ilginize için çok tşk ederim.))))) motora çok dokunulmamış fakat çok iyide bakılmamış.öneriniz üzerine hemen bir tane krom temizleyici siparişi verdim.Vidaları çelik olarak değiştirmeye bakıcam.tabi burda bulabilirsem.

site için tşk ederim.gün içinde resimleri siz değerli arkadaşlar ile paylaşacağım.

İyi günler idleri

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:21 ----------

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Mustafa hayırlı olsun makinan sıkıntısız kullanasın ama mavi makina siyah yapılırmı be kardeşim kızlar maviye hasta görünürlüğü var siyah kara neticede.
    he bu işler kolayla olmaz adaya davet edecen bir hafta misafir edecen anca siyah noktalar gider.
    ibrahim kromajları söylemiş,ada çok nemlidir ilave olarak hafif yaglı veya krozen,gaz yagı bir bezle en son bir okşarsan haftada bir zamanın getirdiklerini yok edebilirsin.Ayrıca basınçlı suyla kesinlikle yıkama sıcakken yıkama .
    yag castrol power 1 10X40 ve üst seviyenin 1 mm altında.
    Benzin için öncelikle ilave filitre 95 oktan kullan türkiyeden gitmiyormu oraya benzin? deponda pas çatlak varmı? kaç model makina 2007 kaç km de olması lazım mavi ise nerden aldın türkiye dense belki tanıdıktır.https://www.facebook.com/groups/haremgaraj/ dan görüşüp anında sorabilirsin.
    yedek parça filitre vs konusunda yardımcı olabilirim.Çekinmeden sorabilirsin telde açabilirsin 5322124353

abi kktcde maviyi gören çinmi bu dedi.buna istinaden radikal karar adlım ve aynı gün kaplattım.ada küçük olduğu için çin diye duyulursa piyasası iyice ölür.

davet konusunda, istediğiniz zaman gelebilirsiniz.en iyi şekilde ağırlanacağınıza söz veririm.

kromlari için tevsiyeni uygulayacağım.castrol kktc maalesef zor bulunuyor.motul marka yaygın burda.motul alsam uygun olurmu.benzin arap ülkelerinden gelip kktc iskele boğaz kısmında işlenip iç piyasaya dağıtılıyor.kalitede sıkıntı maalesef mevcut.97 kullansam sıkıntı yaaşarmıyım.makiname 2008 model 8000 km de.girne bayisinden alınmış.yedek parça konusuna gelincede devir yükseldiğinde deponun altından ses geliyor.gevşemiş vida sesi geliyor ve çok canımı sıkıyor.nasıl gidebilirim.

ek oalrak tel nonu verdiğin içi tşk ederim.sık sık rahatsız ediceğim için şimdiden kusura bakna.

ek olarak acil olarak az karartılmış ön cama ihityacım var.

kazasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    cam demiri lazım bende sırf kromdan üretilmiş orjinal şeklince bir kaç cam demiri kaldı camıda zeytinburnunda bir arkadaş kesiyordu ondan temin edebilirsin veya ikisini birden kargo ile gönderebiliriz. enjeksiyonlu galiba senin makina depo altından vida sesi geliyorsa depo ön baglantısını kontrol et gevşeklik olabilir veya krom hava kanalları içinde takviye saçlarının vidaları gevşemiş .düşmüş saçlar ses yapabilir.
    sana tavsiyem o koruma demirinide bir an önce çıkar motor yatarsa korumadıgı giiiiiiiiiiiiiiibi egilip krom hava kanalları kırar .sana motoru ve sürücüyü dogru düzgün koruyacak kromdan mamul koruma demiri gönderelim onları tak.
    benzin pislikten başka vuruntu yapıyorsa 97 de kullanabilirsin ikisinide dene hangisinde vuruntusuz çalışıyorsa onu kullan.motul de olabilir ama castroldan çok menunuz hepsini denedik castrol daha uygun yagı kaça alabiliyorsun orda grekirse bir koli gönderilebilir kolisinde 16 lt yag var epey idare eder seni diye düşünüyorum.
    adanın neresinde yaşıyorsun ne işle mesgülsün biraz tanıyalım seni

kıbrıs da daha en az 4 5 hafta sıcaklık yüksek.deyim yerindeyse tam motorluk havalar.camı sizden isteyeceğim.fiyatları konusunda da bilgi verirseniz çok memnun olurum.motorun sesine bugün baktırdım.depo oynadığı için ses geliyormuş deponun altına iki tane plastik koyunca sesi kesti.bayramdan sonra depo açılıp orasına bakılacak.ek olarak motorum kesin olarak karbiratörlü (doğrumu yazdın bilmiyorum ) )koruma demirleri ile ilgili foto yapılmış fotoğraf gönderebilirseniz sevinirim.bunları korumayacağı aşikar. ama sizin gibi tecrübeli insnaların tavsiyelerini göz ardı etmicem.çünki motoru tek başıma değil çoğu zaman eşimle beraber biniyorum.bugün depomu 97 den dolduracam.vuruntular biraz üst seviyede.97 ile beraber benzin pislik yakıcı kullanılabilirmi?burda motul 4 lt si 35 tl .castrol fiyatları ne kadar?

ben gazimağusada yaşıyorum.özel bir ham mobilya ve insşaat malz.üzerine italaat ve ihracat sirketi içinde satış müdürlüğü yapıyorum.5 senelik okul seüvenimden sonra burda kalmaya karar verdim.3 senedirde bu şirkette çalışıyorum.toplam 8 senedir adada yaşıyorum. motor serüvenime 2 sene önce başladım.hayatımda hiç motor kullanmayan bir insna olarak ilk önce pegeout satelis 250 maxi scoterle başaldım bu işe.2 ay sonra honda cbr 1000 cc aldım kendime.yaklasık 8 ay bende kaldıktan sonra hanımla bu işi götüremiyeceğimize farkına varında motorumuzu sattık.sonra hep bu tarz motorlarla baktık ama adada gümrük çok fazla olunca moto piyasası çok yüksek olduğundan dolayı bütçemizi ayarlıyamadk.1 hafta önce gv 650 lik ille karşılaştım ve araştırmadan aynı gün içinde aldım.şimdi iyi ki almışım diyorum.

ek olarak ön krom sol havalandırma vidalarından bir tanesi düşmüş.nalburculardan bulunurmu?

ilginiz içn çok tşk ediyorum.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    iyi bir tercih yapmışın .
    depo içi paslıysa degilse ona göre yazacagım .Katkı kullanma 97 oktanı dene ama debriyaj tarafından yani motorun sag tarafında tak tak ses yapar genelde rolantide çalışırken rolantiyi yükseltince gecer veya debriyajı sıkınca da gecer.
    foto göndermeye çalışırız ama face sahifemize girebilirsen daha kolay foto yükleniyoır ordan yazarım. cam demirlerini zorla 160 tl ye yaptırmıştım usta daha yapmıyor kurtamıyo diye camınıda en son 100 civarı yapmışlardı yani takım olarak vidası v.s 280 tl yı buluyor.

koruma demirini de 400 tl ye veriyor. Yag 4 lt si 35 tl ise uygun,yani lt si 7.5 tl mi? burda lt si 28 tl ye geliyor. motorlar kaç tl orda

nalburda olabilir ama genelde m6 vida resimle gösteririsen bende vidalar var cam demiri vs ile gönderirim motor kaç km dedeydi bunları yazxarsan sana daha iyi yardımcı olabiliriz.

magosa yı ve kıbrısı baya bir gezmiştim ama 1975 yılında yani şavaşta şimdi çok değişmiştir.

depo içi paslı değil.97 oktanı denedim bugün daha iyiydi.kısaca sunu diyebilirim tr deki 95 burdaki 97 nin kalitesiyle aynı)))motulu rumdan aldıkları için fiyatta uygunluk söz konusu.fakat ilk tercihim sizinki olacak.motorlar çok pahalı burda maalesef çünki gümrük masrafları % 140 ::((((.ben 20 bin tl ye aldım.tr sıfırın fiyatı bu ama yapacak bişey yok.burda sıfırı 30 bin tl.motorm 8000 km de.ben 2006 da geldim.şimdi 7 senede bile bu kadar çok değiştiyse 75 den bu yana daha çok değişmiştir abi...) inş fırsatın olursa beklerim...vidaların resmini yarın eklicem.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun…

golife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG AQUILA, GV 650
    Herkese Merhaba,

Aranıza yeni katıldım. Cümleten kurban bayramınızın hayırlı, kazasız, belasız ve yolunuz açık olmasını dilerim.

Yaklaşık 8 yıllık motorsiklet ehliyetim var. 2005-2008 arasında yaklaşık 3 yıl 250 cc kullandım. Araya ekonomik sorunlar girdi şimdi biraz daha rahatlayınca aklımdan hiç çıkaramadığım motorsiklet sevdasına tekrar gaz verme kararı aldım. Bu nedenle uzun süredir çok beğendiğim Kymco Venox 250, Hysoung GV 250 ya da GV 650 arıyorum. Ekonomik ve kalben ilk tercihim tabiki GV 650. Fakat 1,5 yıl önce sol ayak aşil tendonumda kopma ve yaklaşık 6 ay önce sağ dirseğimde radius başında kırık oldu. İkisi de şu an herhangi bir güncel faliyetimi gerçekleştirmeme engel değil. %90 İyileşti denebilir. Yaş 40: boy: 1,75 kilo:90 (biraz eş arama programına iletir gibi oldu ama ) ) Genelde sakin bir kişiliğe sahibimdir ama bu nedenlerden dolayı da GV 650 soru işareti yaratmıyor değil.

Monttan kaska eldivene yavaş yavaş aklıma yatanı bulunca alıyorum. Sizden ricam aşağıdaki alternatif ilanlar (ayırabileceğiniz vakit paralelinde) hakkında yorum yapmanız. İlanların altında kendi çekincelerimi yazıcam bunların yerli ya da yersiz çekinceler olduğunu da belirtebilirseniz sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40618960/detay

1 ) Bu motorların motor ömrü kaç km? 24000 de moto alınıp ciddi bir kayıp olmadan 2-3 yıl sonra tekrar satılabilir mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40773892/detay

2 ) Bana fiyatı ederinin üstünde geldi. Bahsedilen aksesuarlar ne kadar eder? Aradım ama net birşey bulamadım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37987195/detay

3 ) 2006 model aracın 6000 de olması ne kadar mantıklı? Sahibi 2 yıl önce takas ile aldığını ve sağlık sorunlarından dolayı sattığını kendisi dururken yan düşürmeden başka hiçbir bildiği kazası olmadığını söylüyor. Fiyatının düşük olması da biraz soru üretiyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...36494658/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40481716/detay

Bu Kymco venox'da bana çok makul geldi.

Farklı öneri ve düşüncelerinize açığım. Şimdiden çok teşekkürler. Yolunuz açık ve sorunsuz olsun.

İyi günler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:12 ----------

Merhaba,

Yazmayı unutmuşum. İlk 3 ilan GV 650, 4. ilan GV 250, 5. İlan Venox 250.

3. ilandaki GV 650'nin ön farı değişmiş gibi, doğru mudur?

sonoyuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese iyi bayramlar. Forum sahipsiz kalmış biraz. İşler biraz yoğun pek boş zaman bulamadım forum için. Ama hafta sonlarını kaçırmıyorum. Motorda başıma gelen bu kadar arızadan sonra zevkini sürmekte hakkım olsun. Kronik arızalar yapıldıktan sonra + ayrıca makinanın motoruna kadar baktıktan sonra insanın içi rahat geziyor yollarda . Fakat hala bir problemim bitmedi. 160ı geçtikten sonra gidonda titreşim devam ediyor. Bu balans olayını çözememişler. Zaten yaptırdığım yeri gözüm tutmadı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:56 ----------

Kaya abim en güzel cümleyi kurmuşum. Bu motorun mavisine kızlar hasta

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    Alıntı golife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba,

Aranıza yeni katıldım. Cümleten kurban bayramınızın hayırlı, kazasız, belasız ve yolunuz açık olmasını dilerim.

Yaklaşık 8 yıllık motorsiklet ehliyetim var. 2005-2008 arasında yaklaşık 3 yıl 250 cc kullandım. Araya ekonomik sorunlar girdi şimdi biraz daha rahatlayınca aklımdan hiç çıkaramadığım motorsiklet sevdasına tekrar gaz verme kararı aldım. Bu nedenle uzun süredir çok beğendiğim Kymco Venox 250, Hysoung GV 250 ya da GV 650 arıyorum. Ekonomik ve kalben ilk tercihim tabiki GV 650. Fakat 1,5 yıl önce sol ayak aşil tendonumda kopma ve yaklaşık 6 ay önce sağ dirseğimde radius başında kırık oldu. İkisi de şu an herhangi bir güncel faliyetimi gerçekleştirmeme engel değil. %90 İyileşti denebilir. Yaş 40: boy: 1,75 kilo:90 (biraz eş arama programına iletir gibi oldu ama ) ) Genelde sakin bir kişiliğe sahibimdir ama bu nedenlerden dolayı da GV 650 soru işareti yaratmıyor değil.

Monttan kaska eldivene yavaş yavaş aklıma yatanı bulunca alıyorum. Sizden ricam aşağıdaki alternatif ilanlar (ayırabileceğiniz vakit paralelinde) hakkında yorum yapmanız. İlanların altında kendi çekincelerimi yazıcam bunların yerli ya da yersiz çekinceler olduğunu da belirtebilirseniz sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40618960/detay

1 ) Bu motorların motor ömrü kaç km? 24000 de moto alınıp ciddi bir kayıp olmadan 2-3 yıl sonra tekrar satılabilir mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40773892/detay

2 ) Bana fiyatı ederinin üstünde geldi. Bahsedilen aksesuarlar ne kadar eder? Aradım ama net birşey bulamadım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37987195/detay

3 ) 2006 model aracın 6000 de olması ne kadar mantıklı? Sahibi 2 yıl önce takas ile aldığını ve sağlık sorunlarından dolayı sattığını kendisi dururken yan düşürmeden başka hiçbir bildiği kazası olmadığını söylüyor. Fiyatının düşük olması da biraz soru üretiyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...36494658/detay

http://www

.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kymco-tertemiz-ilk-sahibinden-venox-140481716/detay

Bu Kymco venox'da bana çok makul geldi.

Farklı öneri ve düşüncelerinize açığım. Şimdiden çok teşekkürler. Yolunuz açık ve sorunsuz olsun.

İyi günler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:12 ----------

Merhaba,

Yazmayı unutmuşum. İlk 3 ilan GV 650, 4. ilan GV 250, 5. İlan Venox 250.

3. ilandaki GV 650'nin ön farı değişmiş gibi, doğru mudur?
    Mrb.
    Oncelikle gecmis olsun
    Motor konusunda once karar vermelisin bence, cunku ;650 cc ile 250 cc arasinda bana gore cok ciddi bir fark var en azindan urettigi tork acisindan (hyosunglardan bahsediyorum) bu arada 250 cc lik hyosungun fiyati iyi ama oldukca uzun zamandir ilani duruyor bi dusunmek lazim bence
    Umarim icinin isinacagi bir motor alirsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler