Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    gri rengi sevmemen üzdü beni bence en yakışıklı motor gri cantlar ve şasem siyah cromlarla beraber müthiş duruyor zevkler ve renkler tartışılmaz ama cok okkalı gri birde internette gördüğün hemenhemen hiçbir gri gv 650 senin alacağın gri gibi değil trabzonda satılan gri 650 yi incele eski modellerle renk bakımından uçurum var dediğim gibi şase ve cantlar siyah .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Önce ki motosikletim de gri renkti şu an kullandığımda.Gv 650 de.
    GV650yi alırken ''zaten bir gri motorun var oda farklı renk olsun'' diyenlere rağmen tercihim gri oldu..(kir göstermiyor)
    Bana göre iki gride ayrı güzel ne var ki krom aksesuarlara uygunluk açısından önceki gri daha başarılı.
    Esasen gönlündeki renk her ne ise her daim en güzeli o dur..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Levent konuştuğumuz gibi oldu İstanbul'dan Klipsch rf7 7850 tl den aldım. Maceraya girmeden son noktayı koydum altına tekrar virgül atmazsam Destek için teşekkürler.
    Eski halini aşagıdan izleyebilirsin,sonra yenileride ekleme niyetindeyim.
    http://www.youtube.com/watch?v=5D8w-wVyQ5g
    Hayırlı olsun. güle güle kullan!
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Arkadaşlar karbüratör ayarı sonrası yakıt tüketimim olumlu yönde değişti.
    Ölçüm için öncelikle depoyu kapak kısmına kadar doldurdum. 205 km sonra (ibre 3 çizgide idi) tekrar aynı benziklik hatta aynı pompadan depo kapağına kadar doldurdum.

Sonuç 205 km de 10,6 lt benzin sarfiyatı;
    100 km de 5,2

205 km nin yaklaşık % 70 şehir dışı 90-135 km hız aralığında, % 30 ise şehiriçi trafiğinde 20-55 km aralığında

benzin sürekli zamlanmasa birde süper olacaktı )

Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim son yakıt ölçümlerimde 160 km de 14 lt yakıt harcamışım. Yaklaşık 100 km de 8,75lt benzin sarfiyatım olmuş.

Motorumun tüm bakımlarını geçen hafta yaptırdım.

Hava Filtresi , Yağ filtresi, Yağ değişti

Radyatör bakımdan geçti (içi temizlendi)

Yakıt tüketimi neden yüksek? Çift Egzos olması yakıtı ne kadar etkiliyor.

Kullanım sırasında agresif olmamaya çalışıyorum ama bezen gaza gelmiyor değilim.

Bu sayfanın başında okuduğum 100 km / 5,5 lt değerlerini sizler yakalayabiliyor musunuz?[COLOR="Silver"]
    ZERDÜŞT bunu beğendi.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    [QUOTE=FatihKARAKAŞ;2645415]Arkadaşlar karbüratör ayarı sonrası yakıt tüketimim olumlu yönde değişti.
    Ölçüm için öncelikle depoyu kapak kısmına kadar doldurdum. 205 km sonra (ibre 3 çizgide idi) tekrar aynı benziklik hatta aynı pompadan depo kapağına kadar doldurdum.

100 km de 5,2

205 km nin yaklaşık % 70 şehir dışı 90-135 km hız aralığında, % 30 ise şehiriçi trafiğinde 20-55 km aralığında

benzin sürekli zamlanmasa birde süper olacaktı )[/QUOTE
    ]
    ayarlarla normal sarfiyatı yakalamışın

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar karbüratör ayarı sonrası yakıt tüketimim olumlu yönde değişti.

100 km de 5,2

benzin sürekli zamlanmasa birde süper olacaktı )
    Uzun yolda bu değerlerle 4-4.5 Lt ye kadar düşersin..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    CBF 600 - NC 700 - Versys 650 - Tracer 900
    Arkadaşlar selam,

Forumda satılık temiz gv650 var mı? GV650i'de var sanırım ama zincirli değil orjinal halde arıyorum.?

Motosikleti
    Alıntı slamdunk_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam,

Forumda satılık temiz gv650 var mı? GV650i'de var sanırım ama zincirli değil orjinal halde arıyorum.?
    Benimki de var.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4244304/detay/
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Fazer
    Selam arkadaşlar
    Çoğu kişi gibi bende gv650 alınırmı alınmazmı? İkilemi arasında kaldım motorun görünümü çok hoşuma gidiyor.Başka motorlara bakıp dönüp dönüp tekrardan gv650 bakıyorum. Kafama takılan konu motorda bakım sorunu çok çıkıyormu? son sahibimi? olurum. 8-9 ay sonra motoru elimden çıkarmam gerekebilir. kronik sorunları nelerdir? Bu konuya bu sayfada çok cevap yazılmıştır.Ama bütün sayfaları okursam bir kitap bitirmiş gibi olacağım. En azından hangi sayfaları okumam faydalı olur hemde ilk sayfalarda motor çok yeni şu an için farklı sorunları varmı?dır. Belkide aranıza katılacak olan bir kardeşinize psikolojik destek.

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    arkadaşlar, acilen kask için nolan mı, zeus mu ? yani nolanın yerini alabilecek bir kask mı ?

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı nurettin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, acilen kask için nolan mı, zeus mu ? yani nolanın yerini alabilecek bir kask mı ?
    arada fark var nolan daha tercih ama sesiz ve daha güvenlisi shoie açılır kask düşünüyorsun heralde

Motosikleti
    hyusong gv 650
    evet açılır kask istiyorum da , shoie ' nin hangi özelliklerine dikkat edilmeli?

MoB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight
    Shark Evoline bakmıştım ben, inlece derim. Çene açılma şekli olarak benzersiz bir kask, üstelik sağlamlık konusunda da çok iyi. Shoie den ucuzdur nolan ve Zeus dan azıcık pahalı. Zeus bluetooth lu modeli hoşuma gitmişti, markayı pek bilmediğimden almadım. nolan herkesin bildiği kuryelerin çoğunda olan bir kask zaten demekki kullanılabiliyor. Görüntü keyf rahatlık aradaki farkı ortaya çıkartıyor zaten.

ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Selamın Aleykum ;
    Ben ve motorum ;

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
    _Uzay_ bunu beğendi.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    aleykümselam maşaallah

---------- Post added at 12:03 ---------- Previous post was at 11:55 ----------

geçenlerde bir arkadaş motor aldı bakıma geldi yagını boşalttık yag çamur gibi su karışmış yaga sebebini araştırdık su pompasının salmastrası bozulunca su yaga karışmasın diye bir tahliye deliği var onu su kaçırıyor diye silikonla tıkamışlar tabi suda yaga karışmış

neyse yagı temizledik filitre zaten tıkanmış yeni yag koyduk ama 500 km sonra krak bilyası dagılmış sebeb filitreyi yine tıkamış yag gitmediğinden bilya dagılmış neyse krak bilyası bulamadık korede ayrıda satılmıyor komple krak almak lazım burda sipariş verdik 3 aya gelir dediler ve muadil bilya bulup burcunuda yaparak motoru topladık güzel oldu içindeki sanzımandaki diger bilyeleride hepsini skf yaptık bazı videolar çektim ama yayınlıyamadık
    şayet su pompası su kaçırırısa tıkamayın netice ugraştırıyor

Motosikleti
    hyusong gv 650
    kask için araştırmam sürüyor. elediğim kasklardan sonra bunlardan hangisi acaba ?

suomy D- 20 bluetooth plain silver , çeneden açılır 1,177 den inmiş fiyatı 824 TL
    shoie neotec çeneden açılır 1,233 TL
    shark evoline s2 e-tec , çeneden açılır, gece ışıldayan 734 TL
    zeus zs 3000 GG7 silver çeneden açılır bluetooth 705 TL
    teşekkürler

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    kask için araştırmam sürüyor. elediğim kasklardan sonra bunlardan hangisi acaba ?

suomy D- 20 bluetooth plain silver , çeneden açılır 1,177 den inmiş fiyatı 824 TL
    teşekkürler
    hepside fena değil ama ben içlerinden shoi yi kullandım ses olarak en az sesi geçiren olarak söyleniyor

en iyisi sen hangisini begendiysen

yarın akşam çarşamba garajda toplantı yapıp bir yerler gidelim diyorum arkadaşlar davetlidirler

Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight

teşekkürler
    shark Evoline 3 serisini aldım daha iki gün önce eşime ve bana siyah beyaz modelini
    mat siyah kavuniçi çizgili bir modeli de vardı süperdi, parlak tam siyah modelide mükemmel duruyor.
    Bu kasklara karşı shoei var ama fiyat farkıda çok fazla keseye göre hareket etmek lazım tabi...

Motosikleti
    Kargadan basşka kuş, Schuberth'den başka kask tanımam :-)

Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight
    Hocam oda aynı yerde satılıyor Anes motorda ikiside var ama inan Shark varken diğerlerine bakmadım bile. ÜStelik Schubert de pahalı bir kask, kalite konusunda kesinlikle katılırım iç malzemesi çok güzel ve kaliteli ama işte çene
    açılma olayı tek shark'ta var bu şekilde...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler