Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cold play - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    kaya abı ...su egzostunda farklı ses cıkan bırı vardı maltepedekı cay partısınde acıp baktınızmı onun egzosta ?? nasıl bı ıslemden gecmıs aynı sesı bende dusunuyorum .......

---------- Post added at 01:45 ---------- Previous post was at 01:42 ----------

birşey daha var... ortaya 1 adet soru .... izmirdekı festıvale gıtmeyı dusunen varmı aranızda ? eylul sonu ekım bası 3 gun .....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    GİDLEBİLİR İZMİRE o nasıl yaptıgını az çok biliyorum ama muayeneden gecemedı başka rgsoz takıp geçirdik

---------- Post added at 04:46 ---------- Previous post was at 04:44 ----------

he bu araada pazar günü kefken ne gidecegiz gelen vamııııı

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    [/COLOR]birşey daha var... ortaya 1 adet soru .... izmirdekı festıvale gıtmeyı dusunen varmı aranızda ? eylul sonu ekım bası 3 gun .....[/QUOTE]
    Mahmut sadece 3 günmü kalınacak..ve festival hakkında biraz daha bilgi yazarsan güzel olur.. ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

[/COLOR]he bu araada pazar günü kefken ne gidecegiz gelen vamııııı[/QUOTE]
    Ya kefken falan deyip milleti gaza getirme abi..sonra rotan değişiyor..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    ya adaşım sen nerdesin burdamı amerikadamı cin gibisin bir orada bir burada izmir festivali temmuz sonu değilmiymiş eylul sonu oldugu kesinmi

adaşım yav kefkene nasip olmadı ama gitmem lazım görmedim oraları kısmetse gideceğim

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    Bilgi
    MERHABA DEĞERLİ ÜYELERİMİZ,SİZLERE BİRLİĞİMİZ ÜYELERİNDEN TCMK ( TÜRK CHOPPER MOTOSİKLET KULÜBÜ ) KULÜBÜMÜZÜN TÜRKİYE BAŞKANI ALİ RİZA UYGUR DAN GELEN HABERİ AYNEN YAYINLIYORUZ,CCCFEST 2011 İLE İLGİLİ TÜM AYRINTIYI BU ETKİNLİĞİMİZDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
    SAYGILARIMIZLA.

EGE MOTOSİKLET KULÜPLERİ BİRLİĞİ

Geçen yıl düzenlenen CCCFEST 2010'un ardından aynı yerde CCCFEST 2011 düzenleniyor.

Tüm motosiklet kullanıcıları davetlidir.Ayrıntıları ve Fest programı buradan duyurulacaktır.

Saygılar...
    AYRINTILAR :

Denizatı Seferihisar-Kuşadası sahil yolu üzerinde, Gümüldür'e 3 km mesafededir.

İzmir'den ulaşım için kısa tarif:

"İzmir Merkez'den Karabağlar- Gaziemir üzerinden Havaalanı kavşağında Menderes yönüne ayrılın. Menderes'i geçtikten sonra, Küner kavşağında Şaşal - Gümüldür yönünde düz ilerleyin..Gümüldür'de sahil yoluna ulaştığınızda, sola Özdere yönüne dönün. Denizatı'na yaklaşık 4 km. sonra yolun sağ tarafında ulaşacaksınız."

İzmir > Havaalanı > Menderes > Gümüldür

Kuşadası > Ahmetbeyli > Özdere > Gümüldür

Çeşme > Seferihisar > Ürkmez > Gümüldür

Bazı mesafeler

Denizatı-İzmir 49 km
    Denizatı-Airport 33 km
    Denizatı-Efes 37 km
    Denizatı-Kuşadası 48 km
    Denizatı-Çeşme 79 km
    Denizatı-Gümüldür 3 km

Custom Cruiser Chopper MOTOSİKLET FESTİVALİ CCCFEST 29 EYLÜL 1.2 EKİM 2011

Değerli arkadaşlar, Türkiye de Custom, Cruiser, Chopper Motosiklet Festivali düzenleniyor.

Bu yılda geçen yıllarda olduğu gibi Motosiklet Festivallerine yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen CCC FEST, motosiklet üzerinde amatörce bir takım geliştirmeler yapan, denenmemişi deneyen motosiklet sevdalılarına, emeklerini sergileme imkanını sunacaktır. Fırsat... verildiğinde insanımızın neler yapabileceğinin görünmesi, projelerinin ilgili muhataplar tarafından farkedilmesi CCCFEST in ana amacıdır.

Elbette eğleneceğiz. En eğlenceli festivallerin Chopper Festivalleri olduğu tüm dünyaca bilinir.

Festival alanımız Türkiye’de şuana kadar festival düzenlenen büyük teknik donanıma sahip yerlerden biri olan Özdere DENİZATI Tatil Köyüdür.
    __________________________​_______________________ ___​___
    Mandalin bahçeleriyle süslü turizm beldemiz Gümüldür'de çam ağaçları arasında, yeşilin denizle buluştuğu noktada 60.000 m² üzerine kurulu Tatil Köyümüz, kapılarını her yaz sezonunda Nisan - Ekim ayları arasında yerli ve yabancı turistlerin beğenisine açıyor.

Yazın sıcak günlerinde tatil hepimizin düşü ...

İzmir’e 45 dakikalık mesafede gerçek bir cennet sizi bekliyor. Mavi bayraklı, geniş, tertemiz kumsal ve deniz. Güneş sizi çok mu yaktı, hemen yirmi adım yürüyün yüz yıllık çamların gölgesindesiniz.

Çam ağaçlarının altında, özel olarak yetiştirilmiş yemyeşil çimenlerin arasında çeşitli renklerdeki çiçekler size gülümseyerek merhaba diyor.Gün boyunca ister gölgede dinlenin ister animasyon ekibiyle çeşitli spor aktivitelerine katılın. Gece ise çesitli animasyon showlarıyla dans müzik ve eğlencenin tadına varın.

Klimalı, özel teraslı, televizyonlu geniş ve rahat odalardan yokuş ve merdiven çıkmadan plaja, havuza ,restorana ve diğer ünitelere rengarenk çiçeklerle bezenmiş gölge yollardan ulasabiliyorsunuz. Denizatı’na gelirken fotoğraf makinanızı yanınıza almayı unutmayın. Rengarenk kelebeklerin ve çiçeklerin aşkı size çok güzel resimler verebilir.

Uzun açık büfelerde yemek kuyruğu beklemeden, havuz kenarlarında balık istifi güneşlenmeye çalışmadan, kavurucu akdeniz güneşinden bunalmadan, rafine bir tatil için sizi Denizatı'na bekliyoruz.

FESTİVAL PROGRAMI GÜNCELLENDİKÇE YAYINLANACAKTIR.
    SAYGILARIMIZLA.
    EGE MOTOSİKLET KULÜPLERİ BİRLİĞİ

NOT OTEL KONAKLAMA FİYATLARI EN KISA ZAMANDA AÇIKLANACAKTIR.

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:42 ----------

bana gelen bilgi yukarıdakı gibidir....cok buyuk bır aksılık olmaz ıse...gıtmeyı sımdıden planlamaya basladım....tabıkı kalabalık bır sekılde bu yolu almanın keyfı burada yazmakla anlatılacak bısey olmadıgı sızlerın malumudur.....gonlum sızlerle ve tadı doyumsuz hyolarımızla bu yolu almaktan yana....umarım turkıyenın en buyuk festıvalınde hyocular olarak hepbırlıkte surus yapma fırsatını yakalarız....keyıflı forumlar dılegımle.........

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya adaşım sen nerdesin burdamı amerikadamı cin gibisin bir orada bir burada

adaşım yav kefkene nasip olmadı ama gitmem lazım görmedim oraları kısmetse gideceğim
    Bu gece itibarı ile istanbula geldim tekrar..
    Kefken bu aralar sakindir gidersen tadını çıkarırsın abi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

Alıntı cold play adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:42 ----------

bana gelen bilgi yukarıdakı gibidir....cok buyuk bır aksılık olmaz ıse...gıtmeyı sımdıden planlamaya basladım....tabıkı kalabalık bır sekılde bu yolu almanın keyfı burada yazmakla anlatılacak bısey olmadıgı sızlerın malumudur.....gonlum sızlerle ve tadı doyumsuz hyolarımızla bu yolu almaktan yana....umarım turkıyenın en buyuk festıvalınde hyocular olarak hepbırlıkte surus yapma fırsatını yakalarız....keyıflı forumlar dılegımle.........
    hehh..işte böyle kardeşim..bilgi için sağol..
    Uzak vade için plan yapamıyorum..ama zaman hele bir yaklaşsın uygun olursam haber veririm..aslında gönlümden geçen hazır festival de varken bir kaç gün Bozcada ya takılıp sonra ordan festivale geçip sonrasında ise balıkesir bursa yoluyla geze geze istanbul a dönmek şeklinde..ya nasip bakalım.. ;)

romeonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung Gv 650
    Merhaba arkadaşlar;

Bugun itibari ile bende hyosung gv 650 sahibi olmuş bulunmaktayım.pazartesi inşallah teslim almış olacağım. ancak merak ettiğim bir konu var.. motoruma almak istediğim aksesuarları nerelerden ucuz şekilde teğmin edebilirim.... vede bana önereceğiniz lastik marka ve ölcüleri nelerdir..
    şimdiden teşekkür ederim
    KıyametGelsedeKopsak

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı romeonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar;

Bugun itibari ile bende hyosung gv 650 sahibi olmuş bulunmaktayım.pazartesi inşallah teslim almış olacağım. ancak merak ettiğim bir konu var.. motoruma almak istediğim aksesuarları nerelerden ucuz şekilde teğmin edebilirim.... vede bana önereceğiniz lastik marka ve ölcüleri nelerdir..
    şimdiden teşekkür ederim
    hayırlı olsun gel tanışalım yardımcı oluruz lastik ler için ölçü orjinalidir garaj a gelebilirsin tel 5322124353

Motosikleti
    hyosung Gv 650
    saol kaya abi..kısmetse birgün geleceğim..zaten daha önce tanışmıştık..teşerkür ederim ilgin için
    KıyametGelsedeKopsak

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Selam dosrlar, tadını çıkarın motosikletlerinizin
    romeonur hayırlı olsun.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam dosrlar, tadını çıkarın motosikletlerinizin
    romeonur hayırlı olsun.
    tadına doyamıyoruz onun için yanlız kalmasın dedim bir tane daha aldım sana göndereyim hasretini gider

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tadına doyamıyoruz onun için yanlız kalmasın dedim bir tane daha aldım sana göndereyim hasretini gider
    Şartlar gereği 2 araba ve scooter aldım ama motosikleti oldukça özledim. Kısmetse biraz toparlanırsam gv650 almak niyetim var. Ne markanın ne modeline baksamda gv650 nin yerine koyamadım. Sattıktan sonra dahada değerlendi gözümde 2011 modellerdeki enjeksiyonlu modellerde herhangi bir sıkıntı duyan oldumu? Zannediyorum bizdeki kendi emek ve imkanlarımızla düzelttiğimiz sorunlar yenilerde de düzeltilmiş olsa gerek ki yabancı siteler dahil hiç sorun okumadım. Ne dersiniz!
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şartlar gereği 2 araba ve scooter aldım ama motosikleti oldukça özledim. Kısmetse biraz toparlanırsam gv650 almak niyetim var. Ne markanın ne modeline baksamda gv650 nin yerine koyamadım. Sattıktan sonra dahada değerlendi gözümde 2011 modellerdeki enjeksiyonlu modellerde herhangi bir sıkıntı duyan oldumu? Zannediyorum bizdeki kendi emek ve imkanlarımızla düzelttiğimiz sorunlar yenilerde de düzeltilmiş olsa gerek ki yabancı siteler dahil hiç sorun okumadım. Ne dersiniz!
    Buna ne denir.. Hayırlısı olsun şimdiden..

nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Viceroy bildiğin gibi 2010 model sıfır enjeksiyonlu GV650 almıştım 900 km oldu fazla yol yapamadım en uzun yolum IST- IZMIT DEĞİRMENDERE gidiş geliş oldu , diğer km'ler IST şehir içi turlar , şu ana kadar şükür bir problemle karşılaşmadım , inşallah böyle devam eder

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    SERDEN inşaallah alırsın yeni modellerde bir tanesinde egsozun cidarı delinmişti başka bir şikayet duymadım .bahadır kardeşim bir türlü görüşemedik telini yazarsan karşıya gecince arıyacagım senı

Motosikleti
    hyosung Gv 650
    bu motorun benzin olayı nedir? ben acemiyim ondan mı bu kadar çok yakıyor..daha hesaplamadım ama 2 gün önce metrocitynin ordaki shellde d,fulledim.ordan 1. köprüden ümraniyeye gittim.ümraniyeden tüvturke geçtim..ordan kadıköye geldim.dünde bir bağdat caddesimaltepe sahil flan yapıp döndüm e-5 den bird ufak tefek dolanmalar ekleyin hadi onlarda 10 km olsun ama yarının altına indi cubuklar.en fazla 60 km olmuştur. benim acemiliğimde sanırım.devir saatide yok zaten vede şehir içinde çok dur kalk düşük vites buda sebep olabilir mi?1. viteste baya hareket ediyorum ister istemez.??? :(:(:(:(
    KıyametGelsedeKopsak

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı romeonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun benzin olayı nedir? ben acemiyim ondan mı bu kadar çok yakıyor..daha hesaplamadım ama 2 gün önce metrocitynin ordaki shellde d,fulledim.ordan 1. köprüden ümraniyeye gittim.ümraniyeden tüvturke geçtim..ordan kadıköye geldim.dünde bir bağdat caddesimaltepe sahil flan yapıp döndüm e-5 den bird ufak tefek dolanmalar ekleyin hadi onlarda 10 km olsun ama yarının altına indi cubuklar.en fazla 60 km olmuştur. benim acemiliğimde sanırım.devir saatide yok zaten vede şehir içinde çok dur kalk düşük vites buda sebep olabilir mi?1. viteste baya hareket ediyorum ister istemez.??? :(:(:(:(
    genelde ortalama 100 km de 5 litre yakar ancak ayar ve bakımlı ise yoksa 6 lt olur sen gel bi bakalım istersen ona göre boşa benzincileri zengin etme

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    nasip olursa 0 bir gv alacağımdır.. kurban bayramı çıkışı diye düşünüyorum, ne diyorsunuz ustalar, alınırmı bu ufaklık?

---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:38 ----------

bu arada baktım ama göremedim, gv650 2011 yada 2012 modeleri satan ilgi bir bayii biliyor musnuz sevgili gvci dostlarım ?

---------- Post added at 11:59 ---------- Previous post was at 11:56 ----------

oha gv 650 şu an st kanunide fiyatı 19,750 tl diyor, şakamı bu ? :S
    What goes around, Comes back arround...

Motosikleti
    hyosung Gv 650
    tamam kaya abi.allah razı olsun..allah nasip derse en kısa zamanda geleceğim yanına..
    KıyametGelsedeKopsak

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    slm dostlar..... romeonur hayırlı olsun gv650 in...kazasız belasız inş. hafta sonuna planı olan varmidur :D beygırler yata yata sıstı ııce :D su kayısı bı degıstırsem rahatlıcam...motorun arkasına kuş kafesı koymayı dusunuyorum olmıcak bole yoksa :D denemedıgım malzeme kalmadı ( pudra,pudra sekerı,plastık temızleyıcı sprey,ter kokusu onleyen sprey,salça,gres yagı,ayçiçek yağı,anzer balı,kahvaltılık margarin,mayonez-ketçap,,biber turşusu,sentetik tiner,yastık kılıfı,şnorkel,bebe mamaı vs. ) :D ee tabı geçmıo dııll ınsanın aklından bıde benzın almayı unutup yolda kalanınız varmı :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler