Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangisini sürmek daha zevkli derseniz, cevap vermeye bile gerek yok derim
    Hangisi derken..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:42 ----------

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada V-rod iki yandan eksozlusunu görmedim sağ yanında çift egzosu var..

adaşım işte şimdi olmadı senin vediğin 2 ci linki tıkla http://www.motospor.org/haber/501-te...od-muscle.html ve en alttaki resmi incele bende burdan gördüm söyledim canlı gördüklerim farklı idi sagda 2 egsozluydu
    Gördüm..evet..her iki yanında birer tane eksoz var..GV 650 nikli kadir beyin GV 650 sinde olduğu gibi..tahminen sonradan bu hale getirilmiş...
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    240 cok zor dıorum ben bu makınada emınım vardır o hıza cıkan ama 210 bıle bu makınada benı endıselndırıyor..kesınlıkle 180 km ustu bır makına degıl bu ne aerodınamıgı ne surus seklı nede agırlık sebeplerınden dolayı her bos bulunan yolda bu hızları denemek sakıncalı olabılır....haklısın zerdust galıba uzdum makınemı...ama ınan bana o da az uzmedı benı ( benzın ) :D

GV 650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650
    Sevgili levent hayırlısı olsun senin kadar motoruna bakan yok sayılır inşallah iyi birisine layık olur.
    Haldun kardeş ben de 210 km sonrası kısa bir gidon tokatlaması yaşadım inşallah bir daha yaşamam hala daha yusuf yusuf oluşumu unutamıyorum.
    resim koyabilsedim benim motorun çift egzostun resmini koyardım ama harleyede yakışmış bana göre.

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı cold play adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    240 cok zor dıorum ben bu makınada emınım vardır o hıza cıkan ama 210 bıle bu makınada benı endıselndırıyor..kesınlıkle 180 km ustu bır makına degıl bu ne aerodınamıgı ne surus seklı nede agırlık sebeplerınden dolayı her bos bulunan yolda bu hızları denemek sakıncalı olabılır....haklısın zerdust galıba uzdum makınemı...ama ınan bana o da az uzmedı benı ( benzın ) :D
    150 ve üstü hızlarda hızın,rüzgar ve yolun durumuna göre yakıtın artması doğal tabii..ve bir racing gibi aerodınamıge sahip değil..haklısın..ama 180 km hızların üzerine rahatlıkla çıkılıyor..hee..şu var süratin arttığı nispette malum sebeblerden risk artar bu doğru..da mkina uygun yol ve hava koşullarında buna bence çok müsait..özellikle artcın varsa..iki kişi olduğunda yüksek süratler daha güvenli oluyor gördüğüm kadarıyla..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Alıntı GV 650 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili levent hayırlısı olsun senin kadar motoruna bakan yok sayılır inşallah iyi birisine layık olur.
    Haldun kardeş ben de 210 km sonrası kısa bir gidon tokatlaması yaşadım inşallah bir daha yaşamam hala daha yusuf yusuf oluşumu unutamıyorum.
    resim koyabilsedim benim motorun çift egzostun resmini koyardım ama harleyede yakışmış bana göre.
    Benim gidon tokatlaması 220 km de olmuştu..ve yan çantalar ile sisybar çantasının payı büyüktü bunda sanırım seninde yan çantaların paraşüt görevi yapıp buna neden olmuş olabilir..gerçi sen aramızdaki en hızlı kullananlardan birisin..ve yine başkaları nın (ortak tanıdığımız dostlardan )245 leri gördüğünüde biliyorsun..tabii yan çantasız ve artcılı..

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Hyosung GV 650 yi fazla övmeyeceksin..nazara geldi..
    Boşluğu değerlendirip ege bölgesine sürmeyi hedeflemiştim ve yola çıkmadan önce Çetin ustaya uğradım..kayış ömrünü tüketmiş..bir yerden tel atmış..Usta ''bu kayışla yola çıkma abi..seni yolda bırakır ''deyince gezi planı en azından şimdilik iptal oldu..kayışın normal şartlarda 30 000 ile 40.000 km arası bir ömrü var..ama bu km ömrünün dışında birde raf ömrü dediğimiz bir ömrü varki buda normal şartlarda 4 yıl olarak kabul ediliyor..hadi garajda sakladın diyelim maksimum 5 yıl..neyse hyosungsourch da şuanki kayış fiatı 467 tl + kargo..hazır sipariş vermişken bir kaç parça daha sipariş ettim bu yüzden kayışa düşen kargo ücretini yazamadım ama aldığım diğer ürünlerle ,yağ filresi,200 gr lık gidon topuz ağırlığı ve birde km sensörü ile birlikte birlikte toplam 72 TL de kargo ücreti tuttu..
    Demem şu ki, kayışınızı 2006 ve 2007 yılı yapımı GV 650 kullanıyorsanız mutlaka kontrol edin veya ettirin..Kayışın değişim zamanı gelmiş olabilir..

Motosikleti
    gv-650
    abi haldun abi hayırlısı olsun yeni kayışın şimdidien.bizde adı bende saklı bi arkadaşım vasitasıyla taaa güney koreden bir takım yedek parçalar sipariş ettik...adıma bu işi nazlanarakda olsa yapmayı kabul eden o esrarengiz arkadaşıma hepinizin önünde teşekkür ediyorum...malum arkadaşımızı çok merak ettiğinizi düşünüyorum ve ufak bir ip ucu arkadaşımız kel...
    neyse kısa zaman sorna kısmetse bende yeni yedek parçalarıma kavuşmuş olacağım..(2 ayna,sol üst granaj,sağ devirdaim borusu gizleme grenajı,sağ el fren pedalı,sanki bişi daha vardı hatırlayamıyorum..)
    haldun abi egeye ne zaman giddeceksin nerden gideceksin merak ettim...
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung GV 650 yi fazla övmeyeceksin..nazara geldi..
    Boşluğu değerlendirip ege bölgesine sürmeyi hedeflemiştim ve yola çıkmadan önce Çetin ustaya uğradım..kayış ömrünü tüketmiş..bir yerden tel atmış..Usta ''bu kayışla yola çıkma abi..seni yolda bırakır ''deyince gezi planı en azından şimdilik iptal oldu..kayışın normal şartlarda 30 000 ile 40.000 km arası bir ömrü var..ama bu km ömrünün dışında birde raf ömrü dediğimiz bir ömrü varki buda normal şartlarda 4 yıl olarak kabul ediliyor..hadi garajda sakladın diyelim maksimum 5 yıl..neyse hyosungsourch da şuanki kayış fiatı 467 tl + kargo..hazır sipariş vermişken bir kaç parça daha sipariş ettim bu yüzden kayışa düşen kargo ücretini yazamadım ama aldığım diğer ürünlerle ,yağ filresi,200 gr lık gidon topuz ağırlığı ve birde km sensörü ile birlikte birlikte toplam 72 TL de kargo ücreti tuttu..
    Demem şu ki, kayışınızı 2006 ve 2007 yılı yapımı GV 650 kullanıyorsanız mutlaka kontrol edin veya ettirin..Kayışın değişim zamanı gelmiş olabilir..

ugraşın ugraşın kayışla kasnakla kayışı geitrecen kasnak eski ne edecen kısa sürede oda gidecek nerde ne zaman kopacak diye gitmek işime gelmedi bir 2 dişli bir zincir az bi ugraş fıstık gibi birde otamatik yaglma hiç bir düşüncem kalmadı paramın yarısı da cebimde kaldı
    merak eden baksın http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9029144/detay/
    link açılmazsa ilan no İlan no: #49029144

---------- Post added at 14:21 ---------- Previous post was at 14:18 ----------

he arkadaşlar bu arada ayın 25 deveya sonra gezi düşünen varmı benda artık gitmek istiyorum denize çadırımı alacam çıkacam zamanını ayarlayan versa gelsin gidelim

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı mkemalyonca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi haldun abi hayırlısı olsun yeni kayışın şimdidien.bizde adı bende saklı bi arkadaşım vasitasıyla taaa güney koreden bir takım yedek parçalar sipariş ettik...adıma bu işi nazlanarakda olsa yapmayı kabul eden o esrarengiz arkadaşıma hepinizin önünde teşekkür ediyorum...malum arkadaşımızı çok merak ettiğinizi düşünüyorum ve ufak bir ip ucu arkadaşımız kel...
    neyse kısa zaman sorna kısmetse bende yeni yedek parçalarıma kavuşmuş olacağım..(2 ayna,sol üst granaj,sağ devirdaim borusu gizleme grenajı,sağ el fren pedalı,sanki bişi daha vardı hatırlayamıyorum..)
    haldun abi egeye ne zaman giddeceksin nerden gideceksin merak ettim...
    Aslında niyetim 14-19 Temmuzda Çanakkalede Anatolionrock festivaline katılmaktı..kısmet olmadı..şimdi Ramazan a az kaldı..zamanımda daraldı..gidersemde yakın yerler olur diye düşünüyorum..O gizemli kardeşimizide üzme..hele yedekparçaların henüz eline geçmemiş ken..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

ugraşın ugraşın kayışla kasnakla kayışı geitrecen kasnak eski ne edecen kısa sürede oda gidecek nerde ne zaman kopacak diye gitmek işime gelmedi bir 2 dişli bir zincir az bi ugraş fıstık gibi birde otamatik yaglma hiç bir düşüncem kalmadı paramın yarısı da cebimde kaldı
    merak eden baksın http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9029144/detay/
    l

---------- Post added at 14:21 ---------- Previous post was at 14:18 ----------

Gayet uygun bir rakam vermişsin abi..bir gün zincire karar verirsem çalarım kapını..şimdi siparişi verdim ve geldi..
    Deniz, çadır falan demişsin..aklında neresi var..keşke onuda yazsaydın..

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    pazertesiden sonra kefken veya saroz tarafına sürelim diyorum veya başka teklıflerde açıgım ne dersiniz

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Salı veya çarşamba Kerpe de çadır kurmayı düşüyoruz..hafta sonuna kadar kalınır..

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Salı veya çarşamba Kerpe de çadır kurmayı düşüyoruz..hafta sonuna kadar kalınır..
    kimlerle düşünüyorsunuz benide haberdar edin kim kim gidiliyo çarşamba uygundur gidelim

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Hasan la birlikte 2 motor öğlen sonrası çıkmış oluruz yola..sonrası ya nasip..

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    hadi hayırlısı yetişirsem size birlikte çıkarız yoksA PEŞİNİZDEN GELİRİM azıcık kafa dinleyelim demi hey millet gelen vamı başka

Motosikleti
    SHADOW 750 C5
    merhabalar abilerim ve kardeşlerim bende şu an regal raptor 250 e9-b var bu sezon sonu gv650 düşünüyorum forumda yeni sayılırım adım gökhan.Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz eksileri artıları gibi benim hyosung gv 650 'yi secmemin nedeni ise mavi ve turuncu renkleri çok hoşuma gidiyor ve de performans olarak tabiki.Aklımı isi şu yedek parca konusu cok bulandırıyor bu konuda bana yardımcı olabilirseniz cok teşekkür ederim simdiden saygılar sevgiler.İyi sürüşler herkeze.he buarada servis konusuda var tabiki
    hastasıyız dedeeee

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı zuzu_20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar abilerim ve kardeşlerim bende şu an regal raptor 250 e9-b var bu sezon sonu gv650 düşünüyorum forumda yeni sayılırım adım gökhan.Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz eksileri artıları gibi benim hyosung gv 650 'yi secmemin nedeni ise mavi ve turuncu renkleri çok hoşuma gidiyor ve de performans olarak tabiki.Aklımı isi şu yedek parca konusu cok bulandırıyor bu konuda bana yardımcı olabilirseniz cok teşekkür ederim simdiden saygılar sevgiler.İyi sürüşler herkeze.he buarada servis konusuda var tabiki
    gökhan iyi bir karar vermişin yedek parça sıkıntısı en az olan bir makine rahatlıkla alabilirsin regalden bile kolay bulunuyor parçası alım konusunda yardımcı olurz sana ben 2ci gv650 mi aldım ikisinden birini satacagım

kerpe köçrpe derken bi,rde baktım kepezdeyim orda bir gv vardı aldım geze geze geliyorum şu an ıspartadayım yarın adpazarına dogru yola çıkacagım
    artık karar verdim başka motor istemiyorum 2 gv yeter demi darısı olmayanların başına

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    zuzu kardeşim,yedekparça konusunda hiç bir sorun yok..GV 650 i nin söylediği gibi Regal den daha rahat bulursun.Yurt içinde kanuniden alırsın veya nerdeyse yarı fiatına 5-7 gün bekleme koşulunda Kore den getirtirsin..biz öyle yapıyoruz en azından..üstelikte yedekparça diğer emsal motosiklet möarkalarının yedek parçalarından daha uygun oluyor.Servis konusu ise İstanbul şartlarında sorun değil..gerek Anadolu yakasında gerekse Avrupa yakasında bu GV 650 den anlayan değerli ustalar mevcut ama Denizli de durum nedir bilmiyorum..Ustanın çok iyi olmasından başka bu modeli biliyor olması önemli..Gönlündeki motosiklete kavuşmanı dilerim.

Motosikleti
    SHADOW 750 C5
    gv650i ve zerdüş abilerim cok sogolun verdiginiz bilgiler için en kısa zamanda alıcam inşallah bi hyosung gv 650i abicim sende 2 tane varmış rengi mavi olan varsa ve ne kadar dersin acaba bi ögrenebilirmiyim şimdiden hepinize teşekkür ederim
    hastasıyız dedeeee

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    gv650i ve zerdüş abilerim cok sogolun verdiginiz bilgiler için en kısa zamanda alıcam inşallah bi hyosung gv 650i abicim sende 2 tane varmış rengi mavi olan varsa ve ne kadar dersin acaba bi ögrenebilirmiyim şimdiden hepinize teşekkür ederim
    gökhan 2 side mavi 2 side 22000 km de yeni aldığımı ve ya daha öncekini satarım yeni aldıgımı en son 9500 veriyorum digerinide 12000 tl vereceğim

pazar günü antalyadan oglumla yola çıktım ıspartada bir gece yattık pazartesi öglende ıspartadan yola çıkıp radar olan bölgede ortalama 90 km ile 200 km yol geldim benzin aldım ortalama 3.2 lt 100 km benzin tüketmiş süper bir makine çekiş süper daha sonra biraz bastım ortalam 150 km artçılı ve rüzgar karşıdan baya bir şekilde arttı harcama 4 lt ıspatrta akyazı arası 600 km 7 saatte bolca dinlenerek geldik ordan da istanbul 1.5 satte orası otobanda costu maşallah çok rahat bir şekilde geldik 900 km bir sürüş yapmış olduk darısı gitmeyenlerın başına

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    ortalama 90 km ile 200 km yol geldim benzin aldım ortalama 3.2 lt 100 km benzin tüketmiş
    İhtimaller..
    1.Tek silindir çalışıyor.
    2.Benzin istasyondaki pompa bozuk.
    3.Yolun bir kısmını motoru iterek götürdünüz.
    Kaya abi 3.2 lt. şaka bir yana çok iddialı bir rakam..öyle diyorsan doğrudur mutlaka..benim en az yaktığım uzun yolda 4.4 Lt dir.ama sürekli 90 da gitmedim elbette.4 lt yakan arkadaşları biliyordum ama bu değer cidden olağanüstü..

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    İhtimaller..
    1.Tek silindir çalışıyor.
    2.Benzin istasyondaki pompa bozuk.
    3.Yolun bir kısmını motoru iterek götürdünüz.
    Kaya abi 3.2 lt. şaka bir yana çok iddialı bir rakam..öyle diyorsan doğrudur mutlaka..benim en az yaktığım uzun yolda 4.4 Lt dir.ama sürekli 90 da gitmedim elbette.4 lt yakan arkadaşları biliyordum ama bu değer cidden olağanüstü..
    Kaya abi beni hep şaşırtmıştır. Atıyor canım o kadar da değil dediğiniz şeyi size kanıtlıyor
    Ama hep uç noktalarda. Sanki her söylediğini atıyor gibi bir yaşantısı var. Mesela multimetre ile benim motorda bir ölçüm yaptı ve anında statörünün sargısı yanmış dedi Oha dedim :D
    Hani motor ustası olarak meslek edinmiş olsa neyse. Bi dokundurma ile nasıl yapabilir dedim ama zaten olayı anlatınca çok basit olduğunu da anladım. Böyle birkaç olay daha var. Ne alaka lan dediğim içimden tabii :D

AMA BU OLAYDA BİR YANLIŞLIK VAR ABİCİM kim ne derse desin. 3.2 litre ne? Yoksa Kaya abi ölçmeyi mi bilmiyor? Ya da her zaman olduğu gibi beni nakavt mı edecek? Arkası yarın

Bu arada Mustafa Kemal için yaptığım son "hatır için hok yeme Güney Kore" alışverişi gümrükte tamamlandı
    Gümrük memuruna nedenini sordum. Burada 1500 yazıyor, benden önceki memur bunu dolar fiyatı sanmış olabilir dedi Ağırlığı 2.3 kg ve fiyatı 81 $, bunun bize takılmaması lazımdı dedi. 2 TL işlem ücreti ödeyip malları alıp Mustafa Kemal'e kargoladım.

Bundan sonra bu işleri Garaj olarak yapacağız. Kaya abi ilgilenecek ve küçük bir işlem ücreti alacak. Bence süper bir fikir. Emeğe saygı ;)
    Zaten Mustafa Kemal de bana dondurma parası havale etmiş sağolsun hehe
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler