Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu süre içinde Uzay kadar olmasa da benim de hayatımda değişiklikler oldu (Bu arada hayırlı olsun abi )
    Eyvallah, teşekkür ederim Senin de İstanbul'a taşınman hayırlı olsun. Cruiser klübümüze bekleriz.

Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba QUOTE..ve dileğine katılıyor inşallah gönlündeki motora kavuşursun diyorum..
    Merhaba QUOTE

Baktım Uzay yoğun ..dedim nası oluyor bu yükleme işi..tarif etti sağolsuın işte sonuç..
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Herkeze Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle kendimi Tanıtmak isterim, Turan ALTINTAŞ, 30 yaşındayım Gebzede otuyor özel bi kimya şirketinin lojistik departmanında çalışıyorum, Evli ve 1 çocuk babasıyım,

Yeni bir motosiklet kullanıcısı olarak sezon kapanırken bi tane caracal 200 ile başlangıç yaptım tabi soğuk havalar sebebiyle fazla kullanamadım ama bu sezon biraz alıştıktan sonra kısmetse Özellikle Gri bir GV 650 almak istiyorum, 166 sayfanın tamamını olmasada bir kısmını okudum ve uzun zamandır yazılarınızı takip ediyorum,

ZEDÜŞT kullanıcı isimli arkadaşım, motorun gerçekten çok güzel ve tam istediğim gibi diyebilirim, Allah Tekerlerine zaval vermesin. Sana üzerindeki aksesuarları nerden tedarik ettiğini sormak istiyorum, Koruyucu demirin ( harika), çanta taşıyıcı demirlerin ve diğerleri,

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    adaşım köroglunun semerine benzemiş nasıl rahatmı bir test edelim

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı taltintas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle kendimi Tanıtmak isterim, Turan ALTINTAŞ, 30 yaşındayım Gebzede otuyor özel bi kimya şirketinin lojistik departmanında çalışıyorum, Evli ve 1 çocuk babasıyım,

Yeni bir motosiklet kullanıcısı olarak sezon kapanırken bi tane caracal 200 ile başlangıç yaptım tabi soğuk havalar sebebiyle fazla kullanamadım ama bu sezon biraz alıştıktan sonra kısmetse Özellikle Gri bir GV 650 almak istiyorum, 166 sayfanın tamamını olmasada bir kısmını okudum ve uzun zamandır yazılarınızı takip ediyorum,

ZEDÜŞT kullanıcı isimli arkadaşım, motorun gerçekten çok güzel ve tam istediğim gibi diyebilirim, Allah Tekerlerine zaval vermesin. Sana üzerindeki aksesuarları nerden tedarik ettiğini sormak istiyorum, Koruyucu demirin ( harika), çanta taşıyıcı demirlerin ve diğerleri,
    Merhaba arkadaşım, sana gönlündeki motoru bulmanı ve sahip olmanı diliyorum.Duana ise canı gönülden Aminnnn..diyor tüm iki teker kullanıcılarınıda dahil ediyorum.ön çamurluktaki kartal başı aksesuar olarak Kızıltopraktaki Özen motordan alındı ama kadıköymotordan aynı şekilde temin edebilirsin üstelik ordan alındığında monteside bedavaya gelir.diğer koruma demiri ve çanta demirleri ise Küçükyalıda Hamdi usta tarafından tamamen el yapımı.. paslanmazdan (Krom)yapıldı..Bu forumdaki Ledo nikli Levent arkadaşımız da aynı yerde koruma demiri ve çanta demirlerini Hamdi Ustaya yaptırmıştı..işciliği tatminkar..
    Sen haber ver gidelim yapalım de kafi..Allah ömür versin yeterki..daha güzeli bile olur..

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adaşım köroglunun semerine benzemiş nasıl rahatmı bir test edelim
    Benzemiş dimi abi.. Sele şimdi çok daha rahat..Selim Usta sağolsun..kaplamasını bilmem zamanla ortaya çıkacak kalitesinin durumu ama konfor konusunda eskiye oranla ciddi fark var..kendin kullanır görürsün ilk fırsatta..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Qner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 500
    Merhaba arkadaşım, sana gönlündeki motoru bulmanı ve sahip olmanı diliyorum.Duana ise canı gönülden Aminnnn..diyor tüm iki teker kullanıcılarınıda dahil ediyorum.ön çamurluktaki kartal başı aksesuar olarak Kızıltopraktaki Özen motordan alındı ama kadıköymotordan aynı şekilde temin edebilirsin üstelik ordan alındığında monteside bedavaya gelir.diğer koruma demiri ve çanta demirleri ise Küçükyalıda Hamdi usta tarafından tamamen el yapımı.. paslanmazdan (Krom)yapıldı..Bu forumdaki Ledo nikli Levent arkadaşımız da aynı yerde koruma demiri ve çanta demirlerini Hamdi Ustaya yaptırmıştı..işciliği tatminkar..
    Sen haber ver gidelim yapalım de kafi..Allah ömür versin yeterki..daha güzeli bile olur..

Benzemiş dimi abi.. Sele şimdi çok daha rahat..Selim Usta sağolsun..kaplamasını bilmem zamanla ortaya çıkacak kalitesinin durumu ama konfor konusunda eskiye oranla ciddi fark var..kendin kullanır görürsün ilk fırsatta..

su hareketlı kullananın arkasına gelen dayanakları dusunmedınız mı hıc?

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı Qner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    su hareketlı kullananın arkasına gelen dayanakları dusunmedınız mı hıc?
    Kast ettiğin sürücü kısmına konulan sisybar mı..evetse..düşündüm..hatta Hamdi Usta böyle bir şeyi yaparım istersen çok da şık durur ve rahat ettirir dedi..ki katılıyorum bu görüşe..ama ona daha zaman var..tamamen duygusal bir durum şimdilik..oda olsa 7/24 motor kullan banamısın demezsin..

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    gv 250 aynası 80 tl ye var istiyorsan gönderirim
    Abi elinde gv250 orjinal aynası varsa mng kargo ile okula gönderirsen sevinirim. Adresi kaybettiysen özelden tekrar verebilirim.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi elinde gv250 orjinal aynası varsa mng kargo ile okula gönderirsen sevinirim. Adresi kaybettiysen özelden tekrar verebilirim.
    serden benim elimde yok ama arkadasta var ondan alip gonderirim sen adresi yaz bana ben im aklimda kalmadi adesin

agoldag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    selam arkadaşlar.benim canavar rolantide çalışırken arka stop lambası titreyerek ışıma yapıyor.tabi bu diğer aydınlatma sisteminde de aynı.buda konjektöre gelen voltaj,motorun devri ve motorun statoru ile ilgili bir durum.merak ettiğim konu;konjektör çıkışına bir kondansatörü paralel bağlasam bir fayda sağlayabilirmiyim,acaba deneyen oldu mu hiç?
    özellikle arka stop lambasının pırpır ederek ışıması görsel açıdan beni rahatsız ediyor....

Yaşınız kaç bilmiyorum ama diğer arkadaşlar size abi diye hitab ediyorlar ki tavazu ve paylaşımız saygıya değer kişiliğinizi ortaya çıkarıyor Teşekklürlerimi borç bilirim Haldun abi

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Hoşbulduk arkadaşlar, en kısa zamanda aranızda olucam. İki tekerli ilk uzun yolumu yapayım da bi... (Ankara - Kızılcahamam arası sayılmaz di mi )

bugun kullandım bıle bı tane gv 650. oturus tam tahmın ettıgım gıbı rahat. (ben bıraz mınıgım de 196 cm)
    koltugu begenmıyosunuz ama gelın bıde bızım nelere oturdugumuzu gorun...
    gucu cok farklı. zaptedılemıyecekmıs gıbı...

ama kooooooca yolda u donemedım. durup önü kaldırıp yana koysaydım herhalde daha basarılı olurdum.

madden ve manen kendımı hazır hıssetmıyorum.

kanıma gırme emrah....

slmlr
    knr

Üstat ben de aynı dertten muzdarip olduğum için bu makinayı seçtim. Ama uzun kullanımlarda illa bir bel desteği istiyor insan. Bizim makineler için var mı artçı yokken sürücüye güzellik yapan hareketli sissy bar bimiyorum.

Qner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 500
    dostum varmıs sisy bar bak Zerdüşt ün planları arasında var takıpten ayrılma derim.
    koy bakalım makınenın bır kac resmını senlensın ortalık....

slmlr
    knr

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Üstat ben de aynı dertten muzdarip olduğum için bu makinayı seçtim. Ama uzun kullanımlarda illa bir bel desteği istiyor insan. Bizim makineler için var mı artçı yokken sürücüye güzellik yapan hareketli sissy bar bimiyorum.
    Bizim egzozları yapan Larry yapıyor. Hem yolcu için hem sürücü için olanı var. İsteyen takım da yapabilir.

Ben geçen sene getirttim ama taktırtmadım. Solo bir sele yaptırtıp, onunla beraber taktırtacağım.

Not: Sevgili viceroy'un ayna olayını halledemedik. Satıcının elinde kalmamış. Ancak resmini görebilirsiniz. Haldun'un (zerdüşt) sele için koyduğu resimlerden 2.sinde net gözüküyor. Bu ayna tipi bence bizim motorlara en uygun görüntüyü veren model.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı taltintas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşınız kaç bilmiyorum ama diğer arkadaşlar size abi diye hitab ediyorlar ki tavazu ve paylaşımız saygıya değer kişiliğinizi ortaya çıkarıyor Teşekklürlerimi borç bilirim Haldun abi
    Güzel yaklaşım ve duyarlılığın için teşekkür ediyorum.Saygı ve sevgi karşılıklı gelişen güzel bir olgu ben yansıttığın güzelliklere ayna oldum sadece..
    1966 doğumluyum bu formda sanırım yaş olarak en büyüğümüz Adaşım Halidun abi(GV 650i)benden bir harf fazlası(i) olsada aynı isimdeyiz.Bu formdaki tüm arkadaşlarımız saygı ve sevgi içinde varlar.Ezen tarafta değil yücelten tarafta yer alırlar.İlk fırsatta yüzyüze tanışmayı diliyorum.

Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim egzozları yapan Larry yapıyor. Hem yolcu için hem sürücü için olanı var. İsteyen takım da yapabilir.
    Levent ,Larry nin yaptığı güzel ama Hamdi Ustada bunlardan yapıyor..hem hareketli,hem paslanmazdan(krom).Bir ara Larryden alayım diye düşündüm ama koltuk kaplaması ile onun kaplaması değişeceğinden tekrar bir iş çıkacak diye vazgeçtim.Hamdi Usta ya koltuğun kaplamasından verince aynı modelde kromdan yapması daha uygun geldi bana.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:58 ----------

uzun kullanımlarda illa bir bel desteği istiyor insan. Bizim makineler için var mı artçı yokken sürücüye güzellik yapan hareketli sissy bar bimiyorum.
    dostum varmıs sisy bar bak Zerdüşt ün planları arasında var takıpten ayrılma derim.

knr
    Qner söylemiş..doğru demiş..

Alternatif olarakta Ledo nun bahsettiği Larryden de temin etmen mümkün.

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Hoşbulduk arkadaşlar, en kısa zamanda aranızda olucam. İki tekerli ilk uzun yolumu yapayım da bi... (Ankara - Kızılcahamam arası sayılmaz di mi )

Bi sosis çantaya bakar adaş
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Bu güzel haber de hiç gözümde canlandıramadım

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi sosis çantaya bakar adaş
    Al işte kocakarı ilacı gibi çözüm Güğüm koy bari arkana
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı agoldag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar.benim canavar rolantide çalışırken arka stop lambası titreyerek ışıma yapıyor.tabi bu diğer aydınlatma sisteminde de aynı.buda konjektöre gelen voltaj,motorun devri ve motorun statoru ile ilgili bir durum.merak ettiğim konu;konjektör çıkışına bir kondansatörü paralel bağlasam bir fayda sağlayabilirmiyim,acaba deneyen oldu mu hiç?
    özellikle arka stop lambasının pırpır ederek ışıması görsel açıdan beni rahatsız ediyor....
    kardesim orjinal conjoktorlerde bu nu yapar sarj voltaji dusuk ve akim az oldugu icin bu sekilde asgari 15000 km den sonra startoru genelde fazla zorladigi icin yakabiliyor conjoktoru degistirince duzeliyor baska bir cozum yok bosuna ugrasma derim

agoldag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    kardesim orjinal conjoktorlerde bu nu yapar sarj voltaji dusuk ve akim az oldugu icin bu sekilde asgari 15000 km den sonra startoru genelde fazla zorladigi icin yakabiliyor conjoktoru degistirince duzeliyor baska bir cozum yok bosuna ugrasma derim
    Abi konjektörden olduğunu düşünüp,kaliteli bir konjektörle değiştirdim.ama sonuç yine aynı,onun için bir kondansatörü devreye paralel bağlayıp durum kontrolü yapacağım.eğer olumlu bir gelişme kaydedersem sizinlede paylaşırım...

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı agoldag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi konjektörden olduğunu düşünüp,kaliteli bir konjektörle değiştirdim.ama sonuç yine aynı,onun için bir kondansatörü devreye paralel bağlayıp durum kontrolü yapacağım.eğer olumlu bir gelişme kaydedersem sizinlede paylaşırım...
    akü zaten kondansatör görevini yapıyor kalıteli conjoktör ne taktın voltajı 14 v olt vermeden düzelmiyor voltajı rolantide ve 5000 devirde ölçmen lazım kaç volt ve amper çıkarıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler