Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Mersin'de ciddi arızalar veren Alfalar tamir için Ankara yollarına düşüyor.Bunu düşününce uzak duruyorum ki Türkiye pazarında ikinci elin düşük olma sebebinide bu bakış açısına bağlıyorum. Birde ikinci el özelliklede İstanbul'dan alış veriş yapmak risk, adama yaşlıyı süsler genç gelin diye yuttururlar inanki
    Gönül isterki tüm alışverişlerimde olduğu gibi sıfır almak. Ama sıfır 3.20d için gerekirse iki sene beklemeye değer.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni seyhan 125
    selamlar... Bir süredir sağlık sorunları nedeniyle şehir dışındaydım. Serden Hoca aman sorunları giedrip işin keyfini sürme zamanı gelince satma motorunu. Ayrıca 3.20 konusunda haklısın belki ama sıfır alma konusunu da düşünürken Alfa 159 un yeni benzinli motorlu bir modeli var o keyif için, dizel 1.9 jtd de ekonomi için harika araçlar. Sen gv 650 konusunda baya fenomen bi adamsın, emin ol 159 da herşeyiyle tam bi fenomen. Yakışır yani;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:57 ----------

http://www.arabam.com/TestDetay.aspx...78&baslik=Alfa Romeo 159 1.8 TBi Distinctive Plus-Ağustos 2010
    hocam bu yazıyı okurken bile kanım kaynıyo inan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:01 ----------

http://www.arabam.com/TumYorumlar.as...est&ref=290278
    serden hoca okur musun yorumları...
    Deli gönül istedi, ben de dinledim.. Neylersin...

Motosikleti
    Gv 650

merhaba

arkadaşlar merhaba ben istanbuldan Ferhat yaklaşık 1 sene araştırdıktan sonra sonunda Gv 650 ye iki hafta önce kavuştum.en çokta viceroy kardeşimizin yorumları beni çok etkiledi.havaların güzel olması ile iki hafta sonu 200 er km yaptım. hakikaten süper makina imiş
    sormak istedigim bu makina hakkında hiç teknik bilgim yok servislere ağzımı açıp ne derse değiştir demek istemiyorum yağ değişimini bari kendim yapmak istiyorum.İstanbul da bir araya gelen arkadaşlarımız varsa bende aralarına katılmak isterim.
    herkeze kazasız sürüşler.

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Onlar Alman ve Japon harici başka birşey bilmeyen adamların şehir efsaneleri..Ben 4 yıldır 156 kullanıyorum, periodik bakım harici hiçbirşey gerektirmedi. Alfa için kullanan başka arabaya binemez diyorlardı, bak ben bir türlü değiştiremiyorum. İş gereği çok fazla tipte araba kullandım, gördüğüm kadarıyla değiştirmem için Audi'nin S serisi birşey almam lazım ki üstüne geçsin.. Yol tutuş, frenaj ve sürüş keyfi olarak hepsini donunda sallar..
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı ferhat0210 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en çokta viceroy kardeşimizin yorumları beni çok etkiledi.

İstanbul da bir araya gelen arkadaşlarımız varsa bende aralarına katılmak isterim. herkeze kazasız sürüşler.

Seni aramıza almayız. Sen git de viceroyla görüş madem yorumlarını çok sevmişsin. Mersin'e kadar yolun var.

Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onlar Alman ve Japon harici başka birşey bilmeyen adamların şehir efsaneleri..Ben 4 yıldır 156 kullanıyorum, periodik bakım harici hiçbirşey gerektirmedi. Alfa için kullanan başka arabaya binemez diyorlardı, bak ben bir türlü değiştiremiyorum. İş gereği çok fazla tipte araba kullandım, gördüğüm kadarıyla değiştirmem için Audi'nin S serisi birşey almam lazım ki üstüne geçsin.. Yol tutuş, frenaj ve sürüş keyfi olarak hepsini donunda sallar..
    Alfacılar sayesinde arabayı biraz inceledim. Gerçekten de tam Hyosung bahtlı bir araç Bir şekilde tutmamış. Ama okduğum kadarı ile kullanıcıları genelde memnun. Tipi de gerçekten güzel.

Ferhat kardeşim hoşgelmişsin aramıza Biz de İstanbul ekibi olarak 3-4 kişi buluşmaktan sıkılmıştık
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    Gv 650
    uzay kızma hemen üstadım ozaman hep bir araya gelip mersine gidelim.
    Motosikleti: Gv 650

Motosikleti
    Ferhat,aramıza hoşgeldin. Umarım temiz bildik bir motosiklet almışsındır. Temizse inan üzmez,yerine sevemezsin başka hiçbir modeli Alfa Romeo gibi.. Uzay ile iyi geçin Korenin Türkiye elçisi ve temsilcisidir kendileri
    Tuğra verdiğin linkleri inceliyorum sağol.

Motosikleti
    NC 700 X
    uzay kızma hemen üstadım ozaman hep bir araya gelip mersine gidelim.
    O gelsin bana ne bana ne

Yarın İstanbul ekibi buluşuyoruz İnşallah. Gelebilirsen yaz, ayrıntıları konuşuruz

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Türkiye'deki Alfa sahiplerinin buluşma noktası ;

http://www.alfistiturkey.com/index/default.asp

Bu siteden her türlü bilgiye ulaşabilirsin, organizasyonlar, forum, teknik dökümanlar, vs......
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    Gv 650
    uzay hafata içi çalışıyorum nasıl gelecegim kaçta buluşuyorsunuz.

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzay ile iyi geçin

Bu arada benim göstergenin içinde örümcek var millet Arkadan girmiş, küçük ve sevimli birşey. Cama tıkladım, arka tarafa geri kaçtı. Spiderman

Özel mesaj atıyorum şimdi Ferhat

Motosikleti
    Gv 650
    viceroy sahibinden de ayhan abinin motoru vardı zeytinburnunda ondan aldım.Gördüyseniz çok temiz bakmış güzel bir makina diger motorlarıda inceledim ama en çok o hoşuma gitti

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    abiler alfa yı bilmem ama hyosung un tutmama nedeni çok basit
    girin siteye bi aratın altında en kötü motor olan bile yeni gelene japon al ybr al diyo
    halbuki yamaha hindistanda üretiliyor ve en kronik sorunları olan makina yamahadır
    avrupa sitelerini inceleyin özellikle dil çevirisi olan google chrome ile yapın bütün sitelerde kawasaki ve hyosungu karşılaştırırlar ve %80 e yakını hyosungu tercih eder
    bizde sitelerde karşılaştırma yapılır hayatında motosiklet sürmemiş sığır gelir yok aga ben kesin almam bu hyosungu der neden dersin cevap klasiktir ya japon değil der yada çok ağrıza veriyomuş ben öyle duydum der
    ulem arkadaş öyle duydun da kimden duydun yine aynı sitede hayatında sadece scooter veya cup sürmüş yaşı 20 yi geçmeyen başka bi sığırdan şimdi sitede yaş belirtilmediği içinde adamı ciddiye alıyo çoğu kişi
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    viceroy sahibinden de ayhan abinin motoru vardı zeytinburnunda ondan aldım.Gördüyseniz çok temiz bakmış güzel bir makina diger motorlarıda inceledim ama en çok o hoşuma gitti
    Ayhanın motoru temiz dir..iyi seçim yapmışsın..az kaldı biz bir arkadaşa alıyorduk o motoru.. güle güle kullan..hayrını gör..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:18 ----------

[QUOTE=otopsici;2191609]abiler alfa yı bilmem ama hyosung un tutmama nedeni çok basit
    girin siteye bi aratın altında en kötü motor olan bile yeni gelene japon al ybr al diyo
    halbuki yamaha hindistanda üretiliyor ve en kronik sorunları olan makina yamahadır
    avrupa sitelerini inceleyin özellikle dil çevirisi olan google chrome ile yapın bütün sitelerde kawasaki ve hyosungu karşılaştırırlar ve %80 e yakını hyosungu tercih eder
    bizde sitelerde karşılaştırma yapılır hayatında motosiklet sürmemiş sığır gelir yok aga ben kesin almam bu hyosungu der neden dersin cevap klasiktir ya japon değil der yada çok ağrıza veriyomuş ben öyle duydum der
    /QUOTE]

Aynen kardeşim..ağzı olan konuşuyor ama çoğuda boş konuşuyor..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    gv-650
    selam millet...uzay demek sıkıldın 4 kişiden ..bunu notlarım arasına alimm(çorba ya çağırmadın,yağmurluk içinde baya rahattın,vs vs)

ferhat arkadaş msn filan verir isen sende bu sıkıcı 4 adamın arasına giriverirsin.perşembe kısmetse samatyada pide yicez herşey beleş uzay ısmarlıyo...))))))))) sıkıcı olmayan adam yani..bide şu ufaklııda getircek spider man...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:51 ----------

serden hocam demekki insanları ikiz yaradılışlı olabiliyormuş..farkındaysan hyo kullanan burda olan herkez alfa da seviyo aynı zamanda...alfa julyetta mesela benim son favorim...mitoyu aştı bu aşk...reklamların etkiside yok değil...

loader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650
    ohoo, istanbullu hyocular hemen gruplaşmış. yokmu ankaralı, denizlili hyocular.. bizde gezelim bu arada motorunuz hayırlı olsun ferhat0210..

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı mkemalyonca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam millet...uzay demek sıkıldın 4 kişiden ..bunu notlarım arasına alimm(çorba ya çağırmadın,yağmurluk içinde baya rahattın,vs vs)

ferhat arkadaş msn filan verir isen sende bu sıkıcı 4 adamın arasına giriverirsin.perşembe kısmetse samatyada pide yicez herşey beleş uzay ısmarlıyo...))))))))) sıkıcı olmayan adam yani..bide şu ufaklııda getircek spider man...[COLOR="Silver"]
    Önemli bir kısmını ben ısmarlayacağım dediğimde ne önemli kısmı demiştin. İşte bu yüzden açık kapı bırakıyorum. Biri çıkar da herkese söyler, ben de maaşı pideciye yatırmak zorunda kalırım diye

Sıkıldım sizden evet. Birinin kombisi bozulur, öbürünü çağırır yaptırmaya, iki kişi birden eksik. Grubun yarısı gitmiş oluyor Birini ararsın telefonu kapalı olur 2010 yılında. Sonra vay efendim niye çorba içmeye çağırmadın beni, niye 29 Ekim'e çağırmadın Yağmurluk almayıp sucuk gibi motora binenler mi dersin, buluşma yerini belirleyip de gittiğimizde oranın kapanma saatinin akşam 7 olduğunu öğrenmek mi dersin Biri ıslak hamburger ve dürümün en başarısız olduğu yere götürür 50 dükkan arasında Sıkılırım sizden tabii Islak hamburger yiyelim diyoruz, iki kişi yemek istemdiği için grubun yarısı yemek istememiş oluyor ve kaybediyoruz oylamayı veya hemen berabere kalmış oluyoruz

Motosikleti
    Eee uzay bu durumda Ferhat haklı.Birleşip mersine tantuni yemeye gelmekte yarar var. Ya da Ankara kızılay Hosta'da dönerde olabilir.
    Gv650 de olduğu gibi Alfa'da farkındalığı sevenlere hitap ediyor.
    Hyocuların dayanışması çok güzel ve sevindirici aman bozulmasın.

Motosikleti
    Gv 650
    Ayhanın motoru temiz dir..iyi seçim yapmışsın..az kaldı biz bir arkadaşa alıyorduk o motoru.. güle güle kullan..hayrını gör..

eyvallah üstadım Ayhandan motoru zor aldık az kalsın satmaktan vazgeçecekti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:17 ----------

üstat bende Ankaralıyım havalar isininca ilk işim ankara olacak senlede buluşuruz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:21 ----------

loader bende Ankaralıyım hava ısınınca ilk işim Ankara yapmak olacak ozaman senlede buluşuruz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:23 ----------

mkemalyonca Msn yok kulanmıyorum istersen mail adresimi özelden atarım 7/24 açık

Motosikleti
    kanuni seyhan 125
    http://www.youtube.com/watch?v=XkJLm...eature=related
    Gecenin bi saatinde gv 650 aşkım depreşip nette neler bulurum diye bakınırken bunu buldum ve çok hoşuma gitti, denk gelmemiştim daha önce. İzlemeyenlerin hoşuna gidecektir eminim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:17 ----------

Sevgili Uzay, sen daha önce regal raptor kullandın mı? Bir forumu okurken orada da uzay nickli birinin konuşmalarını okudum da. Regaller, özellikle de 350cc olanları çok yakışıklı ama kullanıcıların birçoğu vibrasyondan çok rahatsız; performans sınıfına göre nasıl bilemem ama...
    Deli gönül istedi, ben de dinledim.. Neylersin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler