Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ersins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR700
    Geçmiş olsun, en azından bulunması güzel haber
    Hyosung GV650
    AB Rh(-)
    Hayat sürünce güzel...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kaya agbım bılıosun benım motoru zıncıre cewırmıstın sımdı bıraz bollasmıs zıncır gerdırtmek ıcın bı yere goturdum egzosun sokulmesı lazım falan dedı sokulmeden gerdırtılmezmı bu zıncır

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı GV65Ö adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaya agbım bılıosun benım motoru zıncıre cewırmıstın sımdı bıraz bollasmıs zıncır gerdırtmek ıcın bı yere goturdum egzosun sokulmesı lazım falan dedı sokulmeden gerdırtılmezmı bu zıncır
    volkan o yerden hemen motoru uzaklaştır sen bi 12 agzı açık anahtarla egzosun altından üstünden ayarlanıyor veya motora biri çökerse egsoz aşagı iniyor anahtar rahat dönüyor.Egzosu sökmeye hiç gerek yok
    ESGEL bunu beğendi.

Sagol agbı baska yerde hallettırdım 2 dk da.bıde dıokı yarım gun surer bırak motoru sabahtan dedı saka gıbı yaa saol agbı
    _engin_ bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha XSR700
    Arkadaşlar,
    Parçaya ihtiyacınız olursa ve Kanunu Yetkili Servisi'ni arayıp parça isterseniz ve satış yapmayıp sadece bakıma girerse değişim yapılabileceğini söylerlerse lütfen aşağıdaki emaili dikkate alınız ve kabul etmeyiniz.

------

From: Ersin Saraç [mailto:ersinsarac@gmail.com]
    Sent: Tuesday, August 05, 2014 5:29 PM
    To: kanuni@kanuni.com.tr
    Subject: Yedek parça satışı

Merhaba,

Bir sorum olacaktı.
    Hyosung marka motosikletim var. Yağ filtresi ve hava filtresi gibi yedek parçaları sitenizde belirtilen servislerden tedarik edebilmem mümkün müdür? Servis ve bakım yaptırmadan bu parçaların satışı yapılabiliyor mu?

Teşekkürler
    Ersin SARAÇ

------

Sayın Müşterimiz,

Öncelikle Hyosung’ u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili; aracınız için herhangi bir yedek parçaya ihtiyacınız var ise yetkili yedek parça bayilerimiz aracılığı ile yada http://satis.kuralkan.com.tr/ web sitemiz üzerinden sipariş vererek temin edebilirsiniz.

Bilgilerinize sunar, hayırlı günler dileriz.

Saygılarımızla,

Açıklama: images
    Hyosung Müşteri Hizmetleri
    KURALKAN Mot. Arç. Ürt. S. Ve Dış Tic.A.Ş.
    Tepeören Mah. Eski Ankara Asfaltı
    No:206 Tuzla / İstanbul
    Tel: 800 261 33 43
    Tel: 216 581 21 81
    Faks: 0216 304 05 57
    Web: www.hyosung.com.tr
    ESGEL ve ZERDÜŞT bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    Merhaba arkadaşlar,

Verdiğim linklerde makinenin sahibi olan var mı? veya tanıyan varsa yardımcı olabilir mi?
    Bu motoru alırken dikkat etmem gereken hususlarda çok fazla bilgim yok. Zamanı müsait deneyimli arkadaşlardan satın alma aşamasına yardımcı olabilecek olan varsa çok çok iyi olur.

Zerdüşt, GV650i gibi arkadaşlar da ilgilenirse bu durumla memnun olurum.

Herkese kazasız belasız.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69469587/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69038674/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...57604455/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...73702613/detay

Motosikleti
    Yamaha XSR700
    Alıntı Ertugrul101 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Verdiğim linklerde makinenin sahibi olan var mı? veya tanıyan varsa yardımcı olabilir mi?
    Bu motoru alırken dikkat etmem gereken hususlarda çok fazla bilgim yok. Zamanı müsait deneyimli arkadaşlardan satın alma aşamasına yardımcı olabilecek olan varsa çok çok iyi olur.

Herkese kazasız belasız.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69469587/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...57604455/detay

Bu ara buralar durgun, kullanan arkadaşlar var.
    Benim yorumum kmsi düşük, ama bakımlı görünüyor, Zerdüst abi tanıyor olabilir.

Kronik bazı problemlerin durumu sorulabilir.
    Statör yakma problemi var mı?
    Depo benzin kaçağı var mı?
    Gidon bağlantı vidaları kontrol ettirilebilir, uzunları ile değiştirilebilir.

Ayrıca kayışın durumu nedir? Kayış biraz maliyetli...

Kronik problemler yüksek olmayan maliyetler ile çözülebiliyor.

Naked performansı ile chopper kullanayım diyorsan güzel makine.
    ZERDÜŞT bunu beğendi.
    Hyosung GV650
    AB Rh(-)
    Hayat sürünce güzel...

Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    İlk ilana yöneldiniz sanırım? Konjektörsüz olanlardan bu herhalde. Ne gibi farklılıklar yaşarım?

İlan sahibiyle de görüşüp yazdıklarınızın bilgisini alıcam şimdi.

merhaba arkadaşlar
    Yaklaşık 1 yıllık gv 650 kullanıcısıyım.dün şehirler arası yolculuk sonrası motosikletin marş rölesi arıza yaptı.Kısa devre yaptırarak geçici çözümle işimi gördüm. Bu problem motosikleti ilk aldığımda da olmuştu. gv 650 için kronik bir sorun mudur.yoksa marş rölesi dandik olduğu için mi bu sorunu yaşıyorum.eğer öyleyse marş rölesi için önerisi olan arkadaşlar varsa buraya yazabilirse sevinirim.

Bi de aynı sorun baş gösterdiğinde motosiklet alttan antifirizli su akıttı. motor fazla ısındığı için mi olmuştur yoksa başka bir problem olabilr mi?

katkılarınız için şimdiden teşekkürler.herkese kazasız bleasız sürüşler...

Merhaba motor sevdalıları. Bende önce CBR 125 R, sonra CBR 600 F vardı bu motosikletler ile iyi kilometreler yaptım. Şimdi en son motorumu sattım ve yakın zaman içerisinde Hyosung GV 650 almak istiyorum. Eksileri artıları nelere bakmam gerektiği bana söylerseniz çok memnun olurum. Tarz değiştirmek ve daha öncekilerde olduğu gibi performans istediğimden dolayı bu motora yoğunlaştım. Bilgilerinizi bekliyorum.

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    [/COLOR]
    Alıntı Ertugrul101 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Herkese kazasız belasız.

Merhaba Ertuğrul kardeşim..öncelikle geçiken cevap için kusura bakma..malum havalar güzel olunca sayfaya girmek için fazla zaman kalmıyor..gönderdiğin linklerde ki motorları tanımıyorum ama içlerinden iki tanesini alacak olsam düşünebilirdim ..geçmiş hikayeleri nedir..kazası var mı bilmiyorum sadece gözüme çarpan ilk şey onlarında lastik ihtiyacı var ki buda normal bir durum..kasnak ve kayışları ve diğer mekanik aksamlarını ne durumda bilmemekle beraber kişilerle görüşerek ve usta yardımıyla fikir sahibi olmak en sağlıklısı olur beğendiklerimin linki aşağıda..sormak istediğin bir şey olursa 05324120468 den bana ulaşabilirsin..hoşcakal..

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı dctrll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar
    Yaklaşık 1 yıllık gv 650 kullanıcısıyım.dün şehirler arası yolculuk sonrası motosikletin marş rölesi arıza yaptı.Kısa devre yaptırarak geçici çözümle işimi gördüm. Bu problem motosikleti ilk aldığımda da olmuştu. gv 650 için kronik bir sorun mudur.yoksa marş rölesi dandik olduğu için mi bu sorunu yaşıyorum.eğer öyleyse marş rölesi için önerisi olan arkadaşlar varsa buraya yazabilirse sevinirim.

Bi de aynı sorun baş gösterdiğinde motosiklet alttan antifirizli su akıttı. motor fazla ısındığı için mi olmuştur yoksa başka bir problem olabilr mi?

katkılarınız için şimdiden teşekkürler.herkese kazasız bleasız sürüşler...
    Öncelikle geçmiş olsun. Motosikletiniz kaç model kaç km de bunlar önemli.
    Böyle bir kronik arıza yok. Aynı arızanın 2 defa olması bir tuhaflık olduğunu söylüyor. Ben 40.000km dir GT 650 kullanıyorum. Böyle bir sorun yaşamadım. Sürekli marş rölesi bozulan birini de duymadım.

Antifirizi akıtmaya ara ara devam ediyor mu?
    Motosikletiniz eski modelse yılların yıpratması veya çok yatmış bir motosiklet olarak. su pompasının içindeki salmastra keçede sıkıntı olabilir. Komple su pompasının içi 35 tl tutuyor. Gerekirse İstanbul Levent Sanayideki Erdal Rulmandan içini tedarik edebilirsiniz. Değişim ise bilgi ve tecrübe istiyor tek başınıza yapabileceğiniz birşey değil.
    ver gazı... ver çoşkuyu

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun. Motosikletiniz kaç model kaç km de bunlar önemli.
    Böyle bir kronik arıza yok. Aynı arızanın 2 defa olması bir tuhaflık olduğunu söylüyor. Ben 40.000km dir GT 650 kullanıyorum. Böyle bir sorun yaşamadım. Sürekli marş rölesi bozulan birini de duymadım.

Antifirizi akıtmaya ara ara devam ediyor mu?
    Motosikletiniz eski modelse yılların yıpratması veya çok yatmış bir motosiklet olarak. su pompasının içindeki salmastra keçede sıkıntı olabilir. Komple su pompasının içi 35 tl tutuyor. Gerekirse İstanbul Levent Sanayideki Erdal Rulmandan içini tedarik edebilirsiniz. Değişim ise bilgi ve tecrübe istiyor tek başınıza yapabileceğiniz birşey değil.

UNdocab. Cevabın için tşkler. Çözdük olayı. Radyatör sıvı miktarı biraz fazlaymış. Marş röleside fazla ısınmaya bağlı yapmış düzeldi sonradan. Büyük bi problem yokmuş yani. Motosiklet 2010 bu arada

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    ARKADAŞLAR uzun süredir sahifede ses yok biraz canlandıralım size bir davetim var.BU HAFTA SONU CUMA ÖGLEN VEYA CUMARTESİ SABAH SAROZ KOYUNA KAMP YAPMAK İSTİYORUZ.gelmek istiyen şimdiden programını ayarlasın.İsimleri yazalım .

Motosikleti
    almayı planlıyor..
    SA forumunuz baya bi okudum başka yerlerdende bu vahşi motor hakkında bilgi ediniyorum ben mesaj yazmayı pek sevmem msj sayıma bakıp lütfen önemsememezlik yapmazsanız sevinirim ben 23 yaşındayım motor bilgim hiç yok yani bozulsa anlamam ama insan yaşadıkca tecrübelenir asıl mevzuya gelirsek şimdi bu motorun kronik problemlerinden bahsedilmiş gözüm şiddetli korktu çokmu yolda bırakıyor cidden bi uzun yola çıkarken tereddütte bırakırmı insanı veya yıllık sırf kronik problemleri için 1000 tl masrafı aşarmı ve tamir süresi çok çok uzunmudur parça beklemek falan diyorlarya böyle durumunuz oluyormu her sene

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı recokaya06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SA forumunuz baya bi okudum başka yerlerdende bu vahşi motor hakkında bilgi ediniyorum ben mesaj yazmayı pek sevmem msj sayıma bakıp lütfen önemsememezlik yapmazsanız sevinirim ben 23 yaşındayım motor bilgim hiç yok yani bozulsa anlamam ama insan yaşadıkca tecrübelenir asıl mevzuya gelirsek şimdi bu motorun kronik problemlerinden bahsedilmiş gözüm şiddetli korktu çokmu yolda bırakıyor cidden bi uzun yola çıkarken tereddütte bırakırmı insanı veya yıllık sırf kronik problemleri için 1000 tl masrafı aşarmı ve tamir süresi çok çok uzunmudur parça beklemek falan diyorlarya böyle durumunuz oluyormu her sene
    öncelikle arkadaşların bayramlarını kutlar saglıkla nice bayramra erişmelerini dilerim.Bu makinaların kronik sıkıntılaarının cogu giderilmiştir.bakımlı bir makina yolda bırakmaz insanı ancak bakımsız hor kulanılan her makina bırakır.tamir fiatı arızasına göre değişir alacaksan az fazla ver bakımlı makina al.
    ZERDÜŞT bunu beğendi.

Merhaba gv650 arkadaşlar bende bu motorun yeni tarzına spor görünüşüne aşık oldum ama kronik sorunları çok dediler ve herkes elinden çıkarmaya çalışıyormuş.kullanan memnun olan arkadaşlar bilgi verebilir mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:52 ----------

Elimizdeki parayı denkleştirince bu motordan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirmi 15 20güne alacam bende

feyzi koca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650
    gv650i MERHA SENİNLE GÖRÜŞMEYE GELECEGİM BENDE 650 KULLANICISIYIM BAKIM VE MOTOR HAKKINDA SAYGILAR

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:15 ----------

Alıntı alperen06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba gv650 arkadaşlar bende bu motorun yeni tarzına spor görünüşüne aşık oldum ama kronik sorunları çok dediler ve herkes elinden çıkarmaya çalışıyormuş.kullanan memnun olan arkadaşlar bilgi verebilir mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:52 ----------

Elimizdeki parayı denkleştirince bu motordan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirmi 15 20güne alacam bende
    ALPEREN BU MOTORU KULLANMAYANLAR VE BİLGİ SAHIBI OLMAYANLAR FAZLADAN ATARLAR TUTARLAR BEN YILLARDIR GV 650 KULLANIYORUM VE ÇOKDA MEMNUNUM .İKİNCİ EL DÜŞÜNÜYORSAN ANLAYAN BİRİ İLE AL DERİM HEPSİ BU
    ZERDÜŞT bunu beğendi.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı feyzi koca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gv650i MERHA SENİNLE GÖRÜŞMEYE GELECEGİM BENDE 650 KULLANICISIYIM BAKIM VE MOTOR HAKKINDA SAYGILAR

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:15 ----------

ALPEREN BU MOTORU KULLANMAYANLAR VE BİLGİ SAHIBI OLMAYANLAR FAZLADAN ATARLAR TUTARLAR BEN YILLARDIR GV 650 KULLANIYORUM VE ÇOKDA MEMNUNUM .İKİNCİ EL DÜŞÜNÜYORSAN ANLAYAN BİRİ İLE AL DERİM HEPSİ BU

beklerim buyur gel haremdeyim

Motosikleti
    Yamaha XSR700
    Arkadaşlar,

Büyük cam kullanan var mı?
    1.90 boy ile cam ufak geliyor, bütün rüzgar suratımda...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler