Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Yamaha XT125 Cross Modeli Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha XT125R
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun ozaman bende senin gibi şanslı başlangıç yapanlardanım. Bu makine gerçekten en iyi başlangıç moıtorlarından biri. Bursada yaşıyorsan eğer mt bursa başlığındada görmek isteriz seni. Mesela 10 şubat pazar günü ericek yaylasına 30 40 motor bi turumuz olacak inş. HAfta içleri hafta sonları aramızdaki kroslarla toplanıp araziye çıkıyoruz. Buyur gel tanışırız ;)
    çok teşekkür ederim üstad.. fırsat buldukça forumu takip etmeye çalışacağım..
    10 Şubat haftasonu Çanakkale'de olacağım için katılamayacağım ancak davet için çok teşekkür ederim. Bir de benim tecrübem sizlerle motosiklet kullanmaya pek yetmez diye düşünüyorum, hem çok yeniyim hem de sakin sakin gezip doğanın tadını çıkarmayı tercih edenlerdenim. Yine de sizlerle tanışmak isterim, mutlaka sizlerden öğreneceğim çok şey vardır.
    Ahmanamra bunu beğendi.
    [COLOR="#0000CD"][B]One life, live it. [/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Her daim bekleriz ;) Bu arada gezilerde öyle hızlı geziler değil . Aksine en yavaşa göre grup hızını ayarlıyor tın tın geziyoruz öle :D Görüşmek üzere ;)
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    Yamaha XT125R
    geçtiğimiz haftasonu yakıt tüketimini ölçmek için depoyu ağzına kadar doldurup 160km yol yaptım; yolun büyük bölümü asfaltta 80-90km/h civarında yapıldı, küçük bir kısmı da düşük hızda toprak zeminde yapıldı. Benzinliğe gidip depoyu tekrar aynı noktaya kadar doldurdum; 24 liralık benzin aldı. Benzinin litresi 4,84TL idi. Burdan hesaplarsak; 100 km'de 3,1 litre benzin yaktım demektir. Bu da şu anki fiyatlarla km'de 15 kuruş ediyor. Sanırım sürüş tarzıma göre normal değerler..

merak edenler için bilgi olması amacıyla paylaşmak istedim...
    mustafaferah ve Ahmanamra bunu beğendiler.

atilpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt 125 X 2009
    arkadaşlarım abilerim dün motorumla konya akşehir den osmaniye ye yolculuk yaptım 2 saatte bir dinlendirdim motorumu hararet yapmasın diye gayet keyifli ve güzel bir yolculuk oldu
    sizinle paylaşmak istedim bir de eğer xt 125 x kullanıcıysanız seleyi en üst seviyede yani en yukarıda kullanmanızı öneririm yol tutusunun arttıgını hissediyorsunuz
    Ahmanamra bunu beğendi.
    Bodrum Bodrum...

Motosikleti
    CRF 250 L
    Merhaba arkadaslar kendim icin xt 125 x ariyprum makul fiyatli yepis yeni olsun demiyorum ama temiz ve bakimli olmasini tercih ederim varsa satmqk isteyen telefonum 532 251 28 48

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Yakıt değerleribenime öyle şu an 15 kuruş yakıyor kitapsız Ama iyi gidiyo bu makinalar ya . Seviyorum . Keşke şu makineyi 200 lük falan yapsalarmış ömürlük olurmuş .

Motosikleti
    Yamaha XT125R
    Yakıt değerleribenime öyle şu an 15 kuruş yakıyor kitapsız Ama iyi gidiyo bu makinalar ya . Seviyorum . Keşke şu makineyi 200 lük falan yapsalarmış ömürlük olurmuş .
    ben almadan önce kawasaki'nin KLX 250'sine epey bakmıştım ama fiyat olarak aralarında dağlar var.. Yamaha WR250 nefis alternatif ama onun da fiyatı ciddi yüksek. fiyat/performans açısından XT125 bence çok çok iyi bir alternatif ve yeteneklerinden de gayet memnunum.. tadını çıkartmaya devam
    Ahmanamra bunu beğendi.

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Kesinlikle bu paraya bu keyif Dolu dolu tadını çıkarmaya devam. Ama bundan sonra ilk hedef wr 250 :D

mustafaferah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco super 8 - KYMCO DİNK 200İ - LİFAN PONY 100
    bu devırde 125 cc yeter bence benzın fıyatını ve vergılerı dusunecek olursak az yaksın cok hızlı olmasına gerek yok fazlası adamı tez goturur az olsun benım olsun....
    Ahmanamra bunu beğendi.

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Devir ekonomi devri malesef . Az yaksın çok gezsin

Motosikleti
    Yamaha XT125R
    ...Az yaksın çok gezsin
    işin özeti bu böyle olunca keyif de maksimum oluyor..
    mustafaferah ve Ahmanamra bunu beğendiler.

Merhaba arkadaşlar forumu uzun süredir takip ediyorum bu başlığı ise daha uzun süredirz Size bi kaç sorum olucak yardımcı olursanız sevinirim.

2005 17000km olan bi xt125x buldum almayı düşünüyorum yorumlarınız xt125lerin iyi olduğu yönunde kafama takılan soru ise 2005 biraz eski model sorun çıkarırmı ? ve alırken nelere dikkat etmeliyim ?

Şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Valla kardeş 2005 ile 2006 arasında ne kadar fark var bilmem ama hemkullanıcısı olarak hemde kulananların yorumlarına göre çokta sorun çıkaran bir makinası yok. 17000 km bence gayet az bi km temiz kullanılmış ise kaçırma derim. Modelide çok takmazsan kafana baya götürür seni

Çok teşekkür ederim hocam ama son cümleyi pek anlayamadım ''modelide çok takmazsan'' ?

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Yani ustam motorun yaşını çok önemsemiyorsan sıkıntı olmaz diyorum. Xt ler güzel makinalar temiz kullanılmış bulursan ve bakımlarını aksatmazsan uzun seneler kullanabilirsin.Belki 40000 kmlerden sonra sorun çıkrmaya başlayabilir ama onlarda devede kulak olur.

Km de 15 krş gibi bişi yakıyor. kullanımı çok rahat. amortisörleri harika. frenajıda bence gayet yeterli. Kötü tarafları ise sibop ayarı ve karbüratör ayarı kısa zamanda bozuluyor. Çok etkilemiyor ama söyleyeyim . Kısacası yağını suyunu eksik etme her türlü zevkle binersin.

Çok teşekkürederim yorumların için ve bu yorumlardan sonra dahada heycanlandım en kısa sürede alıcam inş

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Al al pişman olmazsın bence . TAbi senin tercihin kullanma şansın varsa bi kullanöyle karar ver

Motosikleti
    Yamaha XT125R
    arkadaşlar bir sorum var; motorumun yağını değiştiricem ama bir türlü fırsat yaratıp gidip yağ alamadım.. elimde otomobil için aldığım Motul 10/40 yağ var, motosiklet için kullanılan yağ ile özellikleri aynı mıdır bilen var mı, yoksa motosiklete özel olanı mı almak gerekir?

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Motor için olanını al Kocaali. Detaylarını bilmem ama adamlar boşuna ayırmamıştır motor ve araba diye sanırım.

Motosikleti
    Yamaha XT125R
    Motor için olanını al Kocaali. Detaylarını bilmem ama adamlar boşuna ayırmamıştır motor ve araba diye sanırım.
    haklısın üstad.. marka önerin var mıdır? direk internetten sipariş vericem bugün..

bir de kullanma kılavuzu 10/30 kullanın diyor, internette bazı kaynaklar xt125 için 10/40 diyor.. sizler hangisini kullanıyorsunuz?

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler