Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 101819202122 ... SonuncuSonuncu

Yamaha XT125 Cross Modeli Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CRF 250 L
    kimsede kalmadı galiba bu motordan tek ben kaldım son mohikan hesabı )))))
    son apaçi olmayalım da

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha xt 125 r
    bende de var, amortisörleri sıkıntılı ama var yani komşuyuz sanırım bir de

Motosikleti
    xt 125 r
    Herkese selamlar..
    Bende 2 gün önce aldım bu ilk motorum..
    tavsiye üzerine almıs bulunmaktayım bakalım deneyimlerim nasıl olacak..
    2007 model 23 binde güzel bi motor yanlız daha ikinci günden farı yanmamaya basladı durduk yere söndü
    ayrıca zinciri bol cok ses yapıyor ve arkada park lambası yanmıyor bu ufak arızalar dısında bir sorunu yok..

kendim yaparım diye ugrastım ama basaramadım iyi bi tamirciye bakımı için bırakacagım.
    Elinde kullanım kitabi olan varsa atarsa sevinirim internetten bulamadım..

elcik koruması 4 mevsim mont ve güzel ama uıygun fiata bi vizörlü cross kask düşünüyorum yardımcı olursanız sevinrim..
    Ahmanamra bunu beğendi.

Motosikleti
    CRF 250 L
    Alıntı yaykıran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de var, amortisörleri sıkıntılı ama var yani komşuyuz sanırım bir de
    evet ümraniyedeyim çamlıkta bi cross tamircisi var bi oraya gösterebilirsin bi çözüm bulur amortisör yağı keçe falan değiştirip yırtarsın bi ara görüşelim fikir alış verişi yaparız

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:21 ----------

Alıntı hilm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar..
    2007 model 23 binde güzel bi motor yanlız daha ikinci günden farı yanmamaya basladı durduk yere söndü
    ayrıca zinciri bol cok ses yapıyor ve arkada park lambası yanmıyor bu ufak arızalar dısında bir sorunu yok..

kendim yaparım diye ugrastım ama basaramadım iyi bi tamirciye bakımı için bırakacagım.

elcik koruması 4 mevsim mont ve güzel ama uıygun fiata bi vizörlü cross kask düşünüyorum yardımcı olursanız sevinrim..
    hayırlı olsun motorlarımız çok basit ama çok dengeli ve kullanışlıdır yolda kalanı duymadım farı motorun sınıfı gereği aydınlatmıyor ampül olsada fark etmiyor ben xenon koydum yinede eh işte şeklinde aydınlatıyor. arka park lambası çift flemenli tek ampüldür hem park hem stoptur direk statörden alırlar beslemelerini yani gaz verince artar rölantide düşük olur ben değiştirdim ne kadar gerekli tartışılır kask olarak enduro kask çok iyi seçim rahat nefes alınıyor para durumuna göre acerbis alabilirsin param yok dersen ls2 magnum modeli çok tutuluyor kullanabilirsin mont enduro denen uzun kışlık alabilirsin 4 mevsim mont yoktur yazın terletir kışın üşütür her mevsime ayrı alaman gerekiyor dizlik ve botda mutlaka olmazzsa olmaz senden kıymetli değilller.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı hilm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar..

Hilmi kardeşim Keyshopa geldiğin bi akşam gider bizden alırız kullanım klavuzunu falan bedne var hepsi. Ufak tefek şeyleride hallederiz orada yeterki havamüsait olsun ;)
    cenkito ve hasansonmez bunu beğendiler.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    CRF 250 L
    şu xt leri fotolayalım beyler bakalm yarın ekleme yapıcam ilk ben olayım.

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    [IMG][/IMG]

Bu eski hali tabi şimdi gösterge yok, turuncu bir gidona ve elcik korumalara sahip. Dişli lastikler falan daha bi güzel duruyor :D Eskiden temizdi
    cenkito, hasansonmez ve mustafaferah bunu beğendiler.

Motosikleti
    CRF 250 L

buda benim keçi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:31 ----------

ercan kardeş koruma demirin orjinalmi orj değilse hangi motorun çok iyi durmuş. maşallah tertemiz motor.
    Ahmanamra ve mustafaferah bunu beğendiler.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    arka stop lambası içine şerit led takın ,ben öyle yapmıştım iki sıra halinde yapmıştım biri park diğeri fren lambası için .normal ampul ışığından daha fazla aydınlatma sağlıyor.
    Ahmanamra bunu beğendi.

Motosikleti
    CRF 250 L
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka stop lambası içine şerit led takın ,ben öyle yapmıştım iki sıra halinde yapmıştım biri park diğeri fren lambası için .normal ampul ışığından daha fazla aydınlatma sağlıyor.
    aynen öyle yaptım ışık çok daha iyi oldu..

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    güzel motorda tek eksiği güçü şöyle 25 hp-30 hp olsaydı tadından yenmezdi .sadece güçü yetersiz diye sattım .

Motosikleti
    CRF 250 L
    125 cc çok şey beklememk lazım ama hondalardan çok daha sağlam dengeli ve yakıtı çok iyi kullanması çok zevkli deneyen arkadaşlar hayran kalıyorlar ama 12 hp artçı zaten sorun ben yinede çok seviyorum şehir içinde çok kıvrak dikkat çekiyor yüksek 125 cc ye göre torku çok iyi ybr de vardı kıyaslamalarım kesindir.

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Senin keçide güzelmiş Hasan. Koruma demirini benden önceki sahibi yaptırmış . Orjinal değildi diye hatırlıyorum ama inan okadar çok iş görüyor ki arazide düşünce kaldırmaya motoru çevirmeye falan filan. Ayrıca ışık konusunda bende çok şikayetçiyim arkayı geçtim ön taraf berbabt karanlıkta geziyorum resmen . Kaliteli bir lamba alıp taktık aynı değerlerde. Soketi eritti bende yeni bi yan sanayi soket alıp uydurdum. Ve kanımca bu motorların ışık sorununu çözmek için farla oynamaya gerek yok takın 2 tane led sis yahut power led en temizi benim arkadaşlarda onlardan var araba gibi aydınlatıyor valla.

Ve sanırım xt kullanıcılarının tek sorunu gücünün yetersiz olması Malersef bende aynı konuddan satarım satarsam motoru. Yetmiyor ne arazide ne yolda. Şehir içinde iyide şehirler arası yollarda sakat. Gerçi dişlilerle oynuyorum ben idare ediyor ama iş değil oda. Şu motorun şu kasasına 250 cc koysalar pazarın en çok satanı olurdu bu motor .Her şekilde kullanımı çok rahat. Arkadaşın biri 150 cc ye çevirdi biraz iş yapar oldu motor ama biraz daha kullansın bakalım sıkıntı yaratmazsa bende 150 cc yaptırıcam.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Wr olarak vardı bir tane 250 cc xt 660 x kadar para istiyordu .
    Zamanında cok araştırdım Big bore kit varmı diye ama yok ,yoksa satmıyacaktım kronik olarak km saati bozuluyor gerçi bende bozulmadı ama gördüğüm xt lerin hepsinin km saatinde sıkıntı vardı ya çalışmıyor yada yarım gösteriyor du
    Dişli le bende oynamayı düşündüm ama hız artıp tork gidecek diye vaz geçtim .
    Yakıt olarak da dediğiniz gibi cok ekonomik 6 litre benzin ile 269 km yapmıştım .

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    wr 250 efsane zaten düşünmüyor değilim ama bütçe meselesi tabi. Bu arada benimde ekran pert içinde bişiler yandı kullanmıyorum söktüm duruyor öle elektronikçilerde anlamadı . Çokta lazımdeğil hani sadece satarken fiyat düşürecek okadar. 6 litre ile iyi gezmişsin valla benimki biraz daha yakıyor sanırım 7 litre ile 220 -260 arası geziyorum çokta dikkat etmedim.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    CRF 250 L
    Aydinlatmaya cozum bulucaz artik burda paylasirim far tasi cok kucuk ne amoul koyarsan koy isigi iletmiyor

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Aynen iletende yakıyor bi süre sonra sonra kısa devreler başlıyor falan filan en temizi farı sabit bırakıp power led bir lamba olacak. Çözümlerini bekliyoruz

Motosikleti
    CRF 250 L
    Bi takim 3x1 w. Spot buldum motora uygulsuyacagim yakinda reximlerim
    Ahmanamra bunu beğendi.

Arkadaşlar öncelikle selamlar.bendede bu aralar bi kros tutkusu aldı gidiyor,bende bir kross motor almak istiyorum aklımda iki motor var biri ramzey 200q diğeri xt 125 r sizce hangisi olabilir.kulanım amacım şehir içi veya biraz topraklı yollar atlayıp zıplamayı düşünmüyorum ve bazen asfalt yollar.ve şu an bir arkadaşta xt 125 r var 2007 16000 diyor ve 4500 fiyat sizce nasıldır ve sizce km orijinal olabilirmi.yardımcı olu iseniz cok sevinirim..

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Hunter kardeş. Önce Allah gönlüne göre versin. Bizim tayfada ramzeyde var gayet iyi ama motor aksamı dışında ufak tefek sıkıntılar çıkarıyor. Temiz bakarım dersen gayet iyi makinalar. Bizim motorlara gelirsek seve seve biniyoruz ama yetmiyor gücü. Rahat konforlı kullanımı çok rahat ve dengeli bir motor. Yağını suyunu eksik etme bin gez kolay kolay arıza çıkarmaz. Arıza çıkarabilecek yerleri gösterge, elektirik tesisatı, karbüratör ayarı şimdilik benim karşılaştıklarım. Onun dışında taş gibi motordur . '007 modele 4500 bence makul bir fiyat piyasasına göre . Km si dersen dijital gösterge olduğu için muhtemelen doğrudur ama km sensörünü çıkarıp kullandıysa bişi diyemem :D

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 101819202122 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler