Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Yamaha XT125 Cross Modeli Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrtt7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum xt 125 x kullanım klavuzu indir orda gösterge paneli hakkında açıklamalar var. Benimkinde xt r modeli için ENDR yazar diğeri içinde MTRD diyor. Herhalde bu sınıflandırmayla alakalıdır sıkıntı.
    çok teşekkür ederim dostum.İndirdim ve baktım dediğin gibi enduro yada supermoto seçimini yapmamız gerekiyormuş.Sizde sanırım yakın zamanda aldınız nasıl memnunmusunuz acaba? biraz bilgi alsam sizden?Özelden yazamıyorum size kapalı olduğu için burdan sorayım dedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Nedemek dostum Özelden kapalımı bilmiyorum ama pek kurcalamadım profil ayarlarımı . Bakarım bi ara . Benim yaklaşık 5 hafta oldu sanırım alalı. İlk motorum aldığımdan beri her hafta sonu bi gezi son iki haftadırda arazi sürüşleri yapıyorum. Bugünde sana yazdığımdan sonra çıktım bi Uludağ yolu yaptım sağnak yamurda donuma kadar ıslanıp döndüm Sonra kurtlar kayanamaya devam edince oldukça sert bir araziye girdim orman yolları. Dik rampalar erezyon kayalar dere yatakları falan derken imanım gevreyip iki kere yatırdıktan sonra motoru yine sırılsıklam döndüm eve.

Motorumdan oldukça memnunum şimdilik. Fazla dik rampalara ve gevşek zeminlere vurmadıkça işimi görüyor. Tam hesaplayamasamda 10 lt benzin ile ortalama 340-360 km falan yapıyorum. Belki fazlası var eksiği yok. Selesi 150 km den sonra rahatsız edici olabiliyor. Uzun bi geziden sonra indiğinizde yeni gelin gibi yürüyorsunuz Süspansiyonlar harika Tabi tüm bu özellikler X modelinde farklıdır lakin ben iyi ki xt 125 r ile başlamışım sürmeye diyorum. Umarım sende memnun kalırsın. Şehir içinde oldukça kıvrak ama uzun yolda sert rüzgarlar karşısında çok dikkatli olmalısın . 60 -70 km den sonra seni istediği yere savurabilir Birde bugün şunu öğrendim bot pantolon eldiven mont ve kask olmazsa olmaz abi. Yoksa zatüreden ölebilirsin yağmurlu havalarda Kullandıkça bilgilerimi burda yazmaya devam ederim şimdilik bu kadar . He birde unutmadan farları çok ama çok yetersizz :(

mrtt7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedemek dostum Özelden kapalımı bilmiyorum ama pek kurcalamadım profil ayarlarımı . Bakarım bi ara . Benim yaklaşık 5 hafta oldu sanırım alalı. İlk motorum aldığımdan beri her hafta sonu bi gezi son iki haftadırda arazi sürüşleri yapıyorum. Bugünde sana yazdığımdan sonra çıktım bi Uludağ yolu yaptım sağnak yamurda donuma kadar ıslanıp döndüm Sonra kurtlar kayanamaya devam edince oldukça sert bir araziye girdim orman yolları. Dik rampalar erezyon kayalar dere yatakları falan derken imanım gevreyip iki kere yatırdıktan sonra motoru yine sırılsıklam döndüm eve.

Motorumdan oldukça memnunum şimdilik. Fazla dik rampalara ve gevşek zeminlere vurmadıkça işimi görüyor. Tam hesaplayamasamda 10 lt benzin ile ortalama 340-360 km falan yapıyorum. Belki fazlası var eksiği yok. Selesi 150 km den sonra rahatsız edici olabiliyor. Uzun bi geziden sonra indiğinizde yeni gelin gibi yürüyorsunuz Süspansiyonlar harika Tabi tüm bu özellikler X modelinde farklıdır lakin ben iyi ki xt 125 r ile başlamışım sürmeye diyorum. Umarım sende memnun kalırsın. Şehir içinde oldukça kıvrak ama uzun yolda sert rüzgarlar karşısında çok dikkatli olmalısın . 60 -70 km den sonra seni istediği yere savurabilir Birde bugün şunu öğrendim bot pantolon eldiven mont ve kask olmazsa olmaz abi. Yoksa zatüreden ölebilirsin yağmurlu havalarda Kullandıkça bilgilerimi burda yazmaya devam ederim şimdilik bu kadar . He birde unutmadan farları çok ama çok yetersizz :(
    Gerçekten çok teşekkür ederim. Uzun yol konusu benide düşündürüyor ama çokta şehir dışına çıkacağımı sanmıyorum hayırlısı karar vericez bu hafta içinde.Teşekkürler tekrardan
    Ahmanamra bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    artık parçaları bulunabiliyor mu xtlerin? nedir son durum? aylarca fren maneti bulamayan arkadaşlar vardı?
    Karadeniz - Giresun.

atilpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt 125 X 2009
    arkadaşlar turuncu xt 125 X almayı düşünüyorum. sahibiyle motor ile ilgili bilgiler şöyle:
    2009 model 10000 km.de beyni ve elektrik tesisatı değişmiş. grenajlardaki vernikler dökülmüş(bu sorun hemen hepsinde var galiba)
    motor 2. el, ben 3. sahibi olacagım. 3-5 defa yatmış ama ciddi bir problem yokmuş. fren diskleri sürtüyor yağlanması gerekiyormuş ama bana değiştirilmesi gerekiyormuş gibi geldi.
    fiyat olarak 5000 tl istiyor. motoru almak üzreyim arkadaşlar. değerlendirip alıp almamam konusunda ne dersiniz ?
    Bodrum Bodrum...

Alıntı atilpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar turuncu xt 125 X almayı düşünüyorum. sahibiyle motor ile ilgili bilgiler şöyle:
    2009 model 10000 km.de beyni ve elektrik tesisatı değişmiş. grenajlardaki vernikler dökülmüş(bu sorun hemen hepsinde var galiba)
    motor 2. el, ben 3. sahibi olacagım. 3-5 defa yatmış ama ciddi bir problem yokmuş. fren diskleri sürtüyor yağlanması gerekiyormuş ama bana değiştirilmesi gerekiyormuş gibi geldi.
    fiyat olarak 5000 tl istiyor. motoru almak üzreyim arkadaşlar. değerlendirip alıp almamam konusunda ne dersiniz ?
    Bence pahalı

Motosikleti
    Yamaha xt 125 X 2009
    Alıntı tcs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence pahalı
    verebileceğim 4500 son, askerdeymiş 3 aydır kullanılmıyor motor gelince satıp büyütecekmiş satmak istiyor bir an önce. böyle düşünüyorum

---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 20:54 ----------

başka yardımcı olabilecek birisi var mı ?
    Bodrum Bodrum...

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    nerde bu motor .

Motosikleti
    Yamaha xt 125 X 2009
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerde bu motor .
    Bodrum merkez
    Bodrum Bodrum...

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı atilpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende vardı şubat ayında sattım mavisi 2006 model 8550 km deydi granajlarda hiç bir soyulma veya başka birşey yoktu yeni gibiydi.ama senin dediğin kusurlar göz önünde alırsan uzak dur bence o parayı etmez dediğin motor en fazla 3000-3500 tl ver vermese umursama başka motor bak kendine .

Motosikleti
    Yamaha xt 125 X 2009
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende vardı şubat ayında sattım mavisi 2006 model 8550 km deydi granajlarda hiç bir soyulma veya başka birşey yoktu yeni gibiydi.ama senin dediğin kusurlar göz önünde alırsan uzak dur bence o parayı etmez dediğin motor en fazla 3000-3500 tl ver vermese umursama başka motor bak kendine .
    aynen dediğin gibi yapacağım 3500 veririm
    Bodrum Bodrum...

Motosikleti
    Yamaha WR 125 R
    Arkadaşlar merhaba.
    Bir süredir eksikleri vs ile idare ettiğim XT 125 R min artık etraflıca bakım zamanı geldiğinden daha önce kapsamlı bakım/değişim yaptıran olmuştur diye sorayım dedim.
    Şimdiye dek ufak tefek bakımlar yapıldı ve sağ olsun pek üzmedi beni. Lakin yok taksinin aynayı götürmesi, minibüsün sinyali alması derken en son bir avm parkında ön fren kablosunun delinip yağ akıtması sorun ile karşı karşıya kaldım. Bunları iyi ve makul şartlarda halletmek ya da parçaları uygun şekilde temin etmek için tavsiyelerinizi alabilirim.

Bir de ortadan destekli gidonlardan takabiliyor muyuz bizim motorlara? Orijinal yüksekliğinde şöyle. Daha önce böyle bir değişim yapanınız var mı?

Yamaha xt125 arayan varsa şu ilan güzel görünüyor.Batman çok uzak ama motor temiz görünüyor ve rengi de güzel ;D...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...50907634/detay

Merhaba bende de 2006 model yamaha XT 125 R modeli var gayet memnunum buraya yazılanların bazıları doğru ama o kadar da abartılacak bi problem yaşamadım şu ana kadar ayrıca xt125 almak isteyen olursa benim motorum da büyütmek amacım olduğundan satılıktır. herkese kolay gelsin.

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    3000 km dir biniyorum R modeline ilk motorum. Aldığımda 20 krş yakıyordu geçen bakıma verdim 220 tl arka ön rulmanlar ,arka balatalar, siboplar, oringler, motor yağı, ön fren hidroliği değişti. KArbüratör temizlendi . Şimdi 15 krs yakıyor . Karbüratörü hassas orası kesin onun dışında harika bir motor gerçekten. Kullanımı çok rahat.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Arkadaşlar arka tekerin akoru bozuk motor bu yüzden sağa çeker mi ?

Motosikleti
    Yamaha WR 125 R
    Tekrar merhaba. Bu defa da göstergemin yaptığım hızı göstermemesi sorun ile karşı karşıyayım arkadaşlar. Birisine baktırdım ama ya uğraşmak istemediğinden ya yapamadığın ya da sorun onun dediği kadar büyük olduğundan değiştireceğine bırak öyle kalsın dedi. Bu tarz elektronik
    işlerinden anlayan birisini tanıyan var mı?

ferad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Klx 250 D`Tracker
    Bu topic biraz daha canlanmali haydi xt ciler nerdesiniz

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Canlansın tabi ya. Seviyorum bu motoru. Hele 2. vitesteki ivmelenmenin hastasıyım . Şehirler arası pek yetmesede şehir içinde bisiklet gibi.Gidonu biraz yüksek olsa ayakta sürüş için çok iyi olacaktı ama malesef.

cort724 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Cb600 F Hornet
    Xt 125 x ile Xt 125 r arasındaki fark nedir hangisi daha kullanışlıdır_?
    Bize Her Yer Trabzon

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler