Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
33. sayfa BirinciBirinci ... 23313233343543 ... SonuncuSonuncu

Honda CBF 1000 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF1000 i piyasadan çekti ve NC700X i neredeyse aynı fiyata getirdi. Büyük ihtimal zamlardan önce dahi 1 NC den kazandığı kar 2 cbf1000 satışına denk geliyordu. Çünkü NC700X yurt dışında oldukça hesaplı bir motor ve bizde oldukça pahalı ve ona rağmen az yakıyor kisvesi altında alıcıs çok. Fazla km yapanlar yinede haklı ama CBF1000 bu işe çomak sokup kafa karıştırıyordu gibi.

Şimdi herkes NC750X alabilir
    Nc700s/750s de CB600F hornet'i devre dışı bıraktı...
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Arkadaşlar motor yağı olarak hangi marka yağ kullanıyorsunuz?
    Neyi önerirsiniz?
    Birde; Orjinal yağ filtresimi? K&N yağ filtresimi? Arada ki farkı bilen duyan?

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 buji 400 lira mı dediniz...buji dediğin 100 liramı olur
    Dostum hayırlı olsun yeni motorun. Evet bir bujiye her bakımda 100 tl vereceksin. Metehan' a da bir seferlik 100 tl vereceksin sanıyorum. Yoksa susmaz yeminle. http://www.motosiklet.net/forum/konu...miyorum-2.html

Alıntı Metehan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    " Angara Mtden Erroyu tanıyanlar bu konuyu okutsun lütfen..burda herkesin huzurunda maddi beklenti içinde olduğumu bilmesini istiyorum..okuyorsa emeğim olduğuna inanıyorsa cüzi bir rakam istiyorum..kararı onayı kendisi versin..evet arkadaşlar siftahı açıyoruz..takdir karşı tarafın..artık gönlünden ne koparsa..mesai harcadım..artık iyilik meleği olarak anılmak istemiyorum arkadaşlar..çirkinleşicem..ankara mtden erro konuyu okuyup bana dönüş yap lütfen..hakkım varsa takdir ettiğin uygun gördüğün rakam için iban no vericem..işim olmaz dememe hakkınada da sahipsin.."
    erkanzdemir ve erro bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bizim sayfa ölmüş yine

arkadaslar size bir sorum olacak. cbf 1000 2012 model 20000 km de. 20 km gittikten sonra fan hemen devreye giriyor. cabuk ısınıyor gibi geliyor bana. bu normal mi yoksa sıradısı bir durum mu? hararet ısıgı yanmıyor ama fanın hemen devreye girmesi beni rahatsız etti sanki o yuzden sormak istedim baskalarında da oluyor mu? su seviyem normal yag seviyem biraz düsük gibi onu da bugun degistircem cevaplarınızı bekliyorum

Motosikleti
    Alıntı eiroku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar size bir sorum olacak. cbf 1000 2012 model 20000 km de. 20 km gittikten sonra fan hemen devreye giriyor. cabuk ısınıyor gibi geliyor bana. bu normal mi yoksa sıradısı bir durum mu? hararet ısıgı yanmıyor ama fanın hemen devreye girmesi beni rahatsız etti sanki o yuzden sormak istedim baskalarında da oluyor mu? su seviyem normal yag seviyem biraz düsük gibi onu da bugun degistircem cevaplarınızı bekliyorum
    20 km gittiğiniz yol nasıl bi yol? Dur kalk trafiktemi, yavaş seyir halindemi? Yada şöyle diyelim hızınız nedir?
    live to ride...ride to live...

KutlayGül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650, CBF 1000 ABS
    beyler selam,

Bir aksilik olmazsa su motoru alacagim.

http://home.mobile.de/DEBUS-MOTORSPORT#des_195145498

Almanya"ya yeni geldim sayilir. Burada servis, bakim fiyatlari yuksekmis. Motorun 10000 bakimi da yaklasmis. Bu bakimda neler yapiliyor?

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum hayırlı olsun yeni motorun. Evet bir bujiye her bakımda 100 tl vereceksin. Metehan' a da bir seferlik 100 tl vereceksin sanıyorum. Yoksa susmaz yeminle. http://www.motosiklet.net/forum/konu...miyorum-2.html
    bu buji işi canımı sıktı valla...pavyon hesabı gibi...

konuyu biraz geç gördüm metehan işini takip etmişsinizdir herhalde olaylar olaylar

bu arada anahtarı kopyalatmak istiyorum. boş anahtar aldım fakat kopyalama imkanı olan her yer yapabilir mi acaba...e bayden ucuza aldığım boş anahtar içinde boş kodsuz çiple gelmiştir herhalde değil mi?

vladimir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr500r
    Bu motorun ikinci eli de piyasadan çekilen xl 700 transalpde, varaderoda , shadowda olduğu gibi abuklaşmış saçma sapan fiyatlar.

Motosikleti
    Herkese selam,

Yeni ceket almayi dusunuyordum. Kullandiginiz ceketten memnunsaniz marka model belirtebilir misiniz?

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu buji işi canımı sıktı valla...pavyon hesabı gibi...

konuyu biraz geç gördüm metehan işini takip etmişsinizdir herhalde olaylar olaylar

bu arada anahtarı kopyalatmak istiyorum. boş anahtar aldım fakat kopyalama imkanı olan her yer yapabilir mi acaba...e bayden ucuza aldığım boş anahtar içinde boş kodsuz çiple gelmiştir herhalde değil mi?
    bujinin pahalı olma sebebi lazer iridyum buji olmasından kaynaklanıyor
    bizim 2001-2006 model 600f'lerde de durum aynı normal buji uyanlar var ama km olarak 3te1i kadar dayanabiliyor daha çabuk eskiyor ve birazda olsa yakıtta fark ediyor sanırım özellikle performans kullanımlarında
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Dezinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12' Honda CBF 1000FA
    Arkadaşlar merhaba,

Bayramda eşimle beraber geziye gideceğiz. Yan çantalar ve topcase dolu olacak, malum bir de artçı.
    Sorum şu ki, bu durumda amortisör ön yükleme ayarını değiştirmem gerekir mi ?
    (şu ana kadar çantasız sadece artçıyla kullanıp bir problem yaşamadım)
    Kimilerinin terapiye ihtiyacı olabilir, benimse motorsikletim var..

Motosikleti
    CBF 1000
    Ben artçılı ve yüklü halde çıkacağım zaman bir kademe sertleştirdim yoksa çok lömbür lömbür gidiyo. Artçısızda virajlarda daha rahat dönüş sağlıyor sonra değiştirmedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

yazın illaki fan açar 20 km cok bile. üç beş dakika trafikte kalsam hemen çalışıyor. sonra bacaklara gelen sıcak havanın bunaltıcı etkisi tarifsiz

abdtzn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 S
    2013 ve 15.000 km de sadece 3 lü çantası var.26.000 TL :( öpüldüm galiba. ;)

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Merhaba arkadaşlar.
    Kısa süre içinde benimde CBF 1000 sahibi olma ihtimalim var,
    Bi süredir arayış içindeyim ve kafamda bazı araçları belirledim,
    Fakat dikkat ettim de, belirlediğim araçların hepsi aynı renk ve plakalı biribirine çok yakın..

Buyrun ilanları sizde inceleyin..

2007 Model
    41 UB 359 Plakalı.
    Yeşil renk.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-temiz-sifir-lastikli-cantali-cbf-1000-166984482/detay

2006 Model
    41 UB 358 Plakalı.
    Yeşil renk.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-ilk-ruhsat-sahibinden-cbf-1000-abs-kazasiz-masrafsiz-171382497/detay

2007 Model.
    41 UB 363 Plakalı.
    Yeşil renk

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-temiz-sifir-lastikli-cantali-cbf-1000-166984482/detay

Size danışmak istediğim konu şu ;

Modeller aynı, renkler aynı, plakalar biribine çok yakın,
    Sizce bu kadar tesadüf üst üste gelebilirmi?
    CBF 1000 Kullanıcıları olarak muhakkak motorlarinizi almadan önce araştırmalar yapmışsınızdır.
    Bu motorlarla ilgili herhangi bi vukuat duydunuzmu?
    Ben biraz kıllandım da..

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Genelde kiralama işi veya ticari maksatla alinan motorların plakalari seri olur. Kocaeli plaka olması ise turkiyenin en zengin ve en büyük şirketleri genelde kocaelinde olur. Gerçi bu kadar üst düzey bir motosikletin ne maksatla kullanıldığı çok çok önemli değil. Yani öyle düşme kalkma ile kolay zarar gorecek bir motor değil. Motor bloğunu ise tartışacak veya elestirecek kadar seviyemiz, akademik düzeyde değil. Saffet Üçüncü nün bir makalesi varsa okunmalı. Şimdi özet olarak ikinci el alınacak bir bmw 728 düşünelim. Bu arabayı eski sahibi kötü ve bakımsız kullanmaz diye düşünürüz. Iste bu seviyede bir motosiklet için de ayni zan ile hareket edebiliriz. Bu motor 2007 de 30 bin lira civarindaydı. Bu kadar parayı veripte sorumsuz kullanan biri olmamıştır diye kanaat etmek lazım. Iyimserlikten zarar gelmez.

Dezinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12' Honda CBF 1000FA
    Arkadaşlar 24 bin bakımı Esengül'de 760 liracık tuttu
    Başka servislerde bakım yaptıran arkadaşlar, değişen parçalar ve ücretler yakın mıdır ?

Kimilerinin terapiye ihtiyacı olabilir, benimse motorsikletim var..

Motosikleti
    Alıntı Dezinho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 24 bin bakımı Esengül'de 760 liracık tuttu
    Başka servislerde bakım yaptıran arkadaşlar, değişen parçalar ve ücretler yakın mıdır ?
    tamamen aynisini su an almanya`da yaptiriyorum €250 tuttu.

Düzeltme: seninkinde on balata degisimi varmis bende degisim olmadi.
    Dezinho bunu beğendi.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Arkadaşlar,
    Benim mesajımla ilgili ''Mikuni'' arkadaş dışında görüş beyan edecek kimse yokmu?

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    1.Küçük bir araştırma yapabilirseniz google de 2006 model ub 358 plakalı motor sahibinin bir bayan olduğunu ve honda şirketi ile iş bağlantılı olduğunu bulabilirsiniz üstelik sanki bu makina için yan yapmayacak bir insana benzeyen bir kimlik tanımı var.

2.İzmir deki motor tahminim ikinci sahibi ve bu kişinin aldığı kişide honda bağlantılı olma olasılığı yüksek kaç yılında aldığı konusunda bilgi alırsanız sanırım daha önceki bakımları hakkında honda çalışanındaki bakımları konusunda tereddüt etmeden alınabilir.

3. motor linki karışmış sanırım ben 3. göremedim. ama 363 plakayı da merak ettim.

3 motor u da buldum muhtemelen bu kişide 2 veya 3 sahibi honda şirket içinde satış ile ucuza sattığı makinaların piyasaya giren maknalar tahminen.

Sonuç olarak düşüncem:

Az bir pazarlık ile çiğdem hanımın yani istanbul üsküdardaki motosiklet alınır model yılı düşük demezseniz.
    Satıcı kimliği linkedin ve face de mevcut.

Ayrıca diğer istanbuldaki yasin elmacının makinasına bakılabilir ilk sahibi ise kesinlikle alınabilir.

NOT çiğdem hanım makinanın ilk sahibi büyük bir + alır.

Alıntı sinanaksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.
    Kısa süre içinde benimde CBF 1000 sahibi olma ihtimalim var,
    Bi süredir arayış içindeyim ve kafamda bazı araçları belirledim,
    Fakat dikkat ettim de, belirlediğim araçların hepsi aynı renk ve plakalı biribirine çok yakın..

Buyrun ilanları sizde inceleyin..

2007 Model
    41 UB 359 Plakalı.
    Yeşil renk.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...66984482/detay

2006 Model
    41 UB 358 Plakalı.
    Yeşil renk.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...71382497/detay

2007 Model.
    41 UB 363 Plakalı.
    Yeşil renk

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...66984482/detay

Size danışmak istediğim konu şu ;

Modeller aynı, renkler aynı, plakalar biribine çok yakın,
    Sizce bu kadar tesadüf üst üste gelebilirmi?
    CBF 1000 Kullanıcıları olarak muhakkak motorlarinizi almadan önce araştırmalar yapmışsınızdır.
    Bu motorlarla ilgili herhangi bi vukuat duydunuzmu?
    Ben biraz kıllandım da..

REKLAM ALANI
33. sayfa BirinciBirinci ... 23313233343543 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler