Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
51. sayfa BirinciBirinci ... 414950515253 ... SonuncuSonuncu

Honda CBF 1000 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    befehl_1912 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Selamlar 2012 model 67bin km de alınır mı? çok başımı ağrıtır mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bakımları zamanda yapılmış hor kullanılmamış temiz bir makine ise neden alınmasın bence çok da fazla değil millet özellikle yurt dışında 200-300 bin yapıyor fakat satarken sıkıntı yaşanabilir birde sizin yaptığınız km de eklenince önüm dışında bir sorun yaratacağını düşünmüyorum
    Alıntı befehl_1912 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar 2012 model 67bin km de alınır mı? çok başımı ağrıtır mı?

Crosstourer hayalimin motoru, alıp önce türkiye sonra da avrupa turuna çıkmalık

caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    Güvendiğiniz honda özel servisi varmı arkadaşlar ?
    ardacik bunu beğendi.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı caracalstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güvendiğiniz honda özel servisi varmı arkadaşlar ?
    Umraniye dogu bati
    caracalstar bunu beğendi.

caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    4bujı degısımı hava fıltresı radyotor suyu degısımı ıcın 1000 tl istedıler bujının tanesını 125 kagıt saydılar 4 tanesı 500 yapıyor aynı bujıyı 65 lıraya buldum hava fıltresını de buldum kendım sokup takıcam tek sıkıntım bmw den yenı gectım bu makıneye radyotor suyunu hepsını bosaltmanın kolay yolu varmı herhangı bır tahlıye falan yoksa dırek su borusunu sokup bosaltmak mı ıyı bırde kac lıtre sogutma suyu alıyor bılen varsa cevaplarsa cok sevınırım arkadaslar
    ardacik ve mehmetenis bunu beğendiler.

Alıntı caracalstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4bujı degısımı hava fıltresı radyotor suyu degısımı ıcın 1000 tl istedıler bujının tanesını 125 kagıt saydılar 4 tanesı 500 yapıyor aynı bujıyı 65 lıraya buldum hava fıltresını de buldum kendım sokup takıcam tek sıkıntım bmw den yenı gectım bu makıneye radyotor suyunu hepsını bosaltmanın kolay yolu varmı herhangı bır tahlıye falan yoksa dırek su borusunu sokup bosaltmak mı ıyı bırde kac lıtre sogutma suyu alıyor bılen varsa cevaplarsa cok sevınırım arkadaslar
    Bu sorunuzu facebook ta cbf1000 basligi altinda sorarsaniz cok daha cabuk geri donus olur buralar sahra colu gibi birine denk gelmek oldukca zor
    Hondanin kendi sitesinden servis kitapcigini indirebilirsiniz gerekli butun bilgiler orda bulabilirsiniz.
    caracalstar ve mehmetenis bunu beğendiler.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yan ve arka çanta demirleri arayan olursa bana yönlendirebilirsiniz. Givi'nin, yanlar V35 için.

Motosikleti
    cbf 150,pulsar 200ns,nc700s
    Merhaba şu an 3. motosikletim olarak Nc700SA kullanmaktayım.Önümüzdeki yaz gibi bir cbf 1000 FA düşünüyorum şu yeni kasa olanlardan.Sorum şu olacak ben kendimi hazır ve yeterli hissediyorum 1000cc 4 silindir bir makina için ancak nc700 den sonra ne gibi sıkıntılarla karşılaşırım yada karşılaşır mıyım.Mesela mevcut motosikletime geri dönmek isteyebilir miyim yakıt olsun parça ve bakım masrafı olsun beni ne kadar etkiler.Birde oturuş pozisyonu açısından cbf 1000 de çok bir fark var mı sanki biraz daha öne eğilmek zorunda kalacakmışım gibi boyum 1,84.Kullanan arkadaşlar nc700 den sonra nelerle karşılaşacağım konusunda beni biraz aydınlatırsa sevinirim.
    ardacik bunu beğendi.

Alıntı alitasdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba şu an 3. motosikletim olarak Nc700SA kullanmaktayım.Önümüzdeki yaz gibi bir cbf 1000 FA düşünüyorum şu yeni kasa olanlardan.Sorum şu olacak ben kendimi hazır ve yeterli hissediyorum 1000cc 4 silindir bir makina için ancak nc700 den sonra ne gibi sıkıntılarla karşılaşırım yada karşılaşır mıyım.Mesela mevcut motosikletime geri dönmek isteyebilir miyim yakıt olsun parça ve bakım masrafı olsun beni ne kadar etkiler.Birde oturuş pozisyonu açısından cbf 1000 de çok bir fark var mı sanki biraz daha öne eğilmek zorunda kalacakmışım gibi boyum 1,84.Kullanan arkadaşlar nc700 den sonra nelerle karşılaşacağım konusunda beni biraz aydınlatırsa sevinirim.
    Oncelikle merhaba ben cbr 250 den direk gectim bu motora. Cok guzel makine. Arkadasimin nc700x ini bi bes dk kullandim. Oturus pozisyonu ayni denebilir ben gidonda ayna isine pek alisik olmadigim icin nc de biraz garibime gitmisti cbf in aynalari cok guzel yakiti sehirici 8 litre diyebilirim bende performans egzoz var. Uzun yolda gazlamali 6 litre bakim masraflari biraz yuksek olabilir ben yag,yagfiltresi,havafiltresi,3 balata 1000 tl odedim ha bunlari disarida farkli bi servise goturup daha ucuza mal edebilirsiniz. Lastik olarak pirelli angel gt kullaniyorum cok memnunum. Michelin pr4 kullananlarda var ama motor agir oldugu icin o lastik daha cabuk bitiyo bunun disinda soylicegim bisey yok ha birde artik vites atmaktan kurtulucaksin
    alitasdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelikle merhaba ben cbr 250 den direk gectim bu motora. Cok guzel makine. Arkadasimin nc700x ini bi bes dk kullandim. Oturus pozisyonu ayni denebilir ben gidonda ayna isine pek alisik olmadigim icin nc de biraz garibime gitmisti cbf in aynalari cok guzel yakiti sehirici 8 litre diyebilirim bende performans egzoz var. Uzun yolda gazlamali 6 litre bakim masraflari biraz yuksek olabilir ben yag,yagfiltresi,havafiltresi,3 balata 1000 tl odedim ha bunlari disarida farkli bi servise goturup daha ucuza mal edebilirsiniz. Lastik olarak pirelli angel gt kullaniyorum cok memnunum. Michelin pr4 kullananlarda var ama motor agir oldugu icin o lastik daha cabuk bitiyo bunun disinda soylicegim bisey yok ha birde artik vites atmaktan kurtulucaksin
    Her motorcunun hayalidir ilk başladığında ah şu 4 silindirlilerden alabilsem acaba sürebilir miyim acaba alabilecek miyim ileride.Ben şu an sadece bir sezon sonra Nc yi satıp Cbf alabilirim.Ve bu benim hayalimdi.İnsan hayallerinin peşinden gitmeli derim her zaman için.Masrafları motora göre gayet makul aslan besleyen yemini esirgemez.Çok araştırma yaptım gerçekten bambaşka bir motor cbf1000.Hani belli motor karakterleri vardır işte cbf te onlardan biri.Rahat sürüş+performans+kalite diyorum ben bu motor için.Nc ye gelince gerçekten vites olayı insanı bazen sinir ediyor şu sokaktan bir gazlayım diyorsun 2 adım yerde abi vites istiyorum diyor Bakalım hayırlısıyla biraz daha kendimizi Nc de geliştirilerim de cbf te iyice rahat edelim

Her motorcunun hayalidir ilk başladığında ah şu 4 silindirlilerden alabilsem acaba sürebilir miyim acaba alabilecek miyim ileride.Ben şu an sadece bir sezon sonra Nc yi satıp Cbf alabilirim.Ve bu benim hayalimdi.İnsan hayallerinin peşinden gitmeli derim her zaman için.Masrafları motora göre gayet makul aslan besleyen yemini esirgemez.Çok araştırma yaptım gerçekten bambaşka bir motor cbf1000.Hani belli motor karakterleri vardır işte cbf te onlardan biri.Rahat sürüş+performans+kalite diyorum ben bu motor için.Nc ye gelince gerçekten vites olayı insanı bazen sinir ediyor şu sokaktan bir gazlayım diyorsun 2 adım yerde abi vites istiyorum diyor Bakalım hayırlısıyla biraz daha kendimizi Nc de geliştirilerim de cbf te iyice rahat edelim
    Umarim biran once hayaline kavusursun. Gercektende baska bir motor cbf kullanimi cok rahat frenler guven veriyo.

Motosikleti
    Teşekkür ederim kardeşim.Bir sorum olacak performans egzos olunca bir sorun çıktı mı trafikte muayanede felan.Durduruyolar mı çevirmede

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

Bir de yağ değişim aralığı kaç km

Teşekkür ederim kardeşim.Bir sorum olacak performans egzos olunca bir sorun çıktı mı trafikte muayanede felan.Durduruyolar mı çevirmede

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

Bir de yağ değişim aralığı kaç km
    Susturucuyla muayeneden geciyo bi problem olmuyo. Cevirmeye hic denk gelmedim ozelliklede kimse durdurmadi bogazdan komple egzoz yok bende sadece tup var. Deli gibi bagirmiyo yani ben alali 5000 km oldu 6 binde bir yag deistirmeyi dusunuyorum.
    alitasdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    Susturucuyla muayeneden geciyo bi problem olmuyo. Cevirmeye hic denk gelmedim ozelliklede kimse durdurmadi bogazdan komple egzoz yok bende sadece tup var. Deli gibi bagirmiyo yani ben alali 5000 km oldu 6 binde bir yag deistirmeyi dusunuyorum.
    Egzosluda ses ayrı bir güzel oluyor.Alırken bir değerlendireyim üstündeki egzosta göre Yağ değişim aralığı Nc ile aynı diyebiliriz.

basto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Merhaba arkadaşlar. Duke 200, CBR 500 derken şimdi aranıza 2012 model 13600 km'de bir CBF 100 ile katıldım. Beyaz renkte. Zaten motora bayılıyordum, almak nasip oldu. İlk turu bayramdan sonra yapabileceğim, içim heyacandan pır pır
    ardacik ve hyo kenan bunu beğendiler.

Alıntı basto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Duke 200, CBR 500 derken şimdi aranıza 2012 model 13600 km'de bir CBF 100 ile katıldım. Beyaz renkte. Zaten motora bayılıyordum, almak nasip oldu. İlk turu bayramdan sonra yapabileceğim, içim heyacandan pır pır
    Hayirli olsun aramiza hosgeldin guzel gunlerde kullanman dilegiyle.

basto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Hayirli olsun aramiza hosgeldin guzel gunlerde kullanman dilegiyle.
    Teşekkürler
    Hayatı güzelleştiren mekanikler.

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Alıntı basto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun.Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
    ben geçen sene sattım cbfmi cbf çok güzel makina gerçekten iyi gazlamalar
    live to ride...ride to live...

CBF 1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000
    Herkese selamlar. Başlığı açan ve katkıda bulunan tüm kardeşlerimize teşekkür ederim. Güzel bir paylaşım olmuş
    Earth does not belong to man, man belongs to the earth. Sitting Bull

REKLAM ALANI
51. sayfa BirinciBirinci ... 414950515253 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler