Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
44. sayfa BirinciBirinci ... 34424344454654 ... SonuncuSonuncu

Honda CBF 1000 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbf 1000 FA
    selam egeli
    marka yükseltme boyutu ve fiyat hakkında bilgi verirmisin.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    iboli78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF1000FA
    @palakadir kendisi montajda yapıyor, cok abartılacak bir şey değil zaten 4 vida atıyor. Mra spoilerinden tek farkı fiyatı

@mehmetenis cbf1000.com'da kırılan tur camından bahsediliyordu ama markasını hatırlamıyorum. En üst kademede kullanıldıgında ciddi esneme yapıyor rüzgarlı havalarda ben 10.000 km kadar kullandım gecen seneki kardeniz gezisinde sadece vidasında gevseme oldu baska olumsuz bir durum yasamadım. Givide en alt kademede orjinal camın en üst kademesine denk geliyor. Orjinal cam polikarbon diger tur camlarının tamamı plexi malesef.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    DL650 XT L5 - yamaha delight 115
    Alıntı puzzle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam egeli
    marka yükseltme boyutu ve fiyat hakkında bilgi verirmisin.
    Waytake Ersinden almıştım,o arkadaş motosikletler için aksesuar ve aparatlar üretiyor facede veya internette ''waytake''diye aratırsanız bulursunuz.sanırım 2.5 cm yaklaştırma ve uzatma olacak..fiyatınıda 80 veya 90 tl vermiştim diye hatırlıyorum ama yanılıyorda olabilirim.ben sipariş verdim geldi taktırdım gidon çok yüksek geldi bana hemen söktüm,hiç kullanmadım,öyle duruyor,istiyorsanız size 75 tl ye kargolayabilirim.
    mehmetenis bunu beğendi.
    06 EB 8036
    09 R 5520

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı EGELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Waytake Ersinden almıştım,o arkadaş motosikletler için aksesuar ve aparatlar üretiyor facede veya internette ''waytake''diye aratırsanız bulursunuz.sanırım 2.5 cm yaklaştırma ve uzatma olacak..fiyatınıda 80 veya 90 tl vermiştim diye hatırlıyorum ama yanılıyorda olabilirim.ben sipariş verdim geldi taktırdım gidon çok yüksek geldi bana hemen söktüm,hiç kullanmadım,öyle duruyor,istiyorsanız size 75 tl ye kargolayabilirim.
    Egeli, benim 1000'de yükseltme ve yakınlaştırma var. Lakin bir arkadaşımın motosikleti için arıyordum.

Puzzle'den sonra ikinci sıraya giriyorum.
    mehmetenis bunu beğendi.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egeli, benim 1000'de yükseltme ve yakınlaştırma var. Lakin bir arkadaşımın motosikleti için arıyordum.

Puzzle'den sonra ikinci sıraya giriyorum.
    Bir kaç gün geçsin arkadaştan ses seda çıkmazsa size kargolayabilirim,sorun yok ..
    mehmetenis ve Guven bunu beğendiler.
    06 EB 8036
    09 R 5520

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı iboli78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @palakadir kendisi montajda yapıyor, cok abartılacak bir şey değil zaten 4 vida atıyor. Mra spoilerinden tek farkı fiyatı

@mehmetenis cbf1000.com'da kırılan tur camından bahsediliyordu ama markasını hatırlamıyorum. En üst kademede kullanıldıgında ciddi esneme yapıyor rüzgarlı havalarda ben 10.000 km kadar kullandım gecen seneki kardeniz gezisinde sadece vidasında gevseme oldu baska olumsuz bir durum yasamadım. Givide en alt kademede orjinal camın en üst kademesine denk geliyor. Orjinal cam polikarbon diger tur camlarının tamamı plexi malesef.
    @iboli78 tur camım durup dururken kırılmadı yanlış anlaşıldı herhalde ben motoru aldığımda tur camının sağ taraftan vidalandığı yer hafif çatlaktı ,geçenlerde tam tarihi hatırlamıyorum,
    Çerkezköye gittik geldik çok rüzgar vardı,benim tur camımda riderscan dikiz aynasıda takılı,bu aynada ağırlık yaptı diye düşünüyorum ki ayna dediğime bakmayın tamamen plastik malzemeden yapılmış bir ürün,
    Çerkezköye gidip gelirken gaz açtık 230-240 km hızlarda mevcut çatlak yürüdü şu anda bir sorun yok tur camı görevini görüyor ama çatlak neredeyse ortaya kadar geldi yine o hızlara çıkarsam yine çatlak yürüyecek,
    Ben 120 TL fatih kılıçlıdan hafif füme bir tur camı buldum hilfat marka onu almayı planlıyorum ama gönlüm puig tur camından yana burada kullanan arkadaş varsa o camı verelim kalıpcı arkadaşa hepimiz kullanırız.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Bir kaç gün geçsin arkadaştan ses seda çıkmazsa size kargolayabilirim,sorun yok ..
    Tamamdır Egeli.
    Teşekkürler.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    Alıntı Palakadir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz ve katılım ve desteğiniz için şimdiden teşekkürler .

Diğer yandan komposit malzemeden bu modeli yapabilecek olan bir yer ile görüştüm .

Teklifi tam olarak şudur ;

Eğer resimdeki sakalı alıp bana getirir iseniz kalıbını alır size 2 adet daha aynısından ücretsiz yaparım .

Yani hal durum bu iken sizden ricam @muRatpasa ( ULTIME CONCEPT 2426 route des gendarmes d'Ouvea - 83500 LA SEYNE SUR MER
    Tel : 06 09 41 04 08 - 04 94 06 49 43 - e-mail : ultime.concept@orange.fr )

Burası ile iletişime geçerek resimdeki http://img715.imageshack.us/img715/2360/p8110008.jpg ürünün bize kargo dahil maliyeti konusunda bilgi almamız gerekecek .

Bu konuda katılımda bulunmak isteyen var ise mesajın devamına eklemesini rica edeceğim .

Teşekkürler .

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:44 ----------

@iboli78 bilgi için teşekkür ederim . Bu deflektör için güngörendeki yer montaj dahil yapıyor mudur ? Mümkün ise biraz daha bilgi rica edeceğim .
    Günün sonunda bu işe katılmak isteyenler var ise yazmanızı rica ediyorum yoksa alternatif bir yol deneyeceğim .

Fazer lardan cevirilmiş bir versiyon olduğunu söyleyen bir işletmeye gidip montaj yapabilir ise çözeceğim .Lakin gönlüm bundan yana ...
    mehmetenis bunu beğendi.
    Son ağaç kesildiğinde, son nehir kirlendiğinde,son balık avlandığında; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak

Motosikleti
    cbf 1000 FA
    selam
    tamamdır özelden yazdım

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Bu gidon yükseltmeyi bende düşünmüyo değilim.kullananlar memnun galiba? Varmı yorumu olan?

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Kenan Ben gidon yükseltme kullanıyorum çok faydası var,
    hyo kenan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hyo kenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gidon yükseltmeyi bende düşünmüyo değilim.kullananlar memnun galiba? Varmı yorumu olan?
    fren hortumları fazla geriliyor yani ucu ucuna..sorun yaratırmı bilmiyorum..
    hyo kenan ve mehmetenis bunu beğendiler.
    06 EB 8036
    09 R 5520

Motosikleti
    Shad SH48 kullanan varmıdır ? Var ise dönüş rica edeceğim .
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    SH50 kullanmıştım,gayette güzeldi fiyat olarakta givi kappadanda dahada hesaplı,sonuçta hepside aynı metaryelden mamul..Shad kalitesiz bir marka değil. BMW lerde kullanılan körüklü Vario arka ve yan çantalar Shad üretimi,ayrıca BMW'nin selelerini de Shad üretiyor. Givi, Kappa daha fonksiyonel, biraz da Italyanların pazarlama stratejileri ile ön plana çıkıyor. eğer alacaksanız nacizane ben tavsiye ederim..
    mehmetenis bunu beğendi.
    06 EB 8036
    09 R 5520

Motosikleti
    İşin aslı ben aldım ama bağlantı demirleri yok . Var gözüküyor ama stoklarında yok .
    Özellikle 3p sistemli olması için uğraşıyorum bu arada arka bağlantı demiri bulabileceğim bildiğiniz bir yer var ise ( dışarıdan 300 e geliyor ) iletişim bilgilerini paylaşmanızı rica edeceğim .
    mehmetenis bunu beğendi.
    Son ağaç kesildiğinde, son nehir kirlendiğinde,son balık avlandığında; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan Ben gidon yükseltme kullanıyorum çok faydası var,
    Mehmet abi senin gidon yükseltmenin boyu kaç?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

fren hortumları fazla geriliyor yani ucu ucuna..sorun yaratırmı bilmiyorum..
    Öyle çok fazla büyük takmak istemiyorum.denerim çok sorun olursa takmam zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

Şu radyatör korumayıda bi halletseydik

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Ebaydan bi tane satıcı buldum alamanyada sonrada kendi sitasini buldum işte linki
    http://www.romatech.de/shop/index.ph...roduct&info=85
    http://www.romatech.de/shop/index.ph...egorie&cat=102
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Ben shad SH-48 kullanıyorum.Önceden yamahada idi ondan söküp buna taktım çok memnunum

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:12 ----------

Alıntı hyo kenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet abi senin gidon yükseltmenin boyu kaç?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Öyle çok fazla büyük takmak istemiyorum.denerim çok sorun olursa takmam zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

Şu radyatör korumayıda bi halletseydik

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Ebaydan bi tane satıcı buldum alamanyada sonrada kendi sitasini buldum işte linki
    http://www.romatech.de/shop/index.ph...roduct&info=85
    http://www.romatech.de/shop/index.ph...egorie&cat=102
    Abi benim gidon yükseltmeler 2.5 cm yükseltme ve 2.5 cm yakınlaştrıma,
    Çok ama çok memnunum ayrıca kesinlikle fren hortumu gaz teli gibi bağlatılara mani olmuyor,Motorun hakimiyeti çok kolaylaştı kesinlikle tavsiye ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:17 ----------

Sahibinden.com da bunları buldum link yapamıyorum siz kopyala yapıştır yapın lütfen,
    Alt Sakal;
    honda cbf1000 cbf 1000 alt sakal dökme boyanmaya hazır
    İlan No: 154770085
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...54770085/detay
    hyo kenan bunu beğendi.

Motosikleti
    Tıpık Fatih KILIÇLI seramonisi elinde yok ama ilan var alırsan başka ürün gönderecek ama yanlış olmuş sen geri gönder değişelim derken elindeki malı çakacak .

3 kere farklı kişiler ile arattım sakal yok diyor ama ilana devam
    mehmetenis, EGELİ ve hyo kenan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBF 1000
    Hoşgeldiniz ve katılım ve desteğiniz için şimdiden teşekkürler .

Diğer yandan komposit malzemeden bu modeli yapabilecek olan bir yer ile görüştüm .

Teklifi tam olarak şudur ;

Eğer resimdeki sakalı alıp bana getirir iseniz kalıbını alır size 2 adet daha aynısından ücretsiz yaparım .

Yani hal durum bu iken sizden ricam @muRatpasa ( ULTIME CONCEPT 2426 route des gendarmes d'Ouvea - 83500 LA SEYNE SUR MER
    Tel : 06 09 41 04 08 - 04 94 06 49 43 - e-mail : ultime.concept@orange.fr )

Burası ile iletişime geçerek resimdeki http://img715.imageshack.us/img715/2360/p8110008.jpg ürünün bize kargo dahil maliyeti konusunda bilgi almamız gerekecek .

Bu konuda katılımda bulunmak isteyen var ise mesajın devamına eklemesini rica edeceğim .

Teşekkürler .

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:44 ----------

@iboli78 bilgi için teşekkür ederim . Bu deflektör için güngörendeki yer montaj dahil yapıyor mudur ? Mümkün ise biraz daha bilgi rica edeceğim .
    Üstadım belirtmiş olduğunuz bilgilerle adamlara mail attım. Dönüş gelince sizi bilgilendireceğim, ayrıca şöyle bir ürün de buldum google a ürünü yazınca, http://www.equipmoto.fr/accessoire-moto-sabot-moteur-ermax-moto-honda-CBF-1000-FA.html

Şahsen daha çok hoşuma gitti. Bir bakın derim.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Bir diğer kafamdaki uygulama gösterge led ışık renklerini değiştirmek . Bunu yapan bir alman firma mevcut istanbul'da yapan görmedim :(

Bu konuda tecrübesi olan var ise paylaşmasını rica edeceğim .

http://shop.led-team.de/-Tacho-Umbau...-2a9e69f78b7f/

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:15 ----------

Alıntı muRatpasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstadım belirtmiş olduğunuz bilgilerle adamlara mail attım. Dönüş gelince sizi bilgilendireceğim, ayrıca şöyle bir ürün de buldum google a ürünü yazınca, http://www.equipmoto.fr/accessoire-m...F-1000-FA.html

Şahsen daha çok hoşuma gitti. Bir bakın derim.
    @muRatpaşa

Bilgi ve dönüş için teşekkürler . Ben GT versiyon için yapılmış tam karenaj'ı bu motora yakıştıramıyorum . Çünkü ;

Bu tip yan karenajlar tek parça örnek modeller : vfr800f , vfr1200f , zzr1100 , cb1100xx gibi gibi

O yüzden bir nebze naked bir nebze sport kırnması için genelde örnek modellere bakıyorum . Fazer vb

Bunlarda alt sakal ile konuyu sonlandırmışlar ki bir diğer yanıda radyatör havalandırması tam kapalı için uygunmudur ?

Günün sonunda 280 euro gibi bir maliyet var ki , bu benim için yüksek eğer 3 kişi çıkar ise maliyeti paylaşarak toplamda 3 adet sakal alma şansımız var .

Bunun için bir fiber üreticisinden söz aldım . Belki küçük bir eklenti ile karbon olarak alabiliriz .

Tabi katılan olur ise ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:20 ----------

@Mehmetreis yamahanın arka bağlantı demiri bu motora oldumu ?

Bunun gibimidir ? http://www.ebay.com/itm/SHAD-FIXATIO...item43c6317c08
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
44. sayfa BirinciBirinci ... 34424344454654 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler