Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Suzuki VZ 800 / 1400 / 1500 Intruder Kullanıcıları Bilgi Paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Merhaba arkadaşlar

Suzuki Chopper ve Cruiser modelleri olan C800, M800, Volusia , 1400-1500 ve 1800 intruderleri olanların bu topic' te buluşmasını ümit etmekteyim. Paylaşımlarımızı, Motorlarımızla ilgili teknik analizleri gezi gözlemlerimizi ve daha bir çok etkinliklerimizi burada paylaşırsak çok verimli ve faydalı olacağını kanısındayım.....

VL 1500 Intruder LC 1998
    Uzunluk: 2,535 mm (99.8 in)
    Genişliği: 965 mm (38.0 in)
    Yüksekliği: 1,155 mm (45.5 in)
    yerden yüksekliği: 145 mm (5.7 in)
    Weight: 292 kg (644 lbs)
    Motor tipi: Hava /Yağ soğutma1,462 cc 45° V-twin, SOHC, 6 valve. 67 hp Beygir gücü(49.5 kW)/ 4,800 rpm, 114 Nm / 2,300 rpm.
    100 m 5,5 sn.
    Aktarma: şaft
    Depo: 15.5 lt

İŞte benim Fatgirl Şişman Suzim ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Çok KüçüKmüşşş

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Bu da benim suzi. 21000 km'de, 1.5 yaşında.

cousinecruis bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı carvalho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu da benim suzi. 21000 km'de, 1.5 yaşında.

Abi üzerinde harika duruyorsun...choppercı olsun çamurdan olsun bah... )
    Güzel makina...Allah nazarlardan saklasın diyelim.. Buarada bu mevki neresi.. tatil dönüşü herhalde?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:50 PM ----------

Alıntı 52 Moby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok KüçüKmüşşş
    Kasa azucuk geniş olunca anca denk geliyo..:

Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Eyvallah dostum. Samsun dönüşü, Gerede otobanından 40 km kadar önceki benzinlik.

Fatgirl de daha bir afilli. Zaten motor dediğin metal olacak değil mi, alışamadım ben metali az olan motora. O yüzden cruiser olsun çamurdan olsun hakkaten...

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    ben m800 ve vl intruder serisi hastasıyım özellikle 1400 Amerikan
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Eyvallah dostum. Samsun dönüşü, Gerede otobanından 40 km kadar önceki benzinlik.

Fatgirl de daha bir afilli. Zaten motor dediğin metal olacak değil mi, alışamadım ben metali az olan motora. O yüzden cruiser olsun çamurdan olsun hakkaten...
    Dostum bu motorların çekeri nasıl?..bi arkadaşımda da vardı aynı motordan hiç beğenmemişti çekişini..sende durum nasıl?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:46 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:40 AM ----------

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel motorlar nazar değmesin
    Güzel kardeşim benim. Sanada alalım bi intruder... isterim yane..İnan suzuki diye demiyorum... Bildiğim kadarıyla taşaron firmalara üretim izni vermediği için Suzuki japonya'da kendi fabrikalarında bu motorları üretiyor. Açıkcasıda oldukça sağlam üretiyor. Bende ki 98 model lakin sadece balataları ve yağını değiştirdim.. daha tık deyip te beni yollarda üzmedi.. yakıt olarakta çok ekonomik bir motordur. Düşün bende ki cruiser 100 km'de sadece 19 tl yakıyor. sabit hızla (100km) gerisini siz düşünün..

Servisten aldığım bilgiye görede eğer temiz bakımlı tutarsak yaklaşık 180 bin ila 200 bin km arasında ömür biçtiler ..

Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Alıntı maltintash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bu motorların çekeri nasıl?..bi arkadaşımda da vardı aynı motordan hiç beğenmemişti çekişini..sende durum nasıl?
    Sevgili dostum, çekişi neye göre kıyaslayacağım bilemedim ama makinenin torkunun benim isteklerimi karşıladığını söylemeliyim. Zaten yüksek hızı sevmem, tarz olarak da yüksek hızdan öte düşük devir+yüksek tork sevdiğimden uyumlu bir ikili olduğumuzu söyleyebilirim suzi ile.

1500'ün çekişini de merak etmiyor değilim hani. Geçen hafta Ege turundaydım, bilsem uğrardım sana...

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Bu da benim suzi. 21000 km'de, 1.5 yaşında
    selçuk iyi km yapmışsın..en son abantta görüşmüştük..

Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selçuk iyi km yapmışsın..en son abantta görüşmüştük..
    Uğur abi, merhabalar

Evet, Abant değil mi, güzel bir geziydi, birlikte sürmüştük. Rota da güzeldi.
    Yerde kar olmadığı sürece sürüyorum Uğur abi. İşe gidip gelirken sürmüyorum yalnız; sadece keyif anlarımda sürmek için.

Birlikte süreriz yine umarım. Saygılar...

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Birlikte süreriz yine umarım. Saygılar...
    süreriz tabii ne demek..yakınızda zaten semt olarak.
    görüşelim arada, sahilde bir yerlerde. belki yeni yol yapma kritikleri doğar.ben bu aralar oldukça serbestim mesaj bırakabilirsin.

ha buarada bazı geçmiş yazılarımı ararken sitelerde regal sitesinede bakıyorum..sitede sorunmu var..?

Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süreriz tabii ne demek..yakınızda zaten semt olarak.
    görüşelim arada, sahilde bir yerlerde. belki yeni yol yapma kritikleri doğar.ben bu aralar oldukça serbestim mesaj bırakabilirsin.

ha buarada bazı geçmiş yazılarımı ararken sitelerde regal sitesinede bakıyorum..sitede sorunmu var..?
    Görüşelim tabii ki abi, memnuniyetle. Haberleşiriz.

Diğer sitede hosting kaynaklı (teknik olarak detaylarını bilemediğim) bazı aksaklıklar olabiliyor bazen ama genel olarak bir sorun yok.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    model başlıkları kuralları gereğince modellerin teknik özellikleri ve türkiye distribütör firma bilgileri ilk mesajda olmak zorundadır. Lütfen ilk mesajı kurallar gereği düzenleyin
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Sevgili dostum, çekişi neye göre kıyaslayacağım bilemedim ama makinenin torkunun benim isteklerimi karşıladığını söylemeliyim. Zaten yüksek hızı sevmem, tarz olarak da yüksek hızdan öte düşük devir+yüksek tork sevdiğimden uyumlu bir ikili olduğumuzu söyleyebilirim suzi ile.

1500'ün çekişini de merak etmiyor değilim hani. Geçen hafta Ege turundaydım, bilsem uğrardım sana...
    MErhaba tekrar
    Ah keşke uğrasaydın UŞak 'ta Motoclubhouse da bi çay içer tanışırdık.Eğer gelmiş olsaydın benim 1500 de bi deneme turları kesin yapardın. Tam bir Tork Canavarı... Kamyon Çeker cinsten.
    Eğer yolunuz tekrar Ege'den Uşak'tan geçerse..Mutlaka yol üzerin uşak girişinde ( İzmir istikametinden gelirken) Klüb evimize mutlaka uğrayın ..Hem çayımızı içer dinlenmiş olursunuz hemde tanışmış oluruz.

Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Alıntı maltintash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MErhaba tekrar
    Ah keşke uğrasaydın UŞak 'ta Motoclubhouse da bi çay içer tanışırdık.Eğer gelmiş olsaydın benim 1500 de bi deneme turları kesin yapardın. Tam bir Tork Canavarı... Kamyon Çeker cinsten.
    Eğer yolunuz tekrar Ege'den Uşak'tan geçerse..Mutlaka yol üzerin uşak girişinde ( İzmir istikametinden gelirken) Klüb evimize mutlaka uğrayın ..Hem çayımızı içer dinlenmiş olursunuz hemde tanışmış oluruz.
    Bir başka geziye diyelim dostum, yolum düşerse muhakkak uğrarım. İstanbul'a gelirsen ben de seni ağırlamak isterim. Suzilerle afilli afilli dolaşırız

Motosikleti
    Bir başka geziye diyelim dostum, yolum düşerse muhakkak uğrarım. İstanbul'a gelirsen ben de seni ağırlamak isterim. Suzilerle afilli afilli dolaşırız
    Süper olur valla..Lakin İstanbul trafiğinden acaip tırsıyom desem...ama niyetim var ..İnşallah..

Motosikleti
    Honda 1000RR
    Sevgili dostlar hepinize selamlar,
    Biraz geç oldu ama en sonunda motosiklet tutkusunu daha fazla içimde tutamadım aranıza yeni bir üye olarak katıldım.İnşallah çok yakında hayalimdeki motosikletime de kavuşmak arzusundayım.Gönlümde yatan makine Intruder M800 çok sevdim çok hoşuma gitti gerçekten.Hem biraz agresif, spor hem de classic çizgileri taşıyor.
    Sizlerin de yorumlarını duymak isterim nasıl bir motosiklet, tavsiye eder misiniz?
    Şimdiden teşekkürler, kazasız sürüşler...
    Feel the breeze

Motosikleti
    SUZUKI C800
    selam arkadasim ben tabiki zevk meselesi ama ben sana C800 tavsiye ederim bir kac arkadas M800 aldiktan sonra C800 ile takas etmeye calisiyorlardi umuarim sende severek binecegin canavari alir guzel hayirli kazasiz belasiz geziler yaparsin
    atalays bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda 1000RR
    Alıntı michigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadasim ben tabiki zevk meselesi ama ben sana C800 tavsiye ederim bir kac arkadas M800 aldiktan sonra C800 ile takas etmeye calisiyorlardi umuarim sende severek binecegin canavari alir guzel hayirli kazasiz belasiz geziler yaparsin
    Sana da selam arkadaşım, öncelikle önerin için teşekkür ederim. C800 de tercihlerim arasında onu da değerlendiriyorum.Az kaldı bakalım yakında haberdar ederim sizleri.. Kazasız belasız sürüşler...
    Feel the breeze

priapi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650GS
    merhaba, km de ne kadar yakıyor bu konuda bilgi verirmisiniz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler