Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Suzuki VZ 800 / 1400 / 1500 Intruder Kullanıcıları Bilgi Paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Aramıza hoşgeldiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba ben de geldim =)) Ben de bir volusia sahibiyim aranızda bulunmaktan mutluluk duyuyorum

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Hoşgeldin arkadaşım,istanbuldanmısın.

Hoşbulduk evet istanbul/Kadıköy 'deyim uzun zamandır boş vaktim olmuyodu şimdi rahatladım biras(işten çıktım yani rahatladım dediğim =) ) evde forumu takip ediyorum...

pre_lude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 A
    arkadaşlar bi sorum olacak marş basarken 2 tane tel var komprasoru azaltıyor pistonların daha rahat dönmesini saglıyour diye biliyorum? bu telleri stogunda olan biyer biliyormusunuz lazımda vl 1500 için, bu tellerle ilgili sorun yaşayan varmı unlarda ayarsızlık oldugunda bazen marşta sorun yaşanıyor
    Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma..

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    arkadaşlar selam , ben vl 600 intruder ile ilgileniyorum, 1999 model civarı. bu motorun eksileri artıları hakkında genel bilgi verebilecek arkdaşlar var mı ???

bildiğim bukadar=)

ben pek motordan anlamayan biri olarak sadece kendi deneyimlerimden bahsedeyim dostum sana. Ciddi anlamda motorsikletler hakkında bilgisiz birisiyim ama çok seviyorum motor kullanmayı hastalık gibi birşey. VL 800'üm var ve bu benim ilk motorum değiştirme ihtiyacı da duymadım açıkcası. Motoru (teknik bilgi eksikliğimden dolayı) ilk gördüğümde sadece duruşundan etkilenmiştim. Motorum orjinal bu arada herhangi bir oynama yapılmamış üzerinde yani fabrika çıkışı itibariyle tam hoşuma giden bir yapısı vardı. Biraz alıştıktan sonra hemen uzun yola çıkıp denemek istedim motoru 800 km yol yaptım ki şimdi söyleyince buradaki abilerim kızacaklar bana ama lastiklerim pek de güvenilir değildi ben yol aşkıyla düştüm değiştirmeden lastikleri yola... Konfor olarak çok iyi hiç yorulmadım 6-7 saat dinlenerek ilerledim gerçekten çok oturaklı, dengeli bir motor bu yüzden iyice hayran oldum motora! Teknik bilgileri forumdaki bilen abiler yazıp seni bilgilendirirler yakında benm söyleyebileceğim suzuki güvenip de bütünleşebileceğin bir motor bu arada benm motorum 2002 model vl 600 e baktım sahibinden.com da 2 tane vardı yaşına göre fiyatları yüksek geldi bana. yaşıyla ilgili bir sorun yaşacayacağını da düşünmüyorum pek(bakımlı bir motor ise). Benim bildiğim bu kadar valla paylaştım yardımcı olabilmek isterdim ama daha yeni yeni öğreniyorum bende

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Merhaba arkadaşlar,
    Son 2,5 yıldır Hyosung GV250 kullanıcısı idim ve dğn itibari ile VL800 Intruder sahibi oldum.
    2002 model, 24400km de, çok temiz ve full aksesuar bir makina, sadece ön cam eksiği var!

Yalnız bu başlık çok yavaş arkadaşlar, paylaşım, özellikle de teknik paylaşım çok az. Bence başlığı biraz hareketlendirmek lazım. Hemen bir soru sormak istiyorum? Makinanın beklenen yakıt tüketimi ne kadardır?
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS

Motorumla bütünleştim
    atalays bunu beğendi.
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Bu da benim yeni yol arkadaşım.

[B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu da benim yeni yol arkadaşım.

Motordan ışık mı çıkıyor yoksa yansıyor mu ?

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Albenisi çok yüksek bir motor, resmen tavladı beni alırken.
    Bir de sesi duymalısınız! Ses, görüntüden de önde gidiyor!
    atalays bunu beğendi.

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Ben eksozu açtırmadım fakat açtırılmış sesi biliyorum. Gerçekten muazzam. Uygun, gizli bir ışıklandırmayla kromlar gece çok güzel parlayabilir. Ben öyle yaptım, 50 tane led var deponun altında ve gözükmüyorlar. Işıl ışıl hem gündüz hem gece

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Canan Hocam Merhabalar; Motorunu ilk defa gördüm, çok güzelmiş, güle güle kullan, darısı benim başıma. Seni bu sitede bulabileceğimi tahmin etmiştim, tahminim doğru çıktı. Albenisi çok güzel bir motor. İnşallah ön camı da alırsın, o zaman daha bir başka olacak. Gv250 sitesinden sonra bu site seni pek sarmadı anlaşılan, ayın 17 sinden sonra şarköydeyim. İnşallah motorunu yakından inceleme fırsatı bulurum. Saygılar...
    Şarköy'de Sigortacı...

metallermaison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki marauder 800
    Merhaba ; Ve sonunda alacağım motoru aldım marauder 800 motordan beklediğim performansı alabiliyorum arkadaşlar bilen varmı bilmiyorum bu motorlarda benzin göstergesi yok. acaba kullanıcı arkadaşlara soruyorum bu motorların deposunda şamandıra mevcutmudur. ? birde eksozlar tüpmüdür ben baktım ama anlayamadım.
    Hepinize rock yolculuğunda sonsuz uçuşlar

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Arkadaşlar Herkese Merhaba Kısa bir chopper deneyiminden sonra Şimdi Cruiser motorla tekrar yanınızdayım Volusia güzel bir makina heybetli alımlı deneyimli sağlam güvenilir. canan ın da dediği gibi paylaşım çok az Yeni bir Başlıkla bütün intredur cuları toplayalım sanırım çok azız. Motoru biraz deneyimlersem elimden geldiği kadar burada paylaşımlarda bulunmayı düşünüyorum. lütfen kimse bilgsini eksik etmesin. Şenlensin hadi şu topik : Evet benimde volusia ön cama ihtiyacım var bilenler uygun fiyata yardımcı olsunlar parça listesi göndermiş bir arkadaş ama bizimkiler yok. hardcase lazım yada saddle bag düşünüyorum rengini değiştirecem gidon değişecek hadi canlanını canlanın...Bu cruisercular çok rahatcılarmış yahuuu chopper ruhu custom ruhu hadi yardımlarr.
    Herkese hörmetlerr.

Burda hardcase ler mevcut fikir alayım Sanırım hardcase ler çok fazla goldwing havası veriyo ama uğraşırsak biraz :(

http://s11.invisionfree.com/HyosungC...z/ar/t3295.htm
    http://www.asianiron.com/hyosung-side-bags-black-gv650
    http://www.richardhyosunggvgt.com/gv...ccessories.htm (bu gv650 nin çantaları hoş her rengi de mevcut biraz krom katkısıyla bizimkilere gider mii gider
    http://www.ragingparts.com/Silver-Ha...p/700-0029.htm
    http://www.ragingparts.com/Silver-Ha...p/700-0029.htm Metalik giri ciddi ciddi ilgimi çekmeye başladı

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Katılım doruk da yakın zaman da helva ları da dağıtacaz yok mu koca forum da suzuki c50 c800 vl800 olmadı 1500 kullanıcısı sohbet bi tarafa kimse paylaşım da göstermeyecek anlaşıldı. Gören duyan olursa bir yazıversin arkadaşlar .

Sanırım benim volusia çok yakıyo gibi yeni servis bakımından çıktı hatta karb bir düşük ayara alındı ( ve bundan kaynaklı çalışma sıkıntısı yaşıyorum ) ama yine de çok yakıyo gibi 7-8 lt yi buluyo sanki şehiriçi basmadığım halde.

Benzin kokusu ve siyah duman problemim var ki benzinin (zengin karışım) yakmadığına işaret (.çiğ) ha bujiler değişti Hava filtresi temizlendi (ama değişse miydi ki) yağ su yağ filitresi gibi bla bla bakımları yapıldı. belki isteğim çok erken ama yakıttaki değişim fark etmiyo gibi..

Kendi de aynı sorunu yaşayan çözen bilen arkadaşlar yorumlarınızı beklerim.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler depodaki Intruder yazısına ihtiyacım var. Nereden bulabilirim?
    www.motorumla.net

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu etikette güzelmiş ama bizimkiler biraz daha farklı. Hani kanatlı olanlardan.
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler