Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

mondial 150 kn kullanıcıları / bilgi paylaşım

Motovento
    REKLAM ALANI
    boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    haberim olsaydı bende katılırdım sizlere. geçenlerde bende karabüke geldim ama karabüke gitmek değildi amacım biraz yol yapıp gelecektim bi baktım karabüke gidiyorum tanışırız inşallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

gösterge panelinin marka,model nedir acaba bilen varsa söyleyebilirmi
    4yıldır 150 kn kullanıyorum bu göstergeyi almak istiyorum

işte buda benim kn

http://i.hizliresim.com/XYylQo.jpg

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Arkadaşlar Kasım başında 10 yaşında bir 150 KN aldım ancak kişiselleştirmek istiyorum. Benzin deposunu söküp daha alçak ve geniş ve oval bir benzin deposu takmak istiyorum ancak hangi motosikletlerin depoları uyumlu olur bilmiyorum. Seleyi de değiştirmek istiyorum onu da daha geniş bir seleyle değiştirmek istiyorum chopper ların pullu selelerinden takmak istiyorum ancak o da motosikletime oturur mu oturmaz mı hangileri oturur hangileri oturmaz bilmiyorum şaştım kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim

[QUOTE=alialniak;4087976]Arkadaşlar Kasım başında 10 yaşında bir 150 KN aldım ancak kişiselleştirmek istiyorum. Benzin deposunu söküp daha alçak ve geniş ve oval bir benzin deposu takmak istiyorum ancak hangi motosikletlerin depoları uyumlu olur bilmiyorum. Seleyi de değiştirmek istiyorum onu da daha geniş bir seleyle değiştirmek istiyorum chopper ların pullu selelerinden takmak istiyorum ancak o da motosikletime oturur mu oturmaz mı hangileri oturur hangileri oturmaz bilmiyorum şaştım kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim [/QUOT

depo olarak ybr takabilirsin eski kasa olanı yeni kasa olanı , kanuni windy var eski kasa olanı takılabilir ,drift in deposuda uyum sağlayabilir almadan önce dene alacağın yerle konuş olmadığı taktirde iade var mı diye anlaş ona göre al.koltukta aynı keza deneme yanılma yöntemi ile yapacaksın. iyi bir oto döşemeci sana yardımcı olacaktır istediğin koltuk modeli için .
    alialniak bunu beğendi.

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    teşekkürler hocam

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler