Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hussar 125 hakkında bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mobilet :)
    arkadaşlar bu motoru almayı düşünüyrum fakat pek bi bilgim yok + ları ve - leri ile beni bilgilendirirmisiniz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:55 PM ----------

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bende düşünüyorum arkdasım bilgisi olan arkdaslar yardımcı olursa sevinirim

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hussar çok güzel bi motosiklet. bakımlarını aksatmadığın sürece uzun ömürlü. 50000 km ye kadar kullanan arkadaşlarım var. yakıtı 4lt/100km civarı, çok devirli kullanırsan biraz artar. yalnız koltuğu çok sert, 30-40 km den sonra adamı çok yoruyor. 2 kişi hiç rahat binemiyor motora çünkü artçı için neredeyse oturacak yer yok, benim söyleyeceklerim bu kadar ...

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Hussar kaliteli bir motor bakımları aksatılmazsa gerçekten uzun km ler yapılabilir.Yakıtı benim ölcümüme göre 2,7 lt gibi ,artçı için gerçekten rahatsızlık verici olabilir ama sürücü için sorun değil bence (ben rahatım ) diğre 125 liklere göre performansı daha iyi , yerden yüksek olması bana göre bi avantaj merak edilen seyler olursa dahada bilgi verebilirm
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Motosikleti
    kanuni hussar
    6500 km de hangi bakımlar yapılır? gerçek ten iyi bir motor, dağ taş demeden kullanıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler