Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Nouva

Motovento
    REKLAM ALANI
    karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar sitede Yamaha Nouva hakkında her hangi bir bilgi bulamadım
    şimdi bu motor nasıldır teknik özellikleri yakıtı son sürati kronik bir hastalığı
    bir de bu motor zincir aktarmalımı yoksa kayış aktarmalımı bu motor hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız özellikle kullanan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa çok iyi olur
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ben o kadar motor ları markaları merakımdan takıp ederım ama bunu duymamıştım keşke resım ekleseydınız

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    arkadaşım nouva değil de nuovo yazsaydın belki yardımcı olurlardı...bildiğim kadarıyla bahsettiğin motor yamaha nuovo ve forumda nuovo ile ilgili başlık olması lazım diye hatırlıyorum...şu an üretimi olmayan bi motor ve otomatik vites, commuter tarzı bir motor.yamaha cryptona benzer görünüş olarak ama onun gibi yarı otomatik değil ve bildiğim kadarıyla kayış aktarmalı olması lazım.eski ama sağlam motordur...
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

houlacaust - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Kt
    evet bende bu motorları biliyorum usta fiyat olarak ikinci eli 2004-2005 modelerde 200 den başlıyo. viraj kabiliyeti olarak da süper bi motor. tavsiye ederim. bende almayı düşünüyorum.

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    baya sağlam motordur 40 binde kayış kopardığını bilirim arkadaşımın bende almaya niyetlendim parçası pahalımı dedi arkadaş yokmu öyle birşey iyice araştır Honda Activa öneririm .

bendede nouvo var maxsimum hız 105-110 arası bazıları 120 yaptığını söylüyor ama ban daha görmedim motor 113.7 cc dir kullanımı zevklidir kayış aktarmalıdır ben sıfırını 3.5000 tlye almıştım pişman deilim ama hızına göre yakıtı çaok fazla

arkadaşlar yamaha nouva alcam 2005 model 1.500 tl yedek parça sıkıntısı olur diyolar ve pahalı birde km de ne kadar yakıyor benim için çok önemli ortalama aylık 1000 km biniyorum motora

Motosikleti
    MEGELLİ R 125
    merhaba arkdaşlar;

Yamaha 2004 5,200 km de 2000 tl ve gösterge jelatını ve koltuk ablaji halen üzerinde yanı anlayacınız cihaz hiç sorunsu ve temız cizik dahı yok ilk etepda yamaha Nouva bu motorla başlamk istıyorum daha sonra yzf R 125 İSTIYORUM nouva için fiyat nasıl 2000 tl yorumlarlarınızı beklıyorum saygılar...

Motosikleti
    2017 nmax155. 2012 hyosungGV250
    ben 2006 yılında 6000 km de iken ikinci el nouvo aldım şu an km 19 bin beğendiğim tarafı büyük lastikli olduğu için kontrolu iyi . kronik sorunu sabah çalışınca gaz verirken kayış sesi .bunu hiç kesemedim . 1500 km önce motor gürültülü çalışmaya başlayınca krank rulmanlarının arızalı olduğunu düşünüp motoru sökmeye başladım .fakat eksantrik rulamanının arızalandığını gördüm . bilya numarası 6904 piyasada bulmam çok zamanımı aldı nsk marka olarak yok .bende nachı marka bulabildim .çin malı piyasada çok ama eksantrik mili önemli bir nokta .kaliteli malzeme kullanmak gerekiyor. karbüratör diyaframı patladı 1 ay kadar bekledim . istanbuldan bir yerden aldım hatırlamıyorum ama galiba 80 tlye almıştım .hala fren balatası değiştirmedim . bir sıkıntım telli jant olması nedeni ile iyi ayar yapabilen bir yer bulamadım hala arka teker yalpalıyor .maksimum 120 yapabiliyorum. yakıt tüketimine galince hep tam gaz gidersen şehir içinde 4 lt yi buluyor kasmadan kullanırsan 2.5 ile 3 lt arasında değişiyor.iki kişi kullanımda fena değil ama rampalarda bariz bayılıyor. tek kişi süper bir makina.hafif olduğu için oyuncak gibi zırt pırt heryere girip çıkıyor .ben memnunum ,ama hanımla şöyle çıkıp bi 200km yapalım desem bu makina ile zor. bu dursun bunun yanına bir 250 lik bir şey daha almayı düşünüyorum.yorumularım bu inşallah yardımcı olmuşumdur

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    yamaha kalıtesı cup motorla bırlesmıs =) eger cup tarzı bır sey dusunuyorsan tavsıye edılebılır

Motosikleti
    MEGELLİ R 125

fiyat konusunda bana yardımcı olurmusnuz

[QUOTE=odesa yasin;2135940]merhaba arkdaşlar;

Yamaha 2004 5,200 km de 2000 tl ve gösterge jelatını ve koltuk ablaji halen üzerinde yanı anlayacınız cihaz hiç sorunsu ve temız cizik dahı yok ilk etepda yamaha Nouva bu motorla başlamk istıyorum daha sonra yzf R 125 İSTIYORUM nouva için fiyat nasıl 2000 tl yorumlarlarınızı beklıyorum saygılar...[/QUOTE

Motosikleti
    Yamaha Nouvo 115
    slm arkadaşlar
    ben 2oo8 de 2.el bir nouvo aldım ama 0 dan farksızdı 1500 kmde aldım.2 yıldır kullanıyorum motor 2005 model.şimdiye kadar yağ ve benzin dışında 1 kere bile masraf çıkarmadı.bakımlı zamanında örneğin yağ değişimi hava filtresi fln temiz olduğunda 125 km/h gördüm ama çok tehlikeli oluyor bidaha denemedim
    motorun en uygun hızı 110 km/h gerçekten herkesin dönüp defalarca baktığı farklı bir motor seside çok doyurucu.. bn almak isteyen kardeşlerime tavsiye ederim yamaha kalitesi fark ediyor zaten sorularınız varsa cevaplarım..

barisim1985 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha nouvo
    selam 2005modelini bu yıl aldım ve güzelce makyajladim epey emek verdim yeterincede bilgi sahibiyim üyelere faydam olacaksa msj atabilirsiniz.

Motosikleti
    Cbr 250 - 2015
    Alıntı barisim1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam 2005modelini bu yıl aldım ve güzelce makyajladim epey emek verdim yeterincede bilgi sahibiyim üyelere faydam olacaksa msj atabilirsiniz.
    yakıtı nasıl motorun? birde parça sıkıntısı yaşıyormusunz? bend edüşünüyorum temiz var bir tanıdıkta onan almayı daha 15binde 2005 model alsammı karar veremedim?

Motosikleti
    yamaha NOUVO
    Alıntı denizutku35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıtı nasıl motorun? birde parça sıkıntısı yaşıyormusunz? bend edüşünüyorum temiz var bir tanıdıkta onan almayı daha 15binde 2005 model alsammı karar veremedim?
    Her motorda olduğu gibi parça sıkıntısı yaşarsın ,ama nouvo da daha çok yaşarsın,bence hiç düşünme al derim :D motoru düzgün kullanırsan bi 10 sene daha kullanma garantin var.ve hiç bi arıza çıkarmaz emin ol.yağsız kalmasın yeter ki.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler