Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kingroad Chopperlar XT500 - XT250

Motovento
    REKLAM ALANI
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkaaslar bu sabah bu motorlardan bir tane almayı dusunuyordum fakat makinayı ithal edenin web sitesinde tavsiye edilen anahtar teslimi fiyatları gorunce almakdan vazgectim 150cc lik motoru bayide bana pesin 4500 ytl dediler oysa sitedeki fiyatı 2474 250cc lik motora ise aynı bayii 4500 ytl dedi iyiki almamısım bu site sayesinde az cok urunlerin ortalama fiyatlarını biliyorum sonucda hepsi çinli buarada makinalarda standart ozellik olarak digital vites ve yakıt gıstergesi bulunuyor ayrıca cep telefonu ikaz ozelligide mevcut gorunusude ozellikle 250cc nin oldukca kaslı

Ayrica ithalatci firmayı aradıgımda ise bayii ler istedigi fiyatı koymakda ozgurlerdir ESKISEHIRDE pek cok yetkilisatıcı var diger saticillarla irtibata gecerek size en uygun fiyattan alın seklinde oldu bu arada 100km de 2.1 lt. yakıyormus 150 lik olan ben olnların yalancısıyım

Assagida verdigim fotolar web sitesinden alınmıstır fakat 250lik makina 150likle ikiz gibi benzemesine ragmen 150likden oldukca iri

Model : XT500-16 Black Cyclone
    Model : XT500-16 Black Cyclone
    Boyut ( U* G* Y* ) : 2260*880*1130
    Akslar Arası Mesafe : 1505 mm
    Sele Yüksekliği : 720 mm
    Ağırlık : 141 Kg
    Hız(Km/h) : 80
    Yakıt Tüketimi : (1/100Km) 2.2
    Ön - arka fren = Disk , tambur
    Ön - arka lastik = 110/90-16
    Yakıt Depo Kapasitesi : 14 lt
    Motor Hacmi : 149 cc
    Max. Güç : 7.00 / 7800
    Max. Tork : 8.20 / 7500
    Motor Tipi : Tek Silindir, 4 Zamanlı , Hava Soğutmalı
    Vites : 5 Vites
    Aktarma Sistemi : Zincir
    Ateşleme : Elektronik , Ayak pedalı
    Tavsiye Edilen Perakende Peşin Satış Fiyatı : 2474 YT

Model : XT250-16 Black Cyclone

Boyut ( U* G* Y* ) : 2260*880*1130
    Akslar Arası Mesafe : 1505 mm
    Sele Yüksekli?i : 720 mm
    A?ırlık : 155 Kg
    Hız(Km/h) : 90
    Yakıt Tüketimi : (1/100Km) 2.3
    Ön - arka fren = Disk , tambur
    Ön - arka lastik = 130/90-15
    Yakıt Depo Kapasitesi : 14 lt
    Motor Hacmi : 149 cc
    Max. Güç : 11.00 / 8500
    Max. Tork : 15.00 / 7000
    Motor Tipi : Tek Silindir, 4 Zamanlı , Hava So?utmalı
    Vites : 5 Vites
    Aktarma Sistemi : Zincir
    Ateşleme : Elektronik , Ayak pedalı

Tavsiye Edilen Perakende Peşin Satış Fiyatı : 3265 YTL

urunun we sitesi adresi www.sarpaspazarlama.com.tr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    promethe76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal&Raptor DD250E-9 Sonunda:)
    iki resim aynı gibi sanki???
    [B]"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz..."[/B]

makinalar birbirinin aynısı zaten sadece hacim farkı var uzekdan bakan hangisi 150 lik hangisi250 lik kesinlikle anlayamaz herseyiyle birbirlerinin aynılarılar ayrıca fotoları direk urunun web sitesinden link vererek yerlestirdim web sitesini inceledigin zamanda aynen boyle oldugunu goreceksin

emreben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simsiyah mt 03
    sarpaş pazarlama getiriyor ankara firması yerleri ostimde satış müdürleri ile görüşmüştüm doğru düzgün bi adama benziyordu baya konuştuk ankarada paru diye büyük bi ana bayileri var sorunolacağını sanmam ama genede araştır tabi
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

banada motorlardan once yedek parcalarının geldigini soylediler evet bende ithalatçı firmayı aradıgım zaman yetkili kisi benimle ilgilendi ve diger satıcılara bsvurmamı onerdi ESKISEHIR icin konusuyorum 6 tane satan bayii ve 3 tanede yetkili tamir servisi bulunbuyor ama almakda halen kararsızım ve aytrıca digital gostergeler benı korkutuyor ya arızalanırsa dandik digital çin saatleri gibi tamiride olmaz at cope

sogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 R düşünüyor
    mrb arkadaşlar o 150 lik kinroad ın kırmızısından bende var.2005 eylülün sonu gibi aldım.yaklaşık 3000 ytl ye mal oldu(taksit falan).motorun görünüşü resimdekine on basar.bendeki kırmızı/gri.gerçeğinin yanında foto çok sönük kalıyo.kıyaslama yaparsak keeway lerin her tipinden de çok daha güzel ve kalıplı.şu ana kadar ufak tefek şeyler ki her motorda olabilecek şeyler dışında bi sorun yaşamadım.hiç yolda kalmadım.sürat olarak 110 gördüm.(gösterge 130).rahatlık bakımından süper.motorun en iyi özelliği belki de süspansiyonları.çok rahat bi sürüş sağlıyo.titreşim biraz var ama aşırı eğil.bu titreşim plastik aksamda ses yapabiliyo.ama ben o sorunları da elimden geldiğince servisle beraber halletmeye çalıştım.bi çin motorundan da hiç titreşmemesi beklenemez zaten.stop müşürü ve fren balatası olmak üzere iki kere yedek parça istedim ve normal bi sürede geldi.şuanda 3500 km deyim.ve motoru aldığıma hiç pişman değilim.

sogulcan arkadasım genel olarak motordan memnun oldugunu belirtmiisn peki digital gostergeler hic sorun cıkardımı su ana kadar ve mumkunse ne kadara aldıgını soyleyebilirmisin
    Ayrica seninde belirttigin gibi motorlar oldukca kalıplı bence keeway 150 ligi ile mukayese edince keeway cok sonuk kalıyo yanında ama suda varki burada bayinin verdigi fiyat tum bayilerde aynıysa o motor o paraya alınmaz yarın diger satıcılarıda dolasacagım 4000-4500 ytl arası iyat verirler dedi bir arkadasda bence 4000 ytl civarına alınabilecek cok daha iyi motorlar var

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    dostum bu fiyata bu motoru alma, aynı tip, kasa ve motor gücüyle çok daha ucuz alternatifler var. masai örneğin. onları bir araştır derim

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bu motoru sakin alma dostum Antalyada cok var bu modelden kimsede almak istemedi cunku iscilik cok kotu.Ibreleri termosifon ibresi gibi bir garip , Superlight Jantlarini kullanmislar ama motor kalitesi hicte oyle degil.Git Keeway al , Kanuni Seyhan 250 cc al yada Regal al daha mantikli bir alisveris olur derim.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    GT 250 R düşünüyor
    Valla ben göstergelerde hiç sorun yaşamadım.vites ve benzin göstergesi digital sadece, onlarda çalışıyo.Sadece motor sallanınca benzin göstergesi hassas olduğu için gösterge de değişmeler oluyo.ama hemen normale dönüyo.bu da zaten iyi çalıştığının göstergesi.fiyat da 3 000 ytl.şuanda kaç para bilmiyom.ben bu fiyata aldım eylül 2005 de.işcilik de problem yok.ben almadan önce hepsini araştırdım.aldığım bayi mondial da satıyor.ama bunu tavsiye etti.raptor un kalitesini bilmem ama yan yana koyunca işçilik ve görünüş olarak bu daha iyi.ben raptor un görünüşünü beğenmedim.tekrar söylüyorum kalitesini bilmem ama çok küçük kalıyo benimkinin yanında.en azından bana öyle geldi.

İki resim arasındaki 7 farkı bulun...

Motosikleti
    GT 250 R düşünüyor
    http://img143.imageshack.us/img143/9025/resim0948ea.jpg

İşte bu benim motorun resmi.bi inceleyin bakalım resimdekiyle arasındaki farkı

Motosikleti
    Artık Yok...
    bri jantları değişsen bire bir jinlun

Motosikleti
    GT 250 R düşünüyor
    demek ki ondan daha kötü bi motor değil.ayrıca ben aynı modeli başka bi marka olarakda görmüştüm.Herk miydi neydi adı.

Motosikleti
    GT 250 R düşünüyor
    zaten çin mallarının çoğunun parçaları hemen hemen aynı.önem li olan yedek parça ve servis bence.yedek parçaları başka bi markadan da istesen uyuyo zaten.geriye sadece servis kalıyo.zaten diğer servisler de parayı basınca garanti harici her işi yapıyo.geriye ne fark kaldı siz söyleyin?

Motosikleti
    Artık Yok...
    bari bu kadar birebir aynısını yapmasalar ithalatçı firmdada akıl yokmuş adam der çinliye kardeş bu motrdan zaten çok var farklı markalar adı aaltında benimkini biarz farklı aksesuarla yolla bu ne yaw jinlun bu.
    satacam valla bendeki jinlunu bu gidişle sırf bu yüzden hangi motora baksam hepsi bire bir aynı jinlun tarzı yada tarzı bile değil jinlun
    regale ufak mufak dedim de bu gidişle sırf görüntüden dolayı regale geçicem

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı
    bari bu kadar birebir aynısını yapmasalar ithalatçı firmdada akıl yokmuş adam der çinliye kardeş bu motrdan zaten çok var farklı markalar adı aaltında benimkini biarz farklı aksesuarla yolla bu ne yaw jinlun bu.
    satacam valla bendeki jinlunu bu gidişle sırf bu yüzden hangi motora baksam hepsi bire bir aynı jinlun tarzı yada tarzı bile değil jinlun
    regale ufak mufak dedim de bu gidişle sırf görüntüden dolayı regale geçicem

Zaten neredeyse 1 yıldır takipteyim, Regal dışında neredeyse tüm Çin cruiserları aynı tipte ve özelliklerde... Benim anladığım Çindeki bir ya da iki firma - ki bunlar muhtemelen Lifan ve Zongshen - ile anlaşıp tüm ithalatçılar aynı motorları alıyo ve ufak tefek oynamalar ve isim değişiktlikleriyle satıyolar... Bu da insanı korkutuyo... Zira aynı motoru her önüne gelen başka isimle satıyo anlamına geliyo bu. Bu motorun aynısı Jinlun ve Çelik Crown 250, 150ccliğin aynısı Zealsun 150cc ve yine Jinlun 150... Ben Raptor alacağım, ama bir ara neredeyse bu tip bir motor alacaktım... Aynı motorun peynir ekmek gibi üstelik de farklı markalar altında satılması insanı ürkütüyo. Bir tek Regal'in İngiltere ve Amerika'da ciddi alıcısı olduğunu ve üretildiğini duymuştum, zaten tipi de çok farklı. Ama neticede Çin malı. Bence şu an 150'likte Keeway SL150, 250'likte ise Regal alınacak gibi görünmekte...
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Motosikleti
    GT 250 R düşünüyor
    iyi de hocam sen jinlunun taklit olmadığını nerden biliyosun?Belki o çaldı bu modeli?

Motosikleti
    Artık Yok...
    hocam zaten discovery channelde izledim bir model araba yada motor farketmez 15 mi 25 yıl sonramı ne lisansı iptal oluyormuş yani o modeli artık her marka üretebilirmiş bu işi ingilterede hatta replika (yani sahte emitasyon) olarak üretimi yapan atölyeler var eski corvette leri porcshe leri adamlar eski üretilmeyen üretimden kalkmış her türlü arabayı adamlar eski rover vw motoruyla yeniden üretiyorlar haliyle çokda ucuza satıyorlar ve yasal satılyorda bu arabaları.

şu anda bu çinlilerde zaten bu işin aynısını yapıyorlar onlarda kesin almışlar bir iki modeli artık üretilmeyen onlarda tıpkı bu ingilizler gibi replika şeklinde üretiyorlar adi ve ucuz maldan düşük hacimle ucuz fiyata.

ben hep diyorum bu jinlun bir arka çamurluk seyhanın çamurluğu olsa birebir %100 mırauder biraz tekerlekleri kalınlaştıtrsan jin lun yazılarını çıkartsan bire bir muraduer.
    regal reptor zaten adından belli eski honda regal ama adamlar en azından dürüst orjinal adını kullanmışlar.

hocam ben işin bu kısmında değilim en azından bir şey yapıyorlarsa piyasayı görmüyormusun hiç mi kafaları çalışmıyor bu adamların bir motor 5 farklı isim altında getirtilirmi ama şu anda çinlilerde hep diyorum artık şekil belli oldu

150 likde keeway i tek geçerim 250 likde de regal al rahat et bende en kısa zamanda satıcam bu jin lunu

aynı motorlar dogru ama fiyatlar arasında bazen ucuk rakamlar var meselaornek tvde durmadan reklamını yapan kanuni 2 yıl once 250lik seyhanı 5000-6000 ytl ye sattı bu mılleti enayi yerine koymak degilde ne madem 2500-3000 ytl civarınada para kazanılabiliyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler