Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Zongshen zs125-32 Motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    most_wanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152, wuxı dy200(yeni aldım)
    selam herkese şu zongshen in zs 125-32 modeli süper abi ya geçen gün bizim arkadaş aldı bundan alet 130 u net görüyo ve hiç de titretmiyo abi bu alet ya...

Daima en iyiye...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Aeon 180 cc ATV - 125 cc Dorado Scooter
    hava ve yağ soğutma olması ve fiyatının 2.000 ytl olması avantajlı.
    orta mesafede ısınma sorun olmaz gibi görünüyor. almayı düşündüğüm vitesli motosikletler içerisinde. kullanım açısından pek fazla bilgi bulamadım. sadece polem motorun getirdiğini biliyorum. genel kullanımda masrafları ve kronik arızaları hakkında forumda pek bir bilgi yok. tutulan bir model değil gibi?

most_wanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152, wuxı dy200(yeni aldım)

selam

Kardeş bu motoru mototurka getiriyo zongshen olarak polen motor ise zealsun olarak getiriyo ve bu özellikler o motorda yok mesela yağ soğutma ve 4 sibop falan...
    Daima en iyiye...

gokhan1507 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alacağım İnşalah Bir Tane
    ee bu motordan kulllanan yok mu?

MOTOR TİPİ
    TEK SİLİNDİR /4 ZAMANLI

SİLİNDİR HACMİ (ML)
    124.5 ML

SOĞUTMA SİSTEMİ
    HAVA SOGUTMALI

ÇALISTIRMA
    ELEKTRİK/PEDAL

ATEŞLEME
    C.D.I

MAX.GÜÇ(KW/R/MIN)
    ELEKTRİK/PEDAL

MAX.TORK (N.M/R/MIN)
    8.5/9500

100 KM'DE YAKIT TUKETİMİ (LT)
    9.5/8000

BOYUTLAR (U*G*Y) (MM)
    2050*735*1100

MİN. YERDEN YUKSEKLİK (MM)
    130 MM

DİNGİL MESAFESİ (MM)
    1345 MM

ÖN SUSPANSİYON
    HİDROLİK ÖN MASA

ARKA SUSPANSİYON
    HİDROLİK AMORTİSOR

YAKIT DEPOSU KAPASİTESİ(L)
    15 LT

NET AĞIRLIK(KG)
    150 KG

MAX YÜK KAPASİTESİ (KG)
    150 KG

FREN TİPİ (ÖN/ARKA)
    DİSK/KAMPANA

ÖN ARKA LASTİK
    18-1.6/18-1.85

JANT TİPİ
    ÇELİK JANT

teknik özellikleri iyi gibi görünüyor..

gokhan1507 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alacağım İnşalah Bir Tane
    ee kimse kulanmıyor mu bu aletten?

spormotosiklet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kardeşim bu motor geçekten manyak ...

balansör var . yağ soğutması var... çift eksantrik.. (dört supap).... değişken avanslı ateşleme sistemi.... 32 mm vakumlu japon karbüratör. ....

160 km hızı gördüm..... fakat km de yüksek hızda 20 km civarı sapma var.... ama cbr 125 le kaf buluyo...

MOTOSİKLETTE DOĞUNUN YÜKSELEN SESİ

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    bu konuya yeni bir boyut ve heycan getireyim dedim çünkü 19-10-2006, 05:13 den beri bu konuya mesaj yazan olmamıştı.

Arkadaşlar bu makina dehşet ötesi birşey. düz yolda 130 rahat görüyor ve rampa aşağı 160 olan son hızını göreceğine eminim. üstelik kendi sınıfındaki motorlara göre çok daha az yakıyor (100 km/2.5-3.0lt arası bişey) ayrıca bu motor çok tutuldu ve adım başı bu motosikletten var. millet kaliteyi, sürati ve az yakıtı bir arada görünce hiç kaçırmadılar bu motoru. örneğin kendi sınıfı olan cbr 125 bu motorun yanından geçemez.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bayağ heyecanla yazmışsınız arkadaşlar.. merak ettim doğrusu. Giriş seviyesi ucuz ve kaliteli bir makine arıyorum. Son fiyatı hakkında bilginiz varmı?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    mototurka getiriyor fakat fiyat konusunda bir şey yazmamışlar zealsunun benzer modeli ise 2000 ytl civarı (yalnız onda yağ soğutma yok)
    imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Ben ikinici el olarak 800 km'de, plaka çıkmamış ve tüm jelatinleri takılı halde aldım 2600 ytl'ye. Sıfır fiyatı zamlı 3100 ytl olarak satışa sunuluyor. yani buda demektir ki bu motosiklete yaz bitimine kadar zam gelmeyecek çünkü yeni zam geldi. Ancak şunuda belirteyim ki artık bu motorun sıfırı üretilmiyor çünkü 200cc lik yeni kasası çıktı.

Zongshen Iyide......

ARKADAŞLAR BEN BU MOTORU YAKLAŞIK BİR SENEDİR KULLANIYORUM.TEK KELİMEYLE SÜPER BİRCOK ÖZELLİKLİĞİ 200 LÜKLERDE BİLE YOK AMAAAAA,,,, BU MOTORU GETİREN MOTOTURKAYA ASLA GÜVENMEYİN REZİL EDİYORLAR ADAMI İLGİ YOK ALAKA YOK SADECE MOTORU SATTIKLARINI BİLİYORLAR.BENİM MOTOR BİR DEFASINDA KOMPLE SÖKÜLEREK ANA BAYİYE YANİ MOTOTURKAYA GİTMESİ GEREKİYORDU SERVİSTEKİ ARKADAŞLAR SÖKTÜLER VE GÖNDERDİLER 1 AY GECTİ YOK 2 AY GECTİ YOK 3 AY SONRA BEN KENDİM DEVREYE GİRDİM ARAŞTIRDIM MOTOR ELLERİNE GELMİŞ LAKİN ANLAŞMALI OLMADIĞI KARGOYLA GELMEDİĞİ İÇİN TESLİM ALMAMIŞLAR. BÖYLE BİR SACMALIK DUYAN VAR MI ARANIZDA 3 AY BEKLEDİM ORDAKİ BİR YETKİLİNİN DENGESİZLİĞİ YÜZÜNDEN... 125 LİK DÜŞÜNENLERE ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM AMA MOTOTURKA

denizzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zongsheng 125
    Alıntı hackkoss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ikinici el olarak 800 km'de, plaka çıkmamış ve tüm jelatinleri takılı halde aldım 2600 ytl'ye. Sıfır fiyatı zamlı 3100 ytl olarak satışa sunuluyor. yani buda demektir ki bu motosiklete yaz bitimine kadar zam gelmeyecek çünkü yeni zam geldi. Ancak şunuda belirteyim ki artık bu motorun sıfırı üretilmiyor çünkü 200cc lik yeni kasası çıktı.
    ben motoru sıfır aldım peşin 2500ytl ye motor çok güzel gidişi fren mesafesi güzel
    4 siboplu olması büyük avantaj 7000 devirden sonra çıldırıyo 11,500 devir çeviriyo ama çok çabuk soğuyor biraz geç ısınıyor (yağ radyotör ü olduğundan) benim her yeni başlayana tavsiye edeceğim bir motor

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Aga böyle yazıyosunuzda ne zamandır bu motora biniyosunuz.Tamam dedikleriniz doğrudur da uzun vadede bi arıza çıkarmasın

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Motorun özellikleri harikaymış peki titreşimi nasıl motorun onda bahseder misiniz biraz kullananlara söylüyorum
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Hızlı bir motor ben yakından inceledim, tipi biraz kayık(ön far özellikle) ama yakıtta çok tasarruflu olduğunu söylediler, hızı tartışmasız yüksek bende beğendim, artıları olan bir makina. Fiyatı artmış sanırım, 3.000 Ytl cıvarları...
    "Motosiklet Özgürlüktür."

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Saten yukarıda 160 ı gördüm diyenler var bu hızdan 20 Km çık 140 KM 125 cc sport olmayan bir motor için gayet güzel bir hız ben çok beğendim şahsen motoru
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

slm arkadaşlar ben 2 senedir zealsun 125-32 kullanıyorum hiç bi şikayetim yok sadece bakımını geçirmiyeceksin çok güzel bir motor ben 145 i gördüm bu motorda.5.vitesde çok bağırıyodu yani 6.vites ster gibi gittim arka dişlisini ufalttırdım şimdi titremeside baya azaldı hemde 5.vitesda okadar bağırmıyo ben birde motoruma bakıyorum egzozunu falan açtırdım bay güzel oldu

Motosikleti
    artık yok...
    bendede zongshen den var süper bi motosiklet bi kere görüntüsü 125 likten daha büyük gösteriyor yakıt az yakıyor tireşim filan yok yağ soğutma var daha ne olsun başlangıç için güzel bi motosiklet...

Motosikleti
    Satılık 2009 .. Mondial UKH 100..
    Çok ilginç bi motormuş..

125 cc 140 160 görüyomus.. az yakıyormuş.. hatta 125 cc bi motordan da baya bii iri duruyomuş..

valla izmirde bi tane bile görmedim..
    OO biliyor biliyor biliyorrrrrrrrrrrrrr

Motosikleti
    mct-250
    Alıntı handa_delisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok ilginç bi motormuş..

125 cc 140 160 görüyomus.. az yakıyormuş.. hatta 125 cc bi motordan da baya bii iri duruyomuş..

valla izmirde bi tane bile görmedim..

görememen çok doğal servisi ve yedek parçası izmirde bulunmuyor.Getiren şirket çuflamış durumda...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler