Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

enduro 200

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozanzumrut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    herkese selam kimsenin hakkında bir şeyler duyduğu ama tecrübeli uzun vadede kullanan sürücülerine ulaşamadığı kanuni enduro 200 modelini ilk alanlardanım 25/05/2007 den beri bir gün yatırmadan yazın kavurucu sıcakta,kışın yağmurda çamurda donda olmak üzere 25 aylık bir zamanı geride bırakmış bulunuyorum.
    bence kanuninin en sorunsuz motorsikleti enduro 200 olduğunu şiddetle savunabilirim.
    50mm lik çatalları 16 santim aşağı 40mm yukarı toplam 200mmlik esneme aralıklı çatalları sınıfının çok üstünde rahatlık sağlıyor.hatta öyle ki sanki yerle bağlantısı yokmuş gibi çalışıyor.
    arka monokross amortisör 200mm esneme aralıklı oda işini fazlasıyla yerine getiriyor.çin motorlarında alışık olunan iki kişi sürüşlerde tekerlek sürtmesini enduro üç kişi ile denememe rağmen yapmıyor.aralık fazlasıyla ayarlanmış açıklıkta.
    bu motorsiklette beni kendine hayran bırakan diğer bir konu ise taşıma kapasitesi abilerinden farksız 190 kg.
    frenler oldukça başarılı ön fren kayması dengesi oturumu çok uğraşmadığınız sürece kaymıyor.arka fren kaymasıda aynı şekilde kitlenmiyor.
    kalkışlardaki tork ve kavrama iyi dekni marka benzin püskürtmeli japon kalbüratör işini fazlasıyla yerine getiriyor.
    yokuşlarda zorlanmadan çıkması mükemmel.yüklü olduğunda sanki dahada oturup sürüşü daha keyifli hale getiriyor.ayakta uzun süreli sürüşlerdede performannsı ve yol izleyişi güzel bir motorsiklet.
    kablolar ngk japon,sinyal müşirleri ve elektironik aksamlar japon.akü japonese marka japon.
    şase işçiliği biraz kötü olabilir ama sağlamlık yönünden çok iyi boru et kalınlıkları yarım parmak boruda 3 mm ön bağlantı borusunda 3,5mm buda yüksek bir yerden düştüğünüzde motorun herhangibir yerinin yamulup kırılmayacağının referansı.
    motorsikletimin herhangibir yerinede gevşeyen sallanan tek bir vida olmadı.
    diğer aliminyum işçiliklerinde soğuk metal işçilikleri son derece iyi plastik aliminyum değil.kırıldığında veya çatladığında direk parça yerine 5 tlye tornada kaynak yaptırabilirsiniz.
    tekerlekler 25 ay olmasına rağmen 22000 km de daha 1 yıl daha binmeyi düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ya ozan bi suru konu oldu abi bunla ilgili..ne güzel birine yazıyoduk bugun 2 tane daha çıktı. toplamda 4 ya da 5 olmuştur
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

ozanzumrut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    değişiklik iyidir hocam....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler