Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Z750/S Z1000 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet malesef z750-1000 kullanıcıları çok az.Z 750 düşünüyorsan satmak için degil binmek için alman gerekiyor. 2. eli diger modeller kadar hareketli degil. Fakat şu var özel bir motosiklet avrupadaki satış rakamlarıda bunu gösteriyor.Ben daha alıpta şikayetçi olanı duymadım.
    Kafam çok karıştı son zamanlar. Fazer almak istemiyorum gönlüm z750'den yana ama resmi sitesine bakınca yeni kasa z750 olmadığını gördüm.. acaba üretimi kalktı mı bunların? Eğer öyle ise büyük sıkıntı, bir de 2007 öncesi ve sonrası değişen çok bir şey var mı bunu da bilmek lazım, z 750s ler 2007 den sonra yok zaten, z750 lerin de 2007 üstü modelleri biraz pahalı. bilmiyorum çıkamadım işin içinden..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melcor09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha Tenere 660
    z1000 aldım 2 ay oldu hemen hemen daha once fazer kullanıcısydım bu makina zaten 1000 ama hoca cok farklı birseymis herkeze tavsiye ederim alta da bir foto atıyım bari herkeze iyi surusler!

Uploaded with ImageShack.us
    hayalbuysa HAYABUSA derlerdi inanmazdımmmmm!!!

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Motorun çok güzel güle güle kullan. Ben de 2 hafta önce z750 aldım, çok memnunum beni fazlasıyla tatmin ediyor. Bir resim de ben paylaşıyorum:

Motosikleti
    ZX6-R
    ss manyaklığım olmasa herhalde alıcağım tek makina olurdu bu Z serisi özellikle z1000

arkadaşlar sizleri biraz caddelerde görelim

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    caddelerdeyim ben hergün

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Arkadaşlar yağışlar başladı....

Tecrübesi olan var mı bilmiyorum ama Z750'yi yağmurda kullanmamın motosikletime herhangi bir zararı olur mu kirletmek dışında?

Lastiklerim ve kıyafetlerim tam, sürüş esnasında bir sıkıntı yaşamıyorum ama açıkçası motosiklete zarar vermekten korkuyorum.

Bilgili arkadaşlardan cevap bekliyorum. Herkese kazasız ve bol keyifli sürüşler..

melcor09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha Tenere 660
    arkadaslar ben Z100 kullanıcısıyım ama galiba sitemize uye pek Z kullanıcısı yok bi fotograflarımızı paylassaydık su sayfada!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:09 ----------

hatta ben atıyım resimleri motoru boyattım birkac aksesuar daha var bu resimlerden sonra ama suan motosikletim garajımda duruyor bunlar boyadan cıktıgı gun fotoları!

hayalbuysa HAYABUSA derlerdi inanmazdımmmmm!!!

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Merhabalar. Geçtiğimi hafta bir Z750s kullanıcısı olarak 2009 model Z1000 kullandım.

O nasıl gereksiz bir güçtür yahu? Hani ben 600 cc plastikli motorları tokatlayabildiğim için dalga geçerdim hep. İyi uzadığımı düşünürdüm. Z1000 nasıl bir gidiyor (ya da gidemiyor) benle yan yana uzarken arka tekerinden dumanlar çıkıyordu aletin.

Torku hissediyor insan iliklerine kadar

Gel de grenajlı makina kullan şimdi kız gibi... Güçse güç, hız sa hız, torksa ... muhabbetine bile girme...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:20 ----------

Birileri fotoğraf yükleyelim demiş,

Bir iki tane ekleyelim o zaman elimize yapışmaz ya...

Bu benim favorim;

Ara ara eklerim yine. Düşünüyorum da çok garip bir makina kullanıyorum ya... Oturtamıyorum bir yere hala. İçimde crosstan gelmenin verdiği bir tork canavarı, Ducati aşkından kaynaklanan bir 2 silindi sevdası, öte yandan dragçı bir hızlı çocuk....

Aslında hepsini biraz karşılıyor...

Bir kere herşeyden öte erkek motoru...
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Bu mudur yani olay? Tamam zaten tercih sebebim de bu makinanın bir 600f gibi apaçilerin eline düşmemiş özel modellerden olmasıydı ama bu kadar mı az Z ci var? Hadi Z ci yok diyelim, merak eden de mi yok? İlginç...

Halbuki çıplak görünce artistlik yapmaya kalkanlar ilk ışıklarda yetiştiklerinde baya meraklı oluyorlar.

MT den değil demek ki onlar.

En sevdiğim sorulardan biri;

Kaçlık bu? - Ama haz vermesi için soran kişinin 600lük bir plastik motorun üzerinde ıkınırken Z nin gidişini öğrenmiş olması gerekiyor-
    Her şeyin Aslı Güzeldir!

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskiden 2008 beyaz hayabusa hayali kurardım son 3 aydır tek hayalim 2009 beyaz Z1000 ;)
    Allah nasip ederse ilk fırsatta alıcam kendisinden.
    emircim aynı yoldan ilerliyoruz bende z750 istiyorum arıyorum ama yok =) sabırla bekliyorum.yeşil istiyorum en düşük 2007 model düşerse haberim olsun .

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    EN500 den sonra almayı düşündüğüm tek motor z750 böyle güzel bir motor cidden olamaz ya olamaz racingden soğuttu beni bu makine .
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Alıntı Alper41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle güzel bir motor cidden olamaz ya olamaz racingden soğuttu beni bu makine .

Sen bir de onun abisini gör... Z1000... Z750 seni racingden soğutmuş Z1000 adama motor yaktırır...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:17 ----------

2011 serisi Z1000 in iyice Transformers'a dönüştüğü seri sanırım. Kontağı takınca robot oluyormuş diyorlar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:19 ----------

Bir kaç tane de Z750s ekleyelim;

Her şeyin Aslı Güzeldir!

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Z 750 gibi bir motosikletin konusunun bukadar sönuk olması üzücü. Daha geçenlerde haberi yapıldı.Z 750 Fransa'da en çok satan 3. model olmuş. 1. ve 2. ne dersiniz? 125 ve 250 cc lik motorlar. Yani Z750 'ye rakip 4 silindir herhangi bir tarzda herhangi bir model yok. Bu Fransızlar işi biliyor.

Şu z moto işini adam gibi yapsa bizim milletimizinde şu plastik takıntısı bir bitse naked'ler toplumda layık oldugu yeri bulacak ama aması var işte

Neyse konuya biraz renk getirelim. Hatta biraz degil baya baya getirelim

zalim17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    660 tenere
    bu da z1000sx touring versiyonu. ilk görüşte aşık olduğum tek motor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:35 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:39 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=zUdIG...DA68530AD2B0C9
    xt125r>xt660r>dl650+ybr125>cbf1000>660 tenere

TiFOSO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2011 serisi Z1000 in iyice Transformers'a dönüştüğü seri sanırım. Kontağı takınca robot oluyormuş diyorlar.
    bu nasıl bi yaratıktır yahu? kaç zamandır sürekli aklımda, rüyalarıma giriyor artık. Allah bize de nasip eder mi ki bu motora binmeyi?
    http://www.facebook.com/tifoZi

zalim17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    660 tenere
    eder mi etmez mi bilemem de sonu yok bu işin. bu motora binen de başka istiyor. insanoğlu
    xt125r>xt660r>dl650+ybr125>cbf1000>660 tenere

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    beyler ben de naked seven bi adamım. 4 silindir naked makinem hiç olmadı artı bu sezon kısmetse ciddi ciddi düşünmeye başladım.
    ama anlamadığım şimdi naked seven arkadaşlar neden grenajlı makine kullananlara laf atıyo burada yok plastikli 600cc falan
    şaka bi yana daha motosiklet kullanıcıları sadece kullandıkları makine tarzları yüzünden birbirlerine burun kıvırırsa trafikte saygı görme isteği hikaye olur.
    bugün naked kullanırsınız yarın sport touringe geçer plastikli(!) motorunuz olur.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

ERGENE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B-King
    Z 1000'nin max speed'ini bilen veya test eden varsa sevinirim ;)
    THRACE

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    Yabancı bi forumda birinin imzasıydı sanırım '' naked'ı seviyorum çünkü bilmemne yaptığımın plastiği çok pahalı ve gereksiz'' gibi bişey yazmıştı.İngilizcem pek mükemmel değil ancak o kadar anlayabildim.

Ayrıca racing motorların oturuş pozisyonu bana komik geliyor.Naked motorda erkek gibi oturabiliyosunuz d.m.lmanıza gerek yok ...
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler