Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha BWS Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    1999 da sıfır olarak almıştım bws i.Şimdilerde 45.000 de.Üstüne scoter tanımam.Taş gibi makine ve hala motoru ellenmedi.4 zamanlısının aynı sağlamlıkta olacağını zannetmiyorum.Yamaha şimdilerde Çin de yaptırıyor küçük cc motorlarını.herhalde buda made in chine dır.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    cihina de üretilmeyen hiçbirşey yok artık 2003 model ve sonrasıda taiwanda üretildi

yeni versiyon 4 zamanlı bws fi ve bws x de iki zamanlı atası kadar sağlamdır ve seridir buna eminim fakat max hızı gene 90-95 yurt dışından bir kullanıcıyla yazıştım motorunda 4 supap kullanılmasının başlıca nedeni 2 zamanlı dedesinden altta kalmasın seri olsun diye

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    bws2 turkıyeye gelecek mı bılgısı olan varmı

Serpico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Merhaba Arkadaşlar:
    BWS, BAKIM işlerinden anlayan var mıdır? Ya da aranızda 50 BİN bakımı yaptıran oldu mu?
    Teşekkürler.
    İNSANOĞLUNUN İCAT ETTİĞİ EN GÜZEL ŞEY MOTORSİKLETTİR...........

Arkadaşlar bende 2000 model Neos var süper makina daha 18000 de.Motor BWS ile aynı sele daha konforlu,lastiklet daha yüksek,uzun yolda daha avantajlı.Benim tespitim bu motorlar adama gaz veriyor,inanılmaz iyi kaçıyor.0-80 km 5-6 sn.E tabii basıyorsun binince alettre yakıyor.Geçen hafta denedim normal limitlerde yavaş hızlanıp sert kullanmadım alet pek yakmadı.4 gün önce banzini fulledim daha yarıya gelmedi.Sizce cokmu toplam 60 km de 10 tl yakmış gibi

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    Selam arkadaşlar forumun köklü bws kullananlarındanım 12 yaşımdan beridirde faal olarak kullanırım bws yi bende şu andaki 2.bws100 2005 odel ama inanın kaç kmde ben bile bilmiyorum 1 sene km teli olmadan bindim desem yeridir nedeni sık sık teli kopartmamdan kaynaklandı arakdaşların çoğu her forumda olduğu gibi bws düzde 90 95 geçmiyor diyor geçer arkadaşlar inanın her bws geçer sadece motoru sağır etmeyin açın motorunu ara ara sık sık zorlayın burak09 unda benimde bwslerimiz oldukça iyi o sattı gerçi ben memlekete geldikçe biniyorum daha bugün karda kullandım 2 kişi banamısın demedi her zaman kar tipi lastik kullanırım yaz kış farketmez bws benimki yokuş aşağı 135 140 lara dayanıyor düzde 105 107 km gibi takılıyor 97 oktan shell den benzin alırım her zaman yağ olarak sabit değil maddi duruma bağlı ve sadece 1 kez hava filtresi 2 kez diferansiyel yağı değiştirdim sanırım 40000 lere yaklaşık bir km de kayış değiştirdim çoğu yerde20000 km kadar gider desede km hesaplarımca 40 000 de değişti kayışı kopmasa değiştirmezdimde :D senede 1 kez arka lastik değiştirdim ön lastik hala 2 sinde aynen devam ne performanseksozu nede modifiye yok sadece bir ara diferansiyelini açtık oda gerektiğinden:D ben kimse inanmadı ama bwsnin dizme bilyalarını dağıttım ve şanzumanda ne kadar dişli varsa pert ettim 0 ları geldi deiştirdim şuanda koç gibi forumda gezi etkinlik kısmında karda bws ile başlığında bakabilirsiniz bws me yada atom karıncalar olarak arattırdığınızdada görebilirsiniz... her türlü mekanik sorununuzda yardımcı olabilirim sadce bws ile sınırlı değil genel olarak her motorda arabalar dahil=)
    Yamahaşk 😍

Motosikleti
    Yamaha Bws100 2000 model sArI cAnAvAr
    bwstürk aynen senin gibi bende 12 yaşımdan beri bws100 kullanıyorum 2000 model sarı bws ım var 33000 kmde hala taş gibi canavar .senelerdir zewkle biniyorum ve başka bi motorun bu kadar zevkli olacağına inanmıyorum bwsden 0-60 kmde hızlanmasında daha hızlı bi motor görmedim benim canavar 4- 4bucuk saniyede 60 km yapıyor buda insana inanılmaz bir zewk weriyor haliyle şehir içinde senden daha çabuk hızlanabilen bi aracın olmaması buyuk bır haz oluyor . yokuş aşa denemelerde ayrı bir zevk ben 3 kişi yokuş aşa ( 3 kişi 250kg civarı toplam ) 115 gördüm 3 kişi olunca daha bi adrenelin oluyor insanda herkes yusuf olunca . motor 10 yaşına basmış olmasına ragmen yayla yollarını bilenler vardır dik rampa toprak yolda gene 3 kişi cıktım banamısın demiyor hala.. japonları hakkaten tebrik etmek lazım binlerce defa adamlar öle bi motor yapmışki mubarek dağ keçisi canawar 2000 model bwsler bir başka 2007 lerinede bindim ama hiç zevk vermiyor eskileri gibi bi gün boluda dolaşıyorum motorla kırmızı ışıkta durdum yanımada 2007 bi bws durdu yeşil yandı ben fırladım 30 40 m fark attım cocuga soraki ışıkta yetişti bana aga dio bu motor ne böle benımkı daa yeni gitmio böle . yakıtıda aslında o kadar cok deil bu kadar artıların yanında solda sıfır kalır benım bws kmde 0,15 yakıyor sehir içi... şöle bi baktımda baya yazmışım ama napıyım bws keyfi anlatmakla bitmiyor yaşamak lazım... bu topiği açan arkadaşada teşekkür ederim yaşadıklarımı sizinle paylaşmış oldum hepinize hayırlı kazasız sürüşler dilerim..

arkadaşlar bwsmin lastiklerini cadde tipi lastiklerle değiştrmek istiyorum , ne önerirsiniz, servis dunlop getiririm dedi fiyat olarak da tane 40 lira diyolar bunun orjinal olup olmadığını nasıl anlarım ?? aslında metzeler istiyorum ama yok sanırım Aydında, yardımcı olrsanız sevinrm. bnm de 2007 model, son hız da 85 90 anca gidiyo ama ara hızlanmaları iyi sayılır. neyse bn motorumu seviyorum kazasız belasız günler herkese..

Alıntı aggressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bws2 turkıyeye gelecek mı bılgısı olan varmı
    Getirseler şaşarım 4 zamanlı makine ama eskisini aratacağını sanmam.

someone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Istanbul'da BWS100 sahiplerinin bulustugu, bılgılerini ve tecrubelerini paylastıkları bır mekan yok mu?

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    Bayağı olmuş em son cevaptan sonra ancak ben bws nin lastiklerini ankarada yıba çarşısına yakın bir bisiklet ve motosiklet malzemesi satan dükkandan alıyorum genelde yada kaş dan getirttiriyorum 2 sine 60 kargoylada 70 e mal oluyor kargo anlaşmalı olduğumuzdan =) dileyen bana özelden mesaj atsın numaraları gönderebilirim
    Yamahaşk 😍

Motosikleti
    YAMAHA BWS 100S/2006
    bende 2006 model ve 79000 km yol yapmış bws var daha tık yok.maşallah

Bws e radyo takmak istiyorum

arkadaşlar BWS ima radyo yada mP3 player takdırmak istiyorum bunun hakında bilgisi olan varmı??

arkadaşlar acill yamaha bws olan arkadaşlar bilgi almam lazım konu actım ama kimse yazmıyor lütfen bir yardımcı olun bana
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...ise-yarar.html

Motosikleti
    kymco agility city 125
    arkadaslar bws 125 hakkında bilgisi olanlar paylasabılırmı cünkü 4 zamanlı degişmiş eskisini aratırmı serilikte? hız önemli degil 100 de yeter serilik konusunda ve bilginiz varsa birde hız konusunda aydınlatırsanız sevinirim 4 subablı olunca ne oluyor ki

Motosikleti
    Yamaha BW.s 100 Yamaha BW.s 125
    bws 100 zaten var bende memnunun. sonunda 125 fi yi de aldım (Fİ) demek Fuel İnjection anlamında 3 milyonluk Bursada ilk siyah BWS 125 Fi ye sahip olmakta ayrı bir gurur

Güzel motor bws .. bende almayı dusunuyordum malesef alamadım onun yerine speedfight geldi peugeot .. aynen arkadaşlar soylemiş basmassan çok yakmıyor oyle dedikleri kadar ..

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    99 model 3 sene yatmış bi bws buldum ilk gelenlerden sanırım :D 1000 tl diyo
    birde 25.000 de 2001 model yürürü sağlam buldum bakalım düşünüyorum biişler
    forumda en eski bws kimde acaba ?
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    mondial 150 HS

Ben de BWS almak istiyorum

selamlar,
    bende mondial 150 HS 2006 kırmızı var.

20.700 km'de.
    ama gösterge saatini değiştiğim için şimdi 1.200 gösteriyor.
    saati değiştiğimde km 19.500'de idi.

motorumdan memnunum ama bws almak istiyorum.

bws'sini satmak isteyen arkadaşlardan teklif bekliyorum.
    takasa açığım.

motoru 3 ay önce 1.000 TL'ye aldım,
    600 TL'den fazla masraf ettim:

variator takımını komple değiştirdim,
    kayış, hava filtresi, motor yağı, akü, aynalar,
    gösterge saati (komple),
    farlar, fren ve gaz telleri, arka lastik, ön disk, fren ve çekiş balataları, elcik,......

ayrıca kasım 2012'ye kadar muayenesi var,1 yıl sigortası var.
    borcu harcı yok.

motorum tamamen orijinaldir.
    sola ve sağa yatmış olup ufak tefek çizikler var.
    ama büyük kazası yoktur.
    parçaların hepsi orijinalleri ile keyfimden değiştirildi.

max hız 135 düz yolda tek kişi.
    motoru üzmedim hiç.
    zaten aldığım arkadaş motoru 3 yıl depoda yatırmış,

yakıt tüketimi artçı ile şehir içi sakin kullanım 60-80 km hızda,
    100 km/ 3.8-4.0 LT.

neyse, motorum muayyerdir.
    bws ile takas etmek istiyorum.
    ya da 1.250 TL'ye satabilirim.
    teşekkürler...
    [B][I][COLOR="Purple"]Balıkların gözyaşları denizde belli olmaz[/COLOR][/I][/B]

nikeefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 siyah
    iki adet biri 2004 diğeri 2005 ikiside mavi bws bunlardan birini satıyorum.

motordan pişman değilim yanlış anlaşılmasın bu motor sınıfının iddia ediyorum en sağlam makinası.
    bu motora binince diğer scooter türlerini unutacağınız kesin. örneğin ben
    bunlar la beraber dördüncü bws motorum olmuş oldu. birini iki buçuk yıl(2005) diğerini bir yıldır(2004) kullanıyorum.
    ikisinden de memnunum ama şimdi rtr vitesli apache tvs alıyorum yeni modelden . mecbur birini elden çıkaracağım.
    tanesi 1500 tl fiyat veriyorum almak isteyen olursa iskenderunda beni bulsun. 0546 935 75 42 ömer. birini satacağım tercih sizin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:28 ----------

Alıntı ferhatbws adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar acill yamaha bws olan arkadaşlar bilgi almam lazım konu actım ama kimse yazmıyor lütfen bir yardımcı olun bana
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...ise-yarar.html
    resim koysan sorunu anlarız kardeşim . üzülme ama kolay kolay dert olmaz endişe etme.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler