Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Yamaha BWS Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anaaa bu motor 2 zamanlı mı ?? Bir yaşıma daha girdim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anaaa bu motor 2 zamanlı mı ?? Bir yaşıma daha girdim
    happy birth day to youuuuuu
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Yamaha bws100

bws 100 kulanıcısıyım

selam millet ::::!!!!:bounce

free13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm tamer hoş geldin

Sendeki bws kaç model kaç km'de memnunmusun anlat bakalım

beyler 2. el temiz bi bws ne kadar eder???

saygılar...
    07 WATAN ZEYTİNKÖY MEKANN

someone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende de 2005 model bır BWS100 var ve bu yaz aldım. Daha sonra X-Max alırım dıye dusunuyordum ama sanırım bu motorla devam edecegım. Parcaları oylesıne ucuz kı neredeyse tum parcaların yedegını aldım

Motosikleti
    azıcık kaldı:)
    Selam arkadaşlar benimde 2006 kırmızı bws var şu an 17.900de ve taş gibi geçenlerde denedim 16 tl benzinle 145 km yaptı ve neredeyse tamamı şehir içi trafikte ve limitlerde kullanımda oldu. bu arada ne marka yağ kullanıyorsunuz ve memnunmusunuz?

Alıntı over_dose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar benimde 2006 kırmızı bws var şu an 17.900de ve taş gibi geçenlerde denedim 16 tl benzinle 145 km yaptı ve neredeyse tamamı şehir içi trafikte ve limitlerde kullanımda oldu. bu arada ne marka yağ kullanıyorsunuz ve memnunmusunuz?
    BWS 15.5 lt alıyor sen nasıl 16 doldurdun Ben Shell ve Castrol 2T kullanıyorum ama aycıcek yagı doldurupta kullananı duyunca hayret ettım

Dostum seninki biraz fazla yakıyor galiba 16tl dediğin ağzına kadar fullenmiş depo 200km rahat gitmesi gerek en azından ben öyle gidiyorum

Yağ olarak castrol kullanıyorum mobil denemek istedim ama hiç bir yerde bulamadım

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,size birşey sormak istiyorum.bakımları yapılmış bir BWS ile,sürat sorun olmadan,sakince,geze geze,tabii,bagaj sorununu çözmek için,topcase takarak,TÜRKİYE turu konusunda fikirleriniz nelerdir?
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

selam adanalı kardeş valla bence bir sorun yaşamazsın zaten motorun sorunsuzluğu ispatlanmış.Tek sorun uzun kullanımlarda sürücüyü yorması bunuda molaları sıklaştırarak çözersin.2 saatden sonra yormaya başlıyor.Motoru zorlamadan sabit 85-90 gidersin sürat sorunum yok demişsin zaten

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    evet,free13 kardeş,zaten uzunyolda normalde,her 1 saatte bir mola vermekte fayda var.alt bagaj kapasitesini bilmem ama,sanırım arkaya 40 lt.lik bir topcase yeterli olur diye düşünüyorum.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    yamaha bws100,hyosung gf125,skyteam200cc
    slmm mrhba bende bws kullanıcısıyım heryerde yannn :D:D ama düz yolda 95 i geçmiyo arkaya orjnal büyük lastiğini taksam farkedermi ve performance eksozundan bulmam gerekiyor nerden bulabilirim şu anda arka lastik 3.50-10 2000 model 21000km de

Gercı ben sorunlar bolumune konu acmstım ama oradan yanıtlayan cıkmadı. En ıyısı buradan sormak;
    Yaz basında Yamaha 2005 model BWS100 aldım ve cok memnunum. 2 sorum olacak:
    1- Motora benzın aldıgımda hemen calısıtrmak ıstedıgımde calısmıyor. Mars donuyor ama yakıtı hemen almıyor sanırım. Bu sadece benzın aldıgım zamanlarda ve motorla 30*40 dk seyahatten hemen sonra stop edınce ve yenıden calıstırmak ısteyınce oluyor. Dıger zamanlarda boyle bır sorun yok. 1 dk beklıyorum ve 2 yada 3 deneme sonra calıstırabılıyorum. Sebebı ne olabılır_?
    2- Motoruma abartıya kacmayacak sekılde nasıl mod yapabılırım ve parcaları nereden temın edebılırım?

Yorumlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım.

Motosikleti
    usta benim bws de öle benzin bittiğinde benzinciden benzin aldığımda hemen almıyo ama seninki sanırım başkabir problem walla modfye derken ben bişyler yaptım istersen bi bak http://www.motosiklet.net/forum/moto...s-scooter.html

Adanalı,dostum sanırım yalnız yolculuk edeceksin bws'in koltuk altı bagajı gayet geniş bide 40 lt topcase takarsan 2 kişinin eşyalarını bile rahatlıkla taşırsın.

Ekuru slm hoş geldin bendede 2007 model var yol düz ve uzunsa 100 yapıyor yoksa dediğin gibi 95 de kalıyor ama yanılmıyorsam 2000 modellerin gücü daha fazla yani senin motorun daha fazla yapması lazım lastik konusunda bir bilgim yok ama hava filtreni ve bujini bi kontrol et.egsozuda sanayide rahatlıkla bulabilirsin sanırım,egsoz alıcaksan salyongoz modeli öneririm genelde bws lerde kullanılıyor.

Someone sende hoşgeldin ben 3 yıldır bws kullanıyorum 17000 km oldu ama dediğin gibi bi sorunla karşılaşmadım ne desem yalan olur çalıştırırken hafif gaz vererek dene.Mod tamamen senin zevkine bağlı egsoz-jant şeritleri-farklı ön grenaj-neon lambalar xenon farlar gibi şu siteye bi bak derim;
    http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_t...All-Categories

ekuru @ yorumun ıcın sagol. Galıba sorun jıglenın soguk modunda kendını ayarlamasıymıs. Yanı onemlı degılmıs.Bu arada yayın rengı ve granajın hosuma gıttı. Pekı ruhsatında renk olarak sarı mı gozukuyor? Ayrı ıslettın sanırım.

free13@ Normalden bıraz daha fazla gaz vererek calısıyor haklısın. Ancak ebay'dan TR ye gonderılerde son zamanlarda sorunlar baslamıs. Nedenını bılemıyorum ancak bazı urunler neredeyse buradakılerle aynı fıyat. Mesela V kayısı orjınal aldım bırkac dolar fark vardı sadece.
    Motorun resmını vereyım belkı fıkrınızı paylasırsınız.

http://img210.imageshack.us/gal.php?...endsc00215.jpg

Motosikleti
    yok orjnal rengi ztn 2000 model bu eski modellerden sarı ve kırmızı vardı

Alıntı ekuru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok orjnal rengi ztn 2000 model bu eski modellerden sarı ve kırmızı vardı
    Cımbom modu desene

Bende bı ara hafıf bır mod yapmayı dusunuyorum ama ıse nereden baslayım bılmıyorum. Tekerler zaten Dunlop jant etrafına ve egzos kısmına serıt dusunuyorum. Ayrıca koruma demırlerınıde boyatsam fena olmayacak. Tabı salyangoz egzos olayına bılen kısılere danıstıktan sonra gırebılırım.

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    Alıntı free13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle eskiler daha güçlü youtube'de ibreyi sona dayayanlar var(bu arada ibre 140)
    stock haliyle düzde 95 i geçmez 2003 model ve sonrası

2003 öncesi ise 100 ün biraz üzerine çıkabiliyor ama asla 140 değil bu hız youtubedakiler 140 yapanlardan bahsediyorum ibreleri sıfır kilometreden başlayarak çekmiyorlar videoyu çünkü ibreleri 40 kmden başlayarak videoyu çekmişler mod olmadan asla bws o hızları görmüyor arkadaşlar

Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir depo ile kaç km yol yapabiliyorsunuz arkadaşlar ?
    orta halli kullanımla şehir içi 160km
    sakin şehir dışı 218 km yol gittim kendim kullanımımda test ettim 2006 model sıfır alıp sentetik yağ ile beslemiştim 2003 öncesi bwslerde devir kısıtlaması yoktu bu sebepten onlar 130-170 ancak gidiyordu
    benimkinin resimleri linkte

http://www.bikepics.com/members/aggressive/06bws100/

Alıntı free13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bende de 2007 model var ama düzde 90 nı geçmiyo alet yokuş aşşağı 95 rodajınıda güzel yaptım hayır hız merakım yok ama genelde herkes senin dediğin gibi 110-120 yaptım deyince benim motordamı bişey var diye düşünüyorum

birde ibreden şüpeleniyorum motor 90 dan sonrada hızlanıyomuş gibi geliyo ama ibre sabit 90'nı geçmiyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:32 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:31 PM ----------

bizim motorlarda kesici varmı acaba ustaya sordum lafı geveledi bi cevap veremedi
    senin motorda sorun yok rahat ol hızı 90-95 dahası gidiyo diyenler yalan söylüyorlar hız sınırlayıcı var 2003 öncesi bws lerin beyinleri farklı onlar daha hızlılar ama çokda hızlı değiller.

Alıntı over_dose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    castrol power1 racing 2 t kullanmanı öneririm ben sıfırından beri kullanmıştım motora çok faydası var pahalı ve kaliteli yağın

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,size birşey sormak istiyorum.bakımları yapılmış bir BWS ile,sürat sorun olmadan,sakince,geze geze,tabii,bagaj sorununu çözmek için,topcase takarak,TÜRKİYE turu konusunda fikirleriniz nelerdir?
    turu çok rahat tamamlar yanında yedek kayış olsun yeter fakat sele insanı çok yoruyor bu sebepten yorucu bir yolculuk olur.

Alıntı ekuru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slmm mrhba bende bws kullanıcısıyım heryerde yannn :D:D ama düz yolda 95 i geçmiyo arkaya orjnal büyük lastiğini taksam farkedermi ve performance eksozundan bulmam gerekiyor nerden bulabilirim şu anda arka lastik 3.50-10 2000 model 21000km de
    hiç bir değişiklik yapma daha fazla hız yaptıramazsın performans eksozuda bi dünya para hzı yapmak istiyorsan motoru değiştir en akıllıca olanı bu ben oyle yaptım ve yakıtım daha az şuan

bu arada benim sıfır alıp kullandıktan sonra sattığım motorun ilanı

http://www.sahibinden.com/istanbulun...XQQdisplayitem

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler