2 ay önce babamla uzun tartışmalar sonucunda aldığımız vasıta, iyi ki de almışız. Öncelikle izlenimlerimi söyleyeyim önden görüntü falan çok hoş ama arkası tam bir fiyasko. Arka stopları son anda eklemişler gibi duruyor :D estetik yoksunu bir arka kısım var neyse 100kg civarında bir ağırlığı var. Kullanım kılavuzunda 70km menzil yazıyor ama en fazla 55km falan gidiyor benim için yine de yeterli :D şehir içi kullanım için ideal hoşuma gidiyor benim. 2 kişiyi en dik yokuştan olmasada biraz dik bir yokuştan çıkarır :D ön fren disk arka fren tambur birkaç kere ön frene fazla asıldığım için önü kaydı yokuş aşağı 15metre kadar sürüklendiğimi hatırlıyorum bundan önce bir bisikletim vardı ordan sürmeyi biliyorum zaten motor falan hiç sürmedim :D son sürat 45 ama o 45 kilometre hıza çıkarken her bir kilometreyi dolu dolu yaşıyorsun yani 45e çıkması 1 dakikayı falan geçiyor :D birde tüm aksamlarının (far,sinyal,korna) sağlıklı bir şekilde çalışması için şarjdan çıkardıktan sonra 3 kilometre falan dolaşmanız lazım yoksa korna falan çalmaz :D şimdiden 2000 kilometreye yetişti ama ilk aldığımız günlerdeki performansı yok sanki ilk aldığımızda daha atikti zaten çin malı ne beklenir ki :D bir de yandaki BR1500 yazısı çok çabuk çıkıyor benimkiler çıktı şu anda :D 3 aylık bakımda tekrar taktırıcam sonra da güzelce bir yıkarım fotoğraflarını çekip sizinle paylaşırım şimdilik 2 tanecik fotoğrafı var :D Sakın ha kasksız kullanmayın yavaş gidiyor olabilir ama yine de güvenli kullanmakta fayda var. :D size az da olsa bir bilgi verebildiysem ne mutlu bana :D