Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Daytona 675

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu devirde, ulkemiz kosullarinda triumph almak,gercekten durumu cok iyi olan, para harcayacak yer bulamayan adam isidir. Bu tip adamlara lafimiz olamaz zaten, altin dan klozet bile yaptirir, parasi varsa yapar eyvallah.

Ama mantikli.bir motorcunun alacagi 600 luk ,şu anda 600rr dir. R6 yi da yeni kasa ve fiyati yuzunden eledim. Litrelikte de 1000rr alinir, baska motora kesinlikle bakilmaz. Parca bol, servis bol, cikma parca , aksesuar yiginla, fiyatlar uygun, bugun satiyorum desen yarin sabaha motoru almak icin gelirler. 0 km al bir, iki yil kullan, aldigindan pahaliya sat. Boyle bir secenek varken ,nasil.gidilip baska motor alinir, akilli mantikli bir aciklama yapabilen varsa yazsin.

Yok brembo fren, marchesshini jant, ohlins amortisor, sanki piste cikip tur zamani yapiyorsun uluslararasi yarislara katiliyorsun. O kadar usta olsak, sporcu olsak zaten stok motor surmeyiz.

Caddede bizim kosullarimizda bir 600rr ile , bir panigale 1299r nin yada triumh daytona r nin hic farki yoktur. 600rr in limitlerine gelemiyoruz, digerlerine nasil gelelim! Yer bitirirsin 600rr i, artik sase, suspansiyon,fren sana yetmez, 1 derece fazla yatayim, 1m erken durayim, 1 saniye daha hizli doneyim diye alirsin ust seviye motoru.onun harici farazi seyler bunlar. Bir 600rr cok profosyonel sporcular haric, bir surucunun her turlu guvenlik ve ihtiyacini karsilayacak duzeydedir.

Litrelik derseniz, gazi cektinmi gitsin, 600ler gibi bagarmasin derseniz o zamanda 1000rr derim mantikli olarak. Yapmayin etmeyin acayip markalar, modeller alip kaziklatmayin kendinizi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu devirde, ulkemiz kosullarinda triumph almak,gercekten durumu cok iyi olan, para harcayacak yer bulamayan adam isidir. Bu tip adamlara lafimiz olamaz zaten, altin dan klozet bile yaptirir, parasi varsa yapar eyvallah.

Ama mantikli.bir motorcunun alacagi 600 luk ,şu anda 600rr dir. R6 yi da yeni kasa ve fiyati yuzunden eledim. Litrelikte de 1000rr alinir, baska motora kesinlikle bakilmaz. Parca bol, servis bol, cikma parca , aksesuar yiginla, fiyatlar uygun, bugun satiyorum desen yarin sabaha motoru almak icin gelirler. 0 km al bir, iki yil kullan, aldigindan pahaliya sat. Boyle bir secenek varken ,nasil.gidilip baska motor alinir, akilli mantikli bir aciklama yapabilen varsa yazsin.

Yok brembo fren, marchesshini jant, ohlins amortisor, sanki piste cikip tur zamani yapiyorsun uluslararasi yarislara katiliyorsun. O kadar usta olsak, sporcu olsak zaten stok motor surmeyiz.

Caddede bizim kosullarimizda bir 600rr ile , bir panigale 1299r nin yada triumh daytona r nin hic farki yoktur. 600rr in limitlerine gelemiyoruz, digerlerine nasil gelelim! Yer bitirirsin 600rr i, artik sase, suspansiyon,fren sana yetmez, 1 derece fazla yatayim, 1m erken durayim, 1 saniye daha hizli doneyim diye alirsin ust seviye motoru.onun harici farazi seyler bunlar. Bir 600rr cok profosyonel sporcular haric, bir surucunun her turlu guvenlik ve ihtiyacini karsilayacak duzeydedir.

Litrelik derseniz, gazi cektinmi gitsin, 600ler gibi bagarmasin derseniz o zamanda 1000rr derim mantikli olarak. Yapmayin etmeyin acayip markalar, modeller alip kaziklatmayin kendinizi.
    Sürüden ayrılmak/burjuvazi takılmak....Avrupada bile satılmayan/tutulmayan marka Tri
    Shamy bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    600rr-1000rr tamam en mantıklı motor tr şartlarında ama birde şöyle bir durum var abi kızılay dağıtmış gibi herkes'te rr rr rr yani adam basar parayı daha iyisine biner farkı olur şekli olur hani
    Not; mantık'lı düşünmek isteyen hiç motosiklete binmesin zaten

Bir arkadaşım 3. 600Cbr'ı çalındığında karakoldaki komiser "sen artık bu marka ve bu model alma" demişti. Daytona 675 aldı. Kasko yaptırmıyor. 3 yıldır da hiç birşey olmadı. Ikinci elde de Cbr'dan ucuza bulunabilmesi güzel.

Coach_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xciting R
    türkiye şartlarında tutulan motor kavramı var. İkinci el - ikinci eli iyi olmayan motoru alma mantığı var. Eğer gerçekten biniciysen, hakkını vermek için süreceksen 675 R sıkı motor, limitlerine çıktım, hakkını verdim demiyorum - veya diğer japonlar kötüdür demeyede getirmiyorum - yanlış anlaşılmasın.

Neden triumph a binerim - biniyorum ; limitlerine çıkmasanda öhlins & brembo farkını hissediyorsun, 3 silindir, 12.000dd e kadar akıyor, fabrikadan elektronik quick shifter ile geliyor, pat pat uzuyorsun...

Kendim çok cafe vs takılan birisi değilim ama çektiğin heryerde ilgi odağısın, parlak beyaz boyası, çatık kaşları, kendinden yukarıda kuyruğu

en büyük eksi yanı 2 kişiye uygun değil, arkanıza kimi alırsanız alın beli bileği kopuyor
    Straights are for Fast Bikes, CORNERS are for FAST RIDERS !

Merhaba, 2015 ile 2016 model daytona 675 arasında ne farklar var? İkisini nasıl ayırt edebiliriz?

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Önceki kasanın görüntüsüne hastayım.Yenisine ısınamadım bir türlü.Bir gün alıp kullanmak isterim
    Çapa kampüsteki kırmızı 675 burdaysan selam

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Bende daytona 675 alarak bu sessiz basliga katildim

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Hazirandan beri kimse bisey yazmamis ben biraz yesillendireyim, bugun 6k bakimina Motopeak Ozkan ustaya gittim.
    Yag, yag filtresi degisti. Yag olarak ipone 15-50 full sentetik yag koyuldu. Zincir gerginlestirildi,gaz kolu boslugu alindi, debriyaj ve fren bosluklari kontrol edildi. motor contalari tork anahtariyla gevsemeye karsi kontrol edildi, fabrikadan yeni gelen guncelleme yuklendi ve istegim uzerine on ve arka amartisorler kiloma gore biraz sertlestirildi, acikcasi cok farketti. Bunun disinda on park far ampulu degistirildi, bi kac hafta once yanmisti. Ilk bakimi moto tripleda yaptirmistim hic sevmedigim marka olan castrol koymuslardi, bu makinenin ihtiyacini maalesef kaldiramiyor castrol. Bakim masrafi ise 460kusur tl tuttu. Ara ara yazmaya calisacagim
    Saygilar.
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler