Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung (S&T) GT 650 Comet Kullanıcıları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    EsHero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600 K6
    Dostlar boyum 1.70 civarı. Kilom ise 70 kg.
    Acaba gt650r kullanabilirmiyim? Kullananlar yorum yaparsa çok sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bir sava lastik vardı noldu ?alıp kullanlar var mı ?
    Vay be çok olmuş burda yazmayalı facebook icad oldu burayı salladık

Sava? valla ne yalan söylim hacım ben çok memnunum.. Zorladığım da oldu dün aksam sağnak yagmurdada kullandım.. Eğer cılkını çıkarmadan kullanırım limitlerde dolaşmayı sevmem diyorsan on numara lastik.. Herşeyden önce viraj kabiliyeti çok iyi.. Çabuk ısınıyor ve yumusak bir hamura sahip.. Bu biraz daha az ömür demek ama farketmez bugün pirelli michelin gibi lastiklerin 1 setine verecegin parayla sava nın iki setini kullanırsın daha önceden bridgestone batlaxx vardı üzerinde ve çok eski idiler.. Bu lastiği taktıktan sonra frenlemede ve virajda sanki motoruma daha bir güvenir oldum ama genede limitleri zorlamıyorum.. Yani güvenle alıp kullanmanı tavsiye edebilirim..

Bu arada ; http://www.motomaxonlineshop.com/ber...murluk-pmu1285 ve http://www.motomaxonlineshop.com/ber...antolonu-pmu47

dün akşamki sağanak yağmura deli dürttüğü için çıkmadım bu ürünleri test etmek için çıktım ve sonuç süper.. Hem üşütmüyor hem de gram su geçirmedi yagmurluk.. Aylar önce bir kampayadan almış olduğum bu yağmurlukları da tavsiye ederim arkadaşlar.. İyi bir kışlık eldiven ve balaklava ile üşüme derdine son!!!
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be çok olmuş burda yazmayalı facebook icad oldu burayı salladık

Sava? valla ne yalan söylim hacım ben çok memnunum.. Zorladığım da oldu dün aksam sağnak yagmurdada kullandım.. Eğer cılkını çıkarmadan kullanırım limitlerde dolaşmayı sevmem diyorsan on numara lastik.. Herşeyden önce viraj kabiliyeti çok iyi.. Çabuk ısınıyor ve yumusak bir hamura sahip.. Bu biraz daha az ömür demek ama farketmez bugün pirelli michelin gibi lastiklerin 1 setine verecegin parayla sava nın iki setini kullanırsın daha önceden bridgestone batlaxx vardı üzerinde ve çok eski idiler.. Bu lastiği taktıktan sonra frenlemede ve virajda sanki motoruma daha bir güvenir oldum ama genede limitleri zorlamıyorum.. Yani güvenle alıp kullanmanı tavsiye edebilirim..

Bu arada ; http://www.motomaxonlineshop.com/ber...murluk-pmu1285 ve http://www.motomaxonlineshop.com/ber...antolonu-pmu47

dün akşamki sağanak yağmura deli dürttüğü için çıkmadım bu ürünleri test etmek için çıktım ve sonuç süper.. Hem üşütmüyor hem de gram su geçirmedi yagmurluk.. Aylar önce bir kampayadan almış olduğum bu yağmurlukları da tavsiye ederim arkadaşlar.. İyi bir kışlık eldiven ve balaklava ile üşüme derdine son!!!
    eyvallah hocam peki hangi serisini kullandınız savanın? Sportforce mu yoksa başka bir seri mi?
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

ne kadar istiyorsun bu parçaya hocam?

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Sava Radial modelini.. Yalnız ben alırken ön için 120/60/17 yoktu 70/17 almıştım biraz pişmanım.. Sen orjinal ebat geldi ise şaşma onu al..
    Pistolero_10 bunu beğendi.

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    neden pişmansın? çamurluğa mı sürtüyor?

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    titreşimden dolayı çamurluğun sol tarafındaki tırnaklardan biri kırılmıştı.. Bu ebatı aldıktan sonra çok ani frenlerde çok kısa süreli bir sürtme oluyor ve ses yapabiliyor.. Pişmanım hakim bey

iyi akşamlar arkadaşlar bana lastik önerebilir misiniz. yani bilindik markalar çok pahalı geliyor sizin bildiğiniz iyi yeni markalar var mı

khakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    malesef sattım
    kolay gelsin arkadaslar. gt 250 yada 650 comet almak ve beyaza boyatmak istiyorum jantlar dahil. 100 sayfa yazı var acıkcası usendim okumaya. daha once yaptıran var mı boyle bir sey? maliyet ne olur. ruhsata işleme maliyetini de ayrıca yazarsanız sevinirim

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı alfet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlar bana lastik önerebilir misiniz. yani bilindik markalar çok pahalı geliyor sizin bildiğiniz iyi yeni markalar var mı
    Hocam keşke son bir kaç sayfayı okusaydın Sava Lastikleri hakkında bir kaç kelam etmiştim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:20 ----------

Alıntı khakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kolay gelsin arkadaslar. gt 250 yada 650 comet almak ve beyaza boyatmak istiyorum jantlar dahil. 100 sayfa yazı var acıkcası usendim okumaya. daha once yaptıran var mı boyle bir sey? maliyet ne olur. ruhsata işleme maliyetini de ayrıca yazarsanız sevinirim
    Selam,

Bu fikir bir dönem benimde aklımdaydı.. Net bir fiyat vermek sıkıntılı.. Yapılacak boyanın kalitesine göre fiyatlar değişmekte statik boya, toz boya, fırın boya...vb çok çeşitleri var.. Ruhsata işletme 100 küsür TL gibi bir fiyata yapılıyordu ama önce TUVTURK e gidip muayeneye sokmak gerekiyor diye biliyorum. Yanlış bir bilgi vermeyeyim genede.. Ben boru şasiyi ateş kırmızısına boyayıp diğer yerleri mat siyaha boyamak istiyordum ama şasiyi boyatmak için motorun komple inmesi gerekiyor ve bu bile yaklaşık 800-1000 TL lik bir masraf demek.. O yüzden dedim ki kalsın

Celal Motul yağ'ın hangi serisi bizim motorların ilacı idi bilader?

arkadaşlar lastiği aldım michelin lastik aldım pilot road 2 lastiğini taktım 2013 ün 34. haftasına ait yeni lastikler şuan için çok memnunum bayağı değişti.

BéRk Boyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle merhaba bende artık bir gt comet sahibiyim facebook grubunuda ekledim bakalım aranıza kabul buyurursanız uzun bi aradan sonra tekrar MT ye dönelim
    dreamkiller bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    hoşgeldin hacım.. Facebook sayfası fazlasıyla aktif olduğundan millet buralara uğramaz oldu.. bende eski bir bilgiye ulaşmak için girdimdi

https://www.facebook.com/groups/GT650TURKIYE/?fref=ts

Motosikleti
    hyosung ms3 250
    arkadaşlar herkeze merhaba motorsiklete uzun bir ara verdikten sonra 48000 de 2006 siyah şase bir hyo gt 650 sahibi oldum arka çantaya ve dolayısıyla çanta aparatına ihtiycım var hazır satan birileri ya da bi yerler varmı bide benim egsoz çok boş bağarıyor bunu nasıl sesini kesebilirs ya da bi abimizde orjinal az kullanılmış ktm 690 dan çıkma akrep egsoz var taksak nasıl bir ses alırız ben çok gürültü değil tok bi ses istiyorum benim egsoz teneke gibi çıkıyo sesi elyafları bitmiş sanırım ya da buna bir susturucu falan bişi yapılabilirmi yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşekkürler bu arada izmitte ikamet ediyorum.

öncelikle herkese selamlar aranıza yeni katıldım sayılır... bende gt650 almayı dusunuyorum km okadar önemlımı makina temizse eger ? vede 2006 ile 2008 arasındaki fark nedir yardımcı olursanız sevinirim bir tane buldum yoksa kaçacak guzelım motor

Motosikleti
    MONDIAL 150 Z-ONE
    Kullanan arkadaslar tavsiye edermi acaba? Kime sorduysam kimse tavsiye etmiyor parca sıkıntısı yaşanıyo diyolar dogrumudur?

alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    uzun zaman olmuş girmeyeli... selamlar herkese..

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Hyosung u sattık ama sayfayı satmadık bilader ölmüş buralar..

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Buraları yeniden şenlendirelim yahu.
    Tamam Face grubumuz var fakat burayı çok öldürdük be.

Statör sorunu yaşayan arkadaşlar için öneri. 2000-2003 model arası olan kawasaki 250 statörü gt650, gv 650 motosikletler ile uyumlu.
    Amerikadan 10 dolara 2. el satın aldığım statör gayet güzel çalışıyor. Benim statörüm sağlam ve ihtiyaç fazlası olduğundan Sessiz sakin arkadaşa göndericem o da uzun süre kullanır yorumlarını yazar.
    Statör ihtiyacı olanların aklında olsun. Boşuna dünya parayı orjinal statöre vermeye gerek yok.

alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    2008 enjeksiyonlu model için hyosung gt 650R gösterge lazım.. yardımcı olmak ısteyen

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:34 ----------

Bizim millet gene buraları terketmiş. gördüğümü söbeleyecem artık.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler