Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung (S&T) GT 650 Comet Kullanıcıları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı yurtdas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun gayet iyi activerider, yanılmıyorsam elazığ da ikamet ediyorsun oralarda parça sıkıntısı oluyormu?
    benimde biraz eksiğim var onu tamamlar tamamlamaz doğru gt 650 almaya..
    motor hakkında japon olmaması dışında hiç kötü bir yorum duymadım.
    kardeş şimdi iyice bir bak etrafına yazılara filan
    gt 650 r alacaktım burada (van da) mesut usta var dediki oğlum salak mısın gidecen grenajlı motosiklet alacan buranın iğrenç yollarında grenajlarını dökecen gel sana babalar gibi bir comet yapalım istediğin her türlü yolda sür kendi kendime lan bu herif kendi motosikletini bana kakalamaya çalışıyo dedim kendi kendime
    sonra girdim abi internete videolarına filan yorumlara baktım (tabi bunları türkiyedekilerden bakmıyorum biliyosun bizdekiler olaya sadece hız yapsın kızlara hava atayaım gözüyle baktıkları için al abi süperdir filan dediler ama hiç bir teknik veri yok)
    yorumların tamamında yoltutuşu torku ve hızlanması harikaya yakın deniliyordu bir kaç küçük problemi var onuda fabrika bilerek parça satmak için yapıyormuş diyorlardı
    neydi bu problemler 1 konjektör kesin arıza veriyor her 2000 km olmadan konjektör arıza vermeye devam ettiği için sargı da arıza veriyor
    yani basit sadece dıştan parça satın almaya yönelik arızalardı (bu 650 için 250 için farklı arızalar var) bende mesut ustanın arkadaşlarından gezi fotolarını filan aldım baktım adam resmen motosikletle enduro yapmış sordum abi bu konjektör filan arıza yaparmış (mesut usta çok kalifiye motosiklet tamircisidir çok iyi motoelektrikten anlar) dedi onu bilerek yapmışlar gittim bi tata marka otomobil konjektörü alıp onu taktım (amper voltaj ohm filan bişi anlattı anlamış gibi yaptım ama anlamadım) en uygunu o dur dedi abi sargı filan dedim dedi sıkma canını konjektör sağlam sargıya hiç bişey olmaz
    aldım motosikleti tabi mesut ustadan 6 bin km yol yaptım bunun yaklaşık 4 bin km si enduro olarak (bildiğin dağa taşa tırmandım uygun lastikle) yaptım yağ değişimi ve zincir yağlama haricinde tek bir masraf yapmış değilim 1000 km sonra da yağ filtresini ve yağı yine değişecem o kadar
    bu arada japon olayına hiç girmeyelim aldığım üç japon da tırt çıktı ben aldığım çinlilerden onlardan daha memnun kaldım
    bu arada allah mesut ustadan razı olsun iyiki sebep olmuş o motosikleti almama
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Gv650 de konjektör arızası çıkabiliyor. Statöre kalite bir sarım ve konjektör olarak Tata seçimi sorunu kökten çözüyor. Devir yükseldikçe orjinal konjektörden kaynaklı akımdaki sapma ve yetersizlik aküyü sıfırlıyor bu da statöre zarar veriyor. Ustanızın teşisi yerinde ve doğru. Başkada sorun çıkmıyor, keyfini çıkartmak kalıyor geriye
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

hlmky85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyogt250r gitti :( gt 650 comet geldi :)) hala...
    [/COLOR]evet arkadaşlar buda benim cengaver....

cep telefonuyla bu kadar oldu...
    Elbet güneş birgün bizim için de doğar...
    Nasılsa su akar yatağını bulur...

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Off çok güzel,Maşallah..Ah birde şunların beyazlarını yapsalar.

yurtdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joymax 250i
    Otopsici yazdıklarını okudum, grenaj konusunda ustaya katılıyorum. eger araziye çıkayım diyorsan gereksiz. geçen hafta burada (izmir) adı duyulmuş bir satıcıyla görüştüm bana kesinlikle gt 650 alma dedi. beni Er-5 e yönlendirdi. sadece japon olmasından dolayı. diğer özelliklerinin üstün olduğunu söylesemde beni dinlemedi hatta, otomobillere göre birde kıyaslama yaptı. gt 650 için hyundai accent, er-5 için honda civic dedi. aradaki farkı sen düşün dedi. şimdi ben ne yapayım? zaten piyasada olmayan bir motor birde böyle söylemiyorlar mı? resimleri güzel ama yok oğlu yok ben bu motoru izmirde göremiyorum başka yerde nasıldır kim bilir.
    motorunla araziye çıktığını yazmışsın bunun için sadece lastiklerde mi değişiklik yaptın? motor için oldukça ağır diyorlar arazide zorlandın mı? bunları neden soruyorum bende hem asfalt hemde stabilize yollarda kullanmak istiyorum. arkadaşlara kazasız sürüşler..
    Hayat 3,5 ile 4 arasındadır
    Ya 3,5 Atarsın
    Ya 4 dörtlük yaşarsın...

Motosikleti
    Alıntı yurtdas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otopsici yazdıklarını okudum, grenaj konusunda ustaya katılıyorum. eger araziye çıkayım diyorsan gereksiz. geçen hafta burada (izmir) adı duyulmuş bir satıcıyla görüştüm bana kesinlikle gt 650 alma dedi. beni Er-5 e yönlendirdi. sadece japon olmasından dolayı. diğer özelliklerinin üstün olduğunu söylesemde beni dinlemedi hatta, otomobillere göre birde kıyaslama yaptı. gt 650 için hyundai accent, er-5 için honda civic dedi. aradaki farkı sen düşün dedi. şimdi ben ne yapayım? zaten piyasada olmayan bir motor birde böyle söylemiyorlar mı? resimleri güzel ama yok oğlu yok ben bu motoru izmirde göremiyorum başka yerde nasıldır kim bilir.
    motorunla araziye çıktığını yazmışsın bunun için sadece lastiklerde mi değişiklik yaptın? motor için oldukça ağır diyorlar arazide zorlandın mı? bunları neden soruyorum bende hem asfalt hemde stabilize yollarda kullanmak istiyorum. arkadaşlara kazasız sürüşler..
    kardeş motosiklet suzuki v strom dl650 in bire bir aynısı vstrom kullanıcılarının kullandığı enduro lastikler var onları kullanabilirsin ben bmw gs1200 te kullanılan michelin dişli lastiklerini kullanıyorum
    aşağıdaki link sadece örnek olsun diye veriyorum lastiklerim bunun bire bir benzeri
    http://www.motobakkal.com/pinfo.asp?pid=3727
    ha bu arada ustana söyle er 5 alacağım motosiklete bir daha binmeye tövbe edeceğim gündür nedenini bi ara özel mesajda atarım

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Selam arkadaşlar comet GT 650 motoruma 2 adet manifolt lazım çatlamalar olmuş rölanti değişiyor mecburen yeni alıp takıcam nerden ve ne kadara temin ederim yardımcı olursanız sevinirim İzmir de ikamet ediyorum şimdiden teşekkürler.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

Motosikleti
    250cc lik chooper
    Arkadaşlar GT650 satılık bileniniz ya da satanınız var ise bi irtibata geçeydik

Motosikleti
    Alıntı Blackvolky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla hacı satarım da ben çok istiyom motora

Motosikleti
    250cc lik chooper
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla hacı satarım da ben çok istiyom motora
    ne kadar istediğini pm olarak atabilirsinde asıl önemli olan Van dasınız sanırım. Oraya gelip motoru almak bile benim için bir problem

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    hlmky85 motorun çok şık güle güle kullan, ön siperliği nerden temin ettiğini sorabilirmiyim.

kardeş motosiklet suzuki v strom dl650 in bire bir aynısı vstrom kullanıcılarının kullandığı enduro lastikler var onları kullanabilirsin ben bmw gs1200 te kullanılan michelin dişli lastiklerini kullanıyorum
    aşağıdaki link sadece örnek olsun diye veriyorum lastiklerim bunun bire bir benzeri
    http://www.motobakkal.com/pinfo.asp?pid=3727
    ha bu arada ustana söyle er 5 alacağım motosiklete bir daha binmeye tövbe edeceğim gündür nedenini bi ara özel mesajda atarım

arkadaşım , tövbe etmemizin sebebini ben de öğrenebilirmiyim ????
    özel den mesaj atabilirsiniz ....

Motosikleti
    Alıntı SPEC0PS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hlmky85 motorun çok şık güle güle kullan, ön siperliği nerden temin ettiğini sorabilirmiyim.
    motoru aldığımda üzerindeydi...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:18 ----------

Alıntı Blackvolky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende satabilirim resimleri yukarıda var bak istersen...

Motosikleti
    YaMaHa YBR CuSToM
    Kendi görüşümce çok hastalık hastası bi model ve sürüşüde çok zevkli çeşitli sitelerde çok videosunu izledim çok süper bi sesi var ama 2.eli baya bi durgun herkezin bilgisine biraz insanlar korkuo sanırım hyosung adını duyuncada çin malı sanıollar muhtemelen ama gerçekten çok sağlam bir marka hyosung kore malıdır ve kendisi suzukinin mühendisleriyle çalışmakta gerçekten kaliteli sorunsuz marka herkez güvenle kullanabilir ve imkanım oldugumda direk 6500 comet alıorum ben hasta oldum

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250

Alıntı nankör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/SIZE][/COLOR]

arkadaşım , tövbe etmemizin sebebini ben de öğrenebilirmiyim ????
    özel den mesaj atabilirsiniz ....

ben de istiyorum!!!!

Motosikleti
    gt650 comet motorumla daha yeni döndüm yaklaşık 3000 km lik karadeniz turundan ve hiçbir sorun yaşamadım gerçekten hakkını veren bir motor gezi topiğinide en kısa zamanda açıcam ordan bakabilirsiniz...

slm arkadaslar, 600 luk japonlara bakarken birden gozume ilisti bu motorlar, kıyaslama yapmam zaten usta bir motorsiklet kullanıcısı da degilim, resimleri videolari incelerken bu motorlarin egzosu dikkatimi cekti, iki silindir yazıyor ama cıkıs yeri tek bir noktadan, sanki yolda giderken cıkacak yola savrulacak gibi duruyor, 4 silindirlere baka baka gozumuz alisti 4 boruya, ondan mı yavan geliyor anlamadim ki,
    kullanıcılardan kayseri ve yakınında olan varmı acaba

crazzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    Alıntı hawk78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar, 600 luk japonlara bakarken birden gozume ilisti bu motorlar, kıyaslama yapmam zaten usta bir motorsiklet kullanıcısı da degilim, resimleri videolari incelerken bu motorlarin egzosu dikkatimi cekti, iki silindir yazıyor ama cıkıs yeri tek bir noktadan, sanki yolda giderken cıkacak yola savrulacak gibi duruyor, 4 silindirlere baka baka gozumuz alisti 4 boruya, ondan mı yavan geliyor anlamadim ki,
    kullanıcılardan kayseri ve yakınında olan varmı acaba
    kardeş çift çıkış var diger çıkış motorun altında oldugunda gözükmüyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:38 ----------

bu arada arkadaşlar motorumu satıyorum bilginize http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29653520/detay

Motosikleti
    Hyosung GT 650 R
    Arkadaşlar hyosung GT 650 R ın 0 gibi olan 40-50 km lik parçalarının hepsi ! satılıktır... arka amortisör beyin vs. vs...

0532 492 95 66

freeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    arkadaşlar merhaba
    param yettiğince bir650 akmak istiyorum o yüzden foruma danışmak istedim
    bu motosikleti sahip olan aramızda mı yada bilen gören var mı
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...33043324/detay
    teşekkürler
    :cat: [B][U]K[/U][/B]aza [B][U]A[/U][/B]nında [B][U]S[/U][/B]izi [B][U]K[/U][/B]orur:cat:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler