Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mobilet hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Beyler okula gidip gelirken kullanabileceğim (lise) bir alet almak istiyorum öğrenciyiz.Nasıl alıcaz ne önerirsiniz 2. el kabul ama göürüntü sıfır gibi olucak tertemiz çiziksiz sizce olurmu mobilet ne dersiniz??

16 km yol servise 130 tl veriyorum benzin olarak dahamı uycuz olur dahamı pahalı olur buradada sürücem ne dersiniz.

Beldeyaman bionik galiba adı onu alıcam ama kaç yakıyor km başı bi forumda 10 ykr dediler(doğrumu(değilse doğrusu ne?)
    Birde ben arkadaşımla konuşuyodum bizim ora otoban bana dediki sen mobiletle giderken yanından tır geçerse direk bariyerlere uçarsın dedi doğrumu.

Km de kaç ykr yaktığı baya önemli cvp larınız ve ilgilendiğiniz için şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Mobilet ne kadar yakar bilmem ama senin için önemli olan yakıtsa Cup motor tavsiye ederim 100km 2 litre civarı yakıyor mesela mondial 100ukh ramzey cup hem fazla sorunda çıkarmıyorlar sıfırları 1.500ytl civarı 2.eldede 800-900 bulabilirsin.

saolun ama cup motor daha pahalıya gelcek bana :D mobiletlerhakkında bilgisi olan e-mail ini pmle atabilirmi yada sorularıma cvp verebilirmsiniz(vede)

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    1-Aynı topikten iki adet açmana gerek yok. Yeterli derecede görüyoruz...
    2-Beyler dediğin için fikrimi söylemiyorum..
    3-Yaşın kaç senin.

(duramadım yine)
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Aynı mesajımı burdada yazıyorum :600 700 km oldu 2 defa 10 mılyonluk benzin aldım daha 200 300 km gider mobilet az yakıyor şehire göre ben satıyorum motoru ıstersen

http://www.sahibinden.com/temiz_moby...XQQdisplayitem
    HONDA

Burada hemen alta düşüyoda :D çok motorcu abi var :D

düzeltiyorum Hanımlarda var
    15.5 diyelim lise 1 im
    usta alcam arıyorum demedimki satış yazmışssın alacağım zaman düşünürüz araştırıyorum şu an ama saol :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6
    105 pejo cobra al

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı nbr65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada hemen alta düşüyoda :D çok motorcu abi var :D

düzeltiyorum Hanımlarda var
    15.5 diyelim lise 1 im
    usta alcam arıyorum demedimki satış yazmışssın alacağım zaman düşünürüz araştırıyorum şu an ama saol :D
    Bak yavrum, bak evladım. Sen şimdi git bir motor mağazasına paran varsa sana R1 bile önerirler. Hiç kimse seni düşünmez çünkü, elinde ki malı satmaya bakar. (Örn;yukarda ki arkadaş) Ama sen akıllı ol boşver motoru filan. Bin servisine git okuluna. Çok iki tekere binesin varsa bin bisiklete. 17 ol al ehliyetini, al motorunu.Ne kalmış ki iki sene. (A2 için 2 sene) Biliyorum şimdi beni iplemeyeceksin sen. Ama yine de şansımı deneyeyim dedim ben. Ne sen üzül ne ailen üzülsün...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Satmaya bak diosun tubiş bende 16 yaşındayım ne olcak şimdi :D Bana r1 vermedıler ama....
    HONDA

tuğba(sanırım)okula servislede gitsem bişey alıcam elbet aşka gelsem asılsam gaza en fazla 55 km hız yani oda olmucak zaten sen ne dersin yani (siz)bir büyük(+bayan olarak) el bet alcam imzandaki gibi bir aşk (klavye bozuk da tuşlara tam bas)mıyor

aooo pardon abla

yardım edicek yokmu

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    arkadaşım sen cup pahalıya gelir demişsin ama mobilet daha pahalıya gelir.sen biraz daha araştır hız istiyosan mondial 100ukh al 2 litre yakar ucuz pahalı bişey değil zaten 1 gün sen onu 1 gün o seni götürür mobilet alırsan öle herşey dışarıdan göündüğü gibi değil sen cup'u birkere daha düşün
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Bende diyorum yazmıştım yazım nereye gitti diye.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Ben 17 yaşındayım açık açık tarafsız konuşaağım a1 ehliyetim var honda cbr 125r motorum var
    birincisi mobilet alacaksan kırsal veya köy yerinde olman daha avantajlı olur senin için ama istanbul gibi biryerde kafandan mobileti sil derim bende düşündüm ehliyet almadan önce fakat ehliyeti alırken bana mobileti istanbul gibi biryerde aklından çıkar dediler git ya scooter al yada benim gibi vitesli motor al mobilet bir kere kırsal alanlara daha uygun bir motor sen istanbulda onu kullanman çok zor olur dediğim gibi biraz bekle 17 ol benim gibi git ver 800tl al ehliyetini he illaki motor alacaksan o mobilet olmasın git adam akıllı 2.el scooter veya 125cc motor al en azından kafan rahat olur her yere kullanırsın boşuna paranı hiç etme

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı emirelvan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 17 yaşındayım açık açık tarafsız konuşaağım a1 ehliyetim var honda cbr 125r motorum var
    birincisi mobilet alacaksan kırsal veya köy yerinde olman daha avantajlı olur senin için ama istanbul gibi biryerde kafandan mobileti sil derim bende düşündüm ehliyet almadan önce fakat ehliyeti alırken bana mobileti istanbul gibi biryerde aklından çıkar dediler git ya scooter al yada benim gibi vitesli motor al mobilet bir kere kırsal alanlara daha uygun bir motor sen istanbulda onu kullanman çok zor olur dediğim gibi biraz bekle 17 ol benim gibi git ver 800tl al ehliyetini he illaki motor alacaksan o mobilet olmasın git adam akıllı 2.el scooter veya 125cc motor al en azından kafan rahat olur her yere kullanırsın boşuna paranı hiç etme
    Yazıyı yazan kişi 2009da yazmış. 1993 doğumlu. Sen ise 2000 doğumlusun.

Bence artık mobilet istemiyordur :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)